Play by forum role play game - modern western in hot Arizona.


You are not connected. Please login or register

Lionel Margaret

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1 Lionel Margaret on Sob 06 Wrz 2014, 22:14

Informacje podstawowe:

Imię: Lionel
Nazwisko: Margaret
Pseudonim: Koksu
Data i miejsce urodzenia: 03.01.1973, Old Whiskey
Narodowość: amerykanin
Rodzina: Lucinde Margaret (lat 65 - matka)
Od kiedy zamieszkuje Old Whiskey: od urodzenia

Statystyki:

Inteligencja: 10
Charyzma: 0
Celność: 10
Refleks: 20
Kondycja: 20
Siła: 50
Spostrzegawczość: 20
Dodatkowa umiejętność: walka wręcz 20
Prawo jazdy: Tak

Wykształcenie:

Zawód wyuczony: florysta
Zawód wykonywany: bezrobotny
Języki: angielski

Fizyczność:

Wzrost i budowa ciała: 168 cm, może nie rozrośnięty wzrostem, ale za to w każdy inny możliwy sposób, praktyczny brak szyi
Znaki szczególne: tatuaże: FUCK THE POLICE na lewym przedramieniu, "NEVER SAY NEVER" na prawym przedramieniu, na karku ma kod kreskowy, sajanin na plecach, na łydkach oraz na obu rękach są wzory w czaszki i płomienie, które całkowicie zakrywają ciało w tych miejscach
Kalectwa: nie ma małego palca u stopy
Choroby przewlekłe: -
Informacje dodatkowe: Łysy, biały chłopak, po którym widać, że jego głównym zajęciem jest spędzanie czasu na siłowni. I przed lustrem. Widać, że chłop zadbany, równo opalony, etc. Prawdopodobnie nie istnieje mięsień na jego ciele, który nie byłby dobrze... wyćwiczony. Wygląda na człowieka, który z trudem mieści się w drzwiach. Oczywiście przez szerokie barki, a nie przesadny wzrost! Łypie groźnie tymi swoimi niebieskimi ślepiami szukając zaczepki.


Charakter i osobowość:

Największa wada: przewrażliwienie na swoim punkcie, agresywność, subtelność głazu
Największa zaleta: wrażliwość, siła
Zainteresowania/hobby: łyżwiarstwo figurowe, kulturystyka, florystyka
Fobie i lęki: strach przed byciem... wyśmianym!
Cel w życiu/największe pragnienie: silna potrzeba akceptacji
Informacje dodatkowe: Człowiek, który przez całe życie żył pod obcasem matki. Dlatego więc jest typem gentleman'a, który przepuści w drzwiach i nie szczędzi w zwrotach grzecznościowych, choć oczywiście wykonuje to wszystko we własnym... stylu. Do mężczyzn podchodzi rzeczowo, nie lubi pierdolenia. Wydaje się być gburowaty i o niezbyt ciekawym wnętrzu, choć to TYLKO pozory! W głębi duszy jest złotym człowiekiem o ogromnej wrażliwości! Oczywiście nie jest kimś kto się łatwo uzewnętrznia.
Należy do osób, które potrafiłyby ulec odpowiednim wpływom. Absolutnie nie przyjmuje jednak krytyki bądź też drobnych sugestii, ponieważ jest dosyć drażliwy na ich punkcie (oczywiście o ile zajarzy insynuacje!). Nie grzeszy elokwencją czy też przesadnym współczynnikiem inteligencji. Nie należy do osób, które określiłoby się "mózgiem" operacji. On jest raczej pięścią.

Krótka notka biograficzna postaci:
Mieszka w Old Whiskey od urodzenia. Jako dziecko był mały, nieśmiały i bardzo wrażliwy, przez co był ofiarą wielu żartów. Gdy dorastał stwierdził, że to się musi zmienić. Teraz to on jest tym, który wyśmiewa i prześladuje, mimo tych 30 lat na karku. Przez swoją impulsywność i gwałtowność nie może znaleźć stałego miejsca zatrudnienia, ponieważ za każdym razem po dosyć krótkim okresie jest wyrzucany za mniejsze lub większe przewinienia.

Zobacz profil autora

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Similar topics

-

» West Market

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach