Play by forum role play game - modern western in hot Arizona.


You are not connected. Please login or register

Morgan Smith

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1 Morgan Smith on Pią 03 Paź 2014, 15:00

Informacje podstawowe:

Imię: Morgan
Nazwisko: Smith
Pseudonim:
Data i miejsce urodzenia: 01.04.1985, Cambridge
Narodowość: Angielska
Rodzina:brat John, rodzice Anna i Henry , ale nie utrzymuje z nimi kontaktu.
Od kiedy zamieszkuje Old Whiskey: Od dwóch dni

Statystyki:

Inteligencja: 16
Charyzma:20
Celność:20
Refleks:15
Kondycja:20
Siła:10
Spostrzegawczość:19
Dodatkowa umiejętność: Broń palna wyborowa 30
Prawo jazdy: Tak

Wykształcenie:

Zawód wyuczony: wojsko/ siły specjalne
Zawód wykonywany: bez pracy
Języki: (max. 3) angielski,

Fizyczność:

Wzrost i budowa ciała: Morgan ma około 170 cm wzrostu, i jest lekkiej budowy. Jednak nie czyni to jej chudej, a raczej dobrze zbudowanej. Lata ćwiczeń sprawiły, że widać jej nieco mięśni.
Znaki szczególne: jeden tatuaż na lewej łopatce – przedstawia smoka. Poza tym kilka blizn po kulach z pistoletu – jedna na brzuchu, a druga na obojczyku.
Kalectwa:-
Choroby przewlekłe:-
Informacje dodatkowe (opcjonalny dłuższy opis wyglądu): Morgan ubiera się zawsze jak najwygodniej. Zazwyczaj to dżinsowe spodnie i podkoszulka, w zimne dni zakłada skórzaną czarną kurtkę.

Charakter i osobowość:

Największa wada: nieufna
Największa zaleta: ambitna
Zainteresowania/hobby: podróże i przygody
Fobie i lęki: Przerażają ją wysokości, dlatego nie lata samolotami
Cel w życiu/największe pragnienie: Znaleźć miejsce na ziemi, dla siebie.
Informacje dodatkowe (opcjonalny dłuższy opis charakter): Obcując z nią ma się wrażenie, że nie posiada żadnych uczuć. Wyraża emocje, ale nie koniecznie prawdziwe. Nigdy nie robi dobrego pierwszego wrażenia.

Krótka notka biograficzna postaci:
Morgan wychowała się w Anglii, ale niekoniecznie w jednym miejscu. Na jej rodzinny „dom” składali się rodzice i starszy brat. Ich życie nie było łatwe, częste zmienianie szkoły, znajomych, otoczenia. Jej ojciec, Henry, miał pracę, która wymagała wielu podróży, a ze sobą zawsze brał rodzinę. Praca ta niekoniecznie była legalna, czasami dom opuszczali w pośpiechu. Często groziło mu niebezpieczeństwo. Morgan nigdy się jednak nie dowiedziała czym tak naprawdę parał się jej ojciec, a już na pewno dla kogo pracował. W wieku 16 lat Morgan i 18 letni John uciekli z domu by odciąć się od złych interesów ojca. Po tym incydencie już nigdy go nie zobaczyli. Wrócili do rodzinnego miejsca - Cambridge, gdzie John dostał pracę. Morgan rozpoczęła swoją wojskową edukację. Po ukończeniu studiów na uczelni wojskowej udała się szkolenia do sił specjalnych. I tak po 3 letnim szkoleniu ze snajperskim karabinem przemierzała świat, służyła w kraju jak i poza nim. Wspięła się do stopnia podoficera. Z jednej z misji przywiozła rzeczone dwie kulki – jedną pod obojczykiem, drugą w brzuchu. Całe szczęście nie były jakieś wielce groźne, a profesjonalna opieka medyczna pozwoliła jej wrócić do pracy. W wieku 27 lat coś się zmieniło w życiu Morgan – zmarł jej brat. Mimo tego, że on został w Cambridge, to była jedyna osoba w jej życiu, do której mogła wysyłać kartki na zagranicznych misjach, czy nawet tych w kraju. Tak ją to dotknęło że rzuciła pracę i wyjechała do Stanów. Tutaj ostatni rok spędziła mieszkając w samochodzie i parając się różnych prac, byle tylko przeżyć. Jednak zachowywała swoją godność (czyt. nie zarabiałam sprzedając swojego ciała czy coś). Podczas jednej z podróży samochód odmówił posłuszeństwa, akurat w mieścinie o nazwie Old Whiskey.


Majątek i ekwipunek podręczny:
- 1000 dolarów
- Buick Regal 1983

Zobacz profil autora

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach