Play by forum role play game - modern western in hot Arizona.


You are not connected. Please login or register

Kuchnia

Idź do strony : Previous  1, 2

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 2 z 2]

1Kuchnia        - Page 2 Empty Kuchnia Pon 27 Lip 2015, 19:26

Mistrz Gry

Mistrz Gry
First topic message reminder :

Ciasne pomieszczenie wykafelkowane od podłogi aż po sufit. Wchodząc tu choćby na chwilę przesiąkniesz zapachem tego, co się tutaj gotuje aż do następnego prysznicu. Dodatkowo, jeśli spędzisz tu choć pięć minut, masz gwarantowane, że spocisz się jak prosiaczek. Nieustannie są tutaj włączone gazówki i piekarniki, by wyrobić i na czas wyżywić zebranych tu ludzi.
Owszem, kuchnia jest magazynem dla ostrych narzędzi, jednakże każde z nich jest ponumerowane i na koniec zmiany są sprawdzane ewentualne braki!


26Kuchnia        - Page 2 Empty Re: Kuchnia Czw 01 Paź 2015, 20:16

Mistrz Gry

Mistrz Gry
Niestety, ale przyuważył go strażnik. Mężczyzna podszedł do Marka i chciał go wyprosić z kuchni. Chyba, że Neil wymyśli jakąś dobrą wymówkę.

27Kuchnia        - Page 2 Empty Re: Kuchnia Czw 01 Paź 2015, 22:34

Mark Neil

Mark Neil
Mark teraz musiał zostać szklarzem, czyli facetem, który wciska kit i jeszcze na tym zarabia.
-Stary, masz racje, próbowałem tam wejść, ale to dla mnie bardzo ważne.-zaczął- Siedzę już tu trochę i jeszcze nie dali mi fuchy w kuchni, tylko cały czas siedzę w jakiejś bibliotece, a to moje miejsce człowieku, moja namiastka domu w tych zimnych murach. Może nie wyglądam, ale siedzę w gotowaniu, normalnie w moich żyłach płynie czysty bulion, a łapy same się rwą do mieszania zupy, więc proszę przepuść mnie, co ci szkodzi. Spójrz na mnie, co ja mogę im zrobić ? Zatłuc chochlą czy może dać zimnego kotleta ?-by się nawet poryczał jak na rozdawaniu Oskarów, ale jeszcze nie wiedział czy dostał nawet nominację za najlepszą rolę w dramacie.

28Kuchnia        - Page 2 Empty Re: Kuchnia Pią 02 Paź 2015, 13:50

Mistrz Gry

Mistrz Gry
Strażnik słysząc narzekania Marka na robotę... odesłał go do napisania podania do kierownika wiezienia o przydzielenie fuchy w kuchni.

29Kuchnia        - Page 2 Empty Re: Kuchnia Pon 05 Paź 2015, 10:33

Mark Neil

Mark Neil
Niczym Leonardo di Caprio, odszedł z kuchni bez swego Oskara... albo raczej drożdży, by wypełnić kwit.

z/t

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 2 z 2]

Idź do strony : Previous  1, 2

Similar topics

-

» Kuchnia
» Kuchnia
» Kuchnia

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach