Play by forum role play game - modern western in hot Arizona.


You are not connected. Please login or register

039. PRZESKOK CZASOWY 6 - INFORMACJE

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1 039. PRZESKOK CZASOWY 6 - INFORMACJE on Sro 22 Kwi 2015, 10:40

Przeskok czasowy, z dnia 31 lipca na 10 sierpnia 2013 roku.

Dnia 22.04.2015 nastąpi fabularny przeskok czasowy, który kończy event KALIFORNIA – WYCIECZKA DO SANTA BARBARA. Przeskok czasowy jednak dotyczy TYLKO I WYŁĄCZNIE lokacji w Arizonie – nie tyczy czasu w Kalifornii.

To znaczy, że każdy, kto ma ochotę, może JUŻ WYJECHAĆ DO OLD WHISKEY. Jeśli twoja postać postanowi wrócić do domu, musi jednak najpierw:

 • Zdeklarować się w tym temacie, ze wraca
 • W lokacji Komisariat i areszt w Santa Barbara należy w jednym poście spisać zeznania dotyczące swojego pobytu w hotelu Kalifornia i przekazać wszelakie dowody, które znaleźliście na miejscu zbrodni.
 • Potem należy napisać posta na Przystanku autobusowy o tym, że postać wraca do Old Whiskey (niezależnie jakim transportem). Nie musicie już korzystać z Wesołego Autobusu.
 • Wszystkie późniejsze wątki rozgrywane już w lokacjach w Arizonie – będą musiały być rozgrywane z datą 10.08.2013 roku.
 • To, co działo się w przeciągu czasowego przeskoku z waszą postacią – opisujecie tutaj.


Czy to znaczy, że lokacje w Kalifornii zostają zamknięte dzisiaj?

NIE! Wszyscy ci, który chcą jeszcze pisać, bawić się i ciągnąć wątki kalifornijskie – mają jeszcze na to czas!

 • Gracz musi się jedynie zdeklarować,która z jego postaci zostaje jeszcze w Santa Barbara i musi o tym napisać w tym temacie.
 • Po deklaracji, która postać zostaje jeszcze na wakacjach, gracz może kontynuować jej wątki w Kalifornii odnosząc się do czasu nie-przeskokowego. To znaczy, w Kalifornii daty płyną normalnym tempem - nie ma tam przeskoku czasowego, czyli po dniu 31 lipca następuje 1 sierpnia.
 • W ogłoszeniach będą wypisane dwie daty – ta z Old Whiskey i ta z Santa Barbara.
 • Jeśli dana postać zostaje w Santa Barbara, może skorzystać z darmowego noclegu w Motelu Flamingo i wszelakich innych rozrywek w całym mieście, które wciąż są dostępne.
 • Mile widziane byłoby jednak dalsze zaangażowanie w sprawę morderstwa Dorothy Romero. Jeśli Twoja postać zostaje jeszcze w Santa Barbara – zajdź na komisariat i złóż zeznania! Po zebraniu wszystkich, zostanie przedstawiony FINAŁ SPRAWY.
 • Kalifornia będzie otwarta maksymalnie do fabularnej, kalifornijskiej daty 10 sierpnia 2013 roku. Lokacje mogą zostać wcześniej zamknięte, gdy Santa Barbarę opuszczą wszyscy wczasowicze. To znaczy, że macie jeszcze 10 fabularny dni wakacji!
 • Gdy twoja postać zdecyduje się już na powrót (lub będzie zmuszona opuścić Kalifornię), należy upewnić się, czy postać złożyła zeznania na komisariacie, a następnie - napisać posta na Przystanku autobusowy o tym, że postać wraca do Old Whiskey (niezależnie jakim transportem). Nie musicie już korzystać z Wesołego Autobusu.
 • Po powrocie do Old Whiskey zaczynacie wątki z datą, która danego dnia będzie obowiązywać w Arizonie.


UWAGA! NIE MA BILOKCJACI! By zachować ciąg przyczynowo skutkowy, należy się zdecydować – czy piszecie w Kalifornii czy wracacie do Old Whiskey po 10-dniowym przeskoku.

Co z tymi, którzy nie byli w Kalifornii?


 • Osoby, które nie skończyły wątków z dnia fabularnego 31.07.2013 mogą dokończyć je do końca dnia jutrzejszego (23.04.2015), aż do momentu, gdy zdecydują się na ZT. Po wpisaniu w wątku ZT, kolejne następne należy rozgrywać po dacie przeskoku.


Co z NPC? • Betty i Baker wybrali się na swoje motocyklowe wojaże i nie było już w Old Whiskey w czasie tych 10 dni i wrócili w dobrych nastrojach. Lepiej tego nie psuć.
 • Nathaniel Cooper zostaje w Santa Barbara do oficjalnego zamknięcia sprawy z morderstwem Dorothy Romero
 • Rodzina Smith zostaje jeszcze na jakiś czas w Santa Barbara (lecz ich decyzja może się zmienić z dnia na dzień)
 • Victor i Dorothy Romero wciąż nie żyją!Ostatnio zmieniony przez Mistrz Gry dnia Sro 22 Kwi 2015, 16:48, w całości zmieniany 1 raz

Zobacz profil autora

2 Re: 039. PRZESKOK CZASOWY 6 - INFORMACJE on Sro 22 Kwi 2015, 12:55

Will wraca do OW; zeznania, przystanek.
W ciągu tych dziesięciu dni od wyjazdu do spotkania Świętych, William robił swoje. Ogarniał sprawy, ogarnął swoją broń, którą pożyczył Connorowi, sprawdził całe zabezpieczenia. Nieco odbudował swoją garderobę, mając kilka problemów i dylematów, których nikomu nie wygłosił.
Wybrał się na północ na kilka dni, bo był stęskniony.
I znowu wrócił do OW, by zostać nudnym człowiekiem.

Pepe nadal zostaje.Will Parker / playlista

Zobacz profil autora

3 Re: 039. PRZESKOK CZASOWY 6 - INFORMACJE on Sro 22 Kwi 2015, 14:41

Florencio Constantino
- wraca do Old Whiskey
- przez te dni, skupia się na swojej żonie i nowo narodzonym dziecku
- szykuje wszystko do przeprowadzki do większego domu, a także szuka czegoś do kupna
- przez te wszystkie dni nie widuje się z Carmalitą
- nie zapomina jednak o pracy
- na kilka dni jedzie do rodzinnej wsi w Meksyku, by wziąć resztę rzeczy dla rodziny
- wydawać by się mogło, że kolejne dziecko sprawiło, że Florian pragnie jednak zostać z żoną
- nic jeszcze o tym nikomu nie mówił, bo chyba sam jest nieświadomy podjętej decyzji

musico Floriano
Zobacz profil autora

4 Re: 039. PRZESKOK CZASOWY 6 - INFORMACJE on Sro 22 Kwi 2015, 16:15

Carmalita złożyła aplilkacje na studia.
Wykonała miliony smsow, i połączeń do Florencia, który nie odbierał, po 2 dniach przestała. Potem przyszła depresja z tym związana i nie wychodziła z 4 dni z łóżka. Jednakw końcu ruszyła się do pracy musiała zarobić na studia. Poza tym nadrobiła zaległości w serialach. Do Vivy nie chodziła, zmieniła ścieżki by nie wpadać na Florencia. Dość dobitnie dał jej znać, ze jej nie chce, więc przez te 10 dni ogólnie cierpiała.Zobacz profil autora

5 Re: 039. PRZESKOK CZASOWY 6 - INFORMACJE on Sro 22 Kwi 2015, 19:32

Z Markiem jakiś większych szałów nie było, chociaż jakieś były. Przez 10 dni pracował grzecznie na ranczu i czekał z niecierpliwością na telefon od Cath. Nie doczekał się go, choć dalej miał nadzieje na zarobki z malowania. Kupił sobie używanego laptopa za 500$ w sklepie w Appaloosach (zakup będzie odnotowany) by móc bezkarnie oglądać koty i bezsensownie marnować swój czas w internecie. 
Po starciu z kitajcami przestał zaglądać do Vivy i w ogóle pić - postanowił w końcu nauczyć się walczyć wręcz. Na razie tylko powtarza proste ciosy w przyczepie, takie jak - prosty lewy prawy, sierpowy oraz podbródkowy i inne triki dla początkujących bokserów.Zobacz profil autora

6 Re: 039. PRZESKOK CZASOWY 6 - INFORMACJE on Sro 22 Kwi 2015, 20:02

Joan wyjechała z Santa Barbara, jak tylko uporała się ze wszystkim sprawami związanymi z policją, śledztwem, itd. Nie wróciła od razu do Arizony. Na tydzień zjechała do siebie do domu w San Diego (i z pewnością zaliczyła takie żenujące atrakcje, jak baby shower koleżanki i takie tam). Do Old Whiskey z niejakim poczuciem ulgi wróciła 8. sierpnia i miała do ogarnięcia dom.karta

Zobacz profil autora

7 Re: 039. PRZESKOK CZASOWY 6 - INFORMACJE on Sro 22 Kwi 2015, 20:09

Złożyła zeznania i wrociła do OW.
Poczeka na Williama z odwiedzeniem cmentarza.
Poszła się modlić gdzieś w góry.
Pracowała.
Ćwiczyła z psem i bez. Znów ostro zabrała się za dietę.
Starała się jakoś wszystko sobie w głowie ułożyć, ale nie było latwo.
KP LiluyeFunny you're the broken one
but I'm the only one who needed saving
Cause when you never see the lights
it's hard to know which one of us is caving
Zobacz profil autora

8 Re: 039. PRZESKOK CZASOWY 6 - INFORMACJE on Czw 23 Kwi 2015, 10:33

Foxxy prowadziła dalej bar, czysciła szklanki, ogarniała dostawy, plotkowała z klientami. Od czasu do czasu zaglądała do motelu, by i tam nieco pomóc.
Pewnie smsowała z Katie. A czy się jeszcze z kimś innym widziała? Nie wiadomo, bo zaszyła się u siebie w domu. Zaczęła się wypakowywać i robić mały remont u siebie.Zobacz profil autora

9 Re: 039. PRZESKOK CZASOWY 6 - INFORMACJE on Czw 23 Kwi 2015, 13:06

Joshua przez ten czas trwania wakacji praktycznie szlajał się bez konkretnego celu po rodzinnej Kaliforni i pstrykał zdjęcia. Praktycznie nie rozstawał się z aparatem i wpadał tam gdzie była jakaś sensacja. Pokłócił się z ojcem o tym co chce robić w życiu i przestał się odzywać do niego. Szuka sensu w życiu siedząc o wschodzie i zachodzie słońca na plaży, w totalnie odludnych miejscach.

Zobacz profil autora

10 Re: 039. PRZESKOK CZASOWY 6 - INFORMACJE on Pią 24 Kwi 2015, 21:02

Cathy się przeprowadziła do swojej nowej willi z małą pomocą chłopców od Smitha.
Odwiedzała często Antosia w szpitalu.
Oczywiście robiła co mogła, by jak najszybciej wrócić do formy. W sensie ruch, ćwiczonka, kremy, kremiki i takie tam. W granicach rozsądku of cors.
W starym domu nadal koczują Skittles i jego kochanek Milo, a ona żyje w nowym - na szczęście.Zobacz profil autora

11 Re: 039. PRZESKOK CZASOWY 6 - INFORMACJE on Pią 24 Kwi 2015, 21:03

Mulan żyła dalej jak zwierze. Brudna, śmierdząca, głodna i na głodzie tym innym. Próbowała ukraść coś ze sklepu, ale ją ochroniarz przylukał, więc musiała wywalić wsio z kieszeni i uciekać.
I podobne perypetie.
Słyszała też o naborze na uczelnię i zaczęła knuć, żeby się zapisać i wyłudzać hajs od starych. Dlatego na razie nie załatwiała sobie towaru. Choć było ciężko.mroczne brzmienia Mulan
Zobacz profil autora

12 Re: 039. PRZESKOK CZASOWY 6 - INFORMACJE on Nie 26 Kwi 2015, 14:31

Tom został kilka dni dłużej ze względu na śledztwo. Musiał dopaść odpowiedzialnych za śmierć jego córki. Gdy to zrobił, załatwił wszystkie formalności związane z transportem Tammy i wrócił do OW.
Ciężki czas nastał dla niego i rodziny. Żona załamana. Córka i syn podobnie.
Na dniach odbył się cichy, skromny pogrzeb, a Tammy została skremowana, z racji jej poważnych poparzeń na całym ciele.
Tom wrócił do pracy i stał się jeszcze bardziej ponury i mroczny niż zawsze. Już prawie w ogóle nie odzywał się słowem, jakby ten cały gniew, kumulował się w nim przez kolejne dni.
Pytanie, kiedy ta tykająca bomba wybuchnie.

muza Tomaszka
Zobacz profil autora

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach