Play by forum role play game - modern western in hot Arizona.


You are not connected. Please login or register

Jackie Finn

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1 Jackie Finn on Pon 12 Sty 2015, 23:59

Informacje podstawowe:

Imię: Jack, Jackey
Nazwisko: Finn
Pseudonim: Trigger
Data i miejsce urodzenia: 12.01.1979, Indiana
Narodowość: Amerykanin
Rodzina: Ojciec Ben, matka Jenny (odeszła, gdy Jack miał 13 lat), siostra Beth. Wszyscy, prócz matki (wielka niewiadoma) obecni w Indianie.
Od kiedy zamieszkuje Old Whiskey: Tydzień

Statystyki:

Inteligencja: 18
Charyzma: 16
Celność: 18
Refleks: 18
Kondycja: 16
Siła: 16
Spostrzegawczość: 18
Dodatkowa umiejętność: rusznikarstwo - 30
Prawo jazdy: Tak

Wykształcenie:

Zawód wyuczony: Rusznikarstwo
Zawód wykonywany: Rusznikarz
Języki: Angielski, hiszpański

Fizyczność:

Wzrost i budowa ciała: 188 centymetrów wzrostu, 87 kilogramów. Dobrze zbudowany, nieprzesadnie umięśniony. Sylwetka niemal zawsze wyprostowana, dumna.
Znaki szczególne: Charakterystyczne znamię na karku.
Kalectwa: Odgryziony kawałek małżowiny prawego ucha, odcięta połowa małego palca lewej dłoni.
Choroby przewlekłe: brak

Charakter i osobowość:

Największa wada: Pycha, duma.
Największa zaleta: Lojalność.
Zainteresowania/hobby: Przede wszystkim wszelka broń palna, motocykle, kobiety, czytanie książek.
Fobie i lęki: Paniczny strach przed głębokością, niechęć do wszelkiego robactwa.
Cel w życiu/największe pragnienie:
Informacje dodatkowe:
Jackey jest osobą, która szybko daje o sobie znać. Niekoniecznie w pozytywny sposób. Co prawda nie rzuca się od razu na pierwszy plan, jednakże wystarczy wejść z nim w chociażby niewielki zatarg, a szybko można się przekonać jak wielkim wrzodem na tyłku potrafi być. Jest dumny, czasami zbyt pewny siebie i swoich umiejętności, co często pakuje go w kłopoty, ale jest także zaradny i pomysłowy, co pozwala mu się z tych kłopotów wykaraskać. Jest także osobą, która wykonuje powierzone mu zadania, co czyni go godnym polecenia.
Szybko się nudzi, to trzeba mu oddać. Jeżeli nie zajmuje się tym, co sprawia mu frajdę, to potrafi naprawdę szybko odwrócić się na pięcie i iść zabrać się za coś innego.
Wobec swoich jest lojalnym druhem, na którego można liczyć w ciężkich sytuacjach, jednakże trzeba się nieźle natrudzić, by wejść w naprawdę wąskie grono jego przyjaciół.
Interesowny, gdy trzeba brutalny i chamski, gdy trzeba miły i towarzyski. Ambitny, ale nie chory na ambicję. Prawda - mierzy wysoko, ale zna też swoje miejsce i nie dąży po trupach do celu. Zazwyczaj.
Uzależniony od papierosów (chociaż osobiście woli cygara), dobrego alkoholu, odgłosu silnika i dźwięku odbijających się od ziemi łusek.

Krótka notka biograficzna postaci:

Trigger odkąd pamięta zawsze balansował pomiędzy zwyczajnym życiem, a gangsterką, do której powoli, ale konsekwentnie popychał go jego ojciec, który sam mógł się "szczycić" mianem Człowieka Ponad Prawem. Podobnie zatem jak stary Benn, Jackey uczył się obsługiwania, składania, czyszczenia, naprawiania oraz usprawniania broni palnej. Jednakże trzeba było mu oddać, że był ambitny i chciał po prostu "coś wiedzieć". Dlatego też skończył szkołę, mimo kręcenia oczami przez ojca. Nie był prymusem, powtarzał klasę, ale udało mu się, zaparł się i zdał.
Gdy tylko zakończył edukację i stał się pełnoletni, przeszedł całkowicie na stronę ojca i w niedługim czasie stał się członkiem całkiem sporego gangu motocyklowego w Indianie. I tam rozwijał swój talent, jedyną rzecz, którą nauczył go ojciec. Zajmował się przede wszystkim bronią.
Na przestrzeni lat wyrobił sobie całkiem niezłą opinię i rozgłos na cały stan.
Był zadowolony z takiego życia, miał wszystko co potrzeba. Pieniądze, alkohol, kobiety. A, że czasem trzeba było rozwalić komuś głowę, albo zastraszyć palu cieniasów - cóż, praca jak każda inna.
Jednakże każde szczęście kiedyś się kończy. I Finn miał właśnie nieszczęście zastrzelić nie tego człowieka, którego powinien. Lawina problemów przygniotła go do ziemi szybciej, nim zwłoki jego ostatniej ofiary zdążyły ostygnąć.
Zmuszony do pożegnania się ze swoją rodziną. Tą prawdziwą i tą przybraną, ruszył swoim motocyklem daleko, do Arizony. Tam czuł się bezpieczniej.
Niespełna tydzień temu zawitał w miasteczku o nazwie Old Whiskey. Oczywiście nie miał zamiaru rezygnować z dotychczasowego trybu życia, dlatego też szybko zrobił małe rozpoznanie w terenie. Dowiedział się wszystkiego, czego miał i teraz musiał zrobić już tylko jedno.
Dogadać się z Sue Bakerem i dołączyć do Świętych.

Majątek i ekwipunek podręczny:
- Chopper Boss Hoss ZZ4 [1998]
- Przyczepa

Zobacz profil autora

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Similar topics

-

» Finn Turner
» Jackie boy

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach