Play by forum role play game - modern western in hot Arizona.


You are not connected. Please login or register

Elisabeth Roberts

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1 Elisabeth Roberts on Pią 15 Sie 2014, 12:16

Karta postaci


Informacje podstawowe:

Imię: Elisabeth
Nazwisko: Roberts
Pseudonim: Beth
Data i miejsce urodzenia: 13 maj1978
Narodowość: Amerykanka
Rodzina: Rodzice i trójka rodzeństwa
Od kiedy zamieszkuje Old Whiskey: Od zawsze

Statystyki:

Inteligencja:40
Charyzma:10
Celność:15
Refleks:20
Kondycja:25
Siła:20
Spostrzegawczość:20
Prawo jazdy: Tak

Wykształcenie:

Zawód wyuczony: Lekarz
Zawód wykonywany: Lekarz rodzinny
Języki: angielski, hiszpański
Fizyczność:

Wzrost i budowa ciała: ma 160 cm wzrostu, niewysoka, szczupła, ma duże brązowe oczy i pełne usta
Znaki szczególne: Brak
Kalectwa: Brak 
Choroby przewlekłe: uczulenie na ukąszenie pszczół
Informacje dodatkowe (opcjonalny dłuższy opis wyglądu): Beth ma długie, gęste i ciemne włosy, które falującą kaskadą sięgają jej aż do pasa. Jednak nielicznym było dane zobaczyć je w pełnej krasie, gdyż dziewczyna zazwyczaj zaplata je w ciasny i nawiasem mówiąc bardzo wygodny warkocz, który bardzo często jest przerzucony przez jej lewe ramię. Spoglądając w jej twarz, człowiek od razu dostrzega nieprawdopodobnie piękne brązowe oczy, delikatny nos oraz pełne i wydatne usta, które u mężczyzn wywołują grzeszne skojarzenia. Jej cerę zdobią złote plamki, które są efektem sporej ilości przebywania na słońcu, a których Beth nienawidzi. Nie ma jednak sposobu na pozbycie się ich. Jest szczupłą kobietą a jej długie nogi, wąska talia i perfekcyjnie proporcjonalne piersi oraz kształtna pupa robią niesamowite wrażenie na mężczyznach oraz wzbudzają zazdrość w kobietach. Beth nie przywiązuje jednak wagi do swojego wyglądu uważając, że przemijająca uroda nie ma najmniejszego znaczenia a czasami wręcz utrudnia życie. 

Charakter i osobowość:

Największa wada: Jest mało asertywna i ma skłonności do przebywania w nieodpowiednim towarzystwie.
Największa zaleta: Zawsze dotrzymuje danego słowa.
Zainteresowania/hobby: Lubi czytać i sporo czasu spędza grając na swojej konsoli, jazda konna
Fobie i lęki: Apifobia
Cel w życiu/największe pragnienie: dobrze wykonywać swój zawód
Informacje dodatkowe: Elisabeth z natury jest towarzyska, chociaż nieufnie spogląda na mężczyzn. Trudno jej uwierzyć w szczerość ich intencji, nie mniej jednak wie, że gdzieś znajdują się porządni faceci, tylko ma pecha i na nich nie trafia. Jej urok osobisty zjednuje jej sympatię ludzi. Potrafi rozmawiać na każdy temat i poświęcić sporo uwagi swojemu rozmówcy. Chociaż podczas tych rozmów stara się nie ujawniać zbyt wiele o sobie. Niemiłe doświadczenia życiowe sprawiły, że dziewczyna jest skryta i zamknięta w sobie. Ktoś kto jednak prowadzi z nią rozmowę nie jest w stanie tego dostrzec. Beth raczej rzadko wyraża w sposób zdecydowany swoje opinie i potrzeby. Nie chcąc nikogo urazić często w życiu idzie na kompromis. Pragnie by jej świat był uporządkowany i bezpieczny a ona sama odnalazła swoje miejsce w nim. Jest nieoprawną marzycielką, ale nie przyznaje się do tego w imię zasady by ukrywać swoje słabości, nim je ktoś dostrzeże i wykorzysta. Tylko ktoś, kto umie dobrze patrzeć dojrzy, że pod zewnętrzną twardą skorupą czai się delikatna dziewczyna, której życie nie szczędziło trosk i ciosów. Beth jest konsekwentna i ambitna w dążeniu do realizacji swojego celu, chociaż kosztuję ją to sporo wyrzeczeń.


Krótka notka biograficzna postaci: Elisabeth urodziła się jako córka Glenny i Nathana. Przyszła na świat jako w przyczepie stojącej a obrzeżach miasteczka zresztą jak trójka jej młodszego rodzeństwa, która pojawiła się na świecie w kolejnych latach. 
Dzieciństwo dziewczyny nie było zbyt kolorowe. Ojciec zbyt często lubił zaglądać do kieliszka co powodowało, że niestety często tracił pracę a rodzina nie miała co włożyć do garnka. Matka dziewczyny nigdy nie pracowała i właściwie spędzała czas na utyskiwaniu na tego barana za którego wyszła albo na oglądaniu durnych teleturniejów w telewizji. Zresztą telewizor to była jedyna wartościowa rzecz w tej przyczepie. 
W końcu dziewczynka poszła do szkoły, gdzie po trudnych początkach (dzieciaki wyśmiewały jej ubrania z darów, często połatane i niezbyt czyste) okazało się, że jest całkiem bystra i że nauka nawet całkiem nieźle jej idzie. W tym dziewczynka odkryła swój cel. Godząc obowiązki domowe, opiekę nad młodszym rodzeństwem uczyła się pilnie. Wiedziała, że jeżeli sama sobie nie zarobi na studia to nigdy nie będzie miała możliwości by cokolwiek zmienić w swoim życiu. Nie obce było jej pilnowanie dzieci, sprzątnie cudzych domów i kelnerowanie. Imała się wszystkie co pozwoliłoby jej spełnić marzenia, nawet kiedy matka zniechęcała ją pukając się w czoło i mówiąc, że i tak się jej nie uda.
W końcu udało się jej wyjechać na studia i jest to okres, który po mimo ciężkiej pracy by zarobić na swoje utrzymanie, wspomina bardzo ciepło. Zdobył masę nowych doświadczeń, poznała wielu ciekawych ludzi i spróbowała kilku zakazanych rzeczy. Udało się jej skończyć studia z całkiem niezłą lokatą a potem zaliczyła roczny staż. Nie zdecydowała się na żadną specjalizację i wróciła pracować do Old Whiskey jako lekarz rodzinny. Pracuje w tutejszej przychodni od kilku lat zmagając się z ze zwykłymi przeziębieniami, ze szwami po bójkach, z porodami i wszystkim innym co może spotkać lekarza w tej mieścinie. 


Majątek i ekwipunek podręczny:
Dom
Telewizor
Konsola
Komputer
Ford Bronco (1973)
Czarny kot
Telefon
Klucze 
Drobne
Torba lekarska

Zobacz profil autora

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Similar topics

-

» Elisabeth Parkinson
» Dom Elisabeth

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach