Play by forum role play game - modern western in hot Arizona.

You are not connected. Please login or register

Bar "Viva Maria!"

Idź do strony : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14, 15  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 12 z 15]

1 Bar "Viva Maria!" on Sob 04 Lip 2015, 13:48

First topic message reminder :

Oparła się dłońmi o blat baru i spojrzał na Bakera z kpiącym uśmieszkiem.
- A co, teraz to już o własnym barze nie mogę decydować? Tego tez mi zabronisz? No... no... A dziewczyn nie ściągam tu siłą. Same przychodzą, bo mnie lubią. Nie martw się,. Nie robią tego w godzinach pracy.
Odeszła kilka kroków od mężczyzny i sięgnęła po drugie piwo, by mu podać.

Zobacz profil autora

276 Re: Bar "Viva Maria!" on Sob 19 Wrz 2015, 18:57

Uśmiechnął się bardzo szczerze.
-Witam. Oficer Anthony Wilk. - Nazwisko powiedział tak jak się je wymawia po polsku. - Chciałbym porozmawiać o sprzedawanym w tym lokalu alkoholu. - Położył na ladę nakaz.
-Na papierze wszystko jest napisane.

Zobacz profil autora

277 Re: Bar "Viva Maria!" on Sob 19 Wrz 2015, 19:58

Kobita sięgnęła po nakaz. Przeczytała go uważnie i utwierdziła się w swoich przypuszczeniach.
- Po co pan chce rozmawiać, jak pan wszystko ma w tym piśmie? - burknęła, odrzucając papierek. 
- Marnuje pan tylko swój i mój czas.

Zobacz profil autora

278 Re: Bar "Viva Maria!" on Sob 19 Wrz 2015, 20:23

Zanim odpowiedział napił się wody.
-Bo jak się rozmawia to szybciej czas leci. - Wzruszył ramionami i wstał.
-To byłbym wdzięczny za nieutrudnianie mi pracy, skoro nie chce pani rozmawiać. Ja sobie spokojnie wyniosę cały alkohol do samochodu, a wy mnie traktujcie jakby mnie nie było. Zgoda?

Zobacz profil autora

279 Re: Bar "Viva Maria!" on Sob 19 Wrz 2015, 21:18

Betty Jou ponownie chwyciła papierek z nakazem, po czym... - podarła go. Chwilę potem resztki dokumentu poleciały na twarz oficera Wilka.
- Najpierw mnie pan musi aresztować.

Zobacz profil autora

280 Re: Bar "Viva Maria!" on Sob 19 Wrz 2015, 21:22

"Pojebana baba..." Pomyślał Antek po czym sięgnął za kajdanki.
-Betty Jou Coleman zostałaś aresztowana pod zarzutem utrudniania pracy oficerowi, niestosowanie się do nakazy rewizji alkoholu oraz sprzedawania nielegalnego bimbru. Masz prawo zachować milczenie, a każde twoje słowo może zostać użyte przeciwko Tobie. - Po czym wziął się za zapięcie kobiety w kajdanki. Miał nadzieję, że nie będzie problemu...

Zobacz profil autora

281 Re: Bar "Viva Maria!" on Sob 19 Wrz 2015, 21:34

Z Betty nie było problemu, ale Gigi widząc jak policjant aresztuje jej szefową - zaczęła krzyczeć, płakać i tupać nogami.

Zobacz profil autora

282 Re: Bar "Viva Maria!" on Nie 20 Wrz 2015, 10:03

Wyprowadzając Betty krzyknął przez plecy do pracownicy:
-Proszę się zamknąć, albo panią też skuję za utrudnianie pracy.
Kiedy wyszli z aresztowaną wsadził ją do radiowozu i zamknął auto, żeby wrócić po alkohole. Założył rękawiczki i zaczął znosić wszystko do bagażnika uprzednio wszystko zabezpieczając jakimiś szmatami, żeby się butelki nie pobiły.

Zobacz profil autora

283 Re: Bar "Viva Maria!" on Nie 20 Wrz 2015, 17:12

Z Gigi nie było tak łatwo. Gdy tylko Antoni zaczął wynosić alkohol, kobieta rzuciła mu się na plecy i zaczęła okładać pięściami. 
- Sukinsyny! Sukinsyny! Jak tak można, panią Betty! Aaa!
I ugryzła go w ucho.

Zobacz profil autora

284 Re: Bar "Viva Maria!" on Nie 20 Wrz 2015, 17:43

-Kurwa! - Antek spróbował obalić natrętną pracownicę i przygwoździć do ziemi jednocześnie chcąc jej założyć kajdanki.
-Coś mówiłem! - Kiedy się tak na niego rzuciła pewnie to, co akurat trzymał w ręku upadło i się rozbiło...

Zobacz profil autora

285 Re: Bar "Viva Maria!" on Nie 20 Wrz 2015, 18:25

Jeśli Antek chce skuć Gigi - mnożnik na siłę i refleks, próg 60. Jak nie przekroczysz, to Gigi kopie cię w nery.

Zobacz profil autora

286 Re: Bar "Viva Maria!" on Nie 20 Wrz 2015, 18:48

62 bez kostek

Funkcjonariusz skuł kolejną dzisiaj osobę, wyrecytował formułę i zaprowadził ją do radiowozu obok Betty. Następnie zamknął auto i wrócił do konfiskowania alkoholu.

Zobacz profil autora

287 Re: Bar "Viva Maria!" on Nie 20 Wrz 2015, 18:56

Trochę tego alkoholu było. O dziwo - na pierwszy rzut oka wszystkie legalne, w oryginalnych butelkach z etykietami i akcyzą.

Zobacz profil autora

288 Re: Bar "Viva Maria!" on Nie 20 Wrz 2015, 19:06

Kiedy skończył z legalnym alkoholem zaczął przeszukiwać bar. Szczególnie zaplecze.

Zobacz profil autora

289 Re: Bar "Viva Maria!" on Nie 20 Wrz 2015, 20:14

Żeby znaleźć jakieś dokumenty na zapleczu - mnożnik na spostrzegawczość, próg 40.

Zobacz profil autora

290 Re: Bar "Viva Maria!" on Nie 20 Wrz 2015, 21:20

36

Antek ciągle szukał, ale nic nie mógł znaleźć. Cokolwiek... Dokumenty, bimber bez akcyzy...

Zobacz profil autora

291 Re: Bar "Viva Maria!" on Nie 20 Wrz 2015, 21:51

Żeby znaleźć jakieś dokumenty na zapleczu - mnożnik na spostrzegawczość, próg 30

Zobacz profil autora

292 Re: Bar "Viva Maria!" on Pon 21 Wrz 2015, 08:26

31

Antek znalazł jakieś dokumenty. Pośpiesznie je przegląda oceniając ich wartość w śledztwie.

Zobacz profil autora

293 Re: Bar "Viva Maria!" on Pon 21 Wrz 2015, 10:04

Były to faktury na różne napitki - na pierwszy rzut oka wyglądające na legalne zakupy. 

Żeby znaleźć jakieś butelki na zapleczu - mnożnik na spostrzegawczość, próg 30

Zobacz profil autora

294 Re: Bar "Viva Maria!" on Pon 21 Wrz 2015, 10:09

21

Oficer po przegladnieciu faktur zaczął szukać jakiś lepszych dowodów, jednak niczego nie znalazł.

Zobacz profil autora

295 Re: Bar "Viva Maria!" on Pon 21 Wrz 2015, 10:14

Jeszcze jedna próba: 
Żeby znaleźć jakieś butelki na zapleczu - mnożnik na spostrzegawczość, próg 30

Zobacz profil autora

296 Re: Bar "Viva Maria!" on Pon 21 Wrz 2015, 10:25

36

Po długim rozgladaniu się, przeszukiwaniu różnych zakamarków w końcu udało mu się znaleźć butelki. Najpierw wyciągnął wszystkie na wierzch, a następnie dokładnie obejrzał pod względem legalności. Szukał też zależności pomiędzy nimi, a fakturami.

Zobacz profil autora

297 Re: Bar "Viva Maria!" on Pon 21 Wrz 2015, 10:30

To były po prostu puste butelki po najzwyklejszym piwie, pewnie gotowe do wyrzucenia albo oddania na przemiał. Mimo, ze nie miały etykiet, miały kształt oryginalnych butelek oraz miały wygrawerowaną nazwę trunku.

Zobacz profil autora

298 Re: Bar "Viva Maria!" on Pon 21 Wrz 2015, 10:35

Jeszcze raz przejrzał faktury i pokrecil głową. Ponownie zajął się szukaniem nielegalnych trunków.

Zobacz profil autora

299 Re: Bar "Viva Maria!" on Pon 21 Wrz 2015, 10:42

Widocznie Betty była przygotowana na takie wizyty. W lokalu Antek nie znalazł żandych nielegalnych alkoholi ani lewych faktur.

Zobacz profil autora

300 Re: Bar "Viva Maria!" on Pon 21 Wrz 2015, 13:27

Westchnal i wziął że sobą to co miał. Wyszedł na zewnątrz żeby wsiąść do radiowozu i zawieźć aresztowane na komisariat.

Zobacz profil autora

Sponsored content

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 12 z 15]

Idź do strony : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14, 15  Next