Play by forum role play game - modern western in hot Arizona.


You are not connected. Please login or register

Nieczynna stacja benzynowa

Idź do strony : Previous  1 ... 19 ... 34, 35, 36

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 36 z 36]

1 Nieczynna stacja benzynowa on Wto 13 Maj 2014, 10:32

First topic message reminder :

Stara stacja benzynowa straszy przyjezdnych i jest dobrym miejscem na niekoniecznie legalne spotkania. Stare dystrybutory otoczone są łańcuchem, który generalnie nie jest potrzebny, bo przecież i tak nie nalejemy tu sobie paliwa. Stacja ma tylko dwa stanowiska skryte pod zardzewiałą wiatą. Obok stoi mały budynek, w którym kiedyś można było zapłacić i kupić batonika na drogę. Teraz stoi zamknięty i pusty.

Zobacz profil autora

876 Re: Nieczynna stacja benzynowa on Wto 09 Cze 2015, 18:03

Oparła ręce o zakurzony dach radiowozu. Pomysł z opuszczeniem biura koronera nie był najgorszy.
- Co się wtedy działo? - Nie wiedziała, nie pamiętała albo się nie interesowała. A chyba lepiej się dowiedzieć, skoro zapowiada się na powtórkę z historii.karta

Zobacz profil autora

877 Re: Nieczynna stacja benzynowa on Wto 09 Cze 2015, 18:17

Możesz nie pamiętać... o ile mnie pamieć nie myli... młodzi byliście, dziećmi. Pewno was rodzice pozamykali w domach. Ale ja... o tak, tak, jakby to było wczoraj.
Zdjął kapelusz.
- Koniec lata, Boże, było tak samo gorąco jak dziś. Wszystko zaczęło się o dwudziestej, a trwało do rana. Takich zamieszek to nigdy nie widziałem, nigdy... KKK stało się z Duchami. To była jatka. Old Whiskey w ogóle nie było przygotowane. Wyobraź sobie - wskazął na horyzont, gdzie rozpościerała się asfaltowa droga w stronę Appaloosa - tam, dziesiątki kolorowych, Indian, Meksykanów, czarnych tłukących się z białymi mężczyznami, którzy najchętniej by ich powiesili na drzewach. Ku przestrodze. Nie wiem jakim cudem udało nam się ich powstrzymać, by nie weszli do centrum miasta.

Zobacz profil autora

878 Re: Nieczynna stacja benzynowa on Wto 09 Cze 2015, 18:27

- Oni roznieśliby to miasto. Znowu - dodała mając na myśli historię Old Whiskey.
- Myśli pan, że teraz może do nas ściągnąć klan z reszty stanu albo z sąsiednich stanów, żeby pomścić swoich, szeryfie? - Tylko czy uderzyliby w policję, to zastanowiło Joan.
- A Święci popierali Duchy? Stary Jacob wydaje się, że z nimi trzymał. Do tego byli obecni na pogrzebie Naiche - przypominała sobie nie tak dawne wydarzenia.karta

Zobacz profil autora

879 Re: Nieczynna stacja benzynowa on Wto 09 Cze 2015, 18:34

- Duchy... Duchy nie zajmowały się ani dziwkami,a ni narkotykami. Niczym co by przeszkadzało Świętym, czy kartelowi. Wiec nawet gdy w końcu Świeci odwrócili się od Buedniów, nikt nie chciał się Jacoba pozbyć. Byli neutralni i ich znajomości z członkami innych gangów nigdy nie miały za zadanie im zagrozić. To byli ludzie, którzy mieli wroga w kimś innym. 
Jeszcze raz spojrzał na graffiti.
- Tylko... to w sumie domysły, bo tak naprawdę nie wiemy kto w tych duchach jest. Wiedzieliśmy tylko o kilku osobach. Ale, Jezu, podejrzewać każdego Indianina w mieście? To chore.

Zobacz profil autora

880 Re: Nieczynna stacja benzynowa on Wto 09 Cze 2015, 18:52

- Miał swoje zadnie - podsumowała Jacoba. Szkoda, że się to tak skończyło, ale inaczej nie mogło.
- Każdego białego, że jest w klanie, a Latynosa, że w kartelu - uśmiechnęła się niewesoło. - Chore szaleństwo - śmieszne, że skumulowało się w Old Whiskey. Może najlepiej byłoby, gdyby rzuciłaby tę pracę razem z tym miastem.karta

Zobacz profil autora

881 Re: Nieczynna stacja benzynowa on Wto 09 Cze 2015, 19:10

- Własnie. A coś mi się zdaje, że Duszki dadzą o sobie znać niedługo - mruknął.
- Dziwne. Z jednej strony niby walczą w dobrym celu ale ich środki... samosądy - aż się wzdrygnął.

Zobacz profil autora

882 Re: Nieczynna stacja benzynowa on Wto 09 Cze 2015, 19:39

- Jeśli ma pan rację, to najbliższe miesiące będą paskudne - McConnor i Wharton, spółka "Kasandryczne wizje" z ograniczoną odpowiedzialnością.
- Dobre intencje, znacznie gorzej z wykonaniem. Uderzają prosto w system i państwo, bo nie są w stanie jemu zaufać. Może dlatego, że nie czują się jego częścią - wzruszyła ramionami. Gdzie tkwiły trudności Joan nie wiedziała. Sama biała, jak śnieg, mimo że była kobietą, nie miała takich problemów.
- A prawnie nie ma różnicy między Ku Klux Klanem, gangiem, kartelem czy Duszkami. I mam wobec nich wszystkich takie same obawy.karta

Zobacz profil autora

883 Re: Nieczynna stacja benzynowa on Wto 09 Cze 2015, 19:50

- Coś w tym jest. Jakby nie było, wina i tak nasza - spojrzał po sobie i Joan. Chyba oboje wiedzieli, ze to raczej białas jest odpowiedzialny za ten ambaras. Tylko jakoś nie chcą wziąć za to odpowiedzialności.
- Odwiozę cie na posterunek - zaproponował, po czym wsiadł do auta. 
- Przyśle tu patrol a za kilka dni... zebranie w biurze. Trzeba rozdzielić nowe obowiązki - dodał, po czym oboje odjechali w stronę centrum.

/zt

Zobacz profil autora

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 36 z 36]

Idź do strony : Previous  1 ... 19 ... 34, 35, 36

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach