Play by forum role play game - modern western in hot Arizona.


You are not connected. Please login or register

Samuel Swarek

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1 Samuel Swarek on Sro 30 Lip 2014, 16:40

Karta postaci


Informacje podstawowe:

Imię: Samuel
Nazwisko: Swarek
Pseudonim: Sam
Data i miejsce urodzenia:30.03.1977 Second Mesa
Narodowość: Amerykanin
Rodzina: Abigail Swarek- matka ,Gregory- ojciec, Olivia- młodsza siostra

Od kiedy zamieszkuje Old Whiskey: Od roku, kiedy to dostał przeniesienie.

Statystyki:

Inteligencja: 18
Charyzma: 14
Celność: 23
Refleks: 23
Kondycja: 17
Siła: 17
Spostrzegawczość: 18
Dodatkowa umiejętność: Broń palna krótka: 20
Prawo jazdy: Tak

Wykształcenie:

Zawód wyuczony: Policjant
Zawód wykonywany: Policjant
Języki: Angielski, Hiszpański, postawy Francuskiego

Fizyczność:

Wzrost i budowa ciała: 190cm. Wysoki, dobrze zbudowany, można powiedzieć, że żylasty.
Znaki szczególne: Brak
Kalectwa: Brak
Choroby przewlekłe: Brak
Informacje dodatkowe: Sam jest wysokim dobrze zbudowanym mężczyzną. Ciemne, gęste włosy nosi krótko przystrzyżone. Wokół brązowych oczu ma małe kurze łapki, które pojawiły się tam od słońca i od uśmiechania. Na ustach często gości mu kpiący uśmieszek.


Charakter i osobowość:

Największa wada: Uparty jak osioł
Największa zaleta: Cierpliwy
Zainteresowania/hobby: interesuje się motoryzacją, lubi biegać, ma spore akwarium, lubi gotować ale niestety nie bardzo mu to wychodzi
Fobie i lęki: Nie przepada za ciemnymi, małymi pomieszczeniami
Cel w życiu/największe pragnienie: Praca w DEA
Informacje dodatkowe: Sam jest niezwykle spokojną i zrównoważoną osobą. Do wszystkiego podchodzi z wręcz stoickim spokojem, co nie przeszkadza mu równocześnie być bardzo podejrzliwym w stosunku do wszystkiego i do wszystkich. Zuchwały i odważny facet dla, którego jeżeli sobie coś postanowi to nie ma słowa "niemożliwe". Jest dosyć trudnym człowiekiem w kontaktach z innymi, ponieważ jego bezpośredniość zbija większość z tropu. Czasami zdarza mu się naginać zasady jeżeli uważa, że to działanie wyrządzi więcej pożytku niż szkody. Nie jest typem rodzinnym i posiada niewielu przyjaciół ale za to za tych oddałby życie. Na ustach Sama często widnieje uśmiech jako, że po mimo przeciwności losu jest on pogodnym facetem.


Krótka notka biograficzna postaci:
Cross przyszedł na świat w Second Mesa i spędził tam pierwsze dziesięć lat swojego życia. Ten okres w jego wspomnieniach pozostał na zawsze jako nieustająca sielanka, chociaż czas zatarł w jego głowie twarze rodziców i nie miał pojęcia na kogo wyrosła jego siostra.
Zaczynając jednak od początku. Rodzina Swarek mieszkała w Second Mesa od kilku pokoleń. Praprapra dziadkowie mieli w sobie meksykańską krew ale z upływem czasu rozrzedziła się ona w konsekwencji kolejnych małżeństw. Jednak być może z szacunku dla tej przeszłości Sam nauczył się hiszpańskiego.
Jego rodzice poznali się w ogólniaku i po jego zakończeniu pobrali się zakładając rodzinę. Być może w ich wieku to nie było zbyt rozsądne ale małżeństwo było nadzwyczaj udane. Pan Swarek prowadził mały warsztat samochodowy, gdzie Sam jako dzieciak zaraził się pasją do motoryzacji. Matka prowadziła dom i nigdy nie pracowała. Nadal pamiętał, że kiedy przytulał się do niej to pachniała cynamonem. Chłopiec miał 8 lat, kiedy przyszła na świat jego młodsza siostra. Cieszył się z jej narodzin jak rodzice. Kolejne dwa lata upłynęły im w szczęściu i spokoju. Może im się nie „przelewało” ale za to mieli coś o wiele cenniejszego bo siebie nawzajem.
Słoneczny poranek nie zapowiadał nieszczęścia. Sam wyszedł do szkoły żegnany przez matkę i siostrę stojące na ganku. To był ostatni raz, kiedy widział je razem. Tego samego popołudnia rodzice zginęli w wypadku samochodowym, który spowodował pijany kierowca. Maleńka siostra podobno przeżyła ale tak jak i Sam trafiła w tryby machiny opieki socjalnej.
Chłopiec trafił do rodziny zastępczej w Bostonie. Z dnia na dzień z uśmiechniętego chłopca Swarek zamienił się w małego bandytę. Ładował się we wszystkie możliwe kłopoty i ucieka z kolejnych rodzin zastępczych. Wydawało się, że ma zamiar stoczyć się na samo dno, tak jak byto miała być kara za to, że jego rodzice żyją a on nie.
Kiedyś przez przypadek wpadł na policjanta Ramsaya, który chyba dostrzegł w nim jakiś potencjał czy też to, że jego zachowanie było rozpaczliwym wołaniem o pomoc. Umieścił Swareka w ośrodku wychowawczym i zainteresował się jego losem. Pomógł mu wyjść na prostą stając się jego rodziną. Pod jego wpływem Sam skończył szkołę i akademię policyjną.
Kilka miesięcy temu Ramsay zmarł a Sam otrzymał przeniesienie do wiochy zabitej dziurami zwanej Old Whiskey.


Majątek i ekwipunek podręczny:
Dom o niskim standardzie, pick-up, sprzęt grający, telewizor, MP4, laptop, telefon, spore akwarium, domowa bieżnia, glock, kamizelka kuloodporna, dwa magazynki naboi, latarka, scyzoryk wielofunkcyjny

Zobacz profil autora

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach