Play by forum role play game - modern western in hot Arizona.


You are not connected. Please login or register

Bar i salon gier "Chaco Taco"

Idź do strony : Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 23 z 24]

1Bar i salon gier "Chaco Taco" - Page 23 Empty Bar i salon gier "Chaco Taco" Pią 15 Maj 2015, 12:13

Pan Smith

Pan Smith
First topic message reminder :

Bar i salon gier "Chaco Taco" - Page 23 Taco
Chaco Taco to jedno z ulubionych miejsc mieszkańców Old Whiskey. To za sprawą licznych maszyn, które pochłaniają skromne pensje w zamian za kilka minut rozrywki i nadzieję na wygraną.
Jest to budynek wolnostojący, ogłaszający się krzykliwym szyldem. Na pierwszy rzut oka wydaje się zaniedbany, tylne ściany pokrywa graffiti - jednak wewnątrz prezentuje się jednak nieco lepiej. Można tu usiąść przy białej ladzie i zamówić specjalność: czekoladowe tacos! W ofercie znajdują się też tortille i inne przekąski. Wybór alkoholi nie jest zatrważający: głównie piwo, tequila i różne kolorowe drinki. Część lokalu zajmują białe, plastikowe stoliki i krzesła, tyły zaś to strefa rozrywki. Są tu dwa stoły do gry w piłkarzyki, kilka jednorękich bandytów, flippery (znane także jako pinball) i parę symulatorów, dzięki którym zagramy w strzelankę lub wyścigi samochodowe.






JEDNORĘKI BANDYTA  


  1. Grę na Jednorękich bandytach można przeprowadzić w dwóch lokacjach w Old Whiskey – Chaco Taco i Kasynie.
  2. Żeby rozpocząć grę, należy napisać posta zaczynającego w jednej z powyższych lokacji oraz określić jaką stawkę pieniężną wprowadza gracz przez losowaniem. Jedna stawka = jedno losowanie.
  3. Minimalna stawka – 1$, maksymalna – 100$ (na jedno losowanie).
  4. Po określeniu stawki, gracz wykonuje potrójny rzut kostką w temacie RZUT KOŚĆMI, ustawiając opcję „Jednoręki bandyta”. Po prawidłowo wykonanym rzuci, powinny się pokazać trzy grafiki przedstawiające obrazki charakterystyczne dla Slot Machines
  5. Żeby wygrać, musisz wylosować trzy identyczne obrazki. Każda grafika ma przypisany swój mnożnik, to znaczy, są one odpowiednio punktowane, co jest opisane w tabelce poniżej. Gdy wylosujemy już 3 identyczne obrazki, mnożymy swoją postawioną stawkę przez określony mnożnik – to daje naszą wygraną. Uwaga, liczą się tylko te pieniądze postawione bezpośrednio przed wygranym losowaniem.
  6. Np. Jeśli wylosujemy potrójny symbol „7”, stawiając wcześniej 100$ - wygrywany 700$.
  7. Wszystkie wygrane oraz straty wpisujemy w RACHUNKACH.   


SymbolWartość 
Czereśnie*2
Cytryna*3
Banan*4
$*5
BAR*6
7*7
Dzwon*8
Serca*9
Koniczyna*10






Na szczęście dla Cath, Smith był na tyle wkurwiony, żeby nie reagować na to, że powiedziała o jego córkach "gówniarze". Co jak co, ale tylko on ma prawo tak gadać. 
W telewizji pokazali jak Gabrielle wyskakuje z bronią na jego dzieci.
- O kurwa, ale ta to pierwsza dostanie - odgrażał się.
- Gdzie ich wiozą? Ja pierdolę, nie wiem czy mam drobne - spojrzał do portfela, szukając kasy na kaucję.


551Bar i salon gier "Chaco Taco" - Page 23 Empty Re: Bar i salon gier "Chaco Taco" Pią 31 Lip 2015, 22:36

Jools Reynolds

Jools Reynolds
/23.01.2014, nieokreślona godzina, pewnie popołudniowa, początek

Praca wrze, emocje Joolsa też. Za dużo energii, za mało czasu, a człowiek wydaje się cholernie zajęty wszystkim i wolny tym, co jest. Życiowo czy nie - nie ma znaczenia!
Eb miał już dawno zamówiony hamburger z frytkami. Głodny jak zawsze, uśmiechnięty tak często, jak tylko może nieco spoważniał. Rozejrzał się, miejsca mało, a przy ladzie to dzisiaj mu się siedzieć nie chciało. Tak więc przeszedł się i usiadł naprzeciw Liluye.
- Pozwolisz, że sobie pozwolę... - mruknął i zaraz się wyszczerzył. - I cześć!

552Bar i salon gier "Chaco Taco" - Page 23 Empty Re: Bar i salon gier "Chaco Taco" Pią 31 Lip 2015, 22:38

Liluye

Liluye
- Nooo, jasne - uśmiechnęła się podnosząc wzrok i widząc Joolsa - Tym bardziej, że cie szukam - dodała, bo w sumie to właśnie Jools jej przez myśl przeszedł gdy Noah podsunął pomysł z nauką jazdy.

553Bar i salon gier "Chaco Taco" - Page 23 Empty Re: Bar i salon gier "Chaco Taco" Pią 31 Lip 2015, 22:41

Jools Reynolds

Jools Reynolds
Zmrużył oczy, przyjrzał się.
- Przytyłaś - powiedział. - Masz pulchniejszą twarz! To świetnie! - i zaraz zmarszczył brwi, rozkładając się po królewsku na tymże stoliku, aby zaraz wziąć się wciśnięcie krążków cebulowych do buły.
- Mnie? Czemu? - spytał. - I skąd wiedziałaś, że tutaj? - kolejne pytanie. Zaraz miało być następne; Reynolds się pochylił, rozejrzał.
- Współpracujesz z rządem, że inwigilacja jest?

554Bar i salon gier "Chaco Taco" - Page 23 Empty Re: Bar i salon gier "Chaco Taco" Pią 31 Lip 2015, 22:46

Liluye

Liluye
Uśmiechnęła się po pierwszych słowach Joolsa. Pewnie normalnie kobieta by się oburzyła, ale przecież jej o to chodziło.
- Przytyłam - potwierdziła i kiwnęła głową - W końcu mi się udało - dodała jeszcze i podniosła się po swoje czekoladowe chaco.
- Skąd wiedziałam? No wiesz.. przeczucie.. - parsknęła i spojrzała na hamburgera - Jakoś tak pomyślałam, że może będziesz tam gdzie jedzenie...a tak serio, to nie miałam pojęcia, po prostu jakbym się na ciebie gdzieś natknęła to bym podeszła. Ale jak widzę samego cię przyciągnęło - popatrzyła na swoje jedzenie.
- Smacznego - i wgryzła się w słodkie - Tak, współpracuję z rządem i tak na prawdę cię szpieguję. Dlatego wiedziałam, że tu będziesz, bo zawsze jesteś o tej godzinie w czwartki - parsknęła.

555Bar i salon gier "Chaco Taco" - Page 23 Empty Re: Bar i salon gier "Chaco Taco" Pią 31 Lip 2015, 23:01

Jools Reynolds

Jools Reynolds
- Nie no, ale serio, dobrze. Od razu żywsza się wydajesz i ogólnie taka... no, pełna energii - powiedział Julek ze śmiechem.
- A, wiesz, jedzenie to w końcu cholernie ważna sprawa. Żołądka nie można ignorować. Ani innej części ciała, jakby to nie zabrzmiało w tym momencie - parsknął. Liluye pewno zdziwiona nie była zachowaniem Joolsa. Zwłaszcza, że zdążyła go poznać od strony, która czasem miała złe porównania.
- Wzajemnie - on na słodkie, o dziwo, nie miał ochoty, ale jakby ktoś mu tiramisu czy sernik podsunął to zgłodniałby nagle, tego jestem pewna. - E, nie przesadzajmy - przewrócił oczami, dokładając krążków i pikli; obowiązkowe to-to było, jest i będzie! - Nie zawsze, no ale... co chciałaś, że mnie szukałaś? Znowu zamki zmienić?

556Bar i salon gier "Chaco Taco" - Page 23 Empty Re: Bar i salon gier "Chaco Taco" Pią 31 Lip 2015, 23:07

Liluye

Liluye
- Cieszę się. No i lepiej się czuję - przyznała. Fakt, nie miała już anemii i faktycznie było lepiej. Mogła normalnie ćwiczyć, chociaż dietę wciąż miała, bo problemy z jedzeniem nie zniknęły, po takim czasie gdy nauczyła się nie jeść prawie niczego. Teraz dieta była ustalona by Lil utrzymała wagę, ale nie pilnowała tego aż tak - na pewno nie ograniczała slodyczy, jeśli na coś miała ochotę.
- Nie, zamki są okej, znalazlam na nie sposób i umiem otwierać bez problemu - uśmiechnęła się.
- Mam prawo jazdy z powrotem, ale nie używałam go już rok i nie jeździłam, więc.. mam z tym problem. I pomyślałam czy nie mógłbyś mi może pomóc? Dać jakiś lekcji? Strasznie niepewnie się czuję.. - i nie tylko to, ale na razie nic nie mówiła.

557Bar i salon gier "Chaco Taco" - Page 23 Empty Re: Bar i salon gier "Chaco Taco" Pią 31 Lip 2015, 23:20

Jools Reynolds

Jools Reynolds
- Zdziwiłbym się, jakbyś powiedziała, że nie czujesz się lepiej po jedzeniu. To jest jak ten o-oksymoron? - spojrzał niepewnie i zaraz kiwnął. - Tak, to... - i siorbnął omyłkowo (bo sam nie przepadał) napoju, wgryzając się w burgera.
- Och, to dobrze. Już się martwiłem, że coś spieprzyłem - stwierdził po chwili i zastanowił się nad słowami Liluye, słuchając tego, co ma do powiedzenia. Nieco spoważniał.
- Zabrano ci prawo jazdy? - spytał i zaraz dorzucił. - Chyba nie za alkohol czy pod wpływem innych środków, nie? - przyjrzał się jej sceptycznie.
- No, mógłbym pomóc, ale od razu mówię, że z czasem będzie ciężko, bo praca, jej nadmiar właściwie - poinformował. Tu radiostacja, tam magazyny, a jeszcze postanowił wyrabiać nadgodziny. Bizi men.

558Bar i salon gier "Chaco Taco" - Page 23 Empty Re: Bar i salon gier "Chaco Taco" Pią 31 Lip 2015, 23:24

Liluye

Liluye

- No, jak za dużo zjesz to nie czujesz się najlepiej, nie? - wgryzła się dalej w Taco i napiła czegoś, co sobie dokupiła. Pewnie jakiś sok, bo nie lubiła gazowanych.
- Nie, nie.. Nic takiego.. - wbiła wzrok w jedzenie - Spowodowałam wypadek i... No, teraz cieżko mi wsiaść za kółko - wyjaśniła i widać było, że nie pasuje jej mówienie na ten temat.
- Jasne, dlatego chciałam pytac czy dasz radę, jak nie to spoko, poradzę sobie - popatrzyła na niego, bo nie chciala mu dokładać obowiązków.

559Bar i salon gier "Chaco Taco" - Page 23 Empty Re: Bar i salon gier "Chaco Taco" Pią 31 Lip 2015, 23:31

Jools Reynolds

Jools Reynolds
- A tam gadanie. Ja się czuję wyśmienicie przejedzony i mam dość, ale nie powiedziałbym, że czuję się źle, o nie - pokręcił głową.
Odchrząknął cicho i odłożył nadgryzionego burgera, bo on się nie spieszył. On się delektował jedzeniem, bo tak trzeba było, tak wypadało. Wytarł buźkę w serwetkę, którą wyciągnął z serwetnika, wywalając przy okazji kilka z nich.
- Trauma jest paskudna - przyznał, niezbyt zadowolony. Wydawał się jakiś... przez moment zadumany, ale zaraz pokręcił głową.
- Nie no, czas znajdę. Tylko mówię, że dzień w dzień widywać się nie będziemy czy co drugi, więc też polecałbym pojechać na tor. By poćwiczyć jazdę na wolnej drodze, bez towarzystwa - doradził poważnie. - Możemy to ogarnąć.

560Bar i salon gier "Chaco Taco" - Page 23 Empty Re: Bar i salon gier "Chaco Taco" Pią 31 Lip 2015, 23:35

Liluye

Liluye
- No dobra, to niech będzie, że tylko ja się źle czuję jak się przejem - zgodziła się. Zgarnęła przy okazji serwetkę dla siebie.
- Jest - westchnęła - Nie dość, że nie daje spać po nocach to teraz dopada mnie za kółkiem - pokreciła głową.
- A nie chce zrobić czegoś głupiego znów - jak potrącenie kolejnej dziwki, która miała być sarną.
- Nie, nie dzień w dzien. Chociaż od święta.. I pójdę na tor, myślałam nad tym, no ale pierwszy raz bym wolała z tobą - a potem sobie uświadomiła jak to zabrzmiało i uciekła wzrokiem - Jeny sory, źle to zabrzmiało - mrukneła skrępowana.

561Bar i salon gier "Chaco Taco" - Page 23 Empty Re: Bar i salon gier "Chaco Taco" Pią 31 Lip 2015, 23:58

Jools Reynolds

Jools Reynolds
Kiwnął. Wyszło na jego, bo rację to on przecież miał. Temu nie można było zaprzeczyć.
- Domyślam się - powiedział z uśmiechem. No cóż, domyślał się też, że ktoś inny mógł mieć taką traumę, ale o tym wolał nie wspominać, nie było zresztą po co, a z Liluye nie miał zażyłych relacji, by się zwierzać.
- To dobrze świadczy, naprawdę. Że masz chęci, liczy się, no nie - uśmiechnął się. Sięgnął po burgera i się wgryzł. Zaraz jednak odłożył i się zaśmiał, zarechotał nawet rozbawiony jej słowami.
- Mnie to pochlebia, serio - przyznał. - Więc... kiedy nasz pierwszy raz? - uniósł dwukrotnie brwi, uśmiechając się głupkowato.
I nie zgadniesz - wrócił do jedzenia.

562Bar i salon gier "Chaco Taco" - Page 23 Empty Re: Bar i salon gier "Chaco Taco" Sob 01 Sie 2015, 12:19

Liluye

Liluye
Zostawiła już temat traumy, bo to nie było zbyt komfortowe. Dojadła taco i wytarła dłonie w serwetkę.
- Noo.. a kiedy masz czas? - zapytała - dostosuję się do ciebie - i nie wiedzieć czemu przez głowę przemknął jej obraż 50 świeczek.

563Bar i salon gier "Chaco Taco" - Page 23 Empty Re: Bar i salon gier "Chaco Taco" Sob 01 Sie 2015, 18:03

Jools Reynolds

Jools Reynolds
- Teoretycznie mogę dzisiaj. Znaczy jutro, bo na nocną zmianę jadę, a potem będę wolny, więc z tym nie będzie problemu - powiedział Jools, dojadając sobie powoli.
- Ogólnie chcesz jeździć czy swoim autem? - spytał. - Uzyskać pewność na drodze i tak dalej, i tak dalej?

564Bar i salon gier "Chaco Taco" - Page 23 Empty Re: Bar i salon gier "Chaco Taco" Sob 01 Sie 2015, 18:05

Liluye

Liluye
- Dobra, jak będziesz mógł to super - zgodzila się i oparła, popijając sok.
- Swoim, chyba. Głównie to nie bać się, że zaraz coś się stanie bo kiepsko jeżdżę.. A tak się teraz czuję, że jeżdżę bardzo srednio - Lil nie wiedziala czy nie będzie musiała skontaktować się z jakimś psychologiem, bo mogła sobie z tym jednak nie poradzić. Ale w takich kontrolowanych warunkach jak na torze? Pewnie da sobie radę. Tam jej nikt nie wyskoczy pod koła ani ona nikogo nie przegapi.

565Bar i salon gier "Chaco Taco" - Page 23 Empty Re: Bar i salon gier "Chaco Taco" Sob 01 Sie 2015, 18:27

Jools Reynolds

Jools Reynolds
Reynolds wyciągnął telefon, coś na nim poklikał i podsunął komórkę Liluye.
- Spisz sobie - powiedział. Numer widniał na ekranie.
- Swoim, okej - przytaknął. - To co najwyżej, będziesz musiała mnie odwozić - parsknął.
Tak naprawdę to był przerażony. Aż wgryzł się w burgera, uświadamiając sobie, że żarcie się powoli kończy.

566Bar i salon gier "Chaco Taco" - Page 23 Empty Re: Bar i salon gier "Chaco Taco" Sob 01 Sie 2015, 18:30

Liluye

Liluye
Wyciągnęła telefon i spisała numer.
- Mam, głuchnę ci - podniosla telefon do ucha i puścila mu strzałkę, by mogł sobie zapisać.
- Żeby nie było, że nie odbierasz bo uciekasz przed jakąś fanką z radia czy cos - psychofanki, tak. Mógł je mieć w końcu. Był uroczy!
- Odwieźć cię? No nie wiem.. - zmarszczyła nos - Co innego na torze.. a co innego na ulicy.. W ogole.. Hm.. Mój samochod stoi teraz na stacji i nie bardzo go stamtad ruszę. Na prawdę wolę nie wsiadać za kółko jakoś..

567Bar i salon gier "Chaco Taco" - Page 23 Empty Re: Bar i salon gier "Chaco Taco" Sob 01 Sie 2015, 18:42

Jools Reynolds

Jools Reynolds
Kiedy Liluye zadzwoniła, telefon rozbrzmiał nieziemsko ze starym, dobrym nagraniem. Reynolds wziął komórkę, zapisał numer i zaśmiał się na słowa dziewczyny.
- Fanki mi nie grożą - powiedział Jools, nieświadom (albo i świadom, ale niemający potrzeby wygłaszania tego) o istnieniu psychofanki w postaci Saliny.
Jools uniósł brwi.
- Ty będziesz prowadzić - odparł. - Jeśli tylko na torze będziesz jeździć to nie ma nawet sensu tego zaczynać. Na stację trzeba podejść i ostrożnie zacząć. Dwoma samochodami jeździć nie będziemy, skoro tak - wyjaśnił.

568Bar i salon gier "Chaco Taco" - Page 23 Empty Re: Bar i salon gier "Chaco Taco" Sob 01 Sie 2015, 19:13

Liluye

Liluye
Potarła twarz dłońmi i westchnęłą ciężko.
- Od razu tak na głęboką wodę? - zapytała zrezygnowana. Bala się, do cholery! Zastanowila się chwilę.
- No dobra. Niech będzie.. ale może się nie udać - zastrzegła od razu - Więc w razie czego to.. damy sobie spokój na jakiś czas, a ja znajdę inną pomoc- miala nadzieję, że do tego nie dojdzie, ale..

569Bar i salon gier "Chaco Taco" - Page 23 Empty Re: Bar i salon gier "Chaco Taco" Sob 01 Sie 2015, 20:21

Jools Reynolds

Jools Reynolds
- Nie utoniesz - powiedział pewnym tonem Reynolds. - Będę przecież obok w razie czego, więc nie ma co się martwić - dorzucił. - Najwyżej ja częściowo poprowadzę, skoro tak - mruknął. Cóż, u Julka uwalniała się obawa, że kobieta za kierownicą. Nie ufał, może i słusznie, może i miał powód.
- Możemy spróbować na parkingu najpierw. Ani tor, ani ludzi, więc powinien być spokój - podrapał się po policzku, wycierając zaraz twarz. - Jak wolisz.

570Bar i salon gier "Chaco Taco" - Page 23 Empty Re: Bar i salon gier "Chaco Taco" Sob 01 Sie 2015, 20:27

Liluye

Liluye
- Dobrze, niech będzie że ci zaufam w tej kwestii - zadecydowała - W razie czego ty mi pomożesz i tyle - pokiwała głową.
- Dzięki i do zobaczenia jutro w takim razie - podniosła się i uśmiechneła. Już się stresowała.

571Bar i salon gier "Chaco Taco" - Page 23 Empty Re: Bar i salon gier "Chaco Taco" Sob 01 Sie 2015, 20:38

Jools Reynolds

Jools Reynolds
- O siódmej, rano - odparł Jools, żegnając się z Liluye. Potem dojadł, zapłacił i wyszedł.

/ztx2

572Bar i salon gier "Chaco Taco" - Page 23 Empty Re: Bar i salon gier "Chaco Taco" Pon 03 Sie 2015, 21:24

Vincent Vega

Vincent Vega
26.07.2014, wieczór

Vincent nie miał za wiele do roboty wieczorami, chociaż po strzelaninie dwa dni temu w pracy nie miał chwili wytchnienia. Był zmęczony i znużony, i znudzony może nawet. Wyszedł z biura koło osiemnastej i wracanie do domu o tej porze było bez sensu - w końcu ani tam nikt nie czekał, ani obiadu nie było. Zajechał zatem do Chaco Taco, zamówił jakiś meksykański specjał i duże piwo, i tak sobie siedział.
Po obaleniu tegoż piwa zaczął nawet rozważać, czy nie ogarnąć jakiejś imprezy, ale to nie za bardzo było w jego stylu. Zamówił drugie i sięgnął po telefon, by odezwać się do mamy - bo był dobrym synem, a poza tym nie chciał słyszeć, że "ty nigdy sie nie odzywasz, już zapomniałeś o starych rodzicach", chociaż widzieli się miesiąc temu na Boże Narodzenie.

573Bar i salon gier "Chaco Taco" - Page 23 Empty Re: Bar i salon gier "Chaco Taco" Pon 03 Sie 2015, 21:34

Jools Reynolds

Jools Reynolds
/ ta sama pora!

Kilka godzin odsapnięcia po nocnej zmianie, a tutaj szykowała się kolejna. Co tam, że właściwie dopiero jutro powinien iść do pracy! Reynoldsowi włączyła się chęć udoskonalania swojej oceny w zawodzie, jakby liczył na cokolwiek. Tak naprawdę to odczuwał niebywałą przyjemność z tego, że mógł jakieś nieznane towary, które były zamknięte w skrzyniach i paczkach, przewozić wózkiem widłowym. Kupiłby wózek, gdyby tylko mógł, oszczędziłby nieziemsko.
Odrobinę się ociepliło, ale być może to była kwestia tego, iż Julek był zmachany niesamowicie. Zwłaszcza, jak pomyślał o tym, że praca lada moment, a sobie nic nie przyszykował - najlepiej będzie zamówić na wynos.
Pojawił się w barze, rozejrzał i...
- George Glass we własnej osobie! - zawołał.
O nie, on takich rzeczy nie zapomina.
- Mam nadzieję, że znowu nie padnę ofiarą tego, że masz romanse na boku, samemu się sprzedając i wysyłając dedykacje dla Consueli.
Nie ma mowy.

574Bar i salon gier "Chaco Taco" - Page 23 Empty Re: Bar i salon gier "Chaco Taco" Pon 03 Sie 2015, 22:04

Vincent Vega

Vincent Vega
Vega właśnie kiwał setny raz głową do swojego telefonu.
- Tak, przyjadę, no przecież pamiętam, mhm, mhm, mhm, no to idź do niej na tej maniciur, co za problem! Nie wiem, nie znam się, zarobiony jes...
Urwał i zamrugał zdziwiony, gdy nagle padło dawno już niesłyszane przez niego nazwisko.
- Muszę kończyć. No, pa!
Spojrzał niepewnie na faceta, rozpoznając w nim i jego głosie Joolsa Reynoldsa. I nie był pewien, czy to tak na serio, ale w tej chwili miał ochotę zsunąć się z krzesła i rozpuścić w podłodze.
Jakie dedykacje? Cholera, on tak na poważnie?
- Ekhm. No, tego, ee, chyba nie?... - odparł więc dość niepewnie. Czy George Glass był wymyślonych chłopakiem większej ilości dziewczyn w Old Whiskey, że sugerowano mu romanse na boku w liczbie mnogiej?! Zaczął się bać.
- Ale spokojnie, chyba nikt tu się nie będzie na ciebie rzucał - zapewnił.

575Bar i salon gier "Chaco Taco" - Page 23 Empty Re: Bar i salon gier "Chaco Taco" Pon 03 Sie 2015, 22:16

Jools Reynolds

Jools Reynolds
Kiwanie głową niczym piesek samochodowy to bardzo dobre posunięcie, by nie mieć czopów w kręgach szyjnych powodujących niesamowite migreny! Innymi słowy - jeśli nie ma czopów, można przez dobre pół roku zapomnieć o tabletkach; sprawdzone info.
- O, przepraszam, nie zauważyłem - powiedział z prawdziwie słyszalną w głosie skruchą, bo jednak mogła to być sprawa życia i śmierci, bogactwa i bankructwa, zdrowia i choroby, a ten mu tak bezczelnie przerwał.
- Nie no. Po prostu chcę wiedzieć czy jak wejdę do radiostacji to usłyszę o kolejnej dedykacji jakiegoś pościelowego nagrania - zaśmiał się i klepnął Vincenta w ramię. - Bo to nie jest fair, a kobieta w miłości i zemście to większy barbarzyńca... nie pamiętam czyj to był cytat, swoją drogą, ale dobry - przytaknął.
Zamówił u kelnerki coś na wynos, ale powiedział, żeby się nie spieszyła, jeśli są inni klienci, obecni tutaj; poprosił tylko o kawę.
- Mam nadziej. Błota nie ma, nie ma zmartwień - zaśmiał się, ale po chwili wyciągnął rękę, żeby się przedstawić. - Niech to będzie oficjalnie. Jools Reynolds.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 23 z 24]

Idź do strony : Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach