Play by forum role play game - modern western in hot Arizona.


You are not connected. Please login or register

Jeremy Falcon

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Jeremy Falcon Empty Jeremy Falcon on Pią 29 Maj 2015, 14:01

Karta postaci


Informacje podstawowe:

Imię: Jeremy
Nazwisko: Falcon
Pseudonim: -
Data i miejsce urodzenia: 3.04.1976, Nowy Orlean
Narodowość: biały Amerykanin
Rodzina: ojciec Louis (70 lat, Nowy Orlean), brat Dorian (34 lata, Nowy Jork)
Od kiedy zamieszkuje Old Whiskey: od teraz

Statystyki:

Inteligencja: 40
Charyzma: 40
Celność: 0
Refleks: 15
Kondycja: 8
Siła: 7
Spostrzegawczość: 35
Dodatkowa umiejętność: zdolności manualne 5
Prawo jazdy: Tak 

Wykształcenie:

Zawód wyuczony: psychoanalityk
Zawód wykonywany: psychoanalityk, kieszonkowiec
Języki: (max. 3) angielski, francuski

Fizyczność:

Wzrost i budowa ciała: (wzrost podać w centymetrach, budowę ciała opisać w kilku słowach) 188 cm wzrostu, szczupły, nie jakoś bardzo umięśniony, ale widać, że się zdrowo odżywia i dba o sylwetkę. 
Znaki szczególne: dwa pieprzyki na lewej stronie szyi układające się w „ugryzienie wampira”
Kalectwa: -
Choroby przewlekłe: -
Informacje dodatkowe (opcjonalny dłuższy opis wyglądu): szarozielone oczy, ciemne, lekko falujące włosy, które zaczesuje na lewy bok. Zazwyczaj gładko ogolony. Bardzo dba o wygląd, pachnie zawsze nieziemsko (nigdy nikomu nie zdradził, jakiej wody kolońskiej używa), ma też piękne dłonie. Najlepiej się czuje w dobrze dopasowanym garniturze. Jest ostatnią osobą na Ziemi, która używa jeszcze spinek do mankietów. 


Charakter i osobowość:

Największa wada: perfekcjonizm, źle znosi porażki
Największa zaleta: przenikliwość
Zainteresowania/hobby: muzyka klasyczna i jazz, dobry alkohol, drogie kamienie, piękne kobiety, piękni mężczyźni, ogólnie – wszystko co piękne. Hobby – okradanie niczego się niespodziewających ludzi z zegarków, broszek i pierścionków. Najlepiej obrączek.
Fobie i lęki: zostać zaatakowanym przez pacjenta
Cel w życiu/największe pragnienie: pływać w pieniądzach niczym Sknerus McKwacz
Informacje dodatkowe (opcjonalny dłuższy opis charakter): 
Jeremy jest idealny, a przynajmniej na takiego pozuje. Świetnie się ubiera, pięknie wysławia, umie prawić komplementy, zna wszystkie zasady savoir vivre’u, jest czarujący i charyzmatyczny  –  typowy angielski gentleman w starym stylu. Tylko, że czasy się zmieniły, i większość ludzi widzi w takim zachowaniu albo oznakę snobizmu, albo fałszu i oschłości. Mimo to, łatwo zjednuje sobie większość ludzi. 
Jako psychoanalityk stara się zawsze zachować odpowiedni dystans pomiędzy sobą a pacjentem. Potrafi być dyskretny i taktowny. Jest ulubionym wyborem dla samotnych kobiet w średnim wieku, kryptogejów z partii republikańskiej i szefów mafii. Wie, że jest przez nich wykorzystywany dla polepszenia ich samopoczucia, ale zdaje sobie też sprawę z tego, że sam wykorzystuje ich słabości. Zdarza mu się pacjentów traktować jak zagadki, które należy rozwiązać, jednak osobiste doświadczenia sprawiają, że potrafi przywołać do porządku swój analityczny umysł.
Nie ma zbyt wielu przyjaciół, to typ samotnika poślubionego swojej pracy. Jest bardzo opanowany, rzadko okazuje większe emocje, choć jest do nich zdolny, zwłaszcza, jeśli mu na kimś lub na czymś bardzo zależy. Kiedy czymś się przejmie, nie sypia po nocach. Do swoich celów dąży z uporem i determinacją, nie znosi, gdy coś mu się nie udaje. Zna swoje słabości i w miarę możliwości walczy z nimi. Chyba, że chodzi o te, które w sobie lubi. Te zostawia w spokoju.


Krótka notka biograficzna postaci:

Urodził się i wychował w Nowym Orleanie, jako syn szefa kuchni i fotografki mody. Jego matka borykała się przez długi czas z ciężką depresją, uzależniła się od antydepresantów i leków przeciwbólowych, które pewnego dnia przedawkowała ze skutkiem śmiertelnym. Wydarzenie to sprawiło, że Jeremy postanowił zostać psychoanalitykiem, by móc zapobiegać takim sytuacjom. Będąc na studiach odkrył, że ma smykałkę nie tylko do rozpoznawania ludzkich charakterów – świetnie szły mu także drobne kradzieże, które od tej pory stały się jego małym hobby. Jest przekonany, że gdyby nie powołanie, zostałby po prostu wysokiej klasy włamywaczem. Zamiast tego zaczął odnosić sukcesy jako sprawny psycholog. W 2003 roku na międzynarodowej konferencji psychologicznej poznał Francuzkę, Marie-Anne Girard, dla której zupełnie stracił głowę. Przez dwa lata mieszkali razem w Nowym Orleanie, jednak wskutek huraganu Katrina cały ich dobytek został doszczętnie zniszczony i para musiała podjąć trudne decyzje. Brat Jeremy’ego, Dorian, wyjechał do Nowego Jorku, by tam rozwijać się jako artysta, a on sam zdecydował się na przeprowadzkę do Francji, pozostawiając swojego upartego ojca wśród ruin jego restauracji. Przez siedem lat Jeremy żył szczęśliwie u boku partnerki w Nantes, gdzie prowadzili wspólny gabinet. Wszystko to jednak skończyło się z wybuchem obyczajowego skandalu, w którym brał udział Jeremy. Jego związek się rozpadł, reputacja jako lekarza została zszargana, a on sam postanowił wrócić do Stanów i spróbować wszystkiego od nowa.


Majątek i ekwipunek podręczny: 
Tani domek
Czarna Honda Accord (1994)
Komplet dobrze dopasowanych garniturów, koszul, marynarek itd.
Zamykana na kod walizka z kradzioną biżuterią
Smartfon Strawberry
Butelka Chardonnay przywieziona z Francji
Portfel z delikatnej skóry, w środku zdjęcie Marie-Anne
Laptop

Zobacz profil autora

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach