Play by forum role play game - modern western in hot Arizona.


You are not connected. Please login or register

Szpital i pogotowie

Idź do strony : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 23 ... 32  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 15 z 32]

1Szpital i pogotowie - Page 15 Empty Szpital i pogotowie Pią 06 Cze 2014, 18:49

Mistrz Gry

Mistrz Gry
First topic message reminder :

Szpital w Appaloosa City to potężny kompleks. Murowany, trzypiętrowy i mocno rozbudowany. Ma wiele wejść, duży parking, na tyłach znajduje się plac, na którym stoją kontenery na śmieci i którędy podaje się wszelkiego rodzaju dostawy. Tędy także wywożone są zwłoki.

Szpital ma wiele oddziałów specjalistycznych (położniczo-ginekologiczny, chorób zakaźnych, chorób wewnętrznych, chirurgiczny, onkologiczny, intensywnej terapii i inne), laboratorium analityczne, stołówkę, aptekę. Na wyższe piętra można dostać się windami lub klatką schodową.

Osobne skrzydło szpitala stanowi pogotowie ratunkowe, gdzie można udać się z nagłymi przypadkami. Stąd blisko na oddział intensywnej terapii.

Należy oczywiście pamiętać, że koszty pojedynczej wizyty są wysokie. Jeśli nie posiada się ubezpieczenia, są horrendalnie wysokie, zaś przeleżenie tygodnia na jakimś oddziale prawdopodobnie może doprowadzić na skraj bankructwa.


351Szpital i pogotowie - Page 15 Empty Re: Szpital i pogotowie Sro 17 Gru 2014, 13:58

Naiche

Naiche
- No bo... powiem ludziom. - Powiedział, wzruszając ramionami.
- Wiesz, jak powiem Loli, tobie, to pewnie i rodzicom, siostrze. 
Wstał. Poprawił kaptur i zwrócił wzrok na zmęczoną Liluye.
- Pójdę już, powinnaś się wyspać...

352Szpital i pogotowie - Page 15 Empty Re: Szpital i pogotowie Sro 17 Gru 2014, 14:07

Liluye

Liluye
- To dobrze.. mam nadzieje.. - westchnęła i zakopała się głębiej w poduszki przymykajac oczy.
- Cieszę się, ze wpadłeś - mruknęła jeszcze.

353Szpital i pogotowie - Page 15 Empty Re: Szpital i pogotowie Sro 17 Gru 2014, 14:21

Naiche

Naiche
Uśmiechnął się jeszcze raz.
- Śpij dobrze - mruknął i skierował się do wyjścia. Szybko przemknął korytarzami i wyszedł ze szpitala, kierując się w stronę przystanku
/zt

354Szpital i pogotowie - Page 15 Empty Re: Szpital i pogotowie Sro 17 Gru 2014, 14:45

N. Cooper

N. Cooper
/ niedługi czas po wyjściu Naiche, wciąż 12.04.2013

- Dzień dobry, detektyw Cooper z ADPS! - Przywitał się Cooper, wchodząc do sali Liluye. 
Może mówił za głośno, może machał odznaka zbyt gwałtownie... Wyszczerzył zęby, przysunął sobie stoliczek i usadowił na nim tyłeczek. Z torby wyciągnął kajet i czerwony długopis.
- Em, dzień dobry tak w ogóle... przyjechałem by z panią porozmawiać... o wypadku na stacji, o ile pani czuje się an siłach.
Poprawił a szyi swój nowy szaliczek w niebieską kratkę (tak), odgarnął włosy do tyłu i postukał długopisem w kajet, patrząc na zmęczona Liluye.
- O boże, gdzie moje maniery! Jak się pani czuje?

355Szpital i pogotowie - Page 15 Empty Re: Szpital i pogotowie Sro 17 Gru 2014, 14:51

Liluye

Liluye
Lil spała. Zresztą spała na potęgę, coś jej musieli dawać do kroplówki albo jakieś tabletki, bo nic jej się nie sniło, albo nie pamiętalą tego. Sen regeneruje i takie tam zapewne.
Przebudziła się gdy Cooper wszedł na salę. Ciężko by było się nie obudzić. Przyzwyczajona do tego, że ludzie w jej obecności ściszali głos popatrzyła na niego jak na ufoludka. Podciągnęła się i usiadła, opierająć się o poduszki.
- Źle. mogę porozmawiać.

356Szpital i pogotowie - Page 15 Empty Re: Szpital i pogotowie Sro 17 Gru 2014, 14:54

N. Cooper

N. Cooper
- No, tez tka pani wygląda - powiedział - znaczy, ha, nie, ze brzydko, jest pani śliczna. Ale wygląda pani źle, ze na chorą, rozumie pani?
postukał znowu długopisem w kajet.
- Dobra, koniec tej mojej kompromitacji... przejdźmy do rzeczy...
otworzył notatnik i naskrobał coś na pożółkłej stornie.
- Khem, co pani robiła na tej stacji, tuż przed strzelaniną?

357Szpital i pogotowie - Page 15 Empty Re: Szpital i pogotowie Sro 17 Gru 2014, 15:02

Liluye

Liluye
Popatrzyła na niego zdziwiona, jakby nie rozumiała tego potoku slów zupełnie. Ale.. to było miłe.
- Dziękuję - stwierdziła. W końcu był tam gdzies komplement, tak? Nawet jeśli nieprawdziwy.
- Rozmawiałam. A fizycznie to siedziałam na betonie przy rampach.

358Szpital i pogotowie - Page 15 Empty Re: Szpital i pogotowie Sro 17 Gru 2014, 15:09

N. Cooper

N. Cooper
Cooper zanotował.
- I... kiedy pani zauważyła, że coś się dzieje? Słyszała pani strzały, syreny policyjne? - dopytał, mrużąc oczy tak, że prawie nie było widać mu źrenic. 
Nie po to, by wyglądać srogo, ale po prostu chyba musiał iść do okulisty.

359Szpital i pogotowie - Page 15 Empty Re: Szpital i pogotowie Sro 17 Gru 2014, 15:12

Liluye

Liluye
Miała ochotę podsunąć mu zeszyt pod nos, ale sie powstrzymała. Latwiej by mu się pisalo i czytalo.
- Tak. Wstalismy i po chwili biegl na nas tamten.. - zamilkła, przypominajac sobie cialo lezące na ziemi. Zamknęła na moment oczy.
- Chciał rower.

360Szpital i pogotowie - Page 15 Empty Re: Szpital i pogotowie Sro 17 Gru 2014, 15:14

N. Cooper

N. Cooper
- Mhm... powiedziała pani...w staliśmy... z kim pani tam była? - zapytał, notując coś... chwila, nie notował tylko bazgrał coś w tym zeszycie.
- Rower? Mówił, czemu?

361Szpital i pogotowie - Page 15 Empty Re: Szpital i pogotowie Sro 17 Gru 2014, 15:15

Liluye

Liluye
- Ze znajomym, musielismy porozmawiać i chyba chcial zebym sobie powybijała zęby na rampie. Nie wiem po co go chciał. Może żeby uciec?

362Szpital i pogotowie - Page 15 Empty Re: Szpital i pogotowie Sro 17 Gru 2014, 15:23

N. Cooper

N. Cooper
Pokiwał głowa kilka razy.
- Dobrze co się potem stało? Po tym, jak zażądał od was roweru? - dopytał, spoglądając na Liluye znad zeszytu, na okładce którego było zdjęcie plaży.



Ostatnio zmieniony przez N. Cooper dnia Sro 17 Gru 2014, 15:27, w całości zmieniany 1 raz

363Szpital i pogotowie - Page 15 Empty Re: Szpital i pogotowie Sro 17 Gru 2014, 15:26

Liluye

Liluye
Rozejrzałą się po pokoju jakby szukajać punktu zaczepienia.
- Nie pamiętam tego dokładnie - zastrzegłą.
- Cofnelismy się, ale któreś z nas chyba za szybko się ruszyło.. nie wiem.. Naiche.. znaczy Tobiasa.. postrzelił w ramię.. potem podjechała policja..? - mały pytajnik na końcu sugerował, że nie pamięta.
- A ja zajęłam się N.. Tobiasem.

364Szpital i pogotowie - Page 15 Empty Re: Szpital i pogotowie Sro 17 Gru 2014, 15:29

N. Cooper

N. Cooper
- Aha, aha... Tobiasem? Chwila...
Zaczął grzebać w notatniku, z którego wypadły luźne kartki. Pełne jakiś bazgrołów.
- Jezu, przepraszam... - pozbierał wszystko. w końcu natknął się na zaginioną notatkę.
- Tobias Whiteoak, tak? Postrzelony... dobrze. Przyjechała policja. Pamięta pani co było potem?

365Szpital i pogotowie - Page 15 Empty Re: Szpital i pogotowie Sro 17 Gru 2014, 15:41

Liluye

Liluye
Popatrzyla na notatkowy chaos i pomogła by mu to posprzątać gdyby nie to, że pewnie jakby się pochyliła to by zemdlała od zawrotów głowy.
- Tak - potwierdzila o kogo chodziło.
- Nie bardzo.. zajęłam się tym ramieniem.. ale on chyba wymierzył w policjanta.. policjantke.. i ona strzeliła..

366Szpital i pogotowie - Page 15 Empty Re: Szpital i pogotowie Sro 17 Gru 2014, 15:55

N. Cooper

N. Cooper
- Czyli nie widziała pani momentu w którym policjantka wystrzeliła? - zapytał.
- A może umie sobie pani przypomnieć, kto pierwszy podniósł broń? Policjanta czy ofiara?
Poluzował sobie szalik, który miał zawiązany wokół szyi.

367Szpital i pogotowie - Page 15 Empty Re: Szpital i pogotowie Sro 17 Gru 2014, 15:56

Liluye

Liluye
- Nie, nei bardzo. Zamknęłam oczy - przyznała. Zresztą i sobiei Naiche.
Zastanowila się dluzej, spojrzala po sali ale w koncu wrocila do Coopera wzrokiem i pokręcila glową.
- Nie bardzo.

368Szpital i pogotowie - Page 15 Empty Re: Szpital i pogotowie Sro 17 Gru 2014, 16:01

N. Cooper

N. Cooper
Znowu pokiwał głową.
- W takim razie jeszcze formalność... - czy znała pani tego mężczyznę, który na was napadł?



Ostatnio zmieniony przez N. Cooper dnia Sro 17 Gru 2014, 16:04, w całości zmieniany 1 raz

369Szpital i pogotowie - Page 15 Empty Re: Szpital i pogotowie Sro 17 Gru 2014, 16:04

Liluye

Liluye
Pokręciła od razu głową, dopiero optem pomyslala, zeby faktycznie odopowiedzieć.
- Nie, nie znałam - korytarzem przeszła jakaś pacjentka z duzym juz brzuchem i Lil odprowadziła ją wzrokiem.

370Szpital i pogotowie - Page 15 Empty Re: Szpital i pogotowie Sro 17 Gru 2014, 16:26

N. Cooper

N. Cooper
Cooper postukał długopisem w okładkę kajetu.
- A co pani myśli o oficer Ramirez, która strzelała? - Zapytał - to małe miasteczko, chyba... znacie miejscowych policjantów?

371Szpital i pogotowie - Page 15 Empty Re: Szpital i pogotowie Sro 17 Gru 2014, 16:28

Liluye

Liluye
Popatrzyła na Coopera zdziwiona. To pytanie było dziwnie osobiste.
- Ehm... a co miałabym myśleć..? - zmarszczyła brwi

372Szpital i pogotowie - Page 15 Empty Re: Szpital i pogotowie Sro 17 Gru 2014, 16:31

N. Cooper

N. Cooper
- No, czy uważa pani, ze... dobrze wykonuje swoje obowiązki? Czy uważa pani, ż jest dobrym policjantem...
Znowu odgarnął swoje ciemne, geste włosy.
- no, hehe, no przecież nie pytam się co lubi albo czy coś o mnie mówiła, nie? He he... he. Albo, ten.

373Szpital i pogotowie - Page 15 Empty Re: Szpital i pogotowie Sro 17 Gru 2014, 16:33

Liluye

Liluye
Nooo to by wszystko wyjaśniało.
- Noo.. chyba tak.. - zmarszczyla brwi i obserwowała go przez chwilę w milczeniu - Może ją pan zabrać do Appaloosa, tam jest odnowiony kompleks sportowy, lubi sporty.

374Szpital i pogotowie - Page 15 Empty Re: Szpital i pogotowie Sro 17 Gru 2014, 16:34

N. Cooper

N. Cooper
Az mu kajet i długopis z rąk wypadł.
- Co? Chwila, nie o to pytałem!
Podniósł notatnik z podłogi. Długopis pokulał się pod łóżko. Nie pozostało mu nic innego jak przeczołgać się pod nim, by odnaleźć czerwony pisak.

375Szpital i pogotowie - Page 15 Empty Re: Szpital i pogotowie Sro 17 Gru 2014, 16:36

Liluye

Liluye
- Pytał pan, tylko naokoło - zapewniła pewnym siebie glosem i popatrzyła jak włazi pod lozko czujac sie tym dziwnie skrępowana. Poprawila koldre, ktora przykrytą miala nogi.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 15 z 32]

Idź do strony : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 23 ... 32  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach