Play by forum role play game - modern western in hot Arizona.


You are not connected. Please login or register

049. PRZESKOK CZASOWY 7 - INFORMACJE

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1 049. PRZESKOK CZASOWY 7 - INFORMACJE on Sro 08 Lip 2015, 12:52

Przeskok czasowy, z dnia 27 września na 7 października 2013 roku.

Dnia 08/09.07.2015 nastąpi fabularny przeskok czasowy.

Informacje ogólne: • Osoby, które nie skończyły wątków z dnia fabularnego 26-27.09.2013 mogą dokończyć je do końca weekendu (12.07.2015), aż do momentu, gdy zdecydują się na ZT. Po wpisaniu w wątku ZT, kolejne następne należy rozgrywać po przeskoku.
 • Jeśli któryś z graczy chce rozwiązać kilka wątków z „przeskoczonego” tygodnia swoich postaci za pomocą kostek, może zgłosić się w temacie ŚLEPY LOS.
 • Każdy z graczy może w tym temacie opisać, co się działo z jego postacią w ciągu tych 10 dni. Może tez opisać kolejne treningi/etapy w wykonywaniu zadań z wyzwań fabularnych (ale musi je tutaj dokładnie opisać).


Co działo się w Old Whiskey i okolicach podczas przeskoku czasowego?

 • William Parker wyremontował kasyno i jest gotowe do otwarcia!
 • Billy Curwood wciąż oficjalnie uznany jest za ZAGINIONEGO
 • Noah Houser w końcu dostał wezwanie na przesłuchanie
 • Sprawa graffiti i podpalenia przyczepy szefa KKK powiązana w jedno
 • Sprawa odciętego łba krowy – wciąż w toku
 • Rosie” wciąż zamknięta
 • Pani Burmistrz zgodziła się na projekt Radnych w sprawie zbierana funduszy na przedszkole i plac zabaw – zorganizowanie licytacji randek, konkursu talentów, wyprzedaże i maratonu. Pierwszym sponsorem by zorganizować licytację randek jest CHACO TACO. Resztę sponsorów muszą znaleźć Radni.
 • Brightowie zostali zaakceptowani jako potencjalna rodzina adopcyjna. 

Zobacz profil autora

2 Re: 049. PRZESKOK CZASOWY 7 - INFORMACJE on Pią 10 Lip 2015, 12:21

Naoh:


 • Skończył malowanie muralu na fasadzie domu Liluye. Zapewne kupił sobie za zarobione pieniądze motor.
 • A gdy już miał ten motor, to sobie na nim ćwiczył (może i pod okiem Bobby'ego), co poskutkowało oczywiście wieloma siniakami i zakwasami.
 • Wciąż nie wie co zrobić ze swoim życiem, chwyta się każdego hobby jak tylko może. W tym gry na swoim syntezatorze. Pierwsze dni spędzał nad obeznaniem się z dyskografią Depeszów, przez co zgłębiał tajniki komponowania muzyki, potem zafascynowali go Pet Shop Boys. Nieudolnie ich coverował, spędzając każdą wolną chwilę na grze. Średnio dwie godziny dziennie zajmowało mu naciskanie klawiszy na syntezatorze. Na szczęście nie zapominał o słuchawkach, przez co nie wkurzał Howahkana. Przyszedł też taki dzień, gdy kupił sobie zeszyt z nutami,m w których były przeróbki The Killers. Stwierdził jednak, ze lepiej będzie, gdy opanuje do końca "West end girls". Przy każdej możliwej okazji chwalił się opanowaniem tego utworu. Zapewne jego współlokatorzy mają go powoli dosyć. 


Sally:


 • Zrezygnowała z pracy w Appaloosa, zapewne zatrudni się w Old Whiskey. Lecz by to było możliwe, to w miasteczku musi zorganizować się przedszkole/żłobek. Dlatego dziewczyna usiłuje namówić matkę, by ta zorganizowała fundusze na jego budowę. 
 • Zapewne pomaga Betty w Viva czasami, jak może komuś podrzucić Sue. Zobacz profil autora

3 Re: 049. PRZESKOK CZASOWY 7 - INFORMACJE on Pią 10 Lip 2015, 13:39

 • Lola pewnie wyjechała do rodziny, chodząc w kratkę do pracy. Pewnie męczą ją zaparcia, obrzęki, zgaga, często miewa problemy z zapaleniem pęcherza i ogólnie ciąża zaczyna jej się coraz mniej podobać, i ma moment, w którym by już chciała, by było po wszystkim.
 • Lionel dzielnie prowadził swój ogródek. Pewnie też obił kilku osobom zęby.
 • Scott pewnie dalej jeździ taksówką i ogarnia co się dzieje w mieście.
 • Sasha pewnie dalej się uczył, pracował i ogarniał wszystko poza sobą. IYKWIM
 • Salina pewnie miała jakichś randomowych klientów, dalej ćwiczyła jogę, pisała listy do Pana Reynoldsa i słuchała jego audycji.
 • Claus pewnie wkurwiał się na córkę i nie odzywał się do niej poza jakimiś pojedynczymi pomrukami.
 • Jesse spędzał czas z braćmi i robił za chłopca na posyłki.Zobacz profil autora

4 Re: 049. PRZESKOK CZASOWY 7 - INFORMACJE on Pią 10 Lip 2015, 20:32

Catherine znalazła Szczypiorka! Spędziła ten czas też na ćwiczeniach, by wrócić do formy sprzed ciąży. Odwiedziała codziennie swojego synka. Pracowała, a wieczorami obalała butelkę alkoholu.

Howahkan zakupił sobie motor. Zapewne poszedł do psychologa i odezwał się kilka razy do siostry przez zdawkowe smsy. Nadal jednak miał problem w znalezieniu sensu w tym wszystkim i celu w życiu.

Tom, pracuje, nie udziela się w życiu towarzyskim. Na kilka dni wyjechał z rodziną na małe wczasy.

Florencio zaczyna się spełniać jako głowa rodziny, przez co jego pierworodny syn już trochę mniej go nienawidzi. Żona mniej krzyczy, a Macarena jest mniejszym urwisem (nie dla Noah). Tęskni za pracą w Vivie i za pięknych oczach jego właścicielki. Tęskni też za pięknymi oczami Carmality. I za pięknymi oczami Trish.

Mulan po tym jak odnalazła Boga w sercu, ale została ukarana aresztem to zaniedbuje trochę uczelnię, znika gdzieś na całe noce, a jej współlokatorka ma przypuszczenia, że dziewczyna dołączyła do jakiejś religijnej sekty i odprawia w czyjejś piwnicy czarne msze. Marcepanek i Szczurek mogą się pochwalić dobrym zdrowiem i miłością swej pani.

Max chleje, dupczy, niewiele więcej poza tym.Zobacz profil autora

5 Re: 049. PRZESKOK CZASOWY 7 - INFORMACJE on Pią 10 Lip 2015, 20:39

Jon udzielał się w muzeum indian, pracował ciężko i był wspaniałym tatą Sophie. Pewnie też nadrobił zaległości z siostrą i planował wypad na groby

Harry harował jak wół w kancelarii, żeby zarobić na rozbudowę domu i przyszłe dzieciaki.  W wolnym czasie zajmował się ogrodem i prowadził korespondencję z innymi filatelistami. No i nadal nie kupił prezerwatyw 8D

Leszek zajęty był farmą i przygotowywaniem raptomprezy

Eva pracowała w Vivie i w warsztacie i nadal była niewidzialna dla kolegów.

Kenny alienował się, oglądał kreskówki i przywoził sobie z Appaloosy nieco mocniejsze rzeczy niż trawę.

Zobacz profil autora

6 Re: 049. PRZESKOK CZASOWY 7 - INFORMACJE on Pią 10 Lip 2015, 21:25

Lil, Autumn, Al - pracują, nic się nie dzieje.
KP LiluyeFunny you're the broken one
but I'm the only one who needed saving
Cause when you never see the lights
it's hard to know which one of us is caving
Zobacz profil autora

7 Re: 049. PRZESKOK CZASOWY 7 - INFORMACJE on Pon 13 Lip 2015, 18:35

Delshay - Chodził do pracy i starał się nadrobić zaufanie szefostwa biorąc nadgodziny i nadprogramowe obowiązki. Poza tym zaczął chodzić na siłownię - w sumie to był trzy razy. Każdy z treningów poświęcił na rozwój mięśni. W pierwszym dniu pracował nad ramionami. Wykonywał ćwiczenia na rozwój bicepsów, tricepsów oraz przedramion. Ćwiczył ze sztangami oraz na maszynach z konkretnymi ćwiczeniami. W drugi dzień zajął się mięśniami nóg i brzucha. Brzuszki, przysiady, oraz praca ze sprzętem do ćwiczenia nóg. Trzeci dzień ćwiczeń to klatka piersiowa i plecy. Pompki, podciąganie i jak zwykle sprzęt. Po każdym dniu ćwiczeń godzina treningu kardio - na kondycje. Kolejno bieżnia, rowerek, wiosła.
Poza tym biedak czekał na telefon od Liluye.Zobacz profil autora

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach