Play by forum role play game - modern western in hot Arizona.


You are not connected. Please login or register

Pub "u Gordona"

Idź do strony : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 13 z 15]

1Pub "u Gordona" - Page 13 Empty Pub "u Gordona" Sro 28 Maj 2014, 16:03

Mistrz Gry

Mistrz Gry
First topic message reminder :

Jeden z najstarszych pubów w mieście, o którym krążą już legendy. O tym, że założyciel był jednym z najsłynniejszych filantropów w okolicy, który został zamordowany przez swoja podopieczną-wariatkę. O tym, jak w tym miejscu w latach dwudziestych zbierały się po godzinach tęgie policyjne głowy infiltrujące tutejsza siatkę przestępców. Ba, żyją też legendy o tym, jak w latach 60. zamordowano tu z zimna krwią jednego z przywódców kartelu, a zabójcę podszedł go w przebraniu kelnera, fundując mu arszenik w koktajlu bezalkoholowym.
Jednak żadna z tych miejskich legend nie sprawiła, że ludzie przestali tu uczęszczać. Wręcz przeciwnie – lokal przez to zyskał klientele głodną nie tylko whiskey z lodem, ale tez przeróżnych opowieści o morderstwach i bandytach.
Dziś lokal nie wygląda tak jak na początku swojej działalności – na przestrzeni lat zmieniły się nie tyle wnętrza, co sama lokalizacja. W latach 60. Pub Gordona przeniósł się do wolno stojącego budynku w centrum, przy jednej z najbardziej ruchliwych ulic. Z zewnątrz pomalowany na ciemną czerwień, z zielonymi markizami nad oknami i wejściem, poprzypominać może nieco irlandzki pub. W środku również zauważymy inspiracje zielona wyspą - drewniana okleina, ciemne meble i whiskey na barze. Nie jest to jednak lokal uczęszczany przez wiecznie pijanych przedstawicieli klasy średniej – ceny tutaj sugerują, że gość powinien dobrze zarabiać i nosić lśniąc buty. Mimo, iż selekcji przed wejściem nie ma, to bądź pewien, ze jeśli nie wpiszesz się z profil standardowego klienta – barman może cię nie obsłużyć.


301Pub "u Gordona" - Page 13 Empty Re: Pub "u Gordona" Czw 25 Cze 2015, 21:42

Foxxy McGyver

Foxxy McGyver
Kto by pomyślał, że old whiskey sprawi, ze ta stanie się emocjonalna i trafi na jakąś dziwne uczuciowe "wesołe miasteczko". Zgasiła papierosa i upiła znów troche piwa, którego zostało już na dnie. Dla niej podanie lodu było czymś naturalnym.
- Podoba mi się to w Ameryce, ze tu mało jest starych miast, w Anglii sa tylko takie. Ciężki ceglane mury i te sprawy. - wyraziła swoja opinię chowając papierosy do kurtki.
- Odwieźć Cię? Ja muszę jechać do prayc niestety. - powiedziała spoglądajac na zegarek.

302Pub "u Gordona" - Page 13 Empty Re: Pub "u Gordona" Sob 27 Cze 2015, 15:41

William Parker

William Parker
/ początek, sobota, 19.09, 21:00

Mógł sobie pozwolić na burżuazję i bogactwo, i przepych, no nie? Może i jego konto bankowe ostatnio się uszczupliło, to nie tak tragicznie, by rozpaczać nad tym wielce. Chociaż co ja gadam, miał żydowski portfel, coś z żyda mieć musiał, na pewno cierpiał.
William usadowił się przy barze. Głównie dlatego, że w pubach, barach i klubach lady barowe były miejscem, przy którym najczęściej przebywał. Przecież nie przepadał za tańczeniem, a nie był też na tyle nawalony, by na to pójść. Czasem zdarzały mu się jakieś ustępstwa, ale na dobrą sprawę - nie, nie zatańczy.
Najlepiej było usiąść na samym końcu lady barowej, by choć przez chwilę być zapomnianym człowiekiem, który potrzebuje spokoju (a taki na pewno zastanie w sobotę, wieczorem, w pubie, ehe). Parker obrócił opakowanie tabletek, by bez uwagi przeczytać ich skład, a potem schował do kieszeni, zamawiając wcześniej whisky, której się napił początkowo niewiele. Po to, by zaraz zamówić następną kolejkę i to podwójną. Najwidoczniej nie martwił się o to, jak wróci. Motocykl stał w domu, a księgowy sobie ogarnął, gdzie jest postój taksówek, więc nie było tak źle.
Przetarł zmęczony pysk od ciągłego zastanawiania się.
Otrzymawszy alkohol, otrzymał także towarzystwo w postaci rozgadanego barmana, który zaczął mu opowiadać o legendach i innych historiach tego pubu, a w które Will wsłuchiwał się nieufnie, z jakimś sceptycyzmem, a zarazem wypuszczając drugim uchem każdy szczegół. Jakby chciał towarzystwo - to by kogoś zgarnął, a nie chciał. Taki z niego wesoły człowiek był.
Niemniej, mężczyzna na pewno co jakiś czas przytaknął, o coś spytał, rozejrzał się ze dwa razy po pubie, niezbyt przekonany do tego, co usłyszał, bo jakoś nie chciało mu się początkowo wierzyć, że tyle się tu działo. A żeby uwierzyć to musiał więcej łyknąć, więc znowu zamówił alkohol. I tak z dobre pół godziny, prawie nieprzerwanie, aż odczuł, że ma dość i jeśli nie przestanie ciągle zamawiać, to szybciej zaśnie tam gdzie siedzi niż u siebie w domu. Chcąc nie chcąc zatem, Will chwilowo faktycznie przystopował.
Potem jednak nie miał skrupułów, by więcej i wypić, i spalić, i wydać. Rano odezwie się kac pod każdym względem cierpienia, jakie mogło wystąpić u Parkera. Co tam, że raz zdarzyło mu się strącić szklankę, która się nie zbiła. Co tam, że przez moment wydawał się tak zmulony, że nie mógł się odezwać. Nie było z tym problemu.
A kończąc pobyt w Gordonie, Will był na pewno nawalony i uszczęśliwiony po kilkugodzinnej rozmowie o... nie wiedział czym, zapomniał.

/zt

303Pub "u Gordona" - Page 13 Empty Re: Pub "u Gordona" Pon 29 Cze 2015, 14:50

Jeremy Falcon

Jeremy Falcon
Appaloosa Plains Avenue -->
19.09.2013, wieczór

Jeremy nadal był pod wrażeniem tego, że udało im się przespać cały dzień. I że w ogóle przyjęli ich do motelu, zwłaszcza, że okazało się, że podali się za panów Enzo Ferrari i Hugh Hefnera. Wolał nie szukać logiki w tej decyzji.
Po drodze do pubu Jeremy skręcił jeszcze do jakiegoś butiku, skąd wyszedł z torbą z kompletem nowych ubrań. W jakiejś publicznej łazience przebrał się, a garnitur oddał do pralni.
Dopiero po tym czuł się jako tako.
- Przepraszam za to - powiedział Jonathanowi, kiedy wreszcie dotarli do pubu. - Ale co innego dwa dni siedzieć w garniaku, a co innego w dżinsach. No to - odchrząknął - sprawdźmy, czy barmani nas tu rozpoznają.
Popchnął drzwi i znaleźli się w środku. Na widok whiskey Jeremy poczuł skręt żołądka, dlatego stwierdził, że chyba zamówi po prostu piwo.

304Pub "u Gordona" - Page 13 Empty Re: Pub "u Gordona" Pon 29 Cze 2015, 15:00

Jonathan Harper

Jonathan Harper
/też wtedy 

- Hugh Hefner... skąd mi się to wzięło... - mówił do siebie w szoku.
Jonathan nie przejmował się swoim stanem ubrań. Powąchał ciuchy. Bywało gorzej. I tak nadal dobrze sie prezentuje. Weszli do baru, a Jon od razu zamówił im po piwie i czymś łustym najlepiej z czymś smażonym w głębokim oleju. Rozejrzał sie dookoła próbując sobie cokolwiek przypomnieć.
- Cóż - zwrócił się cicho do kolegi - obsłużył nas, czyli chyba nie mamy tutaj bana - kompletnie nie pamiętam, że tutaj byliśmy.

305Pub "u Gordona" - Page 13 Empty Re: Pub "u Gordona" Pon 29 Cze 2015, 15:15

Jeremy Falcon

Jeremy Falcon
Jeremy wziął kufel piwa i przyglądał mu się przez chwilę, próbując powstrzymać odruch wymiotny. Pierwszy łyk jednak zdecydowanie pomógł. Jeremy przetrzymał chwilę płyn w ustach, po czym pozwolił spłynąć mu do żołądka. Po chwili podano im ich jedzenie.
- Chyba, że to inni barmani - powiedział cicho, wbijając widelec w stek czy co to tam było. - Ale fakt, że nie ma naszych zdjęć na ścianie "Tych panów nie obsługujemy" jest pocieszający.
Czuł się już odrobinę lepiej. Westchnął.
- Najgorsze jest to, że muszę się potem jeszcze dostać do Old Whiskey.

306Pub "u Gordona" - Page 13 Empty Re: Pub "u Gordona" Pon 29 Cze 2015, 15:24

Jonathan Harper

Jonathan Harper
Hm.
- Przepraszam? - zwrócił się do barmana - Kto miał tu wczoraj zmianę? - I mężczyzna zawołał swojego kolegę. Po krótkiem wyjaśnieniu o co chodzi facet zaśmiał się i opowiedział, że faktycznie pamięta jak tu przyszli uwieszeni na swoich szyjach dla równowagi, ale jako, że był mały ruch i nie byli głośni to nie wywalono ich na zbity pysk.
- A później wpadła tu jakaś grupka dziewczyn chyba tylko do kibla ale trwało to wieczność zanim wszystkie się ogarnęły. Chyba wyszliście z nimi.
Jon słuchał tego z niedowierzaniem i popatrzył na Jeremiego. Podziękował barmanowi i wrócił do jedzenia.
- No... to coś już wiemy.
Zakrztusił się. Spojrzał na Jeremiego i zamrugał kilka razy.
- Możesz moim samochodem. Znaczy... Ja tam mieszkam.

307Pub "u Gordona" - Page 13 Empty Re: Pub "u Gordona" Pon 29 Cze 2015, 15:32

Jeremy Falcon

Jeremy Falcon
Jeremy przysłuchiwał się wymianie zdań pomiędzy Jonathanem i barmanem. No tak, to trochę wyjaśniało sprawę.
- To pewnie te dziewczyny z rogami. I pewnie one nam narysowały mapę. Ale czemu chcieliśmy koniecznie iść do klubu na kampusie? - zastanowił się głośno. W połowie piwa alkohol trochę stłumił mu już ból głowy.
Podniósł na Jonathana szeroko otwarte ze zdumienia oczy.
- Żartujesz. Naprawdę? Wprowadziłem się tam dwa tygodnie temu... Nie miałem pojęcia, że mieszkamy w tej samej mieścinie - powiedział odchylając się na krześle z uśmiechem. A to zbieg okoliczności.

308Pub "u Gordona" - Page 13 Empty Re: Pub "u Gordona" Pon 29 Cze 2015, 15:38

Jonathan Harper

Jonathan Harper
- No. Nie wiem. Wyszło z nas imprezowe zwierze... z tym że dziewczyny to chyba ciebie tam zaciągnęły a ja potrzebowałem podpórki - zaśmiał się.
Napił się piwa. Tłuszcz z mięsa pomagał.
- No tak. Ale się nie dziwię, że mnie nigdzie nie widziałeś ostatnio nie wychodzę z domu, poza wizytami w prosektorium. Czemu Old Whiskey?

309Pub "u Gordona" - Page 13 Empty Re: Pub "u Gordona" Pon 29 Cze 2015, 15:51

Jeremy Falcon

Jeremy Falcon
Jeremy pokręcił głową.
- Pewnie dałem się namówić. Zwykle nie latam za spódniczkami... Na pewno nie za takimi młodymi - westchnął. - No ale dowody są jakie są. Zresztą, co ci będę tłumaczyć, to z nas jesteś tu najbliżej bycia detektywem - zaśmiał się mężczyzna.
Frytki okazały się być dzisiaj prawdziwą ambrozją. Prawie skończył już swoje piwo.
- Uch, to... Skomplikowane - stwierdził niechętnie na pytanie o wybór miejsca zamieszkania. - Może powiem tak: musiałem znaleźć gdzieś pracę, przyjął mnie szpital w Appaloosa, a że ostatnio trochę się spłukałem, to poszukałem tańszego lokum. No i znalazłem. W Old Whiskey - podsumował. - A ty? To twoje rodzinne miasto?

310Pub "u Gordona" - Page 13 Empty Re: Pub "u Gordona" Pon 29 Cze 2015, 16:01

Jonathan Harper

Jonathan Harper
Uniósł jedną brew powątpiewająco.
- Mhm. No wiesz, ja w teren nie wychodzę. Ale lubię zagadki. No i krzyżówki... i sudoku... - napił sie piwa.
- Tak. Mieszkam tam całe życie, z przerwą na studia. Nie masz pojęcia jakie to było fantastyczne wyrwać się z tej zaściankowej pipidówy... no ale tam znalazłem wolny etat więc chcąc, nie chcąc wróciłem. A kilka miesięcy temu awansowałem, więc - wzruszył ramionami - chyba mogło być gorzej. - dojadł całe mięso, frytkami wycierając talerz z tłuszczu. Nie może sie zmarnować! Jego skacowane ciało tego potrzebuje jak powietrza. Bardziej jak powietrza.
- Słuchaj. Co powiesz na to, żebyśmy tam zajrzeli. Znaczy do tego klubu. Może uda nam się odnaleźć właściciela węża?

311Pub "u Gordona" - Page 13 Empty Re: Pub "u Gordona" Pon 29 Cze 2015, 16:12

Jeremy Falcon

Jeremy Falcon
- Sudoku? Wiesz, znalazłem w pokoju jakieś, pewnie twoje - zauważył z wyraźnym rozbawieniem. - Zresztą, może w teren nie wychodzisz, ale musisz przecież zbierać dowody z ciał denatów. To też jakaś zagadka. Przynajmniej tyle wywnioskowałem z seriali kryminalnych - dodał jeszcze.
Jednym haustem wyzerował piwo. Ledwo się powstrzymał, żeby nie beknąć na cały głos. Oparł się łokciem o stół i skupił się na rozmowie z Jonathanem.
- Mhm. Ja jestem z Nowego Orleanu. Tylko, że tam nie ma za bardzo do czego wracać. I tak jestem pod wrażeniem, że Old Whiskey w ogóle potrzebuje patologów. Może dla psychoanalityków też się tam znajdzie miejsce? - zapytał, uśmiechając się kpiąco. Tak naprawdę miał nadzieję na otwarcie gabinetu w Appaloosa. To dam byli klienci z prawdziwą kasą, a nie w dziurze takiej jak Old Whiskey.
Parsknął śmiechem, słysząc propozycję Jonathana.
- Wiesz co, w dalszym ciągu mam ochotę umrzeć, ale chyba nie jestem w stanie ci odmówić. A co tam, chodźmy - stwierdził, po czym wstał od stołu. Zapłacił barmanowi za ich jedzenie i picie i obaj ruszyli podbijać kampus.

//zt ---> Klub studencki "Piątunio"

312Pub "u Gordona" - Page 13 Empty Re: Pub "u Gordona" Nie 12 Lip 2015, 08:21

Florencio Constantino

Florencio Constantino
10.08, wieczór

A wieczorem pub znów zaludnił się, a Florencio królował za ladą, polewając kolorowe drinki kobitkom, piwko facetom oraz szoty nieszczęśliwym duszom. Czuł się jak ryba w wodzie. Nauczył się nawet kilku trików, które zachwycały żeńską część widowni. Jakieś wygibasy butelką oczywiście w parze z wygibasami jego biodrami.
- Ole! - zakończył właśnie jeden numer i wrócił do czyszczenia lady. Godziny mijały, a on w pewnym momencie rozmarzył się o dorodnych krągłościach należących do Betty... Oooooh. Nigdy mu jakoś nie przeszkadzało myślenie o innych kobitkach, mimo posiadania żony.
W końcu gdy zakończył zmianę, wyfrunął w pubu i wrócił do domu.

zt

313Pub "u Gordona" - Page 13 Empty Re: Pub "u Gordona" Nie 12 Lip 2015, 21:37

Catherine Hernández

Catherine Hernández
8.10, wieczór

Praca w Cole Town, potem odwiedziny u synka, aż dzień się powoli kończył i Catherine z czystym sumieniem mogła wrócić do domu pójść do pubu na butelkę tequili. Całą. Pub nie osądzał. Barman rozumiał. A nawet jak nie rozumiał to miał to gdzieś.
Blondynka zatem wkroczyła do u Gordona stukając obcasami, a jej sukienka powiewała jak w reklamach. Przysiadła przy barze jak w każdym amerykańskim filmie i zamówiła szoty. Od razu trzy. By w nich utopić swoje dramy i nie dramy. Tak po prostu, by nie siedzieć trzeźwa, przy przeszczęśliwej siostrze.

314Pub "u Gordona" - Page 13 Empty Re: Pub "u Gordona" Nie 12 Lip 2015, 22:00

Catherine Hernández

Catherine Hernández
Wyglądało na to, że Catherine także była tutaj stałym bywalcem, bo barman nie pierwszy raz przyjmował od niej zamówienie i uśmiechnął się ze zrozumieniem.
Łyknęła tequilę i skrzywiła się. Fuj. Ale kopie przynajmniej.
Gdy odezwała się do niej druga blondynka to początkowo Cath obejrzała się. Upewniwszy się, że te słowa były do niej, uniosła brwi.
- Hm? Daiquiri? Myślisz? Poproszę dwa razy! - machnęła do kelnera i posłała nieznajomej nikły uśmieszek. Może się to wydać szokujące (!), ale była zadowolona z faktu, że zagadała ją kobieta, a nie kolejny podchmielony nieszczęśnik, który pokłócił się/zerwał/rozwiódł z dziewczyną/narzeczoną/żoną i tak dalej. Z taką to mogła spokojniej pić.
Gdy drinki zostały nalane, Cath podsunęła jeden Hance, a swój podniosła jak do toastu.
- Za wtorek! - wspaniały toast.

315Pub "u Gordona" - Page 13 Empty Re: Pub "u Gordona" Nie 12 Lip 2015, 22:12

Catherine Hernández

Catherine Hernández
Glanc. Stuk puk szkła i Cath też sobie wypiła kilka ładnych łyków. Rzeczywiście to było lepsze niż takie szoty! Miała tylko nadzieję, że działa równie dobrze.
Oho. Powód kolejnego drinka był tak błahy, że Hernandez z marszu polubiła kobietę. A raczej z nią pić. Bo tylko tyle na razie wiedziała.
Roześmiała się.
- Tak. Może być, mi pasuje. - Wyprostowała się, gdy Hannah się przedstawiła. - Catherine. Skąd jesteś?
Spojrzała na nią uważniej, ciekawska. Potem upiła drinka.
A pytanie stąd, że nie wiem czemu, ale Amerykanie mają to do siebie, że pytają zaraz po imieniu o to. Hm.

316Pub "u Gordona" - Page 13 Empty Re: Pub "u Gordona" Nie 12 Lip 2015, 22:22

Catherine Hernández

Catherine Hernández
Nie oponowała przed zamówieniem kolejnego drinka i zawet się przysunęła, by tak nie siedziały kawałek i nie gadały głośno o swoich zamiłowaniach do alkoholu czy podobnych tematach.
Gdy usłyszała, że jest stąd. Ah! Muzyka dla jej uszu.
- No pochodzę z dużego miasta, ale obecnie też mieszkam w Old Whiskel! - przyjrzała się uważniej Hance. - Chyba od niedawna, hm? Bo jakoś cię nie kojarzę. A wierz mi, ja kojarzę wszystkich!
Posłała jej uśmiech. No bycie lekarzem tak się zwykle kończyło, że każdy w końcu z kimś przyłaził.

317Pub "u Gordona" - Page 13 Empty Re: Pub "u Gordona" Nie 12 Lip 2015, 22:51

Catherine Hernández

Catherine Hernández
Uśmiechnęła się raz jeszcze! I w sumie...
- Ja ciebie też nie, moja droga! - uniosła szklankę. - Za drugi wtorek miesiąca. Ole!
I upiła jeszcze więcej, przechylając szklankę jakby miała zaraz spaść z krzesełka barowego. Jednak spokojna głowa! Miała wszystko opanowane. Lata praktyki.
- A widzisz, to chyba się mało w miasteczku udzielasz, skoro JA ciebie nie zarejestrowała. - odrzuciła włosy. - Prawda? Na początku płakałam gdy mi się buty zabrudziły od tego całego piachu. To było straszne! A moje włosy. Tragedia! Siano, po prostu! Dios mio!

318Pub "u Gordona" - Page 13 Empty Re: Pub "u Gordona" Nie 12 Lip 2015, 23:11

Catherine Hernández

Catherine Hernández
Pokiwała głową z entuzjazmem.
- Dokładnie! Musiałam kupić sobie tanie buty, żeby nie zniszczyć moich ukochanych szpilek. - odpowiedziała, rozumiejąc w zupełności drugą kobietę. U Cath może to już bardziej była próżność. Ale po prostu uwielbiała ubrania, uwielbiała wyglądać w nich i czuć się. Najlepiej pod słońcem. Jak księżniczka, o!
- Kurs samoobrony. Tak, byłam. Ale rzeczywiście były tłumy i cóż... nie był najdłuższy i najlepszy. Ja bym to zrobiła lepiej. - nie inaczej, lepiej. Taka już była. Najlepsza we wszystkim.
Tymczasem zamówiła drinka u barmana. Tym razem poprosiła z przeuroczym uśmiechem, by je zaskoczył miło.
Gdy dostały to uniosły zapewne szło.
- Za ósmy wieczór tego miesiąca, oby nie skończył się jutro kacem. Zbyt mocnym! - chlup. - Hannah, powiedz mi. Co taką elegancką, jak ja, kobietę przywiało w takie miejsce?!?!?!
Zamrugała oczami, nie dowierzając.

319Pub "u Gordona" - Page 13 Empty Re: Pub "u Gordona" Pon 13 Lip 2015, 08:41

Catherine Hernández

Catherine Hernández
Posłała jej tajemniczy uśmiech.
- Na wielu! - odpowiedziała nieskromnie i niekoniecznie szczerze. Jednak sama była o tym święcie przekonana. Na dodatek tak bardzo marnowała swoje wiele talentów na picie w pubie, bo była tak bardzo niedoceniana. Skandal.
Wysłuchała Hanki i jej opowieści o Kaliforniach i dwudziestu latach. Pokiwała głową, zastanawiając się nad czymś. A potem przyszedł toast!
- Za restarty. - była niezwykle ciekawa jaki to restart Hanka musiała zrobić. Wypiła trochę drineczka i już czuła, że jest przyjemnie podchmielona. Oby tylko nie dzwoniła do nikogo i trafiła do domu to ten dzień będzie można nazwać skończonym.
- Hannah, a czym ty się zajmujesz w Old Whiskel?

320Pub "u Gordona" - Page 13 Empty Re: Pub "u Gordona" Pon 13 Lip 2015, 13:48

Catherine Hernández

Catherine Hernández
Uuuu, prawniczka, Catherine zaraz też zanotowała to w swojej pamięci, W RAZIE CZEGO. Lepiej trzymać takich ludzi blisko siebie. Co prawda znała też męża Alice, ale jakoś ostatnio pielęgniarki plotkowały, że widziały go z tą szajbuską od Świętych, co ma włosy jakby ją piorun trzasnął. Pewnie trzasnął, patrząc na zachowanie.
- Bzdury, nie bzdury, pieniądze wpadają do kieszeni, a ty się... w miarę rozwijasz. Ah, ja... - machnęła niedbale ręką, jakby nie było o czym mówić, ale zaraz nabrała powietrza i Hannah mogła spodziewać się monogolu. - Przyjechałam tutaj na staż. Tak, wiem paskudne miejsce, ale sama rozumiesz. Reset. No jestem lekarzem w przychodni w Old Whiskey. Aha i jeszcze specjalizację teraz zaczęłam u chirurga w Cole Town. Wiesz, zarobiona osoba ze mnie. Kariera musi się poruszać do przodu. A no widzisz na samoobronie sobie wspaniale radziłam, bo za dzieciaka trenowałam karate. Trochę ruchów zostało.
Wywróciła oczami i się uśmiechnęła.

321Pub "u Gordona" - Page 13 Empty Re: Pub "u Gordona" Pon 13 Lip 2015, 19:26

Catherine Hernández

Catherine Hernández
- Bo ja jestem ambitna! Czy ty też jesteś ambitna? Powinnaś! Kobiety rządzą! - Stuknęła się szkłem i alkohol poszedł w gardło. Catherine zachwiała się lekko. Mimo doświadczenia, nie miała najmocniejszej głowy i była wesoło podchmielona.
Nachyliła się ku Hance, eksponując nieco bardziej dekolt i gdyby druga kobieta była facetem mogłaby się z czystym sumieniem czuć podrywana. Na (nie)szczęście nie była.
- Słuchaj, Haaaaanah. Bardzo dobrze mi się z tobą rozmawia! Że też nie spotkałyśmy się wcześniej!

322Pub "u Gordona" - Page 13 Empty Re: Pub "u Gordona" Pon 13 Lip 2015, 19:43

Catherine Hernández

Catherine Hernández
Jak Hannah się roześmiała to zaraz Catherine jej zawtórowała wesoło i także się śmiała. Głośno. Zbyt głośno, jak na combo meksykańsko - polskie przystało. No bo obie nacje był po alkoholu głośne. Bez niego w sumie też.
- To dobrze! Ambicja jest bardzo dobra! Pcha nas do przodu. - uniosła rękę i wyprostowała się dumnie. Potem znów poszedł w ruch alkohol.
- A widzisz! Nadrobimy na pewno! A lubisz się bawić? Wiesz... Tańce, hulańce, swawole? Bo ja uwielbiam, a zawsze z innymi chętnymi jest problem, o widzisz! Ale w pubie też mogę siedzieć. Wiesz na co ostatnio miałam ochotę? Na jakiś hazard z prawdziwego zdarzenia! Takie Vegas na przykład! - rozgadała się, gestykulując przy tym żywo rękami, a barman lał kolejny swój specjał, pogwizdując wesoło i przysłuchując się blondynkom od czasu, do czasu.

323Pub "u Gordona" - Page 13 Empty Re: Pub "u Gordona" Pon 13 Lip 2015, 20:53

Catherine Hernández

Catherine Hernández
No jeszcze lepiej i jeszcze lepiej. Hanka zgadzała się na wszystko co Cath zaproponowała. Dobrze, że i tak miała w miarę spokojne pomysły.
- Wspaniale! - zakrzyknęła i klasnęła w dłonie, niczym rozentuzjazmowana nastolatka. - Ale wiesz, ja za bardzo nie umiem. Umiesz grać w karty? Jakieś pokery, brydże, blackjacki? Umiesz? Wiesz, mogłybyśmy potrenować. Jeszcze dwie osoby do kompletu. Byłoby fajnie. Taki babski wieczór pokerowy!
Paplała dalej.

324Pub "u Gordona" - Page 13 Empty Re: Pub "u Gordona" Pon 13 Lip 2015, 21:29

Catherine Hernández

Catherine Hernández
Pokiwała głową i posłała jej lekko przymulony od alkoholu uśmiech.
- Będę pamiętać i poznasz więcej osób! - zapewne wymieniły się telefonami, a po chwili Cath wstała, by sprawdzić pewność swoich nóg. Zachwiała się lekko. - Oj.
Przytrzymała się baru.
- No to! Na densing sobie pójdziemy! W karty pogramy i obowiązkowo wypijemy przy tym.

325Pub "u Gordona" - Page 13 Empty Re: Pub "u Gordona" Pon 13 Lip 2015, 21:59

Catherine Hernández

Catherine Hernández
- Ja Też! Ja też! Jedziemy razem! Totalnie! - zawołała i pomachała barmanowi i mrugnęła do niego. Potem oparła dłoń o ramię Hanki. - Słodziak.
Szepnęła jej do ucha. I zachichotała.
Tak, totalnie Cath zapisała sobie Hannah w stylu blond prawniczka albo kompanka do picia Hanka. Zapłaciły pewnie fortunę, ale kto bogatemu zabroni!
I zebrały się na zewnątrz, wspierając wzajemnie i plotkując o milionie innych rzeczy. Albo to po prostu Cath nawijała głównie.
I pojechały!

zt obie

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 13 z 15]

Idź do strony : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach