Play by forum role play game - modern western in hot Arizona.


You are not connected. Please login or register

Dom Aldo Iadanza

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1 Dom Aldo Iadanza on Pon 18 Sie 2014, 11:31

Dom jest niewielki, wybudowany z gotowych materiałów. Ściany są wypełnione gąbką lub styropianem, nie ma tu mowy o porządnej izolacji. Dach często przecieka, w czasie upałów wewnątrz nie da się wytrzymać a klimatyzacja działa wątpliwie. Podczas chłodniejszych dni robi się naprawdę zimno i trzeba ratować się piecykiem elektrycznym.
Budynek ma tylko jedno piętro. Wewnątrz znajduje się kuchnia i łazienka oraz dwa średniej wielkości pokoje. Dom jest pomalowany na piaskowy kolor.
Opcjonalnie na podwórku znajduje się podjazd.Zobacz profil autora

2 Re: Dom Aldo Iadanza on Pią 22 Sie 2014, 15:17

---> biuro szeryfa w domyśle zakłąd grabarza

Wszedłem do domu, ponurego, ciemnego jak nora borsuka, zasłony były zaciągnięte na oknach. Rzuciłem klucze na stół, włączyłem telewizor i podszedłem do lodówki. Tak piwo i lód to było mi teraz potrzebne. Opadłem na kanapę prze telewizorem wlepiając bezmyślnie oczy w szklany ekran. Przyłożyłem worek lodu do czoła. Naprawdę jestem pojebany, ciekawe czy mają zakład psychiatryczny.
Sięgnąłem po telefon, żadnych nowych wiadomości, nikt nie dzwonił. Pewnie zaraz będzie telefon od szefa, albo zjebie mnie jutro rano. Mogłem załatwić L4.
Skarga pana Brown dobre sobie. Pokręciłem z niedowierzaniem głową. Mógł też przyjebać głową w trumnę, przynajmniej miał by z czymś iść na obdukcje, a tak co pot na czole?
Chyba zasnąłem!

ZTZobacz profil autora

3 Re: Dom Aldo Iadanza on Czw 11 Wrz 2014, 09:05

nowy dzień

Wstałem wcześniej, dzień rozprawy na chuj ja w ogóle tam jadę, nawet nie byłem na miejscu wypadku, zwykłe aresztowanie i co ja mam im powiedzieć, że jakaś dziwka wypełzła z krzaków i trafiła prosto pod koła dziewczyny.
Stałem przed lustrem w garniturze, koszula, krawat... Nie no na chuj mi krawat szybko ściągnąłem go z szyi, w dodatku był zawiązany jak węzeł marynarski, a nie krawat.
Wziąłem portfel, odznakę, klucze, broń służbową i po chwili siedziałem w błękitnej jak niebo Arizony Impali.

---> Main StreetZobacz profil autora

4 Re: Dom Aldo Iadanza on Czw 25 Wrz 2014, 11:28

Nowy dzień

Cóż miałem do roboty. Wstałem dość wcześnie, wbiłem kilka jajek do szklanki i jak Rocki wypiłem duszkiem. Nie nie ganiałem za kogutem. Trening zacząłem od pompek. Drobna rozgrzewka dwie serie po trzydzieści. Każdy kto trochę miał pojęcia wiedział że siłownia nie potrzebna, wystarczyło trochę mebli i drążek pod sufitem. Najskuteczniejsza siłownia. Nie rozumiałem czarnuchów na podjazdach, którzy eksponowali swoimi mięśniami napełnionymi syntholem albo innym gównem.
Uchwyciłem szeroko drążek, ten pod sufitem i zacząłem się podciągać, piętnaście powtórzeń z drążkiem za kark, kilkadziesiąt sekund przerwy i to samo ćwiczenie, tym razem broda przed drążkiem. Chwilę odpoczynku po czym wróciłem do pompek, tym razem pięćdziesiąt przerwa i ponowne pięćdziesiąt.
- Przerwa - mruknąłem pod nosem idąc do kuchni po wodę, spojrzałem na zegarek miałem jeszcze chwilę czasu. Powtórzyłem całą serie pompek i podciągnięć na drążku. Potem prysznic i do roboty.

ZTZobacz profil autora

5 Re: Dom Aldo Iadanza on Nie 03 Maj 2015, 18:20

17.08.2013, popołudnie


Wiało, grzmiało, apokalipsa! Drzewa targane przez wichurę, piasek i żwir wirujące w powietrzu, krowy unoszące się nad pastwiskami!
Huragan doszedł nad osiedle. A tam już nikt nie mógł poradzić na jego niszczycielską moc!
Ślepy los na zniszczenia:
1 - lecący śmietnik rozbił ci frontowe okno. Kilogramy piasku zasypały salon
2 - wiatr zrywa ci połowę dachu, piasek w salonie!
3 - wiatr zrywa ci dach, piasek w całym domu!
4 - Popękane szyby, brak większych szkód
5 - Zniszczony ogródek i wybite dwa okna w sypialni - piasek w pokoju
6 - brak szkód

Zobacz profil autora

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach