Play by forum role play game - modern western in hot Arizona.


You are not connected. Please login or register

013. Dzienniczki umiejętności

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1013. Dzienniczki umiejętności Empty 013. Dzienniczki umiejętności on Pon 12 Maj 2014, 11:38

DZIENNIK UMIEJĘTNOŚCI


Punkty umiejętności i statystyki można rozwijać nie tylko na sesjach i podczas wykonywania misji czy zadań od Mistrza Gry. Gracz sam może szkolić i rozwijać swoją postać, pisząc posty fabularne dotyczące np. szkoleń, treningów lub uprawiania jakiegoś POSTAĆ MOŻE DOSTAĆ PUNKTY DO STATYSTYK/UMIEJĘTNOŚCI ZA WYKONYWANĄ PRACĘ - jednak by je uzyskać, musi wpisać konkretne czynności wykonywane w pracy w swoim DZIENNIKU UMIEJĘTNOŚCI. 


 1. Każdy, kto chce rozwijać swoje zdolności poza głównymi zadaniami i fabułą, powinien założyć w subforum DZIENNIKI UMIEJĘTNOŚCI założyć temat dla swojej postaci zatytułowany „Imię i Nazwisko” danego bohatera.
 2. Za każdym razem, gdy dana postać będzie przeprowadzać trening/będzie uprawią sport/szkolić się w jakiejś dziedzinie – należy to odnotować w dzienniku tego bohatera.
 3. Post powinien wyglądać następująco:

  Umiejętność: wpisać nazwę umiejętności
  Kiedy: data treningu
  Gdzie: link do wątku w fabule

 4. Jeśli dana osoba szkoliła się przez długi okres, włożyła wiele wysiłku w trening i kształtowanie swoich umiejętności, Mistrz Gry może przyznać nie tylko punkty umiejętności, ale także statystyk.
 5. Mistrz Gry może odmówić przyznania punktu umiejętności, jeśli uzna, że bohater „za mało się starał”, lub jeszcze nie wykonał wystarczającej ilości zadań z daną umiejętnością.
 6. Posty zawierające szkolenie muszą zawierać przede wszystkim opis miejsca, czynności, nastroju postaci oraz narzędzia, z jakim pracuje. Nie mogą być to posty krótkie i „byle jakie”. Ich wartość może być oceniana przez MG przy przyznawaniu punktów za trening.

Zobacz profil autora

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach