Play by forum role play game - modern western in hot Arizona.


You are not connected. Please login or register

Teddy Keeswood

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Teddy Keeswood Empty Re: Teddy Keeswood Pon 15 Cze 2015, 17:18

Mulan Hua

Mulan Hua
12.09, Pinky napisał:EJ, Mórzdszek! Na pejsbuku jest jakieś wydarzenie w Old Whiskel! Chyba jakaś domówka. Jedziemy? Darmowy alkohol i może coś nagram. Po drodze wpadnę po sama wiesz co HEHEHEHEHEHEHE

2Teddy Keeswood Empty Re: Teddy Keeswood Pon 15 Cze 2015, 17:27

Mulan Hua

Mulan Hua
12.09, Pinky napisał:[adres imprezki] to tam się spotkamy, ziomalu!

3Teddy Keeswood Empty Re: Teddy Keeswood Nie 05 Lip 2015, 23:14

Jools Reynolds

Jools Reynolds
PEJS, 25.09, Jools Reynolds napisał:Czeeeeeeeeść Hawaje! Chyba żadna impreza tam u was, na studiach, się nie kręci, nie? Bo przecież gadaliśmy, że trzeba raz wyjść, abym lepiej ogarnął ten cały taniec.
Co robisz?

4Teddy Keeswood Empty Re: Teddy Keeswood Nie 05 Lip 2015, 23:45

Jools Reynolds

Jools Reynolds
PEJS, 25.09, Jools Reynolds napisał:A wkręcane czy przełączane? Wiesz, na bezpieczniki nie mam co narzekać, hehehheh... dobra, nie wyszło mi, żarty elektryków tylko w tamtym gronie.
Walić WoW, kiedy możesz się bawić. Pewnie, że teraz, chyba najlepiej, nie? Poza tym - co będziesz tam w akademiku gnić w ten czy inny sposób?
Dasz radę zajechać pod Słodką Brzoskwinkę?

5Teddy Keeswood Empty Re: Teddy Keeswood Nie 05 Lip 2015, 23:55

Jools Reynolds

Jools Reynolds
PEJS, 25.09, Jools Reynolds napisał:Informatycy też mają zajebiste kawały. Co lepsze - część z nich rozumiem!
O to się nie martw. Jakby co, to weź mi napisz, że jesteś w kolejce czy obok, to wyjdę po ciebie. Magia, karty swoje robią.
Tu masz mój numer 0123456789 i do zobaczenia przed wejściem!

6Teddy Keeswood Empty Re: Teddy Keeswood Pon 20 Lip 2015, 09:15

Mulan Hua

Mulan Hua
sms, 14.10, Mushu aka Pinky napisał:NO KURWA LEDWO. STRATOWAŁY MNIE STRUSIE I ODPADŁA MI RĘKA. KOLO CHCE MNIE WPAKOWAĆ DO PAKI. RATUJ! JESTEM NA JAKIMŚ GOSPODARSTWIE NA OBSZERZAH OLD WHISKEL! NIE DAJ MI UMŻEĆ!

7Teddy Keeswood Empty Re: Teddy Keeswood Pon 20 Lip 2015, 11:43

Mulan Hua

Mulan Hua
Sms, 14.10, Mushu aka Pinky napisał:TE STRUSIE SA WSZEDSIE AAAAAA RATUNKU!!!

8Teddy Keeswood Empty Re: Teddy Keeswood Pią 25 Sie 2017, 11:24

Jools Reynolds

Jools Reynolds
SMS, 11.03, Jools napisał:Boże, Boże! Nie zdajesz sobie sprawy jak mi źle. Wyobrażasz to sobie, że leci jakaś muzyka Nika Minaż? HIT SEZONU. Nie wiem gdzie, naprawdę. Co gorsze, ludzie do tego tańczą. Do tego zdecydowanie nie da się tańczyć. Machać dupą, jakby się chciało strzepnąć owsiki? No, kamon.
SMS, 11.03, Jools napisał:Jestem oburzony.

9Teddy Keeswood Empty Re: Teddy Keeswood Sob 26 Sie 2017, 00:05

Jools Reynolds

Jools Reynolds
SMS, 11.03, Jools napisał:Stary człowiek, to i zapomnieć może. Choć starym ni chu chu się nie czuję, Boże-Teddy.
Popełniłem błąd, a zarazem zobowiązanie. Wygnało mnie za Atlantyk, żeby powrócić na stare ziemie. Nie powiem, żeby coś się zmieniło oprócz prezydenta i wszędobylskich krzyków, których nie ogarniam. Całe szczęście mam słuchawki na blutacz. Jest klawo, Teddy, jest klawo.
Wyjechałem, pożałowałem. Chwilę tu posiedzę, więc jak coś chcesz to krzycz!
Będę uciekał przed widłami.  
A co do owsików to owsikiem nie dostałem, nie chciałbym. Dostałem owsianką przedwczoraj. Dzieciak jakiś w matkę plastikową miską chciał rzucić, krzycząc, że płatki nie są w kształcie rakiety kosmicznej, więc on tego jeść nie będzie. Rozpłakał się, rzucił, matce pogratulować refleksu, a mi bycia ślepym. Może do okulisty pójdę?

PS. Muzyka nadal jest beznadziejna.
PS. 2 Czy PS obowiązują w SMS-ach?

10Teddy Keeswood Empty Re: Teddy Keeswood Sob 26 Sie 2017, 16:41

Jools Reynolds

Jools Reynolds
SMS, 11.03, Jools napisał:Mogłem spodziewać się, że jak wrócę to będzie przepaść w guście muzycznym między mną a połową smarkatego społeczeństwa. Jedna przeszła z białym proszkiem pod nosem; zero higieny osobistej. Skandal.
A co to za papiery? I jak będziesz potrzebowała podwózki, Boże-Teddy, to wiesz do kogo uderzać. Akurat drogi się nie zmieniły, dobrze się jeździ. O to się nie martw.
NIE ZDZIWIĘ CIĘ, ale powinnaś była dostać moje zdjęcie w lordo-okularach. Może nie wersja ostateczna, ale w ramach współpracy dostałem na pamiątkę. Jestem zadowolony. Świetnie się sprawdzają jak chcesz uchronić twarz od pryskającego oleju. Polecam. Mogłem pomyśleć, żeby wziąć.

PS. Nie mogę się zalogować, bo coś zamula. Co wysłałaś?
PS. 2 Mordercza k6 jest straszna. Już nigdy nie będę z Tobą grał. Nigdy.

11Teddy Keeswood Empty Re: Teddy Keeswood Nie 27 Sie 2017, 14:08

Regina Smith

Regina Smith
nieznany numer napisał:Teddy, mam nadzieję, że się trzymasz
i jesteś zdrowa, bezpieczna.
O mnie się nie martw i pamiętaj,
że jeśli coś podejrzanego się
zadzieje, proś o pomoc Joolsa.

R.

12Teddy Keeswood Empty Re: Teddy Keeswood Nie 27 Sie 2017, 20:22

Jools Reynolds

Jools Reynolds
SMS, 11.03, Jools napisał:No to słaba sytuacja zdecydowanie, skoro przez ich niedopatrzenie czy jakkolwiek to nazwać musisz wrócić. Będziesz cierpieć, oj będziesz.
Odbiorę. Daj znać i wtedy się spotkamy!
Bez odbioru, idę przypomnieć sobie bolesną sesję z gotującym fasolę kurduplem.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach