Play by forum role play game - modern western in hot Arizona.


You are not connected. Please login or register

Słodka Brzoskwinka

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 18 ... 32  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 5 z 32]

1Słodka Brzoskwinka - Page 5 Empty Słodka Brzoskwinka on Wto 20 Maj 2014, 20:37

First topic message reminder :

Słodka Brzoskwinka - Page 5 Brzoskwinka
Słodka Brzoskwinka - Page 5 Brzoskwinka2
Stan na 2017 rok:
Nowy właściciel - Clyde SawickySłodka Brzoskwinka to jeden ze słynniejszych klubów w mieście. Stał się popularny do tego stopnia, że postanowiono zaostrzyć selekcję, gdyż klub nie był wstanie pomieścić wszystkich, którzy chcieli przyjść na imprezę! Jednak to nikogo nie odstraszyło – wręcz przeciwnie! Brzoskwinka stała się jeszcze bardziej elitarna i wielu stawia sobie za punkt honoru przekroczenie jej drzwi.
Jeśli uda Ci się już dostać do środka, oniemiejesz z nadmiaru różowego koloru, mieszającego się z żółtym i pomarańczowym światłem. Neony nad głównym barem migocą równie intensywnie co lampy nad parkietem. Jak już przyzwyczaisz się do kolorystyki wnętrza, na pewno zachwycą cię wymyślne drinki przygotowywane przez znanego w całym mieście barmana Maxa; a gdy wychylisz pierwszy kieliszek, ruszaj do tańca, by całkowicie się zapomnieć!


Weekendowe imprezy w Brzoskwince to drogie, kolorowe alkohole, celebry ci w salach dla VIP-ów i śmiało wyginające się tancerki w różowych spodenkach. Można by nawet powiedzieć, ze arizońska pustynia zamienia się tu w kalifornijską plażę. Miejscowi biznesmeni i śmietanka towarzyska wydaje swoje brudne dolary, a dzieci bogatych rodziców wychylają kolejne szoty kupione dzięki fałszywym dowodom. Zresztą, pojęcie fałszu jest tu powszechnie znane i nawet lubiane...a właścicielka, pani Smith, dba o to, by nikt o tym nie zapomniał.


>Wczuj się w muzykę Słodkiej Brzoskwinki<

Żeby się dostać do klubu, należy przejść selekcję. Mnożnik na charyzmę: Charyzma + k6 * 5. W zależności na którą salę/loże chcesz się dostać, należy przekroczyć dany próg:


Sala/lożaPróg
Dolna sala60
Dolna sala - loża80
Górna sala100
Górna sala - loże150Ostatnio zmieniony przez Mistrz Gry dnia Sro 23 Sie 2017, 10:40, w całości zmieniany 3 razy

Zobacz profil autora

101Słodka Brzoskwinka - Page 5 Empty Re: Słodka Brzoskwinka on Wto 12 Sie 2014, 12:14

Rozmowa telefoniczna Bakera -> KLIK

Connor, mnożnik na spostrzegawczość, próg 15. Jeśli przekroczysz, znajdujesz kasetkę z kasą, a w niej 2000$.Słodka Brzoskwinka - Page 5 Smithsyg
Zobacz profil autora

102Słodka Brzoskwinka - Page 5 Empty Re: Słodka Brzoskwinka on Wto 12 Sie 2014, 12:25

6+5*2=16>15

Connor znajduje kasetkę z pieniędzmi. Ciekawe czy to lewa kasa czy może normalne przychody z klubu. Chuj, zarekwirowane. Wcisnął pieniądze do swojego lewego buta. Tam mu nie będą zaglądać w razie czego. Uśmiechnął się lekko, bo te dwa tysiące na pewno się przydadzą. Zaczął szukać kolejnych rzeczy. Miał nadzieję, że znajdzie jakieś dokumenty mówiące o tych ostatnich sprawach, cokolwiek jakiś dowód. Szukał dalej.Connor Loco Eastman
Słodka Brzoskwinka - Page 5 001Słodka Brzoskwinka - Page 5 012Słodka Brzoskwinka - Page 5 014Słodka Brzoskwinka - Page 5 ChinatownSłodka Brzoskwinka - Page 5 TopgunSłodka Brzoskwinka - Page 5 LicytacjaSłodka Brzoskwinka - Page 5 CzarymarySłodka Brzoskwinka - Page 5 ZzakratSłodka Brzoskwinka - Page 5 Darwin
Zobacz profil autora

103Słodka Brzoskwinka - Page 5 Empty Re: Słodka Brzoskwinka on Wto 12 Sie 2014, 12:27

Spostrzegawczość, próg 20. Jeśli przekroczysz, to w kuchni, w jednej szufladzie znajdujesz pudełko z działką kokainy.
Jeśli nie, to znajdujesz telefon barmana.

Zobacz profil autora

104Słodka Brzoskwinka - Page 5 Empty Re: Słodka Brzoskwinka on Wto 12 Sie 2014, 12:30

Baker rozłączył się i ze złości cisnął telefonem... gdzieś. Smith sobie potem pozbiera.
- Kurwa mać.
Złapał ochroniarza drugą ręką i szarpnął.
- Kto dzwonił?!
Obejrzał się za siebie, szukając Parkera i Eastmana. Lepiej, żeby laska kłamała, bo szczerze mówiąc, nie uśmiechało mu się robić tu rzeźni.
- Jak chcesz zachować ten lokal w takim stanie, jak jest, to gadaj co wiesz!Słodka Brzoskwinka - Page 5 Bejkersyg
Zobacz profil autora

105Słodka Brzoskwinka - Page 5 Empty Re: Słodka Brzoskwinka on Wto 12 Sie 2014, 12:31

6+5*6=36>20

Indianin lekko się uśmiechnął znajdując kokainę. O, jesteśmy coraz bliżej. Oczywiście co miał zrobić, wziął to ze sobą. Najwyżej pokaże Bakerowi co znalazł później. Sam nie zamierzał tego zażywać, ale do wiadomości na pewno mu się przyda. Cały czas nasłuchiwał co tam mówi Sue, gdyby krzyczał to już by wiedział. Zaczął szukać kolejnych rzeczy.Connor Loco Eastman
Słodka Brzoskwinka - Page 5 001Słodka Brzoskwinka - Page 5 012Słodka Brzoskwinka - Page 5 014Słodka Brzoskwinka - Page 5 ChinatownSłodka Brzoskwinka - Page 5 TopgunSłodka Brzoskwinka - Page 5 LicytacjaSłodka Brzoskwinka - Page 5 CzarymarySłodka Brzoskwinka - Page 5 ZzakratSłodka Brzoskwinka - Page 5 Darwin
Zobacz profil autora

106Słodka Brzoskwinka - Page 5 Empty Re: Słodka Brzoskwinka on Wto 12 Sie 2014, 12:57

- Skąd mam wiedzieć, ty odebrałeś. - Zaśmiał się Smith. - Co wiem? Nic, już nic nie wiem, Baker. Ja jestem tylko ochroniarzem co wynajmuje ludzi innym ludziom. Co mam wiedzieć?
Pokręcił głową.
- Lepiej będzie, jak sobie już stąd pójdziecie, zaraz ktoś może mnie odwiedzić i co wtedy? Jak wyjaśnisz to, że zaraz mi nogę zgwałcisz?

Niestety, Connor nie znalazł już niczego na zapleczu ani tym bardziej w kuchni. Jednak zauważył jakieś światła samochodów, które wpadły przez okno na tyłach - okno, które wychodziło na jedną z bocznych uliczek.

Zobacz profil autora

107Słodka Brzoskwinka - Page 5 Empty Re: Słodka Brzoskwinka on Wto 12 Sie 2014, 13:02

Cholera, pomyślał Connor patrząc na światła samochodów, które się pojawiły na tyłach baru. Nie myśląc wiele wyszedł szybkim krokiem z zaplecza.
- Szefie, spierdalamy. - Powiedział ruszając do przedniego wyjścia, bo skoro tamci przyjechali na tyły to najlepszym sposobem byłoby ich ominąć i wyjść w taki sposób w jaki się tutaj znaleźli. Eastman nie chciał się rozwodzić o co chodzi, ale Baker powinien w tonie jego głosu usłyszeć co się kręci.Connor Loco Eastman
Słodka Brzoskwinka - Page 5 001Słodka Brzoskwinka - Page 5 012Słodka Brzoskwinka - Page 5 014Słodka Brzoskwinka - Page 5 ChinatownSłodka Brzoskwinka - Page 5 TopgunSłodka Brzoskwinka - Page 5 LicytacjaSłodka Brzoskwinka - Page 5 CzarymarySłodka Brzoskwinka - Page 5 ZzakratSłodka Brzoskwinka - Page 5 Darwin
Zobacz profil autora

108Słodka Brzoskwinka - Page 5 Empty Re: Słodka Brzoskwinka on Wto 12 Sie 2014, 13:09

Wynajmuje ludzi innym ludziom. Za to Smith dostał w mordę. Gdy Connor wypadł z zaplecza i zasugerował, że lepiej spadać, Smith dostał jeszcze raz, żeby równo puchło. Wściekły jak bazyliszek, Baker puścił gnoja i ruszył do wyjścia.
Całą drogę do wyjścia przywódca Świętych przeklinał pod nosem. Potem gang wyskoczył na ulicę i cichaczem przemknął do zaułka, gdzie zostawili swoje motocykle. Wyjątkowo nieudana wycieczka.

---> Old Whiskey, wszyscySłodka Brzoskwinka - Page 5 Bejkersyg
Zobacz profil autora

109Słodka Brzoskwinka - Page 5 Empty Re: Słodka Brzoskwinka on Wto 12 Sie 2014, 13:11

Oparł się o kontuar i chwycił za policzek. Z nosa mu krew ciekła, wargę też miał rozbita. Chyba już wykorzystał limit podbitych oczu na ten rok.
Gdy tylko Święci uciekli, na zaplecze tylnymi drzwiami... wszedł Max, barman. To on przed chwila parkował w zaułku.

Okazało się, że Hai Wu blefowała...


/zt

Zobacz profil autora

110Słodka Brzoskwinka - Page 5 Empty Re: Słodka Brzoskwinka on Pią 22 Sie 2014, 21:34

Arizona Drive >

I w końcu zajechali! Wreszcie jakieś duże miasto. Cath była jak na haju, a jeszcze nic nie wciągała, ani nie piła. Zaparkowała kawałek przed znanym lokalem i gdy wysiadła obróciła się dookoła, spoglądając na budynki. Wciągnęła duszne powietrze, śmierdzące od spalin samochodów i poczuła się znów jak w domu.
- Idziemy, musimy się dzisiaj dostać. Jak nie dzisiaj to nigdy. - odparła, nieco podenerwowana. - Kto ma najlepiej gadane? Znaczy... Która. Jonathan, wybacz, ale to kobieta musi załatwić wejście. - mrugnęła do niego i wyciągnęła z samochodu kopertówkę. Potem zamknęła stare autko i przy stukocie obcasów, kręcąc biodrami w obcisłej czerwonej sukience, ruszyła w stronę wejścia do klubu.Słodka Brzoskwinka - Page 5 Sygcath
Słodka Brzoskwinka - Page 5 OdcathSłodka Brzoskwinka - Page 5 DiamentSłodka Brzoskwinka - Page 5 014Słodka Brzoskwinka - Page 5 LatoSłodka Brzoskwinka - Page 5 QuizSłodka Brzoskwinka - Page 5 WolstrzelecSłodka Brzoskwinka - Page 5 004Słodka Brzoskwinka - Page 5 SamoSłodka Brzoskwinka - Page 5 PpomocSłodka Brzoskwinka - Page 5 LicrandkiSłodka Brzoskwinka - Page 5 DramaSłodka Brzoskwinka - Page 5 KarieraSłodka Brzoskwinka - Page 5 Urodziny1
Zobacz profil autora

111Słodka Brzoskwinka - Page 5 Empty Re: Słodka Brzoskwinka on Pią 22 Sie 2014, 21:37

Podróż minęła im w bardzo dobrych humorach, skoro wszyscy wysiedli z jakimś błyskiem rozbawienia w oczach, z samochodu. Christine poprawiła sukienkę, pod pachę nawet wcisnęła tę torebeczkę-kopertówkę, owijając sobie jej łańcuszek wokoło nadgarstka i rozejrzała się po obecnych i rodzynku.Słodka Brzoskwinka - Page 5 009Słodka Brzoskwinka - Page 5 Sad
Zobacz profil autora

112Słodka Brzoskwinka - Page 5 Empty Re: Słodka Brzoskwinka on Pią 22 Sie 2014, 21:41

/z domu Catherine

Lola miała za sobą bardzo nieprzepisową jazdę. Siedziała w nogach. I było jej niewygodnie. Ale za to mogła zaglądać koleżankom co miały między nogami.
Przez całą droge chichotała, jakby była już "zrobiona". Była przekonana, że pod koniec wieczoru będzie wykrzykiwać: "pieprzyć konsekwencje!" i robić jakieś super głupie rzeczy w stylu 17-latek na wiosennej przerwie.
Wysiadła z auta, wkładając zbędny trud w opuszczenie sukienki.
Ruszyła w stronę wejścia. W końcu najlepszy trik to czuć się pewnie, nie patrzeć na ochroniarza, tylko wejść jakby to się tobie należało, tak?
-Co? No ale to tak po prostu... Nie wchodzimy?-spytała, obracając się do nich.
Przy okazji obrotu jej włosy zrobiły ten ruch jak w tych wszystkich reklamach szamponów do włosów. Długo pracowała, by uzyskać ten efekt. TOTALNIE było warto.Słodka Brzoskwinka - Page 5 Lolasyg
Słodka Brzoskwinka - Page 5 LolaodSłodka Brzoskwinka - Page 5 GlobtroterSłodka Brzoskwinka - Page 5 OnaSłodka Brzoskwinka - Page 5 PoscigSłodka Brzoskwinka - Page 5 PpomocSłodka Brzoskwinka - Page 5 KonieczpSłodka Brzoskwinka - Page 5 Urodziny1
Zobacz profil autora

113Słodka Brzoskwinka - Page 5 Empty Re: Słodka Brzoskwinka on Pią 22 Sie 2014, 21:42

Wysiadł z samochodu w świetnym humorze. Aż sam się zdziwił.
Wzruszył tylko ramionami na komentarz Catherine. No on to im raczej wejścia nie załatwi. Poprawił mankiety swojej czarnej koszuli i podążył za dziewczynami.Słodka Brzoskwinka - Page 5 Jonsyg
Słodka Brzoskwinka - Page 5 Jonodznaki
Słodka Brzoskwinka - Page 5 Jonod2
Słodka Brzoskwinka - Page 5 PpomocSłodka Brzoskwinka - Page 5 LicrandkiSłodka Brzoskwinka - Page 5 Urodziny1Słodka Brzoskwinka - Page 5 006
Zobacz profil autora

114Słodka Brzoskwinka - Page 5 Empty Re: Słodka Brzoskwinka on Pią 22 Sie 2014, 21:45

Wyszła z resztą z samochodu i poprawiła sukienkę oraz małą torebkę.
- Chyba jest selekcja czy coś takiego - wzruszyła ramionami. Ona raczej wejścia tez im nie załatwi.karta
Słodka Brzoskwinka - Page 5 Odjo
Słodka Brzoskwinka - Page 5 LatoSłodka Brzoskwinka - Page 5 QuizSłodka Brzoskwinka - Page 5 SamoSłodka Brzoskwinka - Page 5 PpomocSłodka Brzoskwinka - Page 5 Meska3Słodka Brzoskwinka - Page 5 Urodziny1Słodka Brzoskwinka - Page 5 009Słodka Brzoskwinka - Page 5 Chinatown
Zobacz profil autora

115Słodka Brzoskwinka - Page 5 Empty Re: Słodka Brzoskwinka on Pią 22 Sie 2014, 21:53

Przed klubem była niesamowita kolejka. Wejść do Brzoskwinki chciała chyba połowa Appaloosa w wieku 21 do 30 lat. Wszyscy ubrali najdroższe ciuchy, błyszczące buty i przecenioną sztuczną biżuterię. Kobiety piszczały, ekscytowały się i komentowały mężczyzn, którzy usiłowali przekupić ochroniarza dolarami, by ich wpuścił.
Mieli pecha; oprócz Grubego Czarnego Shauna, na bramce stał sam pan Smith. Ubrany w czarny garnitur stał przy drzwiach, a światło z neonu padało na niego, sprawiając, że biała koszula przybierała różnorakich kolorów. Spokojnie palił papierosa i odprawiał kolejne osoby, które musiały się pogodzić z porażką.
Za chwile Ekipa z Old Whiskey miała z nim stanąć twarzą w twarz.

Zobacz profil autora

116Słodka Brzoskwinka - Page 5 Empty Re: Słodka Brzoskwinka on Pią 22 Sie 2014, 22:00

Lekarka zachichotała, gdy zobaczyła kroczącą na przodzie Lolę. Cath nie leciała, by załatwiać te sprawy. Oczywiście może wspomóc koleżanki, ale widziała, że pewna siebie druga blondynka świetnie sobie radzi. Jednak miała wpierw lepszy pomysł. Wyciągnęła telefon z torebki i zawołała wszystkich gestem ręki.
- Chodźcie na selfie! - zawołała i wyciągnęła telefon przed siebie. Stała tyłem do Pana Smitha, ale wystarczająco blisko, bo zawrzeć go w kadrze, ale tak, by się nie zorientował, chyba. Gdyby wszyscy się zebrali, cyka fotkę, która stanie się popularniejsza od tych z Oscarów. Wszyscy tacy piękni, wow.Słodka Brzoskwinka - Page 5 Sygcath
Słodka Brzoskwinka - Page 5 OdcathSłodka Brzoskwinka - Page 5 DiamentSłodka Brzoskwinka - Page 5 014Słodka Brzoskwinka - Page 5 LatoSłodka Brzoskwinka - Page 5 QuizSłodka Brzoskwinka - Page 5 WolstrzelecSłodka Brzoskwinka - Page 5 004Słodka Brzoskwinka - Page 5 SamoSłodka Brzoskwinka - Page 5 PpomocSłodka Brzoskwinka - Page 5 LicrandkiSłodka Brzoskwinka - Page 5 DramaSłodka Brzoskwinka - Page 5 KarieraSłodka Brzoskwinka - Page 5 Urodziny1
Zobacz profil autora

117Słodka Brzoskwinka - Page 5 Empty Re: Słodka Brzoskwinka on Pią 22 Sie 2014, 22:03

Postukała obcasami, rozejrzała się po zebranych, którzy wydawali się podnieceni przeokropnie, jakoby dowiedzieli się, że jakaś super-gwiazda ma być w klubie. Aż dziw, że Słodka Brzoskwinka tak świetna była.
Ustawiła się do zdjęcia, uśmiechając pod nosem i gdy pstryknięto fotkę, Christie wyprostowała się, patrząc na swoich towarzyszy, to na pana Smitha czy też towarzyszącego mu ochroniarza.Słodka Brzoskwinka - Page 5 009Słodka Brzoskwinka - Page 5 Sad
Zobacz profil autora

118Słodka Brzoskwinka - Page 5 Empty Re: Słodka Brzoskwinka on Pią 22 Sie 2014, 22:05

Lola wzruszyła ramionami.
-Nie będziemy tak stać. Idziemy.-stwierdziła jakże inteligentnie, po czym uśmiechnęła się.
Jej obcasy zaczęły wystukiwać jakiś rytm, a ona sama odrzuciła włosy do tyłu i ruszyła do wejścia. Zmrużyła lekko oczy, gdy zobaczyła Smith'a. Nie zdjęła jednak uśmiechu z twarzy.
Zaklaskała w dłonie, gdy usłyszała tekst o selfie.
-TAK!-pisnęła i momentalnie podbiegła, by dołączyć do zdjęcia. Zrobiła minę.
Gdy już cyknęli je, odwróciła się do Smith'a z tym swoim pięknym uśmiechem i zafalowała rzęsami.
-Panie Smith.-powiedziała wdzięcznym tonem.
Cóż. Ciekawa była czy ją pozna - w końcu dzisiejszy strój się odrobinę różnił od jej munduru.Słodka Brzoskwinka - Page 5 Lolasyg
Słodka Brzoskwinka - Page 5 LolaodSłodka Brzoskwinka - Page 5 GlobtroterSłodka Brzoskwinka - Page 5 OnaSłodka Brzoskwinka - Page 5 PoscigSłodka Brzoskwinka - Page 5 PpomocSłodka Brzoskwinka - Page 5 KonieczpSłodka Brzoskwinka - Page 5 Urodziny1
Zobacz profil autora

119Słodka Brzoskwinka - Page 5 Empty Re: Słodka Brzoskwinka on Pią 22 Sie 2014, 22:11

Selfie? Co? Błyskawicznie został zaciągnięty do foty. Stanął na środku za wszystkimi dziewczynami i objął je ramionami. Uśmiechnął się szeroko gdy Catherine cyknęła fotkę. Skierował się za Lolą w stronę Smitha oglądając się za grupą.Słodka Brzoskwinka - Page 5 Jonsyg
Słodka Brzoskwinka - Page 5 Jonodznaki
Słodka Brzoskwinka - Page 5 Jonod2
Słodka Brzoskwinka - Page 5 PpomocSłodka Brzoskwinka - Page 5 LicrandkiSłodka Brzoskwinka - Page 5 Urodziny1Słodka Brzoskwinka - Page 5 006
Zobacz profil autora

120Słodka Brzoskwinka - Page 5 Empty Re: Słodka Brzoskwinka on Pią 22 Sie 2014, 22:13

Selfie, a niech będzie. Joan lekko się uśmiechnęła, no a przynajmniej zrobiła taką minę, aby za bardzo nie popsuć zdjęcia. Potem z resztą popatrzyła na selekcjonerów. Łatwo nie będzie, dobra gadanie zostawi Loli.karta
Słodka Brzoskwinka - Page 5 Odjo
Słodka Brzoskwinka - Page 5 LatoSłodka Brzoskwinka - Page 5 QuizSłodka Brzoskwinka - Page 5 SamoSłodka Brzoskwinka - Page 5 PpomocSłodka Brzoskwinka - Page 5 Meska3Słodka Brzoskwinka - Page 5 Urodziny1Słodka Brzoskwinka - Page 5 009Słodka Brzoskwinka - Page 5 Chinatown
Zobacz profil autora

121Słodka Brzoskwinka - Page 5 Empty Re: Słodka Brzoskwinka on Pią 22 Sie 2014, 22:18

Niestety, między Lola a Smithem stanął Shaun. Gruby i wysoki Afroamerykanin zmierzył dziewczynę wzrokiem i uznał, że jest zbyt tandetna by wejść.
Smith się tylko lekko uśmiechnął i obserwował reakcję Loli.

Zobacz profil autora

122Słodka Brzoskwinka - Page 5 Empty Re: Słodka Brzoskwinka on Pią 22 Sie 2014, 22:24

Gdy skończyli selfie, Cath schowała telefon do torebki i trzymała ją w dłoni. Zaraz odwróciła się i ruszyła za Lolą, która uśmiechała się do bramkarza. Przed nimi stanął wysoki Afroamerykanin. Lekarka stała lekko z tyłu i obserwowała sytuację. Oparła dłoń na biodrze, a drugą miała wzdłuż ciała, w dłoni trzymając kopertówkę. Sweterek zostawiła w aucie i teraz miała odsłonięte ramiona, a włosy skromnie upięte, w efektowny sposób odsłaniające smukłą szyję. Podgląd. Podgląd. Uniosła jedną brew i lekko się uśmiechnęła.
- Chcielibyśmy wejść do Słodkiej Brzoskwinki i się świetnie bawić. Prawda? - odwróciła się i spojrzała na resztę. Oczekiwała wybuchu entuzjazmu, który porwałby tłumy. Potem wróciła wzrokiem zielonych oczu, które tak bardzo nie pasowały do karnacji, na ochroniarza.
- Da radę?Słodka Brzoskwinka - Page 5 Sygcath
Słodka Brzoskwinka - Page 5 OdcathSłodka Brzoskwinka - Page 5 DiamentSłodka Brzoskwinka - Page 5 014Słodka Brzoskwinka - Page 5 LatoSłodka Brzoskwinka - Page 5 QuizSłodka Brzoskwinka - Page 5 WolstrzelecSłodka Brzoskwinka - Page 5 004Słodka Brzoskwinka - Page 5 SamoSłodka Brzoskwinka - Page 5 PpomocSłodka Brzoskwinka - Page 5 LicrandkiSłodka Brzoskwinka - Page 5 DramaSłodka Brzoskwinka - Page 5 KarieraSłodka Brzoskwinka - Page 5 Urodziny1
Zobacz profil autora

123Słodka Brzoskwinka - Page 5 Empty Re: Słodka Brzoskwinka on Pią 22 Sie 2014, 22:27

Christie, stojąc nieopodal wejścia do Brzoskwinki, patrzyła to na Jona i Joan, to na Cath i na Lolę, przed którą stanęła czarna świnia. W duchu aż się skrzywiła i przestąpiła z nogi na nogę. Dobrze byli ubrani, a według Johns taki tłuścioch jak ten stojący przed Lolą, to raczej wypowiadać się nie powinien.Słodka Brzoskwinka - Page 5 009Słodka Brzoskwinka - Page 5 Sad
Zobacz profil autora

124Słodka Brzoskwinka - Page 5 Empty Re: Słodka Brzoskwinka on Pią 22 Sie 2014, 22:30

Lola początkowo miała zamiar przejść przez ochroniarza, naprawdę uważając, że wszyscy będą jej się usuwać z drogi. Jakie zaskoczenie, gdy w niego dosłownie WESZŁA, bo ten nie zszedł na bok. Oburzenie zastąpiło miejsce szoku.
Co. To. Miało. Być?!
Zamrugała kilkakrotnie i spojrzała na ochroniarza zabójczym wzrokiem.
-Nie chcesz, żebym tą szpilkę zasadziła ci między nogi.-powiedziała, zakładając na twarz jeden z najbardziej uroczych uśmiechów jaki świat widział.-Odsuń się, Tublat*.
Spojrzała na Cath kątem oka.

goryl z Tarzana, ten "zły"Słodka Brzoskwinka - Page 5 Lolasyg
Słodka Brzoskwinka - Page 5 LolaodSłodka Brzoskwinka - Page 5 GlobtroterSłodka Brzoskwinka - Page 5 OnaSłodka Brzoskwinka - Page 5 PoscigSłodka Brzoskwinka - Page 5 PpomocSłodka Brzoskwinka - Page 5 KonieczpSłodka Brzoskwinka - Page 5 Urodziny1
Zobacz profil autora

125Słodka Brzoskwinka - Page 5 Empty Re: Słodka Brzoskwinka on Pią 22 Sie 2014, 22:35

Jon spojrzał na Lolę. Nie był pewny, czy taka strategia zadziała. Zwrócił się do bramkarza.
- No chyba taka super ekipa to powinna się bawić w waszym przybytku. Tyle pięknych pań i obstawa - wskazał na dziewczyny i poźniej skromnie na siebie.Słodka Brzoskwinka - Page 5 Jonsyg
Słodka Brzoskwinka - Page 5 Jonodznaki
Słodka Brzoskwinka - Page 5 Jonod2
Słodka Brzoskwinka - Page 5 PpomocSłodka Brzoskwinka - Page 5 LicrandkiSłodka Brzoskwinka - Page 5 Urodziny1Słodka Brzoskwinka - Page 5 006
Zobacz profil autora

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 5 z 32]

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 18 ... 32  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach