Play by forum role play game - modern western in hot Arizona.


You are not connected. Please login or register

Kaplica więzienna

Idź do strony : Previous  1, 2

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 2 z 2]

1 Kaplica więzienna on Wto 28 Lip 2015, 22:09

First topic message reminder :

Niewielka kaplica, znajdująca się na tyłach skrzydła więziennego. Msze odbywają się tutaj codziennie, na przemian katolickie i protestanckie. Jeśli jakiś więzień wyrazi chęć - może zostać odprawione tu nabożeństwo czy ceremonia innego wyznania. 
Każdy skazany może tu przyjść w godzinach 8:00-18:00.

Zobacz profil autora

26 Re: Kaplica więzienna on Sro 09 Wrz 2015, 15:59

- Jeśli nie chcesz bym ci jeszcze raz przyłożył, to gadać. Widziałeś gryps? - warknął mężczyzna, gotów jeszcze raz ponieść rękę na Marka.

Zobacz profil autora

27 Re: Kaplica więzienna on Sro 09 Wrz 2015, 16:17

-Pewnie - mnóstwo osób grypsuje na ścianach izolatki czy kibla.-rzucił jakby nie wiedział o co chodzi. Neili już czekał niecierpliwie na cios. Jeśli cieć z C60 postanowi użyć swej prawicy na Marku, to Irlandczyk zadba o to by więcej nie podnosił ją bez pomyślenia kilka razy. Miał ochotę spuścić komuś wpierdol, a że to kaplica to jedynie mu pomoże w ewentualnej solówce, choć w myślach już przepraszał Boga za rękoczyny.Zobacz profil autora

28 Re: Kaplica więzienna on Sro 09 Wrz 2015, 17:32

Mistrz Gry w tym momencie westchnął do siebie, że połowę problemów można rozwiązać rozmową. Na szczęście chyba koleś z C60 też był takiego zdania.
Dlatego powtórzył pytanie:
- To skąd wiesz o bimbrze?!

Zobacz profil autora

29 Re: Kaplica więzienna on Sro 09 Wrz 2015, 18:09

Bohater choć wzburzony ostatnimi wydarzeniami, pełen złości i gniewu zrozumiał, że źle chciał poczynić.
Spojrzał się na starca i zapytał się:
-Bimber ? Poważnie ?-był szczerze skonsternowany i teraz rozkminiał jak schowali tą aparaturę oraz z czego robili zacier-Tak wiele pytań ciśnie mi się na usta, ale pewnie pozostanie tajemnicą manufaktury C60.-zaśmiał się, bo wyczuł dobry biznes lub chociaż tutejszy monopolowy, więc trochę uspokoił się-Powinniście zadbać by ci debile nie przychodzili do czytelni i nie wertowali non stop Marthy. Nawet dla kogoś kto rezyduje tutaj krótko wygląda co najmniej dziwnie.- w końcu odpowiedział widząc, że rozmawia tutaj z bardzo ważną personą dla swego życia.Zobacz profil autora

30 Re: Kaplica więzienna on Czw 10 Wrz 2015, 11:03

Mężczyzna zamiast odpowiedzieć - ponownie przywalił Markowi w łeb.
- Nie bądź taki mądry, jasne? Ja dobrze wiem co robię i komu gryps przekazuję. A ty, póki nie ruszysz ta swoją zasraną, wyspiarską główką, to nikt ci spokoju nie da. Myślisz, że ta wiedza to za darmo? 
Mężczyzna wstał.
- Póki nie powiesz hasła, to trzymaj się z daleka od celi C60, jasne? I jak dowiem się, ze rozpowiadać o Marcie, to utopię cię w twojej własnej sraczce, rozumiesz?

Zobacz profil autora

31 Re: Kaplica więzienna on Czw 10 Wrz 2015, 12:57

Neil pomasował ponownie uderzony tył głowy, ale tym razem potraktował to jako karę za swoją niewyparzoną gębę.
-Co masz na myśli, mówiąc, że póki nie ruszę bańką nikt nie da mi spokoju ?-zapytał się rozumiejąc słów bimbrownika, licząc albo na złotą myśl wiezienia albo na zlanie zimnym moczem. Jedna i druga opcja była do przeżycia.
-Jasne.-odparł również wstając-Nie jestem samobójcą, by igrać z całym więzieniem, a zwłaszcza z Aryjczykami.- ta, perspektywa napicia się motywuje i uspokaja.Zobacz profil autora

32 Re: Kaplica więzienna on Czw 10 Wrz 2015, 13:00

No i Mark został zlany ciepłym moczem - nie dosłownie. Mężczyzna tylko jeszcze spojrzał na Irlandczyka - groźny wzrok mógł mordować. Na szczęście Neil miał szczęście i nie padł trupem. 
Brodacz wyszedł z kaplicy...

Zobacz profil autora

33 Re: Kaplica więzienna on Czw 10 Wrz 2015, 19:48

Może faktycznie jakieś dreszcze przeszły wzdłuż kręgosłupa Neilego rażonego wzrokiem. Czyżby był to słynny zerk, jaki ćwiczą ludzie. Podobno modę na jego trening zapoczątkował król Chicago Al Capone.
Postanowił również ulotnić się z kaplicy.

z/tZobacz profil autora

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 2 z 2]

Idź do strony : Previous  1, 2

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach