Play by forum role play game - modern western in hot Arizona.


You are not connected. Please login or register

034. West Coast - WYBÓR POSTACI FABULARNYCH

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

W czasie trwania sesji wyjazdowej „Kalifornia – wycieczka do Santa Barbara” będzie można grać nie tylko swoimi postaciami, które wybiorą się na wycieczkę! Będziecie mieć też możliwość zarezerwowania i grania postacią fabularną, stworzoną specjalnie z okazji tego eventu!
Już niedługo pojawią się krótkie opisy postaci, którymi będziecie mogli się pobawić. Będą one miały określony wiek, status, zawód oraz miejsce zamieszkania czy rodzinę. Charakter będzie jedynie zarysowany – ten w dużej mierze powinien zależeć od waszej gry!
Taka postać będzie mieć też przydzielone statystyki i podlegać będzie specjalnemu regulaminowi. Będziecie jednak mieć okazje pograć miejscowymi z Santa Barbara!

Co jeśli dana postać Wam się spodoba?
Nie musicie się z nią żegnać! Po skończonej sesji będziecie mogli „przerobić” postać fabularną na pełnoprawnego bohatera naszej fabuły. Zmieni się wtedy jej ranga i będziecie musieli stworzyć dla niej kartę postaci. Możecie ją wzorować na gotowej notatce przygotowanej przez Mistrza Gry.
WYBÓR POSTACI FABULARNEJ

1. Każdy gracz, nowy czy stary, ma prawo zająć JEDNĄ postać z zaproponowanych bohaterów fabularnych. Postać należy zarezerwować W TYM TEMACIE, pisząc posta w którym należy dokładnie określić, którą postać chcemy zająć.

2. Potem w celu sfinalizowania przejęcia danej postaci należy założyć konto na forum rpg pbf „Old Whiskey” – w nazwie użytkownika wpisujemy wtedy imię i nazwisko postaci (pseudonim) , którą chcemy grać.

3. Po przyznaniu koloru rangi użytkownikowi, ten ma wszelkie prawo do danej postaci fabularnej.

    a. Po przyznaniu rangi administracja ma obowiązek odnotować w odpowiednim temacie, że dana postać fabularna została zajęta.b. Administracja zastrzega sobie prawo do tego, by zdjąć zabrać komuś rangę, uprzednio podając ku temu powód.i.Powodem tym może być łamanie regulaminu forum/nieodpowiednia gra niezgodna z realiami świata przedstawionego/brak gry w fabule po rozpoczęciu eventu „Kalifornia – wycieczka do Santa Barbara”.ii.Sam gracz może się ubiegać o zdjęcie rangi, powiadamiając o tym odpowiednio wcześnie Mistrza Gry i podając konkretny powód rezygnacji.iii.Gdy dana postać zostanie pozbawiona rangi, zostaje ona „zwolniona” i jest gotowa do przejęcia przez kogoś innego – tym samym stare konto zostaje skasowane a reguły przejścia pozostają takie same jak te opisane w punkcie 2 regulaminu „PRZEJMOWANIE POSTACI”.


4. Postać fabularna przez cały czas trwania eventu „Kalifornia” jest pozbawiona Karty Postaci i Majątku, i działa na specyficznych zasadach podobnych do tych, które obowiązują NPC:

    a. Postać z rangą „Kalifornijczyka” nie posiada karty, jednak ma odpowiednie statystyki, rozdzielane według zasad obowiązujących na forum, tj. pula punktów to 150 i są one rozdzielane między wszystkie cechy i umiejętności.b. Postaci te posiadają pulę zdrowia, która może ulegać zmianie.c. Postaci te posiadają konkretną pulę pieniędzy (1000 dolarów na początku), mogą je wydawać oraz powiększać swój dorobek, jednak nie dostają oni wypłat z miejsca pracy!d. Postaci posiadają NIEZMIENNY rozgłos.e. Postaci nie mogą zdobywać na czas eventu odznak specjalnych, jednak mogą rozwijać swoje statystyki poprzez udział w misjach i sesjach – jednocześnie obowiązuje ich też system kostkowy przy rozwiązywaniu konfliktów i/lub zadań. Nie posiadają jednak DZIENNICZKÓW UMIEJĘTNOŚCI.


5. Postaci fabularne związane z eventem „Kalifornia” nie mają określonych wizerunków, jedynie cechy fizyczne związane z ich narodowością/płcią.


6. Postaci fabularne mają ogólnie zarysowaną historię oraz został stworzony dla nich opis ich profesji. Charakter i osobowość bohatera w dużej mierze zależy od gry i decyzji podejmowanych przez gracza. Członkowie rodziny (o ile nie opisani w notatce o postaci) także zostają w kwestii osoby przejmujących postać.


7. W czasie rezerwacji obowiązuje zasada – KTO PIERWSZY TEN LEPSZY.GRA W FABULE

1. Po rozpoczęciu eventu pt „Kalifornia” gracze, posiadający odpowiednia kolorową rangę, mają prawo zacząć pisać w fabule w wyznaczonym subforum.

2. Event oficjalnie rozpoczyna się wraz z postem wprowadzającym napisanym przez jednego z członków administracji w odpowiednim temacie – całe forum, czyli wszyscy aktywni gracze, zostaną o tym poinformowani.
3. Kalifornijczycy mają prawo pisać we wszystkich lokacjach miasta Santa Barbara.
4. Postaci fabularne są zobowiązane do wykonywania zadań zawodowych związanych z przydzielonym fachem.
5. Kalifornijczycy mogą:

    a. Brać udział w misjach/innych eventach mających miejsce podczas akcji „Kalifornia”, Startować w konkursach, które będą rozstrzygane poprzez system kostekb. Mieszkać w wyznaczonych przez MG lokalizacjach.c. Wchodzić we wszelakie relacje między sobą oraz z innymi postaciami w fabule, w tym także z NPC.d. Zarabiać dodatkowe pieniądze i zdobywać przedmioty, które może wpisywać w swojej sygnaturze jako ekwipunek podręczny.e. Posiadać ekwipunek podręczny – czyli wymieniony w sygnaturze, oraz skrzynki kontaktowe i rachunki.


6. Gracz ma jednak możliwość ZDECYDOWAĆ czy postać fabularna, którą prowadził wyjedzie wraz z końcem wakacji, do Old Whiskey. W celu ustalenia dalszych losów danej postaci gracz powinien napisać i uzasadnić swoją decyzję w odpowiednio do tego stworzonym temacie (o którym powiadomi administracja).

8. Jeżeli gracz zdecyduje się na wyjazd z Santa Barbara – jego postać zostaje pozbawiona rangi „Kalifornijczyka” i zdobywa nową, Szarego Obywatela.DALSZA GRA

1. Po wyjeździe z Santa Barbara i zdjęciu rangi „Kalifornijczyka” gracz jest zobowiązany do napisania Karty Postaci dla swojego bohatera.

    a. Pisanie Karty odbywa się na tych samych zasadach co w przypadku normalnych postaci, z tym, że:i. Nie zmieniamy ustalonego wcześniej wygląduii. Nie zmieniamy wcześniej ustalonych statystykiii. Uwzględniamy w biografii postaci historię, która została zarysowana w notatce na temat danego bohatera, gdy ten był jeszcze postacią do przejęcia podczas eventu „Kalifornia”.


2. Karta powinna zostać zaakceptowana przez administrację – po tym fakcie dana postać dostanie jedną z dostępnych rang.

3. Gracz wtedy ma prawo założyć swojej postaci wszelakie dodatkowe tematy.

4. Od tego momentu, postać fabularna staje się mieszkańcem Old Whiskey z całymi tego prawami i obowiązkami:

    a. Może rozwijać statystyki oraz rozgłosb. Może się zatrudnić lub założyć własny biznes i zarabiać na tym pieniądzec. Może zdobywać odznaki i kupować towary luksusowe.


5. Gracz ma prawo zrezygnować z gry w każdej chwili, jednak prosiłoby się go o uprzednie poinformowanie o tym Administracji oraz innych graczy.

MIŁEJ ZABAWY!Ostatnio zmieniony przez Mistrz Gry dnia Pon 06 Kwi 2015, 12:38, w całości zmieniany 1 raz

Zobacz profil autora
ZAJĘTA
Imię i nazwisko: Jess Meriwether
Wiek: 21
Narodowość: Amerykanka pochodzenia Portorykańskiego
Rodzina: pozostawione inwencji gracza
Zawód: Tancerka Ognia w grupie sztukmistrzów

Inteligencja: 30
Charyzma: 10
Celność: 0
Refleks: 30
Kondycja: 40
Siła: 10
Spostrzegawczość: 20
Dodatkowa umiejętność: sport, gimnastyka: 10
Prawo jazdy: nie 

Głuchoniema, młoda kobieta, od dziecka mieszkająca w Santa Barbara. Na pierwszy rzut oka Jess nie wyróżnia się z tłumu. Jest niezwykle towarzyską osobą, chociaż przez swe kalectwo, została zmuszona do obracania się w zamkniętym gronie. Kilka lat temu wybrała dosyć oryginalne zajęcie. Jess jest członkiem grupy Tancerzy Ognia, którzy dają pokazy na głównym placu Santa Barbara. Można byłoby powiedzieć, że osoba niesłysząca nie powinna mieć zbyt wiele wspólnego z tą dziedziną sztuki – jednak determinacja Jess pozwoliła jej na pokonanie swojego kalectwa. Dzięki wyczulonemu zmysłowi dotyku potrafi wyczuć bosymi stopami rytm bębnów, przez które wibruje podłoże. Wydaje się więc, że taniec jest jej pasją, chociaż sama mogłaby powiedzieć, że jest nią widok zachwytu i uśmiechu na twarzach turystów.
ZAJĘTY
Imię i nazwisko:
Joshua Bernet
Wiek: 18
Narodowość: Biały Amerykanin
Rodzina: Rodzice lekarze (państwo Bernet)
Zawód: brak – absolwent liceum, fotograf-amator

Inteligencja: 40
Charyzma: 10
Celność: 5
Refleks: 20
Kondycja: 20
Siła: 10
Spostrzegawczość: 30
Dodatkowa umiejętność: zdolności manualne: 15
Prawo jazdy: tak

Młody chłopak, który w tym roku skończył liceum i stanął przed trudnym wyborem – co chcę dalej robić ze swoim życiem?
Urodzony i wychowany w Santa Barbara, syn lekarzy, którzy od zawsze wiedzieli co dla niego najlepsze. Nic więc dziwnego, że to i oni zadecydowali o tym, co ma ich jedyna pociecha ze sobą zrobić. Po prestiżowym liceum miał zdawać na uczelnie medyczne i pójść w ślady ojca-ginekologa. Jednak Joshua nie jest zachwycony ta wija. Chętnie by zaglądał między nogi kobiet,a le nie jako lekarza... fotograf.
Od kilku lat można spotkać młodego Berneta z aparatem. Zaczynał od fotografowania polnych kwiatów, koni i psów, potem miał przygodę ze Sztuką detalu” (ucho od kubka, stare pręty w oknach, guma do żucia przyklejona do chodnika). Teraz jednak chciałby sprawdzić się jako fotograf do magazynów dla panów, ale jest zbyt nieśmiały by poprosić modelki do pozowania do aktów. Joshua to skromny, cichy i wycofany chłopak, ale z wielkimi marzeniami.ZAJĘTY
Imię i nazwisko: Jeremy Clinton
Wiek: 29
Narodowość: Afroamerykanin
Rodzina: pozostawione inwencji gracza
Zawód: Ratownik

Inteligencja: 30
Charyzma: 10
Celność: 0
Refleks: 20
Kondycja: 30
Siła: 30
Spostrzegawczość: 10
Dodatkowa umiejętność: sport, pływanie: 20
Prawo jazdy: tak

Pochodzący z Santa Barbara ratownik pracujący na miejscowej plaży w dzielnicy Mesa. Wysoki, wysportowany i pewny siebie mężczyzna, o złotym i wrażliwym sercu.
Prócz pracy jako ratownik, w wolnych chwilach zajmuje się wolontariatem w miejskim Domu Spokojnej Starości, prowadząc tam wodny aerobik, i opiekuje się kotami ze schroniska. Praktycznie cale swoje życie poświęcał innym – wielu znajomych wypomina mu wręcz, ze powoli zapomina o sobie samym. Wpierw daje innym, potem dopiero zastanawia się, czy sam coś z tego będzie miał. On sam jednak nie określa tego mianem problemu, wręcz przeciwnie – uważa to za swoją najlepszą cechę!
Miłośnik zdrowego tryby życia, diety bezglutenowej i wody niegazowanej z cytryną.
Imię i nazwisko: Kim??
Wiek: koło 60 lat
Narodowość: Amerykanin koreańskiego pochodzenia
Rodzina: brak
Zawód: brak

Inteligencja: 60
Charyzma: 40
Celność: 3
Refleks: 10
Kondycja: 2
Siła: 5
Spostrzegawczość: 33
Dodatkowa umiejętność: brak
Prawo jazdy: nie

Kim – po prostu Kim. Od lat bezdomny, włóczący się ulicami Santa Barbara. Człowiek dziwny, ale nie odstręczający. Sam o sobie niewiele mówi, bo może i sam niewiele wie. Nie pamięta jak ma na nazwisko, ani tez kiedy dokładnie się urodził. Rodziny nie zna, a jedynym jego towarzyszem był stary kundel.
Najczęściej można o spotkać na deptaku w Mesie, gdzie spaceruje tam ze swym psem. Często zaczepia ludzi by opowiedzieć im o dziwnych wojnach i bitwach z dawnych lat, utrzymując, ze sam kiedyś walczył w Europie. Najczęściej spotyka się tylko z pobłażliwym kiwanie głową i lakonicznymi odpowiedziami, lecz znalazł przyjaciela w młodym chłopaku imieniem Josua. Młody Barnet, gdy tylko ma dość zaborczych rodziców przychodzi na deptak by posłuchać o niemieckich samolotach, Japońskich kamikaze i polskiej husarii.
Imię i nazwisko: Mercedes Torres
Wiek: 25
Narodowość: Meksykanka
Rodzina: starszy brat, Tommy
Zawód: Pokojówka

Inteligencja: 20
Charyzma: 60
Celność: 2
Refleks: 15
Kondycja: 18
Siła: 5
Spostrzegawczość: 30
Dodatkowa umiejętność: brak
Prawo jazdy: tak

Mercedes przyjechała do Santa Barbara dziesięć lat temu, wraz ze swoim starszym bratem. Od kiedy skończyła 15 lat pracowała w motelach, hotelach i pensjonatach jako sprzątaczka i pokojówka. Aktualnie pracuje w hotelu „California”.
Pracowita, ale pyskata. Żywiołowa, lecz lojalna przyjaciółka. Może i szkoły nie skończyła, ale ma w sobie wiele życiowej mądrości – mimo że ma ledwo 25 lat wiele przeszła i musiała się wiele nauczyć.
Uczciwa, pewna siebie, ale też sroga w ocenie. Mało kiedy zmienia zdanie, jak się uprze to koniec, kropka, basta! Kochliwa, ale sprawia pozory niedostępnej. Lubi kokietować, ale umie wyznaczać granice – mało który zdołał ją pocałować a co dopiero zaciągnąć do łóżka.
Imię i nazwisko: Tommy Torres
Wiek: 31
Narodowość: Meksykanin
Rodzina: młodsza siostra, Mercedes
Zawód: brak

Inteligencja: 15
Charyzma: 40
Celność: 30
Refleks: 20
Kondycja: 20
Siła: 30
Spostrzegawczość: 5
Dodatkowa umiejętność: broń krótka: 10
Prawo jazdy: tak

Starszy brat Mercedes, który sprowadził tu ja z rodzinnego Meksyku. Mimo, że to on miał być za nią odpowiedzialny, to nastoletnia wtedy panna Torres utrzymywała swego brata. Tak tez jest i dziś. Tommy nigdy nie miał stałej pracy łapał się podejrzanych robót na czarno i nigdy nie przynosił do domu całej pensji. Ostatnio jednak zaczął nosić portfelu grubsza gotówkę, co oczywiście zaniepokoiło siostrę... tak samo jak nowe towarzystwo Tommy'ego, które do zbyt miłych nie należało. Podejrzane typy z dziwnymi tatuażami na rękach i złotymi zębami przypominali członków gangu, a nie członków szkółki niedzielnej.
Sam Tommy bagatelizuje obawy Mercedes. Znany ze swojego lekkiego ducha i nieodpowiedzialności, starszy Torres zdawał się zachowywać jakby jego nowe znajomości miały mu pomóc w życiu – szkoda tylko, że może się okazać, że te doprowadzą go do więzienia.
ZAJĘTY
Imię i nazwisko:
Kenny Liu
Wiek: 27
Narodowość: Amerykanin chińskiego pochodzenia
Rodzina: pozostawione inwencji gracza
Zawód: barman

Inteligencja: 30
Charyzma: 35
Celność: 10
Refleks: 15
Kondycja: 20
Siła: 15
Spostrzegawczość: 20
Dodatkowa umiejętność: logika: 5
Prawo jazdy: tak

Barman pracujący w plażowej knajpie. Mistrz drinków i przekąsek, wygadany młody chłopak, ulubieniec starszych pań i nastolatek. On jednak traktuje ich zaloty z przymrużeniem oka, ale a napiwki nie narzeka!
Do Santa Barbara przyjechał trzy lata temu, po tym jak rozstał się ze swoją dziewczyną, z którą żył w San Diego. Przeprowadzka z większego miasta do typowo wakacyjnej mieściny nie była dla niego problemem. Zawsze wolał takie miejsca, gdzie ludzie migrowali, zmieniali się, zostawiali za sobą bagaż doświadczeń by chociaż na kilka tygodni odpocząć. Lubił słuchać tych historii przy barze, tych rozmów i sprzeczek. Inspirowały go! Tak bardzo, ze niedawno postanowił napisać książkę, której trzonem by były zasłyszane, barowe opowieści.
Może nigdy nie był jakimś orłem z literatury, ale czuje natchnienie! Szczególnie, gdy z każdym dniem spotyka coraz to ciekawszych ludzi – jak na przykład Tancerzy Ognia, którzy co weekend występują w jego knajpie.ZAJĘTA
Imię i nazwisko:
Hannah Foster
Wiek: 42
Narodowość: Biała Amerykanka z niemieckimi korzeniami
Rodzina: Był mąż (reszta pozostawiona inwencji gracza)
Zawód: prawnik

Inteligencja: 50
Charyzma: 40
Celność: 0
Refleks: 10
Kondycja: 10
Siła: 5
Spostrzegawczość: 20
Dodatkowa umiejętność: kłamstw/zdolności aktorskie: 15
Prawo jazdy: tak

Ambitna pani prawnik z Los Angeles, która w Santa Barbara ma swoją ostoję. Przyjechała tu na początku miesiąca, do swojego domku letniskowego, by odpocząć po męczącym rozwozie. Po ponad dziesięciu latach małżeństwa rozstała się z mężem, który... zostawił ją prawie z niczym. Jedyne co zachowała, to niewielki domek przy plaży w tej wakacyjnej mieścinie.
Teraz Hannah musi postanowić co dalej zrobić ze swoim życiem. Nie uśmiecha jej się powrót do kancelarii, w której pracować by musiała z kochanką męża, a nie stać ją też na „nic-nie-robienie”. Jednak postanowiła, że te dwa tygodnie spędzi nad oceanem, pijąc duże ilości tequili i korzystając z braku obrączki na palcu. Szkoda tylko że często po takich przygodach, Hannah ma wielkiego kaca moralnego – nie tylko.

Imię i nazwisko: Madison „Maddie” Watson
Wiek: 23
Narodowość: Biała Amerykanka
Rodzina: pozostawione inwencji gracza
Zawód: brak

Inteligencja: 20
Charyzma: 35
Celność: 10
Refleks: 25
Kondycja: 20
Siła: 10
Spostrzegawczość: 30
Dodatkowa umiejętność: brak
Prawo jazdy: nie

Czym by była amerykańska Rivera bez prostytutek i młodych panien szukających sponsora? Maddie to jedna z tych dziewcząt, która autostopem chciała dostać się do Hollywood a trafiła w zupełnie inne miejsce. Miała o tyle szczęścia, ze w ogóle zatrzymała się w mieście nad Pacyfikiem. Może to dlatego, ze z geografii miała piątki? Niestety, gorej z dobrym wychowaniem – Madison nie należy do dobrych panienek w stroju pensjonarki. Bliżej jej do ciągłego włóczenia się w kostiumie kąpielowym po promenadzie i kuszeniu starszych, żonatych i dzianych facetów. Taki znalazła sobie beztroski sposób na życie. Oblizując słodkie usta i patrząc spod sztucznych rzęs na mężczyzn, usiłuje sobie utorować drogę do los Angeles. Ale jak na razie ledwo ją stać na czynsz i trawkę. Może jej wyrachowanie kiedyś się opłaci?ZAJĘTY
Imię i nazwisko: Sasha Anděl
Wiek: 20
Narodowość: Biały Amerykanin z czeskimi korzeniami
Rodzina: ciotka (reszta zależna od inwencji gracza)
Zawód: Boy hotelowy

Inteligencja: 40
Charyzma: 30
Celność: 10
Refleks: 15
Kondycja: 20
Siła: 10
Spostrzegawczość: 25
Dodatkowa umiejętność: brak
Prawo jazdy: tak

W Santa Barbara mieszka od kiedy skończył 5 lat – wtedy tez trafił pod opiekę swojej ciotki, Matyldy, która stała się jego rodziną zastępczą. Sasha został sierota po tym jak jego rodzice zginęli w wypadku samochodowym; a co smutniejsze – prawie ich i tak nie pamięta. Jak przez mgłę,z roku na rok coraz mniej wspomnień, a jedyna opiekunka nie ma zamiaru pielęgnować w nim pamięci po rodzicach. Może to przez to, że matka Sashy była ze swoją siostrą skłócona połowę życia.
Sasha nie miał w życiu aż tak źle – pomijając fakt, że Matylda nie pałała do niego wielką miłością. Dała mu jednak dach nad głową, pozwoliła skończyć liceum i dawała na utrzymanie, gdy ten się jeszcze uczył. Teraz, w ramach „podzięki” chłopak utrzymuje swoją ciotkę ze swojej pensji i sprzedawania ręcznie plecionych bransoletek.
Od dwóch lat pracuje jako boy w hotelu „California”. Mimo, ze skończył jedynie liceum, to pojętny chłopak i szybko się uczy, a praca w tym miejscu zdaje się być dla niego przyjemnością... chociaż zdecydowanie wolałby żyć bez cienia ciotki nad sobą., która powoli stawała się pasożytem. Dlatego marzy mu się własny dom, hotel i miła żona, która w niczym nie będzie przypominać Matyldy.
ZAJĘTA
Imię i nazwisko: Jolene Fierce
Wiek: 65
Narodowość: Biała Amerykanka
Rodzina: Trojka dzieci i czwórka wnucząt
Zawód: bibliotekarka, emerytka

Inteligencja: 30
Charyzma: 30
Celność: 0
Refleks: 20
Kondycja: 20
Siła: 20
Spostrzegawczość: 20
Dodatkowa umiejętność: sport, wodny aerobik: 10
Prawo jazdy: nie

Weteranka wodnego aerobiku, bywalczyni kawiarni i restauracji, aktywnie żyjąca seniorka. Pełna wigoru i chęci do działania – co często doprowadza jej dzieci i wnuki do szału. Zapewne woleliby, żeby Jolene było zwykłą, marudzącą wdową. Lecz nic z tego! Milczała tyle lat pracując w bibliotece pora się wyszaleć!
Rower, rolki, drinki z palemką i hazard! Wielki marzeniem Jolene jest tez podróżowanie, oszczędza więc każdy grosz z emerytury, by w końcu wybrać się w pierwsza w sowim życiu podróż samolotem!Imię i nazwisko: Frank Altmeyer
Wiek: 33
Narodowość: Biały Amerykanin
Rodzina: Ojciec i młodszy brat
Zawód: cukiernik

Inteligencja: 50
Charyzma: 20
Celność: 0
Refleks: 5
Kondycja: 10
Siła: 10
Spostrzegawczość: 20
Dodatkowa umiejętność: zdolności manualne: 35
Prawo jazdy: nie

Frank całe życie pracował w cukierni swego ojca, która prócz wypieków serwowała też wyśmienite lody i desery idealna na letni wypoczynek. Już od małego uczył się fachu – pełen nadziei i energii czekał na dzień, w którym to przejmie rodzinny interes. Niestety, jeden wypadek pokrzyżował plany młodego Franka. Wypadek na skuterze posadził Altmeyera na wózku kilak lat temu i od tamtej pory chłopak jakby stracił wiele pewności siebie. Jego niska samoocena sprawiła, ze i sam ojciec przestał w nim widzieć swojego spadkobiercę. Teraz to młodszy brat Franka jest na świeczniku i to on odziedziczy cukiernię z Mesy; i chociaż Frank wciąż w niej pracuje, to nikt nie traktuje go tu jak kogoś ważnego.
Mężczyzna usiłuje robić dobrą minę do złej gdy, ale czuje, że w Santa Barbara już go nic dobrego nie spotka. Z dnia na dzień jest mu ciężej, a też boi się, ze mówiąc o swoich problemach całkowicie zrazi do siebie resztę rodziny.ZAJĘTY
Imię i nazwisko: Felipe Lopez
Wiek: 28
Narodowość: Amerykanin (matka biała amerykana, ojciec z Gwatemali)
Rodzina: pozostawione inwencji gracza
Zawód: specjalistka od dostarczania rozrywki gościom promenady w Mesa (chodzi w przebraniu rekina)

Inteligencja: 20
Charyzma: 50
Celność: 0
Refleks: 20
Kondycja: 20
Siła: 20
Spostrzegawczość: 20
Dodatkowa umiejętność: brak
Prawo jazdy: nie

Felipe lubi swoją pracę – przebieranie się w wielki pluszowy kostium Rekina i spacerowanie po promenadzie jako reklama baru na plaży. Rozdaje ulotki i rabatowe, podrywa dziewczyny, które mają go gdzieś, a po robocie idzie do swojego pokoju motelowego wypalić nieco trawy. Jeśli ma ochotę się socjalizować – wychodzi na imprezę albo spędza wieczór w barze dla którego pracuje. Przyjaźni się z barmanem, Kennym, u którego już narobił sobie niemały dług. Lecz Felipe jest zbyt uroczy i rozbrajający, by ściągać od niego spłatę tych kilu stówek. Szczególnie, gdy ciągle chodzi „pod wpływem” i raczy ludzie swoim słodkim, niewinnym uśmiechem.
Sympatyczny, prostolinijny, szczery – może i lubiący wypalić skręta, ale daleko mu do ćpuna, który obciągnie za działkę amfetaminy. Jedna jak na razie nie ma planu na dalsze życie – żyje z dnia na dzień, przejada i wypala swoje tygodniówki i nie przejmuje się przyszłością.Poniżej przedstawiamy spis lokacji, z którymi związane są poszczególne postaci fabularne:

Imię i nazwiskomiejsce zamieszkaniamiejsce pracy w Santa Barbara
Jess Meriwethermotel Flamingoplaża Leadbetter
Joshua Bernetdom państwa Bernetówbrak
Jeremi Clintonbungalow przy La Marinaplaża Leadbetter/Casa Dorinda
Kimbrakbrak
Mercedes Toresshotel Californiahotel California
Tommy Toressmotel Flamingobrak
Kenny Liubungalow przy La MarinaSandbar przy Leadbetter
Hannah Fosterdomek letniskowybrak
Maddie Watsonmotel Flamingobrak
Sasha Petershotel Californiahotel California
Jolene FierceCasa Dorindabrak
Frank Altmeyerdom Altmeyerówcukiernia Altmeyerów
Felipe Lopezmotel Flamingookolice Sandbaru przy Leadbetter
Ostatnio zmieniony przez Mistrz Gry dnia Pon 06 Kwi 2015, 16:38, w całości zmieniany 10 razy

Zobacz profil autora
JessGabrielle R. Ramirez

Zobacz profil autora
Aktywna Emerytka XD

musico Floriano
Zobacz profil autora
SASHA MÓJ!!!!Zobacz profil autora
Josua, spóźniłam się na Saszę :DZobacz profil autora
Kenny barman!

Zobacz profil autora
Lopeza bieręWill Parker / playlista

Zobacz profil autora
Biere Jeremy'ego Ratownika!

Zobacz profil autora
Poniżej przedstawiamy spis lokacji, z którymi związane są poszczególne postaci fabularne:

Imię i nazwiskomiejsce zamieszkaniamiejsce pracy w Santa Barbara
Jess Meriwethermotel Flamingoplaża Leadbetter
Joshua Bernetdom państwa Bernetówbrak
Jeremi Clintonbungalow przy La Marinaplaża Leadbetter/Casa Dorinda
Kimbrakbrak
Mercedes Toresshotel Californiahotel California
Tommy Toressmotel Flamingobrak
Kenny Liubungalow przy La MarinaSandbar przy Leadbetter
Hannah Fosterdomek letniskowybrak
Maddie Watsonmotel Flamingobrak
Sasha Petershotel Californiahotel California
Jolene FierceCasa Dorindabrak
Frank Altmeyerdom Altmeyerówcukiernia Altmeyerów
Felipe Lopezmotel Flamingookolice Sandbaru przy Leadbetter

Zobacz profil autora
Biorę Hannah jestem szalona xDkarta

Zobacz profil autora
DRODZY POSIADACZE POSTACI FABULARNYCH!

Od dziś możecie się deklarować, czy PRZENOSICIE swoją postać fabularną do Old Whiskey, czy też nie. Oczywiście, zdecydować się na to możecie już teraz lub zdecydowanie później - nawet długo po zakończeniu eventu w Kalifornii. Żadne konto postaci Fabularnej nie zostanie zlikwidowane, jedynie zostanie ściągnięta mu ranga. 
Jednak wcześniejsza deklaracja może pomóc Wam i Mistrzowi Gry na wymyślenie POWODU dla którego postać może chcieć opuścić Santa Barbara. 
O swojej decyzji czy wątpliwościach możecie pisać w tym temacie.

Zobacz profil autora
Chcę przenieść Kennyego ale jeszcze kombinuję nad powodem 8D

Zobacz profil autora
Sashka też by się wybrał do OW. Powód a) zero wody, sam piasek. Ale dlaczego akurat OW? Hmmm... i tu jest problem!Zobacz profil autora
Studia na Appaloosa City College, a OW, bo tańsze warunki mieszkalne. A Kenny by mógł za tobą jechać, bo cię skrycie kocha.

Zobacz profil autora
PRFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF

Zobacz profil autora
Tak, Kenny/Sasha OTP. Ale czmeu akurat Appaloosa? ;/Zobacz profil autora
Jedź za Reginą, proste :OGabrielle R. Ramirez

Zobacz profil autora
Za Lilu chyba

Zobacz profil autora
Zostańcie tak jak Pepe ;/Will Parker / playlista

Zobacz profil autora
Pepe, jedź do OW!

Zobacz profil autora
smif niech mie wywiezie za trawkę #żarciki
nie mam pomysłu na dłuższe istnienie PepeWill Parker / playlista

Zobacz profil autora
Niestety Jolene także nie pojedzie do OW, za mało możliwościZobacz profil autora
Hannah ma jeden i tysiąc powodów, żeby nie wracać do LA, więc równie dobrze może wylądować w OW. Nie wiem może Randall potrzebuje prawnika?karta

Zobacz profil autora
Ranadall zawsze potrzebuje prawnika a i wakat u Santosa się znajdzie!

Zobacz profil autora

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach