Play by forum role play game - modern western in hot Arizona.


You are not connected. Please login or register

Carmalita Auguste

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1 Carmalita Auguste on Pon 08 Gru 2014, 11:08

Karta postaci


Informacje podstawowe:

Imię: Carmalita
Nazwisko:Auguste
Pseudonim:
Data i miejsce urodzenia: Apaloosa, 09.09.1990
Narodowość: Amerykańska
Rodzina: ojciec- Claus Auguste, matka – Ida (rodzice rozwiedzeni) Siostry: Birdie (9), Evangelia (20)
Od kiedy zamieszkuje Old Whiskey: od urodzenia

Statystyki:

Inteligencja: 39
Charyzma: 21
Celność: 0
Refleks: 26
Kondycja: 21
Siła:16
Spostrzegawczość: 27
Dodatkowa umiejętność: -
Prawo jazdy: Tak

Wykształcenie:

Zawód wyuczony: pielęgniarka
Zawód wykonywany: pielęgniarka
Języki: (max. 3) angielski, hiszpański

Fizyczność:

Wzrost i budowa ciała: 161 cm wzrostu nie za szczupła. Zawsze chodzi w króciutkich włosach, często związanych.
Znaki szczególne: -
Kalectwa: -
Choroby przewlekłe:-
Informacje dodatkowe: Carmalita jest zgrabną i urodziwą kobietą. Nie ma chyba mężczyzny, który by nie zauważył jej biustu i fajnego okrągłego tyłka. A ona jak to prawdziwa kobieta nie ukrywa tego. W pracy ubiera się wygodnie, ale z podkreśleniem jej atutów, za to po pracy jest najbardziej seksowną, ale niewyzywającą kobietą.

Charakter i osobowość:

Największa wada: brak asertywności, nie zdecydowana, naiwna, emocjonalna
Największa zaleta: pomocna, wrażliwość, życzliwość
Zainteresowania/hobby: medycyna, gwiazdeczki z pudelka,
Fobie i lęki: Boi sie wielkich pająków!
Cel w życiu/największe: Pomoc potrzebującym.
Informacje dodatkowe: Carmalita to kompletne przeciwieństwo swojej młodszej siostry. Podczas gdy Evangelia jest osobą odważną, wręcz buńczuczną, tak ona jest raczej ostrożna; w przeciwieństwie do niej nie jest pyskata, a cicha i grzeczna. W stosunku do innych jest miła i uprzejma. Nie wybija się z tłumu przebojową osobowością, choć zdecydowanie jest lubiana ze względu na to, że dla każdego ma dobre słowo i jest zwyczajnie przyjacielska. Jest pomocna, a przy tym naiwna, przez co jest dosyć często wykorzystywana przez innych. Brakuje jej asertywności. Łatwo ją zranić i doprowadzić do płaczu.
Nie jest wytrwała w swoich dążeniach, plany na przyszłość zmienia z częstotliwością światła.
W wolnym czasie uwielbia siedzieć w domu i oglądać seriale medyczne. Często też wychodzi z koleżankami i nawet czasem udaje im się zaciągnąć ją na imprezę...! Zazwyczaj jednak od nich stroni, bo jest nieśmiała i źle czuje się w dużej grupie ludzi.
Wydaje się, że pielęgniarka nie jest jeszcze do końca dojrzała. Mimo dużej wrażliwości i faktu, że ma złote serce, to ciągle ma trochę dziwny system wartości. Dużą wagę przywiązuje do wyglądu zewnętrznego. Być może ze względu na to, że była trochę chowana "pod kloszem" nie zdaje sobie do końca sprawy z okrucieństwa świata, bo mimo wypowiadania dużych haseł typu: "chcę pomagać", "chcę dobrze" - tak naprawdę nie ma pojęcia, że kryje się za tym ciężka praca, że wielokrotnie dostanie po dupie i że zdecydowanie dorosłe życie wcale nie jest takie kolorowe i nie zawsze ma swój happy end.

Krótka notka biograficzna postaci:
Carmalita dorastała jak oczko w głowie swoich rodziców, była przykładną uczennicą. Najczęściej kłóciła się z Evangelią, która prowokowała awantury, które i tak wygrywała młodsza córcia. Mimo tego kocha swoje siostry przede wszystkim wspiera je i często z nimi rozmawia. Gdy miała 11 lat jej rodzice się rozwiedli i zaczęła pomagać matce w domu przy siostrach. Skończyła szkołę zaczęła uczęszczać i dojeżdżać na zajęcia do Wyższej Szkoły Medycznej, którą ukończyła w I stopniu.I na razie nie wie co dalej będzie robić. Dopiero, co pod presją otoczenia poszła do pracy jako pielęgniarka. Mieszka z matką. Nie popiera zachowania ojca i jego przynależności do Świętych, jednak spędza z nim czas. Chce jedynie być od jego „biznesów” z daleka. Nie ma żalu do ojca. Skrzywdził jej matkę, ale po tylu latach dziewczyna nie chowa do niego urazy. Podczas rozwodu rodziców była za młoda by zrozumieć, co takiego między nimi zaszło.
Majątek i ekwipunek podręczny:
mały zestaw do pierwszej pomocy (Bandaże, chusta trójkątna, mała maseczka do Rko, jednorazowe rękawiczki ), klucze do domu, telefon Szajsung, pomadka i lusterko.

Zobacz profil autora

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach