Play by forum role play game - modern western in hot Arizona.


You are not connected. Please login or register

Dom Christie

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1 Dom Christie on Pią 01 Sie 2014, 20:29

Dom jest niewielki, wybudowany z gotowych materiałów. Ściany są wypełnione gąbką lub styropianem, nie ma tu mowy o porządnej izolacji. Dach często przecieka, w czasie upałów wewnątrz nie da się wytrzymać a klimatyzacja działa wątpliwie. Podczas chłodniejszych dni robi się naprawdę zimno i trzeba ratować się piecykiem elektrycznym.
Budynek ma tylko jedno piętro. Wewnątrz znajduje się kuchnia i łazienka oraz dwa średniej wielkości pokoje. Dom jest pomalowany na piaskowy kolor.
Opcjonalnie na podwórku znajduje się podjazd.
+ będzie później, pomniejszy

Zobacz profil autora

2 Re: Dom Christie on Sro 29 Paź 2014, 15:16

/ z pracy

Christine wróciła ze szkoły do domu. Ogarnęła się, przebierając w wygodny dres, w którym chodziła po domu. Zaparzyła sobie kawę, którą przelała do wysokiego kubka i pewnie wykonała kilka ćwiczeń, przechylając głowę to na boki czy do przodu i do tyłu, by jakoś rozluźnić tamte partie ciała.
Rudowłosa zastanawiała się czy wziąć się za farbowanie i ścinanie włosów, ale stwierdziła, że tym zajmie się pod wieczór lub nazajutrz rano.
Kobieta wzięła laptop, jakiś notatnik i długopis, zasiadając sobie w niewielkim saloniku o jasnych, pastelowych barwach. Postanowiła sobie, aby napisać jakąś drobną aplikację. Ot, chociażby te dotyczące informowania o nowych filmach czy nagraniach, czy nawet - nieco bzdurny - program TV. Obok jeszcze wypisała na coś, co wydaje się ciekawsze, trudniejsze i niezbyt może być zadowalające dla tych, co strzegą prawo. Może udałoby jej się nieco kasy sobie przelać na konto? Wolała jednak na ten moment poćwiczyć.
Ograniczyła się więc do pierwszego pomysłu, rozrysowując wygląd całej aplikacji i wypisując poszczególne jej funkcje, które miały się w niej znaleźć. Zapowiadało się na kilkudniową robotę, aczkolwiek miała nadzieję, że będzie to warte. Zawsze może wpisać w CV, jeśli kiedykolwiek w Appaloosa Plains postanowią szukać programistów, prawda? Chciała w końcu z tego miasta się wynieść.Zobacz profil autora

3 Re: Dom Christie on Sro 29 Paź 2014, 15:20

Pierwszy etap pisania aplikacji, mnożnik na inteligencje, plus umiejętność, próg 90. Masz 3 próby. Jeśli każdą zawalisz - piszesz posta i czekasz na kolejne instrukcje. 

Zobacz profil autora

4 Re: Dom Christie on Sro 29 Paź 2014, 15:26

3 (84), 4 (89), 5 (94)
Johns po mentalnym przygotowaniu, wzięła się do roboty. Zaczęła pisać i pisać, i pisać, a gdy chciała sprawdzić - za pierwszym razem padło. Westchnęła cicho, wzięła się do dalszego pisania, poprawiania błędów - ale też nie wyszło, bo chyba samoistnie, podświadomie zmieniła koncepcję i napisała kilka komend, które się wykluczały wzajemnie. Skwitowała to pokręceniem głową z pewnym rozczarowaniem.
Dopiero za trzecim razem, gdy zaczęła pisać, a w dalekosiężnych myślach błądziła z wysyłką aplikacji, by mieć pewny - jeśli się uda - drobny zarobek, napisała to, co co chciała. Czyli część za sobą, wiele przed nią.Zobacz profil autora

5 Re: Dom Christie on Sro 29 Paź 2014, 15:27

Drugi etap etap pisania aplikacji, mnożnik na inteligencje, plus umiejętność, próg 90. Masz 3 próby. Jeśli każdą zawalisz - piszesz posta i czekasz na kolejne instrukcje. 

Zobacz profil autora

6 Re: Dom Christie on Sro 29 Paź 2014, 15:30

4 (89), 5 (94)

Usiadła wygodniej, napiła się kawy i zaczęła dalej pisać...
Pisała, poprawiała i chyba aż przedobrzyła w poprawianiu, skoro skończyło się na tym, że coś nie chciało jej się pokazać i migało niczym oszalałe. Stwierdziła, że cofnie się do poprzedniego punktu, by na spokojnie coś napisać, bez początkowych, ewentualnych poprawek, które zniszczyły tę część pracy.
I wyszło, bo już mogła zobaczyć co nieco z tej aplikacji. Małe kroczki, ale jaką radość kobiecie przynoszą.Zobacz profil autora

7 Re: Dom Christie on Sro 29 Paź 2014, 15:31

Drugi etap etap pisania aplikacji, mnożnik na inteligencje, plus umiejętność, próg 95. Masz 3 próby. Jeśli każdą zawalisz - piszesz posta i czekasz na kolejne instrukcje. 

Zobacz profil autora

8 Re: Dom Christie on Sro 29 Paź 2014, 15:37

1, 2, 4 - nie liczę.

Christine chciała dobrze, ale coś musiała sknocić. Albo za bardzo ucieszyć się tym, że napisała jedną/ chyba setną lub pięćdziesiątą aplikacji, a tutaj psikus - nie mogła odnaleźć ewentualnego błędu czy chociażby cholernej, drobnej literówki w kodzie. Trochę nieciekawie, choć przy ostatnim podejściu była dosyć blisko.Zobacz profil autora

9 Re: Dom Christie on Sro 29 Paź 2014, 15:38

Powrót do drugiego etapu prac!
Mnożnik na inteligencje, plus umiejętność, próg 90. Masz 3 próby. Jeśli każdą zawalisz - piszesz posta i czekasz na kolejne instrukcje. 

Zobacz profil autora

10 Re: Dom Christie on Sro 29 Paź 2014, 15:40

5 (94),
Najwidoczniej drugi etap wydawał się w tym momencie znacznie łatwiejszy niż trzeci, na którym dała plamę i to niemałą. Albo zapamiętała to, co napisała i odtworzenie nie było aż tak trudne. Może uda jej się przeskoczyć ten kolejny próg?Zobacz profil autora

11 Re: Dom Christie on Sro 29 Paź 2014, 15:46

Trzeci etap etap pisania aplikacji, mnożnik na inteligencje, plus umiejętność, próg 95. Masz 3 próby. Jeśli każdą zawalisz - piszesz posta i czekasz na kolejne instrukcje. 

Zobacz profil autora

12 Re: Dom Christie on Sro 29 Paź 2014, 15:49

6 (99),
Christine upiła nieco kawy, rozmasowała sobie nadgarstki, usiadła znacznie wygodniej. Nadrobiła dotychczas napisaną aplikację, w umyśle porządkując sobie kolej wykonywania poszczególnych etapów, komend, które powinny być zawarte.
Pisała przed dobrą, dłuższą chwilę, co jakiś czas główkując i rozrysowując sobie aplikację, aż w końcu stwierdziła, że wróci do pisania i - o proszę, napisała!Zobacz profil autora

13 Re: Dom Christie on Sro 29 Paź 2014, 15:52

Ostatni etap!
Trzeci etap etap pisania aplikacji, mnożnik na inteligencje, plus umiejętność, próg 95. Masz 3 próby. Jeśli każdą zawalisz - piszesz posta i czekasz na kolejne instrukcje. 
ALE, rzucasz tez za każdy razem drugą kostką! Na wynik krytyczny, ślepy los:
1 - bez względu na wynik mnożnika - udaje ci się
3 - bez względu an wynik mnożnika - nie udaje ci się
inne - brak wpływu.

Zobacz profil autora

14 Re: Dom Christie on Sro 29 Paź 2014, 16:24

4,2 - nic; 1, 1

Christine miała problemy z robieniem tego i pisaniem. Męczyła się, nieco poddenerwowała, bo jednak szukanie błędy i poprawianie go trochę zajmuje. Kobieta jednak nie poddawała się i choć nerwy swoje robiły, to jednak wynik był zadowalający i piegowata mogła zakończyć pracę.
Oczywiście, najchętniej sprawdziłaby to czy aplikacja się uruchomi, czy będzie dobrze działać, czy będzie nią ktoś zainteresowany i nieco zarobi.Zobacz profil autora

15 Re: Dom Christie on Sro 29 Paź 2014, 16:25

Ślepy los:


1,2 - aplikacja działa, ale są jakieś błędy
3,4 - aplikacja działa bezbłędnie
5,6 - aplikacja nie działa

Zobacz profil autora

16 Re: Dom Christie on Sro 29 Paź 2014, 16:31

6.
Aplikacja nie działała, a to nie spodobało się Christine. Kobieta postanowiła przejrzeć wszystko, znaleźć błąd i go naprawić, jeśli będzie taka szansa.Zobacz profil autora

17 Re: Dom Christie on Sro 29 Paź 2014, 16:33

Pierwszy etap naprawy aplikacji, mnożnik na inteligencje, plus umiejętność, próg 90. Masz 3 próby. Jeśli każdą zawalisz - piszesz posta i czekasz na kolejne instrukcje. 

Zobacz profil autora

18 Re: Dom Christie on Sro 29 Paź 2014, 16:37

3, 2 - nie liczę; 5 (94)
Christine szukała błędy. Gdy go znalazła, postanowiła to wszystko rozłożyć na czynniki pierwsze i niespiesznie, aczkolwiek dokładnie naprawiać. Zrobiła jedno potknięcie, drugie, co skwitowała przekleństwem i na kilka chwil odsunęła od siebie laptop. Uznała, że wypada na spokojnie.
Gdy wzięła się za to ponownie - udało jej się.
Znowu wypada sprawdzić czy działa. Oby tak było, bo się wkurwi.Zobacz profil autora

19 Re: Dom Christie on Sro 29 Paź 2014, 16:48

Aplikacja działała sprawnie i szybko!

Zobacz profil autora

20 Re: Dom Christie on Sro 29 Paź 2014, 16:50

Zanim całkowicie skończy się ta rozgrywka, Christine postanowiła wysłać aplikację do jednej z firm. Ot, może jej się uda coś zarobić, sprawdzić i wszystko? I będzie fajnie? Wszystko możliwe, prawda?
Jak nie teraz, to może jakiś czas sprawdzi odpowiedzi. Bo to chyba jest możliwe, nie?Zobacz profil autora

21 Re: Dom Christie on Sro 29 Paź 2014, 16:51

Ślepy los: 
1 - ktoś chce kupić aplikacje za 3000$
2 - ktoś chce kupić aplikacje za 2000$
3,6- nikt na razie się nie zgłosił
4,5 - ktoś chce kupić aplikacje za 1300$ 

Zobacz profil autora

22 Re: Dom Christie on Sro 29 Paź 2014, 16:54

6 - nikt na razie się nie zgłosił.
Oczywiście, Christine nie liczyła na to, że wszystko pójdzie tak, jak ona (i wielu innych) by chciała. Uznała więc, że po prostu musi minąć trochę czasu i wtedy zobaczy, jak jej poszło. Najwyżej poprosi się o sprawdzenie Mistrza Gry, żeby dał kilka kostek, a jakże.
Tak czy siak - kobieta postanowiła zostawić laptop włączony, a tymczasem zniknęła w łazience z farbą do włosów i nożyczkami, by sobie zrobić nową fryzurę.
/ztZobacz profil autora

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach