Play by forum role play game - modern western in hot Arizona.


You are not connected. Please login or register

La familia Constantino

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1 La familia Constantino on Wto 31 Mar 2015, 14:19
Maricruz Alejandra Constantino  Data urodzin: 2 stycznia 1980 r.

  Wiek: 31 lat

  Powiązania z bohaterem: Żona

  Krótki opis: Typowa latynoska z ciemnymi, kręconymi włosami. Dosyć niska (162 cm). Lekko zaokrąglona tu i tam (po urodzeniu dzieci).
  Jak każda meksykanka jest dosyć żywiołowa i wybuchowa. Dużo gada, wszędzie jej pełno. Lubi się awanturować. Wszystko jednak w granicach rozsądku. Jest normalna, a nie jakaś choleryczka. Zwykle awanturuje się tylko mężowi i dzieciom w domu. Na co dzień jest przeurocza.
  Z kolei ona nie zna w ogóle angielskiego.

  Krótka historia: Jej przeszłość z Florenciem jest bliżej nieznana. Pochodzi z Meksyku, z tej samej wioski co mąż. Zapewne poznali się w bardzo młodym wieku, mężczyzna oświadczył się i w ten sposób stworzyli rodzinę, bo Maricruz rodziła potem dzieci jedno za drugim. Ostatnimi czasy przyjechała do Old Whiskey w poszukiwaniu zbiegłego męża. Oczywiście wzięła ze sobą wszystkie dzieciaki. Możliwe, że zostanie. [więcej do poznania w fabule podczas gry]


Jesus Miguel Constantino  Data urodzin: 4 marca 1997 r.

  Wiek: 16 lat

  Powiązania z bohaterem: Syn

  Krótki opis: Ma dłuższe kręcone włosy. Bardzo podobny do ojca (szczególnie usta i brwi). Jest raczej spokojny, typ samotnika zamkniętego w sobie. Pracowity, zawsze pomagał swojej matce i rodzeństwu. Maminsynek. W przyszłości chce zostać kimś ważnym, by móc zarabiać dużo mamony, by jego rodzina żyła w luksusie. Nie ma zbyt dobrych stosunków z ojcem. Nienawidzi go za to, że porzucił rodzinę.

  Krótka historia: Pierworodny. Urodził się i wychował w meksykańskiej wsi, a potem wraz z matką i rodzeństwem przyjechał do Old Whiskey.


Leticia Sol Constantino  Data urodzin: 29 kwietnia 1998 r.

  Wiek: 15 lat

  Powiązania z bohaterem: Córka

  Krótki opis: Chuda, dosyć wysoka (po ojcu). Ma odstające lekko uszy i bardzo mały, zadarty nosek. Jest trochę zakompleksiona jak przeciętna nastolatka. Jako jedyna w rodzinie nosi okulary. Dziadkowie mawiają, że to przez to, że jest taka inteligentna. Bo jest. Ma świetne oceny, dużo czyta, jest ciekawa świata. Uwielbia przyrodę i często wypuszcza się na długie godziny na dalekie wędrówki. Nienawidzi pomocy w domu i w gospodarstwie. Ma do tego dwie lewe ręce.

  Krótka historia: Drugie dziecko. Także się urodziła i wychowała w wiosce w Meksyku. Przyjechała wraz z matką do ojca do Old Whiskey.


Macarena Constantino  Data urodzin: 16 lipca 2001 r.

  Wiek: 12 lat

  Powiązania z bohaterem: Córka

  Krótki opis: Jako jedyna ma proste włosy, ale wciąż czarne. Zwykle je zaplata. Jest nieco bardziej towarzyska niż starsze rodzeństwo. Czasem nawet pyskata, gdy coś nie idzie po jej myśli. Lubi mieć kontrolę nad wszystkim, bywa władcza.

  Krótka historia: Trzecie dziecko. Urodziła się na wsi w Meksyku. Nie znała ojca. Przyjechała wraz z matką do OW.

Pablo Rapallo Constantino  Data urodzin: 1 sierpnia 2013 r

  Wiek: 3 tygodnie

  Powiązania z bohaterem: Syn

  Krótki opis: Mały, pomarszczony, duże, ciemne oczy, meszek na głowie.

  Krótka historia: Urodzony z Old Whiskey.

musico Floriano
Zobacz profil autora

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach