Play by forum role play game - modern western in hot Arizona.


You are not connected. Please login or register

(Jakoś po akcji w kopalni) Connor Eastman - Betty Jou

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Connor Eastman

Connor Eastman
Eastman po opatrzeniu przez doktor Roberts zadzwonił do Betty. Jakoś szczerze powiedziawszy wolał, aby za wiele osób nie wiedziało o jego złamaniu. Wyciągnął więc telefon i zadzwonił do Jou.

Betty Jou

Betty Jou
Betty odebrała prawie, że natychmiast. 
- Halo? - Odparła, nieco zdyszała.

Connor Eastman

Connor Eastman
- Biegasz? - Zapytał Eastman słysząc zdyszaną Betty, jednak uznając, że pytanie nie jest zbyt dobre. To postanowił od razu zmienić temat. - Cześć, co słychać? - Zapytał, bo szczerze powiedziawszy dawno z nią nie rozmawiał i chciał trochę pogadać.

Betty Jou

Betty Jou
- Nie, uprawiałam prze chwilą dziki seks. - Odpowiedziała bez ogródek. Własnie zapalała papierosa. - Nic ciekawego, chyba powinnam zapytać, co tam u was?

Connor Eastman

Connor Eastman
Stwierdził w myślach, że to nie jego sprawa i jak to dobrze, że nie musiał o tym z nią rozmawiać, bo to prawie tak jakby gadał o seksie z własną matką, niezbyt kusząca opcja.
- A wiesz, trochę połamaną rękę mam nieco, ale poza tym wszystko ok. - Stwierdził, bo naprawdę nie miał problemu z innymi sprawami.

Betty Jou

Betty Jou
Betty chwile milczała, zajęta swoim papierosem. 
- No... słyszałam. I co w związku z tym?

Connor Eastman

Connor Eastman
- Mógłbym wpaść i założyłabyś mi gips? - Zapytał waląc prosto z mostu, bo właściwie nie było co się z tym kryć.

Betty Jou

Betty Jou
- Ech.
Betty westchnęła ciężko. Milczała długo, jakby chcąc nastraszyć Connora, że za chwilę się rozłączy.
Lecz Betty miała za miękkie serce. Za bardzo przyzwyczaiła się do tych złamasów... była też naiwna, bo... hej, nie oszukujmy się, nawet jakby Baker zadzwonił z taką prośbą to by go przyjęła.
A ci ją wciąż nie doceniają.
- Jasne.

Connor Eastman

Connor Eastman
- Brakuje ciebie tutaj, wiesz? - Zapytał, ale wcale mu nie chodziło o opatrywanie ran, po prost gdy Betty była w mieście to wydawało mu się, że jest tak lepiej. Teraz czegoś brakowało.

Betty Jou

Betty Jou
- Mi... mi też was brakuje, ale musimy się chyba do tego wszyscy przyzwyczaić - odpowiedziała po chwili wahania. Co miała więcej dodać?
- Przejedź jutro. Zamę się twoją ręką.
Głos jej się jakby łamał.

Connor Eastman

Connor Eastman
- Dzięki Betty, do zobaczenia. - Powiedział po czym się rozłączył. Stwierdził, że najwyżej porozmawiają jak się zobaczą.

Mistrz Gry

Mistrz Gry
Wątek z opatrywaniem ręki Connora odegrany w domyśle.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach