Play by forum role play game - modern western in hot Arizona.


You are not connected. Please login or register

Hannah Foster

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Hannah Foster Empty Hannah Foster on Sro 29 Kwi 2015, 23:38

Karta postaci


Informacje podstawowe:

Imię: Hannah
Nazwisko: Foster (née Ritter)
Pseudonim: -
Data i miejsce urodzenia: 5 października 1971, Fargo, ND
Narodowość: Amerykanka
Rodzina: rodzice, starszy brat i jego rodzina oraz młodsza siostra i jej rodzina, a no i były mąż.
Od kiedy zamieszkuje Old Whiskey: od właśnie teraz

Statystyki:

Inteligencja: 50
Charyzma: 40
Celność: 0
Refleks: 10
Kondycja: 10
Siła: 5
Spostrzegawczość: 20
Dodatkowa umiejętność: kłamstwo/zdolności aktorskie: 15
Prawo jazdy: Tak 

Wykształcenie:

Zawód wyuczony: prawnik
Zawód wykonywany: adwokat
Języki: angielski, niemiecki

Fizyczność:

Wzrost i budowa ciała: 171cm, 60kg, smukła i drobna budowa ciała – kompaktowa kobieta.
Znaki szczególne: brak
Kalectwa: brak
Choroby przewlekłe: brak
Informacje dodatkowe (opcjonalny dłuższy opis wyglądu): Blondynka naturalna, choć kolor włosów dziś nic nie znaczy. Poza tym wszystko ma na swoim miejscu i mimo upływu czasu (i kolejnych zmarszczek), zadbana, może być uznana za atrakcyjną.


Charakter i osobowość:

Największa wada: zgorzknienie
Największa zaleta: tolerancja
Zainteresowania/hobby: podróże, jazda konna, literatura
Fobie i lęki: lęk przed kolejną zdradą, być zależnym od kogoś. 
Cel w życiu/największe pragnienie: dojście do siebie, uporządkowanie swojego życia na praktycznie każdej płaszczyźnie i stabilizacja, w tym finansowa. Po cichu macierzyństwo.
Informacje dodatkowe (opcjonalny dłuższy opis charakter): Prywatnie bywa bezpośrednia i otwarta, szczególnie w towarzystwie tequili. Jednak w pracy stawia przede wszystkim na profesjonalizm. W wyniku ostatnich zdarzeń nawiązuje płytkie relacje. 

Krótka notka biograficzna postaci:

Jej dom rodzinny znajduje w Fargo w Północnej Dakocie. Tam wychowała się wraz z kilka lat starszym bratem i młodszą siostrą. Dzieciństwo miała szczęśliwe, ale mimo wszystko wiedziała, że nie chciała tam spędzić swojego całego życia. Do college’u wyjechała do Seattle, gdzie przez cztery lata studiowała ekonomię, by uzyskać licencjat. Jednak Hannah od bardzo dawna chciała być prawnikiem. Dzięki dobrym wynikom z egzaminu dostała się na prawo w Berkeley. Po ukończeniu została w Kalifornii. W 1998 roku poznała Rufusa Fostera pięć lat starszego również prawnika, który miał szansę na zostanie partnerem w kancelarii w Los Angeles. Hannah była na tyle zakochana, że wyjechała za nim. Było świetnie, kilka lat później pobrali się. Układało im się różnie, największy kryzys nastąpił (póki nie zaczął chędożyć się z suczą koleżanką z pracy Hannah), kiedy okazało się, że Rufus nie może mieć dzieci, a o adopcji nawet nie chciał słyszeć. Hannah bardzo pragnęła zostać rodzicem, ale nie da się zmusić drugiej osoby do czegoś takiego, w zamian mieli skupić się bardziej na sobie, swoich karierach, podróżować. Ona starała się wpierać męża, który dostawał coraz większe sprawy, a jego kancelaria zaczęła pracować dla dużych klientów. Sama nie zajmowała się tak spektakularnymi sprawami, poza tym angażowała się dużo pro bono – może chciała zrównoważyć tą działalnością nie zawsze do końca czyste sprawy, które brała.
Z roku na rok psuło się w ich małżeństwie co raz bardziej, ale Hannah tłumaczyła sobie narastającą presją w pracy Rufusa. W końcu któraś z przyjaciółek zlitowała się nad nią i powiedziała prawdę, że jej mąż ma romans i to z inną prawniczką (do tego młodszą i z dzieckiem) z kancelarii, w której pracowała Hannah. Foster naprawdę chciała rozstać się w sposób cywilizowany, ale doszła do wniosku, że pieprzy to wszystko. Z ubrań, ulubionych płyt, książek, alkoholu i innych rzeczy męża zrobiła ognisko w ogrodzie domu, a najnowszego bentley’a porysował mu, aż miło. Dalej już jej się walczyć nie chciało, odpuściła, została z domkiem letniskowym w Santa Barbara. Kilka tygodni spędziła tam pijąc i korzystając z braku obrączki. Teraz miała dość Kalifornii, na powrót do Fargo było za późno i jakoś tak się złożyło, że zjechała do Old Whiskey – zapadła mieścina dobra na początek, jak każda inna.

Majątek i ekwipunek podręczny:

Tani domek, Chevrolet Impala (1967), laptop Słony, dokumenty, książki, ubrania.

Zobacz profil autora

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach