Play by forum role play game - modern western in hot Arizona.


You are not connected. Please login or register

Trish Levy

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1 Trish Levy on Sro 01 Paź 2014, 12:34

Informacje podstawowe:

Imię: Patricia
Nazwisko: Levy
Pseudonim: Trish
Data i miejsce urodzenia: 12.08.1991
Narodowość: Amerykanka
Rodzina: Adopcyjna mama (brak kontaktu), adopcyjny tata (nie żyje), adopcyjny wujek (nie żyje), adopcyjne rodzeństwo (brak kontaktu).
Od kiedy zamieszkuje Old Whiskey: Od piątego roku życia, z półroczną przerwą na wyjazd do Las Vegas; właśnie wraca na stare śmieci.

Statystyki:

Inteligencja: 15
Charyzma: 25
Celność: 8
Refleks: 20
Kondycja: 36
Siła: 20
Spostrzegawczość: 20
Dodatkowa umiejętność: Kłamstwo/zdolności aktorskie - 24
Prawo jazdy: Nie

Wykształcenie: Ukończone liceum (w trakcie edukacji powtarzała klasę dwa razy)

Zawód wyuczony: -
Zawód wykonywany: Prostytutka, tancerka erotyczna
Języki: angielski, podstawy hiszpańskiego

Fizyczność:

Wzrost i budowa ciała: 165 centymetrów wzrostu, kobieca sylwetka – duże piersi, wydatne biodra, spore uda.
Znaki szczególne: Tatuaże – na łonie napis „Get In!”, na prawy ramieniu „Bite me”, kolorowy ptak między łopatkami, różowa kokardka na wewnętrznych stronach nadgarstka.
Kalectwa: głupota
Choroby przewlekłe: głupota
Informacje dodatkowe (opcjonalny dłuższy opis wyglądu): Trish jest młodą kobietą przeciętnego wzrostu. Ma śliczną twarz, która rzadko kiedy zdradza oznaki myślenia. Uroku dodają rumiane policzki, pełne, często uśmiechnięte usta i duże, naiwnie patrzące na świat oczy. Trish nosi najczęściej kuse spódniczki, bluzki z wyciętym dekoltem, dużo czerni połączonej ze złotem, ubrania w panterkę, obcisłe, wyglądające wręcz jak bielizna sukienki.


Charakter i osobowość:

Największa wada: Głupota
Największa zaleta: Otwartość i oddanie
Zainteresowania/hobby: Biżuteria, ubrania, malowanie paznokci, pieniądze, imprezy.
Fobie i lęki: brak
Cel w życiu/największe pragnienie: Być bogatą.
Informacje dodatkowe (opcjonalny dłuższy opis charakter): Pomimo ciężkiego dzieciństwa, które sama wspomina dobrze, jest bardzo radosną osobą. Lubi przebywać wśród ludzi – najlepiej, jakby byli mądrzejsi i bogatsi od niej, w takim towarzystwie bawi się najlepiej. Przysłuchuje się niesamowitym opowieściom o innych krajach, czy bankieta z otwartą buzią i iskierkami w oczach. Można ją zająć jak dziecko – opowieścią, układanką, nowym iPadem. Potrafi zająć się czymś z zapałem i nie zwracać uwagi na wszystko naokoło. Lubi się bawić i być zabawianą, we własnym towarzystwie czasem się nudzi. W towarzystwie potrafi się „wymieszać”. Bacznie obserwuje, naśladuje, próbuje nie odstawać od reszty, zwłaszcza, jeśli są to ludzie stojący wyżej na drabinie społecznej. Potrafi się niestety wygłupić, powtarzając coś źle, bądź mówiąc to w złym kontekście, a częste taktowne przemilczenie towarzystwa bierze opacznie za cichą zgodę z jej zdaniem.
Jest pracowita. Jako dziecko nosiła złom, sprzątała, gotowała, zajmowała się płaczliwą siostrą przyrodnią, kradła i kłamała – zawsze zapracowana!
Seks bez miłości to puste doświadczenie. Ale wśród pustych doświadczeń to jedno z najlepszych.
Nie ma zbyt dużych zahamowań. Godzi się na wszelakie perwersje, odgrywanie ról i…Aż szkoda czasu na wymieniane. Po prostu zapytaj, a odpowiedź raczej na pewno nie będzie odmowna. Co do uczuć – jeśli będziesz obiektem westchnień Trish, będziesz miał szczęście w nieszczęściu. Po pierwsze – panna Levy ma w zwyczaju stalkowanie swojego obiektu westchnień. Do tego bywa zaborcza i zazdrosna o osobę, którą obdarzyła tym magicznym uczuciem. Do plusów całej tej sytuacji należy niewątpliwe fakt, że w trakcie zakochania, Trish jest gotowa na wiele poświęceń. Zepchnęłaby twoją żonę ze schodów, jeśli tylko byś poprosił, poszłaby do więzienia i kryła… Do czasu kiedy nie zakochałaby się w kimś innym!
Ciężko ją zdenerwować, czy obrazić, większość uwag po prostu po niej spływa. Geniuszem się nie urodziła i raczej już nim nie będzie, a do tego jest niesamowicie łatwowierna. Nadużywa słów „OMG”, „Ale wieś” i „totalnie!”.

Krótka notka biograficzna postaci:
Rozmowa w barze - Trish o swoim życiu
Trish została adoptowana przez rodzinę Levy i dostała ich nazwisko w wieku 5 lat. Żyła w dość trudnych warunkach, gdyż jej adopcyjni rodzice pobierali pieniądze z urzędu i wydawali na siebie, zamiast na adopcyjne dzieci, a trochę ich było. Z rodzeństwem nigdy nie była zżyta, a po wyjeździe do Las Vegas kontakt z nim się urwał.
Patricia powtarzała klasę dwa razy – gdy była w pierwszej gimnazjum i ostatniej liceum. Nie było jej jakoś specjalnie szkoda tych dwóch lat – mogła poznać więcej ludzi, a do tego lunch na stołówce miała codziennie za darmo! Była ogólnie znaną dupodajką, tak zwaną Easy A. Jeśli kogoś bardzo lubiła – dostawał za darmo. Nie gardziła prezentami i lubiła być rozpieszczana. Mimo wielu wad była raczej lubiana za swój optymizm i energię, chociaż znalazło się parę koleżanek, które miały do niej żal za to, że spała z ich ojcami…
„Kariera” w rewiach w Las Vegas, o której tyle mówi, polegała na pracy w klubie nocnym. Wyznawała tam zasadę „płacisz, patrzysz i nie dotykasz”, chyba że było już po godzinach. Chociaż zarabiała niemało to niewiele zaoszczędziła. Wszystko wydawała na imprezy, ciuchy i okazjonalnie na kokainę. Chociaż nikomu by się nie przyznała, była już przytłoczona takim trybem życia. Za dużo się działo, za dużo seksu, za dużo narkotyków, za dużo budzenia się wciąż pijaną na hotelowej podłodze. Poza tym zaczęły drastycznie kurczyć się jej fundusze.


Majątek i ekwipunek podręczny: Dużo kolorowych ubrań, dużo czarnych sukienek, biżuteria (w większości ze sztucznego złota), smartphone, zdezelowany laptop, masa kosmetyków, torebek i butów, gaz pieprzowy, wynajęta przyczepa.

Zobacz profil autora

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach