Play by forum role play game - modern western in hot Arizona.


You are not connected. Please login or register

Słodka Brzoskwinka

Idź do strony : Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 28 z 32]

1 Słodka Brzoskwinka on Wto 20 Maj 2014, 20:37

First topic message reminder :


Stan na 2017 rok:
Nowy właściciel - Clyde SawickySłodka Brzoskwinka to jeden ze słynniejszych klubów w mieście. Stał się popularny do tego stopnia, że postanowiono zaostrzyć selekcję, gdyż klub nie był wstanie pomieścić wszystkich, którzy chcieli przyjść na imprezę! Jednak to nikogo nie odstraszyło – wręcz przeciwnie! Brzoskwinka stała się jeszcze bardziej elitarna i wielu stawia sobie za punkt honoru przekroczenie jej drzwi.
Jeśli uda Ci się już dostać do środka, oniemiejesz z nadmiaru różowego koloru, mieszającego się z żółtym i pomarańczowym światłem. Neony nad głównym barem migocą równie intensywnie co lampy nad parkietem. Jak już przyzwyczaisz się do kolorystyki wnętrza, na pewno zachwycą cię wymyślne drinki przygotowywane przez znanego w całym mieście barmana Maxa; a gdy wychylisz pierwszy kieliszek, ruszaj do tańca, by całkowicie się zapomnieć!


Weekendowe imprezy w Brzoskwince to drogie, kolorowe alkohole, celebry ci w salach dla VIP-ów i śmiało wyginające się tancerki w różowych spodenkach. Można by nawet powiedzieć, ze arizońska pustynia zamienia się tu w kalifornijską plażę. Miejscowi biznesmeni i śmietanka towarzyska wydaje swoje brudne dolary, a dzieci bogatych rodziców wychylają kolejne szoty kupione dzięki fałszywym dowodom. Zresztą, pojęcie fałszu jest tu powszechnie znane i nawet lubiane...a właścicielka, pani Smith, dba o to, by nikt o tym nie zapomniał.


>Wczuj się w muzykę Słodkiej Brzoskwinki<

Żeby się dostać do klubu, należy przejść selekcję. Mnożnik na charyzmę: Charyzma + k6 * 5. W zależności na którą salę/loże chcesz się dostać, należy przekroczyć dany próg:


Sala/lożaPróg
Dolna sala60
Dolna sala - loża80
Górna sala100
Górna sala - loże150Ostatnio zmieniony przez Mistrz Gry dnia Sro 23 Sie 2017, 10:40, w całości zmieniany 3 razy

Zobacz profil autora

676 Re: Słodka Brzoskwinka on Sro 19 Sie 2015, 21:56

Wzruszyła ramionami.
- Chce sama robić rozeznanie?
- Jednocześnie to narażasz się kartelowi. A ich coraz częściej widać na ulicach - To zawsze jakieś ryzyko, tak wydawało się Joan.karta

Zobacz profil autora

677 Re: Słodka Brzoskwinka on Sro 19 Sie 2015, 21:59

- Jednocześnie to wiem. Ale i tak już wiedzą, że z nimi się zadawałam, mam jakiś wybór? Tak koniec końców - wzruszyła ramionami - Czyli dziennikarska ciekawosć. Moze być - pokiwała jakby do siebie i mam nadzieje, ze kelnerka przyniosła im znów po drinku, bo Lil zamówiła.
- Smakował ci ten drink?
KP LiluyeFunny you're the broken one
but I'm the only one who needed saving
Cause when you never see the lights
it's hard to know which one of us is caving
Zobacz profil autora

678 Re: Słodka Brzoskwinka on Sro 19 Sie 2015, 22:07

Dalej Joan już nie komentowała relacji Lil z gangiem. Praktycznie nie rozmawiały ze sobą na takie tematy, może to i dobrze.
- Panna Ciekawska, dobrze wiedzieć.
Automatycznie sięgnęła po swojego drinka. Odruch, z którego Pawłow byłby dumny.
- Dobry. Słodki i nie czuć alkoholu, choć jestem przekonana, że ni o to chodzi w piciu - zaśmiała się.karta

Zobacz profil autora

679 Re: Słodka Brzoskwinka on Sro 19 Sie 2015, 22:21

Rachela usłyszała, jak pani Smith tłumaczyła, ze nie chce robić dodatkowych interesów z Triadą i nie chce by jej członkowie przychodzili do klubu.Zobacz profil autora

680 Re: Słodka Brzoskwinka on Sro 19 Sie 2015, 22:28

Rachela wyprostowała się, nieco zaskoczona rozmową jaka miała miejsce. Obserwowała jednak dalej, raz tylko rzucając spojrzenie za siebie, by dostrzec czy nikt nie zauważył oznak jej ciekawości. Pani Smith nie chciała współpracy z Triadą a pan Smith...?Zobacz profil autora

681 Re: Słodka Brzoskwinka on Sro 19 Sie 2015, 22:29

A pan Smith - nie wiadomo. Bo Rachelę zauważył ochroniarz wywalił ją z klubu za te wściubianie nosa w nie swoje sprawy! 
Rachela wylądowała na parkingu za klubem.Zobacz profil autora

682 Re: Słodka Brzoskwinka on Sro 19 Sie 2015, 22:43

- DObra, dopijmy to i chodźmy na zewnątrz.. Bo nie czuję się tu najlepiej - zmarszczyła nos i jakoś tak szybciej zabrala sie za tego drinka.
KP LiluyeFunny you're the broken one
but I'm the only one who needed saving
Cause when you never see the lights
it's hard to know which one of us is caving
Zobacz profil autora

683 Re: Słodka Brzoskwinka on Sro 19 Sie 2015, 22:52

- Tak, nie moje klimaty, jednak - zgodziła się z Liluye.
Obie torowały sobie drogę przez tłumy, aż w końcu wyszył na parking za klubem. Joan aż lekko się zakręciło w głowie od tej ciszy, na miarę dużego miasta nocą. Jednak było tutaj ciszej, niż w środku.
- Lepiej. Gdzie Jools? - zwróciła się do Liluye.karta

Zobacz profil autora

684 Re: Słodka Brzoskwinka on Sro 19 Sie 2015, 22:59

- Rozmawiał przez telefon, wiec pewnie też wyszedł. Albo do łazienki poszedł - rzuciła, bo to było najbardziej prawdopodobne.
- Postójmy chwilę i zadecydujemy czy wracać czy co. W ogóle.. Mam już prawo jazdy ale wciąż nie zebrałam się na jeżdżenie samej..
KP LiluyeFunny you're the broken one
but I'm the only one who needed saving
Cause when you never see the lights
it's hard to know which one of us is caving
Zobacz profil autora

685 Re: Słodka Brzoskwinka on Sro 19 Sie 2015, 23:01

- Przeklęty.
Sapnęła, gdy chłód uderzył w jej twarz. Nie omieszkała mężczyzny spiorunować spojrzeniem i nerwowo ruszyła przed siebie, zapominając, że nie przyjechała swoim samochodem. Cofnęła się więc o krok, ale zaraz zawróciła tam gdzie szła i zatrzymała się po kilku krokach, zaczynając krążyć w miejscu. Zdenerwowana tym wyrzuceniem wyszukała w torebce papierosy i zapaliła jednego, na co nie pozwalała sobie zbyt często.Zobacz profil autora

686 Re: Słodka Brzoskwinka on Sro 19 Sie 2015, 23:25

W rzeczy samej! Reynolds przeszedł najpierw w cichsze miejsce klubu, a gdy to nie przynosiło rezultatów, Jools wyniósł się na zewnątrz. Przeszedł na parking, by stanąć obok Bentleya, a potem nadzwyczaj w świecie wsiąść do samochodu.
Nie zamykał drzwi, mając wystawioną nogę, a tym samym paliło się światełko z przodu. Sam Eb coś tam gadał przez telefon. Ucho mu pewnie odpadnie lada chwila.Jools, karta

Zobacz profil autora

687 Re: Słodka Brzoskwinka on Czw 20 Sie 2015, 00:06

Gdy już wszyscy znaleźli się przed klubem i odpoczywali po męczącej imprezie... zza drzwi zaplecza wyszła trójka mężczyzn. Chyba członków wspomnianej już Triady.
Nagle na parking wjechał czarny samochód. Zza uchylonego okna pasażera wydobyła się ręka z pistoletem. Ktoś zaczął strzelać, a najmłodszy z z mężczyzn wychodzących z klubu - padł na ziemię martwy. Auto odjechało.

Zobacz profil autora

688 Re: Słodka Brzoskwinka on Czw 20 Sie 2015, 00:16

- Tam jest - skinęła w stronę zaparkowanego bentleya.
A potem nastąpiło kilka rzeczy, gdy padł strzał Joan skuliła. Bardziej ze strachu przy takim niespodziewanym hałasie. Samochód odjechał równie szybko, jak się pojawił. Joan spojrzała na Liluye.
- W porządku? - spytała głosem, który jakby się łamał. Spojrzała na wychodzącą triadę. Jeden chyba był martwy.karta

Zobacz profil autora

689 Re: Słodka Brzoskwinka on Czw 20 Sie 2015, 00:21

Jools z kolei spojrzał na dziewczyny, które odnalazł wzrokiem, a potem na wychodzących mężczyzn. Dopiero po chwili zauważył jak wjeżdża auto, oddaje strzał i odjeżdża. Reynolds odłożył telefon, podjeżdżając bliżej wejścia i wysiadł pospiesznie z auta, starając się zapamiętać cokolwiek (o ile się dało) z tym samochodem.
- Nic wam nie jest? - spytał, wysiadając z samochodu i przyglądając się kobietom, jakby gotów zaproponować, że zaraz pojadą pod szpital w razie czego.Jools, karta

Zobacz profil autora

690 Re: Słodka Brzoskwinka on Czw 20 Sie 2015, 09:04

Lil też udało się skulić, bardziej w odruchu instynktu samozachowawczego niż cokolwiek innego. Chyba w ostatnim czasie miała dość strzałów. Właściwie, chyba miała dość strzałów w ogóle. Nie miała najlepszych skojarzeń. O ile poprzednim razem adrenalina była tak wysoka, że jakoś sobie z tym poradziła, to teraz podniosła się chwiejnie i tylko rozejrzała naokoło siebie, kiwając bezmyślnie głową, słysząc że coś mówią. Ręce zaczęły jej się trząść.
KP LiluyeFunny you're the broken one
but I'm the only one who needed saving
Cause when you never see the lights
it's hard to know which one of us is caving
Zobacz profil autora

691 Re: Słodka Brzoskwinka on Czw 20 Sie 2015, 10:32

Rachela odwróciła się na dźwięk nadjeżdżającego samochodu, echem odbijającego się po cichym parkingu. Dziennikarka właśnie unosiła papierosa do ust, gdy rozległy sie strzały, które wytrąciły jej fajkę z dłoni. Instynktownie kobieta cofnęła się o krok, przykucając i przylepiając się do czyjegoś samochodu.
Skuliła się na moment, ale gdy strzały ustały a samochód wyjechał z piskiem opon, dziennikarka podniosła głowę i spojrzała w stronę martwego gościa. Wystraszona, wstała na równe nogi, dostrzegając Joolsa w towarzystwie pani analityk i Indianki.
Nie ruszała się jednak ze swego miejsca, by ochłonąć i pozostać poza zasięgem zainteresowania.Zobacz profil autora

692 Re: Słodka Brzoskwinka on Czw 20 Sie 2015, 11:23

Wszystko działo się tak szybko, a auto miało przyciemniane szyby. Zresztą, była noc, a latarnie w okolicy też za dobrze nie oświetlały. Jedyne co teraz Jools mógł wyraźnie dostrzec to ciało mężczyzny leżące na betonie. 
Z budynku wybiegło dwóch ochroniarzy klubowych. Zaczęli się kłócić z członkami triady. Po chwili wszyscy zebrali się i zanieśli ciało mężczyzny do środka... Niestety, przyuważyli tez widownię i skierowali swoje kroki ku zgromadzeniu. Dwóch Latynosów i jeden Azjata, każdy wielki jak byk i raczej z niezbyt miłymi zamiarami.

Zobacz profil autora

693 Re: Słodka Brzoskwinka on Czw 20 Sie 2015, 13:13

Wystarczył rzut oka na Liluye, żeby dostrzec w jakim stanie była. Joan obejrzała się na ochroniarskie karki.
- Jools zjeżdżajmy stąd.
Otworzyła drzwi bentleya od strony pasażera. Pociągnęła za sobą Liluye. Nie miała ochoty teraz po tym wszystkim stykać się z kartelem.karta

Zobacz profil autora

694 Re: Słodka Brzoskwinka on Czw 20 Sie 2015, 15:51

Lil dała się pociagnąć Joan, nie zauwazajac albo nie reagując na to, że ktos do nich idzie.
KP LiluyeFunny you're the broken one
but I'm the only one who needed saving
Cause when you never see the lights
it's hard to know which one of us is caving
Zobacz profil autora

695 Re: Słodka Brzoskwinka on Czw 20 Sie 2015, 15:55

I chociaż wszystkim udało się wsiąść do auta, to jedne z ochroniarzy wyciągnął broń i wystrzelił...
Na szczęście (lub nie) przebił kulami opony samochodu. 
- Wyłazić z auta! - krzyknął najwyższy z dryblasów i dopadł drzwi samochodu Joolsa, wyciągając Liluye ze środka.

Zobacz profil autora

696 Re: Słodka Brzoskwinka on Czw 20 Sie 2015, 16:02

A któż miał ochotę? Jools w końcu ani niczego nie podsłuchał, ani nic w tym stylu, żeby czuć się winnym. Nie wiedział tylko o co chodzi, a gdy Joan z ciągniętą przez nią Liluye skierowały się do jego samochodu, Reynolds spojrzał jeszcze na osiłków zmierzających w ich stronę. I lada moment zechciał wsiąść, trzasnąć i ruszyć, a tu mu przestrzelili.
- No kurwa, naprawdę?! - jęknął Julek, bo w przypływie nerwów to jednak przejął się autem, którego opony nadawały się co najwyżej jako dadaistyczne czy innego cholerstwa doniczki. Przemaluje je na srebrne i postawi przed domem, na pewno!
Odsunął się zaś od auta, ale klucze to jednak schował do kieszeni i oparł przedramieniem o dach.
- To jest zbędne - wskazał na broń trzymaną przez dryblasa.Jools, karta

Zobacz profil autora

697 Re: Słodka Brzoskwinka on Czw 20 Sie 2015, 16:07

Rachela na paluszkach wycofała się za jeden z samochodów i zerkając ukradkiem przez szyby, kucała przy drzwiach, spoglądając na scenę jaka miała miejsce. To mógł być świetny materiał!Zobacz profil autora

698 Re: Słodka Brzoskwinka on Czw 20 Sie 2015, 16:13

- Nic nie jest to zbędne, Jools - rzucił Smith, który zdążył wyjść z klubu.
- Naprawdę myślałeś, że ucieczka to jest to, co powinieneś zrobić? Serio?! Reynolds, sądziłem, że masz nieco oleju w głowie!
Ochroniarze wyciągnęli w końcu Liluye oraz Joan z samochodu.
- Zapraszam do środka - wskazał na drzwi a po chwili trójka byków kartelu i triady popchnęła pozostałe trio na zaplecze. Te było dziwnie puste i pozamykane na wszystkie spusty. Zza ściany wciąż dobiegały dźwięki imprezy. Joan, Liluye i Jools zostali posadzeni na stołkach i zabrano im wszystkie osobiste rzeczy. 

Nie ma co się tak cieszyć Rachela, ślepy los:

1,4 - zostałaś zauważona i lądujesz na zapleczu wraz z resztą
5,6 - nikt cię nie zauważa, no ale i tak jesteś na nagraniu z monitoringu
2,3 - ktoś cię zauważa, ale masz czas na ucieczkę (będą kostki)Zobacz profil autora

699 Re: Słodka Brzoskwinka on Czw 20 Sie 2015, 16:17

2

Rachela nie bez emocji obserwowała jak ochroniarze wyciągają kobiety z samochodu. Smith jawił się jej teraz dziwnie niebezpiecznie, a Reynoolds zdecydowanie zbyt spokojnie.
Dziennikarka chciała wiedzieć co tu jest grane, ale dostrzegając, że sama została zauważona, postanowiła zniknąć za drugim samochodem, by potem zwiać za kolejny i zniknąć z pola widzenia ochroniarzy.Zobacz profil autora

700 Re: Słodka Brzoskwinka on Czw 20 Sie 2015, 16:26

Dała się prowadzić na zaplecze. Na słowa Smith'a zmarszczyła brwi, ale nie odpowiedziała, bo ani do niej nie były skierowane, ani sensu to nie miało. Choć czy to takie dziwne, że w momencie, gdy dochodzi do strzelaniny, ktoś postronny chce zwiać?
Odebrali jej telefon, portfel. Jak ich zastrzelą, to dźwięki imprezy wszystko zagłuszą, a co za problem pozbyć się zwłok. Tak giną ludzie w niewyjaśnionych okolicznościach. Wiedza zdobywana w praktyce, ponoć najlepsza metoda.karta

Zobacz profil autora

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 28 z 32]

Idź do strony : Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32  Next

Similar topics

-

» Słodka Brzoskwinka
» Słodka budka

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach