Play by forum role play game - modern western in hot Arizona.


You are not connected. Please login or register

009. Top gun

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1009. Top gun Empty 009. Top gun Pon 29 Wrz 2014, 12:53

Mistrz Gry

Mistrz Gry
TOP GUN


Co? Sue Baker już wie, że otwarta wojna z Buendiami jest im pisana - teraz Święci muszą się do niej dobrze przygotować. Muszą zdobyć nie tylko pieniądze ale też i broń, która dumnie będą nosić przy boku.
Głupi jednak ten, który sądzi, że Sue pójdzie do West Market i kupi legalnego glocka - co to, to nie! Trzeba sobie przecież życie utrudniać, prawda?
Zebrał więc sowich wiernych towarzyszy motocyklistów i ustalił plan - okradną magazyn JTC w Appaloosa wtedy, gdy będzie tam trzymana transportowana broń. Znają datę i godzinę, teraz muszą się przygotować...
Należałoby zdobyć wóz dostawczy, w którym przewiozą kradzione fanty, ale wcześniej należałoby zorganizować kogoś, kto poradzi sobie z odłączeniem alarmu w magazynie i rozbrojeniem zamków... dopiero potem można myśleć o podróży do miasta.

Kto? W Sesji mogą brać udział Święci oraz ewentualnie inne osoby z grup "Wolni strzelcy/zwykli obywatele", którzy byliby w stanie pomóc i zostaliby fabularnie wciągnięci w sesje + NPC

Kiedy? Data do ustalenia - zgłaszajcie swoje propozycje

Wpisujcie się na listę - kto i kiedy mógłby brać udział w sesji. Składa się będzie ona z kilku etapów, wiec może się ona spokojnie rozłożyć na kilka dni albo nawet tygodni. W tym temacie będziemy dawać na bieżąco informacje, który etap sesji/przygotować do napadu właśnie się rozpoczyna.

2009. Top gun Empty Re: 009. Top gun Pon 29 Wrz 2014, 12:56

Connor Eastman

Connor Eastman
W najbliższym czasie mógłbym być kierowcą, bo prawa noga sprawna, także przy automatycznej skrzyni biegów mogę jechać jakimś vanem ze sprzętem :D

3009. Top gun Empty Re: 009. Top gun Pon 29 Wrz 2014, 13:01

Maro Salinas

Maro Salinas
to i ja się zapisze chociaż i tak obejdę się smakiem ;)

4009. Top gun Empty Re: 009. Top gun Pon 29 Wrz 2014, 14:04

Consuela Ramirez

Consuela Ramirez
JA CHCĘ JA CHCĘ

5009. Top gun Empty Re: 009. Top gun Pon 29 Wrz 2014, 21:04

William Parker

William Parker
Will to pewnie na odłączenie alarmu czy rozbrojenie zamku, eheh.
Najbardziej pasują mi weekendy, choć nie mam pewności czy czasem za 2-3 tyg. nie wybiorę się na szwabskie terytoria.

6009. Top gun Empty Re: 009. Top gun Wto 30 Wrz 2014, 11:06

Mistrz Gry

Mistrz Gry
PIERWSZY ETAP - zdobycie samochodu dostawczego.

Odpowiedni wóz posiada właściciel knajpy Elmir's dinner - uznano więc, że należałoby go "pożyczyć"... za pieniądze abo za fangę w nos? A może Elmir wcale nie musi o tym wiedzieć?
Decyzja należy do was!

Kiedy? PROSZĘ O PROPOZYCJE DAT, KIEDY CHCIELIŚCIE ZACZĄĆ PIERWSZY ETAP.

7009. Top gun Empty Re: 009. Top gun Wto 07 Paź 2014, 10:21

Mistrz Gry

Mistrz Gry
Zakończono 1 i 2 etap, czyli zdobycie samochodu dostawczego oraz trampek, które dały możliwość świętym podrobienie numerów rejestracyjnych.
Czas więc ustalić datę NAPADU.
Propozycja MG - 10-12 października.

Jednak samo zjawienie się na sesji to nie wszystko - przed jej rozpoczęciem trzeba będzie zdobyć odpowiedni ekwipunek. Poniżej przykładowa lista, co Święci będą potrzebowali, by napad doszedł do skutku:

- broń palna/biała
- wytrychy
- telefony (smartfony)
- liny
- latarki
- kominiarki/maski

Dodatkowo, należy ustalić KTO będzie zajmować się rozbrajaniem alarmu, zamka, kto ochroną, a kto prowadzeniem samochodu. Ale to... JUŻ W RĘKACH GRACZY!

8009. Top gun Empty Re: 009. Top gun Czw 09 Paź 2014, 09:42

Maro Salinas

Maro Salinas
Czas więc ustalić datę NAPADU.
Propozycja MG - 10-12 października. ??????????????


Jednak samo zjawienie się na sesji to nie wszystko - przed jej rozpoczęciem trzeba będzie zdobyć odpowiedni ekwipunek. Poniżej przykładowa lista, co Święci będą potrzebowali, by napad doszedł do skutku:

- broń palna/biała - jest -
- wytrychy - jest u Betty
- telefony (smartfony) - jest - no każdy coś tam ma
- liny - jest z magazynu
- latarki - jest - z magazynu
- kominiarki/maski - jest - przez ebay

Dodatkowo, należy ustalić KTO będzie zajmować się rozbrajaniem alarmu, zamka, kto ochroną, a kto prowadzeniem samochodu. Ale to... JUŻ W RĘKACH GRACZY!

WSZYSTKO USTALONE
Connor na czatach
Trysen za kółkiem
Maro+Will - zamki

9009. Top gun Empty Re: 009. Top gun Pią 10 Paź 2014, 13:19

Sue Baker

Sue Baker
ZACZYNAMY SESJĘ

http://www.oldwhiskey.pl/t92p45-main-street-wyjazd-z-miasta#14745

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach