Play by forum role play game - modern western in hot Arizona.


You are not connected. Please login or register

Czerwone skały

Idź do strony : Previous  1 ... 12 ... 19, 20, 21

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 21 z 21]

1Czerwone skały - Page 21 Empty Czerwone skały Pon 19 Maj 2014, 16:21

Mistrz Gry

Mistrz Gry
First topic message reminder :

Czerwone skały to jedne z najciekawszych i najpiękniejszych elementów krajobrazu, jakie można napotkać podczas podróży po Arizonie. Okoliczne tereny są nieco bogatsze w roślinność, która pięknie współgra z niezwykłym kolorem skał.
Asfaltowa droga prowadząca do Old Whiskey, poprowadzona nieopodal skał jest jedną z częściej i chętniej uczęszczanych, właśnie ze względu na jej malowniczość.


501Czerwone skały - Page 21 Empty Re: Czerwone skały Pon 13 Lip 2015, 22:21

Liluye

Liluye
- Nie - pokręcila głową - Musze się zebrać w sobie. Po to byłam na pustyni - wyjaśniła.
- Muszę.. się ogarnąć. Widzisz jak wygladam.. - wzruszyła ramionami - W głowie mam nielepszy syf - dodała, krzywiac się nieznacznie.

502Czerwone skały - Page 21 Empty Re: Czerwone skały Pon 13 Lip 2015, 22:25

Delshay

Delshay
-A ja jeszcze miałem czelnośc się pojawić. Wybacz.
W tym momencie jego sumienie wrzeszczało. Był samolubny i to bardzo. Nie zważał na to, jak może czuć się Liluye... Nigdy nie brał jej uczuć pod uwagę.
-Jestem jebanym samolubem... kurwa. - Popatrzył w ziemię i szeptał zły na siebie.
-Liluye... ja... -Nie dokończył. Nie wiedział jak. Nie chciał obiecywać... Znowu.

503Czerwone skały - Page 21 Empty Re: Czerwone skały Pon 13 Lip 2015, 22:33

Liluye

Liluye
Nie wiedziała co odpowiedzieć. Był samolubny, od zawsze. Powinna zaprzeczyc? Nie chciała kłamać.
- Twój powrót nic nie zmienia.. przynajmniej nie w tej sprawie - przydałby jej się teraz Victor. Pewnie by ją opieprzył za to, jak wygląda i do jakiego stanu się doprowadziła. Moze to by pomoglo? Mial jej pomóc, ale nie zdążył.
- Tak? - uniosła brwi, czekając aż dokończy.

504Czerwone skały - Page 21 Empty Re: Czerwone skały Pon 13 Lip 2015, 22:43

Delshay

Delshay
-Liluye... - Delshay wstał i chwycił ją za rękę. Delikatnie pociągnął ją tak żeby wstała.
-Chciałem wyciągnąć Cię na kolację, żebys odzyskała trochę kolorów. No ale nie udało się. Teraz, jak masz mętlik w głowie to poćwiczymy. Uwierz, że nic tak nie pomaga jak ćwiczenia.
Del cofnął się, ściągnął kurtkę i położył się na brzuchu. Gdy tylko zrobił pierwszą pompkę okazało się, że jest cały brudny z kurzu.
-No dalej! Ruszaj się! Trzeba pomóc Ci wyrobić ciało i ducha! Zrobię Ci taki trening, że zapomnisz o wszystkich zmartwieniach! Uwierz mi - oglądałem Pijanego Mistrza!
I zaczął pompować...

505Czerwone skały - Page 21 Empty Re: Czerwone skały Pon 13 Lip 2015, 22:47

Liluye

Liluye
Liluye dała się podnieść czy raczej podciągnąć i podniosła na niego wzrok. Nie miała pojęcia co wykombinuje. Gdy ten padł na ziemię parsknęła.
- Del.. mam anemię, awitaminozę i niedowagę i pewnie jeszcze kilka innych rzeczy, o których mi nawet lekarz nie powiedział. I Zakaz ćwiczeń - to było jak torturowaie jej! Tylko czekała aż będzie mogła wrocić do treningow a ten co?!
- Tak właśnie próbowałam zapomnieć o zmartwieniach, że wylądowałam w szpitalu. Ale ćwicz, ćwicz. Mogę cię podopingować.

506Czerwone skały - Page 21 Empty Re: Czerwone skały Pon 13 Lip 2015, 22:51

Delshay

Delshay
-Więc - zaczął już mocniej oddychać i przerywać w pół słowa biorąc oddech.
-daj się ... zabrać... na... kolację....
Zatrzymał się na chwilę i wstał.
-Jak się porządnie najesz, ciało będzie się prosiło o ćwiczenia. Jak się nie zgodzisz zacznę ćwiczyć znowu... Twoja wole.
Tym razem przyjął pozycję jak do przysiadów.

507Czerwone skały - Page 21 Empty Re: Czerwone skały Pon 13 Lip 2015, 22:54

Liluye

Liluye
- Jeszcze trochę czasu minie, zanim będę mogła wrócić do ćwiczeń - zmarszczyla nos, obserwując go z rozbawieniem - za to tobie by się ich trochę przydało, najwyraźniej.
- Ćwicz ćwicz, przyda ci się - usmiechnęła sie, splatajac dlonie na piersi.

508Czerwone skały - Page 21 Empty Re: Czerwone skały Pon 13 Lip 2015, 22:58

Delshay

Delshay
-Widzisz! Ze mną też nie jest za dobrze! Musisz mi pomóc wrócić do dawnej kondycji! A żeby to zrobić wsiądź do mojego Delmobilu i zabiorę Cię na tak zajebiste owoce morza, że za tydzień nie będziemy mogli się ruszyć ale z nadwagi!
Nie zaczął przysiadów tylko zaciągnął ją w stronę motocyklu.

509Czerwone skały - Page 21 Empty Re: Czerwone skały Pon 13 Lip 2015, 23:01

Liluye

Liluye
- Tak ubrany? - uniosła brwi powatpiewająco - Raczej do chaco na burgera, jedynie - stwierdziła trochę złośliwie. Jesli mieliby gdzieś isć to powinni się przebrać!
- Dawnej kondycji? Kiedy ty ją miałes? W rezerwacie? - pokręciła głową.

510Czerwone skały - Page 21 Empty Re: Czerwone skały Pon 13 Lip 2015, 23:02

Delshay

Delshay
-Mi tam nie przeszkadza ten strój. Ja idę tak. - Poza tym nie miał żadnych wyjściowych ciuchów.
-A co do mojej kondycji to masz racje... Zawsze była kiepska. I czas to zmienić!

511Czerwone skały - Page 21 Empty Re: Czerwone skały Pon 13 Lip 2015, 23:04

Liluye

Liluye
- Mowiłam ci, że na żadną kolacje sie nie zgadzam - pokrecila glowa, stojac przy motocyklu. Może i by sie zgodziła, ale na prawde musieli sie przebrac..

512Czerwone skały - Page 21 Empty Re: Czerwone skały Pon 13 Lip 2015, 23:06

Delshay

Delshay
-To nie na kolacje, a na posiłek się zgódź. Dla Ciebie nawet pojadę sobie kupić jakiś garnitur bo nie mam. - Powiedział z przejęciem i zdecydowaniem.
-A jak nie, to zostawię Cię na tym zadupiu i wrócę z kolacją tutaj. Ale wtedy nie będziesz miała menu do wyboru!

513Czerwone skały - Page 21 Empty Re: Czerwone skały Pon 13 Lip 2015, 23:15

Liluye

Liluye
- Nie zostawisz mnie tutaj - była tego akurat pewna.
- I kolacja.. brzm źle - za bardzo jak randka. A do tego nie zamierzała dopuscic - Po prostu wyjście do restauracji. Niech będzie. Ale musisz się w coś przebrać, na prawdę. Wystarczą jakieś eleganckie spodnie i koszula, moze byc? To na pewno masz..

514Czerwone skały - Page 21 Empty Re: Czerwone skały Pon 13 Lip 2015, 23:19

Delshay

Delshay
-To wskakujemy na maszynę i jedziemy się przebrać.
Wyszczerzył się i usiadł na motor podając jej kask. Gdy wsiadła odpalił maszynę i pojechali.

z.t x2

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 21 z 21]

Idź do strony : Previous  1 ... 12 ... 19, 20, 21

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach