Play by forum role play game - modern western in hot Arizona.


You are not connected. Please login or register

Landon Quinally

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1 Landon Quinally on Czw 07 Sie 2014, 21:07

Karta postaci


Informacje podstawowe:

Imię: Landon
Nazwisko: Quinally
Pseudonim: LAN, SiegPony
Data i miejsce urodzenia: 14.09.1990, Pasadena (Kalifornia)
Narodowość: Amerykanin
Rodzina:
- Lance Quinally – ojciec, 58 lat
- Alberta Quinally (z domu Waters) – matka, 54 lata
- Roberta Quinally – siostra, 30 lat.
Od kiedy zamieszkuje Old Whiskey: od paru tygodni.

Statystyki:

Inteligencja: 50
Charyzma: 16
Celność: 0
Refleks: 16
Kondycja: 10
Siła: 10
Spostrzegawczość: 20
Dodatkowa umiejętność: Hackowanie/Programowanie: 28
Prawo jazdy: Tak

Wykształcenie:

Zawód wyuczony: Informatyk (po licencjacie; wyrzucony z uczelni Berkeley przed obroną magisterską)
Zawód wykonywany: Z wykształcenia informatyk, z zamiłowania haker.
Języki: angielski, podstawy hiszpańskiego

Fizyczność:

Wzrost i budowa ciała: 182 cm, 65 kg.
Znaki szczególne: Bardzo dużo piegów, rude włosy, bardzo szczupła budowa ciała, widoczne przygarbienie.
Kalectwa: Skrzywienie kręgosłupa, wada wzroku -4
Choroby przewlekłe: Astma wysiłkowa
Informacje dodatkowe: Landon o byciu atletą nigdy nawet nie marzył. Co prawda, gdy był dzieckiem, nauczyciele próbowali zainteresować go skokami i biegami, jednak ich plany pokrzyżowała astma chłopaka. Do tego jego przydługie ręce i patykowate nogi utrudniały mu koordynację ruchową. Aktualnie wygląda bardzo podobnie jak piętnaście lat temu, jeśli doda się blizny po trądziku młodzieńczym i pół metra do wzrostu. Jego skóra w ogóle nie opala się w typowy sposób – nie robi się ani czerwona, ani brązowa, tylko wyrasta mu pieg na piegu. Ma problemy z kręgosłupem spowodowane długimi godzinami spędzonymi na expieniu w LoLa i programowaniu.


Charakter i osobowość:

Największa wada: Nieudacznictwo
Największa zaleta: Intelekt i zamiłowanie do rywalizacji
Zainteresowania/hobby: Komputery, hakowanie, książki Tolkiena i Martina, podrywanie dziewczyn na inteligencję, gry planszowe i karciane.
Fobie i lęki: Globalna awaria sieci, biedota
Cel w życiu/największe pragnienie: Dokonanie czegoś tak wspaniałego, że pisaliby o nim nawet w Timie’sie
Informacje dodatkowe: Nie wie, kiedy być pokornym a kiedy nie. Jest pechowcem i często nie radzi sobie w codziennych zadaniach, które uwzględniają kontakty towarzyskie z kobietami, patelnię i cążki do paznokci.

Landon jest potomkiem Roisin Quinally. Jego pra-pra babka po aferze z mężem, Canizasem, rozwiodła się z nim i wyprowadziła się z daleka od niego. Była jednak wtedy na początku drugiej ciąży - dziecko urodziło się już z nazwiskiem panieńskim matki. Męski potomek kontynuował ród Quinallych, którego wisienką na torcie jest właśnie Landon.

Krótka notka biograficzna postaci: Zakochał się w magii komputerów, odkąd dostał swoje pierwsze brzęczące pudło. Choć na początku była to miłość nieszkodliwa, to po czasie Lance i Alberta postanowili „coś zrobić” z coraz bardziej szkodliwym i niezdrowym podejściem syna co do równowagi pomiędzy siedzeniem wśród ludzi, a siedzeniem przy komputerze. Na całe szczęście młodemu Landonowi przypadły do gustu książki i gry planszowe, na nieszczęście nie było to nic, co wzmocniłoby jego skrzywiający się kręgosłup.
Każdą klasę Landon kończył z wyróżnieniem, chociaż nie był pupilem nauczycieli. Denerwowało ich wymądrzanie się ucznia i sarkazm, z jakim się do wszystkich zwracał. Wyglądało to, jakby uważał, że intelekt daje mu przepustkę na poniżanie innych. Parę razy mu się za to oberwało u dzieciaków ze szkoły.
Dopiero na studiach w Berkeley troszkę spokorniał, bo nagle musiał rywalizować, by zdobyć miano najlepszego. Wraz ze znajomymi z roku prześcigali się w informatycznych zadaniach, psikusach i coraz to wymyślniejszych miejscach w sieci do zhackowania.
Raz jedyny ktoś przegiął i był to Landon, który nie zawsze pomyśli o „za” i „przeciw”. Postanowił zaszpanować i włamać się do systemu ocen Berkeley. Na tym skończyła się jego przygoda z uczelniami wyższymi. Sprawa obyła się bez pozwu tylko dlatego, że jego rodzice przez lata byli dla Berkeley hojnymi darczyńcami.
Atmosfera w domu stała się nie do wytrzymania, a kiedy Lance’owi prawie już pękła żyłka, kazał Landonowi wynosić się z domu i nie pokazywać mu na oczy, dopóki nie wydorośleje. Młody Quinally chciał szukać pracy w Appaloosa, jednak jego nieudacznictwo sprawiło, że stracił połowę pieniędzy z oszczędności i zamiast do wielkiego miasta, trafił do Old Whiskey. Jako oficjalny powód zamieszkania tam podaje „odkrywanie dziedzictwa krwi Quinallych”, co jest gówno prawdą.
Majątek i ekwipunek podręczny:
Majątek
- 1000$
- Buick Regal (1983)
- Dwa laptopy; bezprzewodowa klawiatura, dodatkowy monitor, dysk zewnętrzny, niezliczone małe pamięci usb, które gubi jak kobieta spinki do włosów.
- Wynajęta przyczepa
Ekwipunek
- Smartphone ze słuchawkami Beats By Dre
- Zestaw kluczy
- Portfel i dokumenty

Zobacz profil autora

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Similar topics

-

» Keegan Demetrius Landon

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach