Play by forum role play game - modern western in hot Arizona.


You are not connected. Please login or register

Catherine Hernández

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1 Catherine Hernández on Pią 01 Sie 2014, 22:35

Karta postaci


Informacje podstawowe:

Imię: Catherine
Nazwisko: Hernández
Pseudonim: KittyKat, Katty, Kitty
Data i miejsce urodzenia: 25 maja 1987 r.
Narodowość: amerykańska (z korzeniami meksykańsko - polskimi)
Rodzina: Rodzice, dziadkowie, 3 starszych braci, starsza siostra.
Od kiedy zamieszkuje Old Whiskey: dwa miesiące

Statystyki:

Inteligencja: 51
Charyzma: 18
Celność: 0
Refleks: 26
Kondycja: 19
Siła: 16
Spostrzegawczość: 20
Dodatkowa umiejętność: 0
Prawo jazdy: Tak; kat. B.

Wykształcenie:

Zawód wyuczony: Lekarz (stażystka)
Zawód wykonywany: Lekarz rodzinny (staż).
Języki: Angielski, hiszpański, polski.

Fizyczność:

Wzrost i budowa ciała: 175 cm; drobna i smukła sylwetka, względnie wyrzeźbiona (lekkie zarysy mięśni), typ budowy ciała to klepsydra (szerokie ramiona i biodra)
Znaki szczególne: Jasne włosy i oczy w połączeniu z brzoskwiniową karnacją.
Kalectwa: Brak.
Choroby przewlekłe: Brak.
Informacje dodatkowe: Oczy zielone, włosy blond sięgają do pasa, delikatne piegi pojawiające się pod wpływem promieni słonecznych. Średniej wielkości biust. W pracy ubiera się w wygodne ciuchy i sportowe obuwie lub trampki. Włosy nosi związane w wysoki kucyk lub zaplata w dobierany warkocz. Jednak, gdy jest poza pracą lubi ubrać sukienkę i szpilki. Lubi mocniej się umalować i zakręcić włosy. Pacjenci wtedy zwykle jej nie poznają, choć już zaczynają się przyzwyczajać.


Charakter i osobowość:

Największa wada: Impulsywność.
Największa zaleta: Zimna krew.
Zainteresowania/hobby: Kyokushin karate (żółty pas), jazda konna, balet, tańce latynoamerykańskie (samba, rumba, cza-cza), anatomia człowieka, choroby cywilizacyjne.
Fobie i lęki: Lęk wysokości.
Cel w życiu/największe pragnienie: Otworzyć swój własny szpital; otrzymanie nagrody za pracę naukową.
Informacje dodatkowe: Jest ona inteligentną i niezwykle ambitną młodą kobietą. Bywa nieco zbyt dumna, ale chętnie niesie pomoc potrzebującym. Jest strachliwa (nie potrafi obejrzeć horroru, a pozostawienie jej samej w ciemnym lesie równa się z atakiem serca Cath). Jednak mimo tych wad potrafi zachować zimną krew w różnorakich sytuacjach. Impulsywna - zanim pomyśli palnie coś od rzeczy, ale w pracy jest niezwykle błyskotliwa i nie robi nic bez namysłu. Te cechy są dośc chaotyczne, ponieważ młoda lekarka jest nieco inną osobą w pracy i poza nią. Gdy jest w przychodni bywa spokojna, opanowana i gotowa do pomocy. Poza nią uwalnia swoje prawdziwe cechy - lubi odrobinę szaleństwa i adrenaliny (poprzez sporty, a nie typowy strach), lubi się zabawić, choć nie miewa zbyt wiele okazji na to. Pracowita, ale lubi to co robi.

Krótka notka biograficzna postaci:
Catherine urodziła się w gorącym Phoenix i tam spędziła dzieciństwo oraz wczesną młodość w otoczeniu najbliższych. Ma dużą rodzinę, która jest dosyć interesująca. Jest bowiem połączeniem trzech nacji. Babcia od strony ojca jest Amerykanką, jej mąż już Maksykaninem. Ojciec także jest Meksykaninem. Dziadkowie od strony matki oraz sama rodzicielka są Polakami, mieszkającymi na emigracji. W ten sposób młoda lekarka jest osobą o opalonej karnacji, a przy tym ma jasne włosy oraz oczy. Jej przeszłość nie jest zbyt ciężka, miała normalne dzieciństwo, wesołe, szczęśliwe względnie. Bywały gorsze okresy, ale przeważały te lepsze. Od najmniejszego brzdąca Cath miała zapędy ku badaniu i leczeniu. Już w podstawówce marzyła o zostaniu światowej sławy lekarką. Nie chciała tylko leczyć. Chciała być sławna, rozpoznawalna i proawdzić badania. Z czasem to marzenie się nieco zmieniło, ale główna idea została. Gdy skończyła szkołę poszła na studia medyczne i spędziła na nich sześć lat. Uczyła się ciężko, rzadko imprezowała. Za wszelką cenę chciała osiągnąć co sobie postawiła kilkanaście lat temu. Ukończyła uczelnie The University of Arizona College of Medicine - Phoenix z wyróżnieniem i rozpoczęła staż w jednym z największych szpitali w Phoenix. Niestety los chciał, że sprawy się nieco pokomplikowały. Podczas operacji doszło do błędu lekarskiego i winą obarczono Catherine (jak się potem okazało - niesłusznie - lecz było już za późno). Pracy już nie odzyskała. Dodatkowo z taką przeszłością nie mogła dostać się na staż do żadnego szpitala, by kontynuować karierę. Została zatrudniona w podrzędnej przychodni jako lekarz rodzinny (stażystka). W lekarskim świecie w Phoenix była stracona, dlatego postanowiła wyjechać. Znalazła ofertę pracy w małej mieścinie Old Whiskey. Skorzystała z niej i zostawiła rodzinę, przyjaciół, dom i okolicę. Spakowała wszystkie swoje rzeczy i wyruszyła do nowego otoczenia z zupełnie czystą kartą, by rozpocząć wszystko na nowo. Jednak nie traci ambicji i nadziei na lepsze jutro. Nadal planuje zostać chirurgiem, napisać pracę, a nawet otworzyć własny szpital. Jednak do celu idzie się małymi kroczkami. Wpierw zatrudniła się w przychodni. W przyszłości szykuje się na lepsze stanowisko w Appaloosa City. Na razie jednak prowadzi spokojne życie, zwykłej lekarki. Co przyniesie jej los? To się dopiero okaże.


Majątek i ekwipunek podręczny:
- Chevrolet Impala (1967, kabriolet)
- tani domek
- 2-letni kundelek imieniem Szczypiorek (ang. Chives)
- 1000 dolarów
- stetoskop pradziadka (pamiątka)
- ekwipunek podręczny: klucze od domu, portfel (ok. 20$ przy sobie + dokumenty), gaz pieprzowy, butelka wody, książka (zwykle kryminał), czasem buty do biegania na zmianę.

Zobacz profil autora

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Similar topics

-

» Catherine Hernández

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach