Play by forum role play game - modern western in hot Arizona.


You are not connected. Please login or register

Linda Benton

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Linda Benton Empty Linda Benton on Czw 30 Lip 2015, 12:00

Karta postaci


Informacje podstawowe:

Imię: Linda
Nazwisko: Benton, z domu Davis
Pseudonim: -
Data i miejsce urodzenia: 14.09.1959, OW
Narodowość: Amerykanka
Rodzina: mąż Jim (58 lat), córka Shirley (37 lat), syn Ethan (34 lata), syn Miles (28 lat), córka Ivy (25 lat), wnuczka Minnie (15 lat), wnuk Frankie (11 lat), wnuczka Pixie (3 lata)
Od kiedy zamieszkuje Old Whiskey: całe życie

Statystyki:

Inteligencja: 30
Charyzma: 20
Celność: 15
Refleks: 25
Kondycja: 20
Siła: 20
Spostrzegawczość: 20
Prawo jazdy: Tak

Wykształcenie:

Zawód wyuczony: -
Zawód wykonywany: kasjerka
Języki: angielski, hiszpański

Fizyczność:

Wzrost i budowa ciała: 171cm, obfite biodra, niezbyt duży biust, za dużo brzucha, cellulity i rozstępy na które pewnie kładzie wszystkie reklamowane w Telezakupach specyfiki.
Znaki szczególne: kilka pieprzyków na twarzy, zmęczenie życiem
Kalectwa: -
Choroby przewlekłe: małżeństwo z Jimem
Informacje dodatkowe: Kiedyś to była całkiem ładna dziewczyna. Wysoka, nawet w miarę szczupła. Mając za męża takiego rozpustnika jak Jim wciąż usiłowała wyglądać ładnie i atrakcyjnie, wierząc, że ten stary pryk jeszcze raczy w niej dostrzec to, co kiedyś. Bo jeśli bzykał dziwki, to dlatego, że ona nie była dostatecznie piękna dla niego, tak? Co nie zmienia faktu, że jak na prawdziwą Amerykankę przystało, większość czasu chodzi w dresie i niechlujnie spiętych włosach.


Charakter i osobowość:

Największa wada: brak asertywności
Największa zaleta: cierpliwość
Zainteresowania/hobby: telenowele, kolorowe pisma, gotowanie, plotki, pilates
Fobie i lęki: choroby weneryczne
Cel w życiu/największe pragnienie: żeby jej dzieci miały lepiej
Informacje dodatkowe: Dobra kobieta, choć niezbyt rozgarnięta. Edukację skończyła na liceum. Naiwnie wierząca, że jej mąż jednak się zmieni. Typowa ofiara przemocy domowej. Jeśli dostawała lanie, to przecież jej wina, bo zupa była za słona. Linda umie tak zrobić makijaż, żeby śladu po siniakach nie było, a do tego nastawić sobie zwichnięte ramię. Stara się robić wszystko, by zadowolić męża i mu za bardzo nie zawadzać. Dobrze jest wytresowana. Wśród sąsiadów ma opinię kobiety cichej i uprzejmej, nieco wycofanej i wiecznie zatroskanej.

Krótka notka biograficzna postaci:
Urodzona w bogobojnej rodzinie, zaszła w ciążę pod koniec liceum ze starszym od siebie Jimem Bentonem. Chcąc nie chcąc, wyszła za mąż, bo rodzina naciskała. Ostatecznie nie narzekała, bo Jim znał się na mechanice, a to dobry zawód, a w dodatku był jeszcze wtedy całkiem przystojny.
Życie spędziła jako kura domowa wychowująca czwórkę dzieci, a potem pomagająca w wychowaniu wnuków. Gdy Jim pierwszy raz podniósł na nią rękę, była przerażona, potem dopowiedziała sobie przyczyny. O sądowy zakaz zbliżania wystąpiła wiele lat później, gdy trafiła do szpitala. Niestety Jim tak ją potem zakręcił, że ostatecznie i tak została z nim. Dopiero niedawno jej dzieciom udało się namówić matkę na wniesienie o rozwód, a Ethan przyjął ją do siebie. Gdy zrobiło się głośno o strzelaninie, a Jim trafił do szpitala i więzienia, serce Lindy ponownie zmiękło, a kobieta postanowiła wycofać wniosek o rozwód i wrócić do Old Whiskey, by jakoś pomóc jemu i innym Świętym.

Majątek i ekwipunek podręczny:
Dom na Zachodniej, Nissan Altima (1995), apteczka

Zobacz profil autora

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach