Play by forum role play game - modern western in hot Arizona.


You are not connected. Please login or register

Przyczepa Setha 'Sety' Clustera

Idź do strony : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 14 z 14]

1Przyczepa Setha 'Sety' Clustera - Page 14 Empty Przyczepa Setha 'Sety' Clustera Wto 13 Sty 2015, 00:15

Seth Cluster

Seth Cluster
First topic message reminder :

Jeśli ktoś zawędruje do końca osiedla przyczep zauważy jedną w dość... ciekawym stanie.
Jeśli akurat świeci się w jej oknach światło, to na zewnątrz musi stać motocykl nie pierwszej nowości, postawiony na stopce tuż nieopodal skrzynki pocztowej. Po wejściu po drewnianych schodkach na dobudowany, zadaszony 'ganek' należy otworzyć drzwi, potem moskitierę, a w końcu wchodzi się do dość niewielkiego wnętrza. Po prawo, na samym końcu znajduje się aneks kuchenny.
Nowy to on z pewnością nie jest, ale nie da się też powiedzieć żeby był zaniedbany. Nieco bliżej, na lewo od aneksu znajduje się stolik z trzema krzesłami, nad którym na ścianie naklejony jest plakat Lemmy'ego z Motorheada. Zaraz obok stolika jest kanapa, a naprzeciwko niej, tuż przy wejściu niewielkich rozmiarów telewizor kineskopowy - cóż, widać że Seth raczej nie bardzo dba o wygody.
Po lewo, gdzie kończy się kanapa, jest ściana, która oddziela główne pomieszczenie od łazienki. Za małą łazienką jest niewielki pokoik, gdzie umiejscowione jest łóżko.
Charakterystyczną cechą przyczepy jest spora kolekcja płyt jednej tylko kapeli - Motorhead. Podobnie jak flaga rozwieszona nad łóżkiem i praktycznie niezlliczona ilość plakatów, jakimi 'sypialnia' jest powyklejana.


326Przyczepa Setha 'Sety' Clustera - Page 14 Empty Re: Przyczepa Setha 'Sety' Clustera Pon 25 Maj 2015, 15:39

Seth Cluster

Seth Cluster
Seth spojrzał na niego i prawdopodobnie wyczuł że tamten będzie czekał na przytyk co do pazerności Willy'ego. Ale nieeee...
- Nie no, co ty, teraz masz Trish w domciu, korzystaj. Rozplącz sobie jajniki i leć do niej. Przynajmniej teraz wiem co ci kupię na urodziny. - wyszczerzył się i nakreślił ptaszka na jego misternym planie.

327Przyczepa Setha 'Sety' Clustera - Page 14 Empty Re: Przyczepa Setha 'Sety' Clustera Pon 25 Maj 2015, 15:45

William Parker

William Parker
- Tsatsatsa, ciebie pojebało - popukał się w czoło.
- Co, strój francuskiej pokojówki? - spytał. - To chyba jak ty, kurwa, w tym wypierdolisz - powiedział i się zastanowił. Boże, za niedługo ma urodziny. Już czuł się staro.
- Chyba nie myślisz, że ona u mnie tyle czasu będzie - zaśmiał się.

328Przyczepa Setha 'Sety' Clustera - Page 14 Empty Re: Przyczepa Setha 'Sety' Clustera Pon 25 Maj 2015, 16:07

Seth Cluster

Seth Cluster
- Nie myślę, ja to wiem, jak się do ciebie przyklei to zostanie u ciebie. I będziesz miał poranne śniadanka, za które będziesz użyczał swojego świętojebliwego przyrodzenia żeby poczuła się wyjątkową. Zobaczysz! Ja bym nie narzekał na twoim miejscu w każdym razie. - wzruszył ramionami i wyszczerzył się niewinnie, jak tylko on potrafił.

329Przyczepa Setha 'Sety' Clustera - Page 14 Empty Re: Przyczepa Setha 'Sety' Clustera Pon 25 Maj 2015, 16:12

William Parker

William Parker
- Będzie więcej powodów, by wypieprzać stąd jak najszybciej - powiedział ze śmiechem, nie komentując tego, że pewnie by na tym dobrze wyszedł. Seth mógł robić za jego doradcę, bo był przecież ogarnięty. - Ciebie nie jest trudno zadowolić, Cluster - zaśmiał się i polał im obu.
- Chociaż się kurwa wyśpię po dzisiejszym.

330Przyczepa Setha 'Sety' Clustera - Page 14 Empty Re: Przyczepa Setha 'Sety' Clustera Pon 25 Maj 2015, 16:59

Seth Cluster

Seth Cluster
- Mnie nietrudno? Jewy, czy ty właśnie obraziłeś Beth?! - zerwał się do siadu chcąc zagrać wielce wkurwionego.
- Jak ja ci zaraz zasa... Nie no, trochę masz rację. Ale ostatnio obiecała że przebierze się za pielęgniarkę, więc w sumie czekam na to. Mam tylko nadzieję że nie zachce się jej jakichś Pisiont Twarzy Greja, bo tego bym nie zniósł, jednak są jakieś granice...

331Przyczepa Setha 'Sety' Clustera - Page 14 Empty Re: Przyczepa Setha 'Sety' Clustera Pon 25 Maj 2015, 17:07

William Parker

William Parker
Spojrzał na Clustera.
- No, już się boję, patrz - udał, że kolana mu drżą. - Nie pozbieram się - sarknął i zaraz odetchnął. Po to, by wybuchnąć śmiechem.
- Nie zniósłbyś tego, że miałbyś trzaskać biczem czy ona by tobie w tyłek trzaskała biczem? - spytał, jakby chciał oznajmić Sethowi, że Beth też pewnie dominowanie lubi, hehe. - Granic jest sporo, mój przyjacielu - mruknął, zapijając swoje słowa.
- Za problemy, bo tych jest w chuj.

332Przyczepa Setha 'Sety' Clustera - Page 14 Empty Re: Przyczepa Setha 'Sety' Clustera Pon 25 Maj 2015, 17:24

Seth Cluster

Seth Cluster
- Ta, za problemy. - zgodził się i golnął sobie zdrowo, zaraz potem wzdychając.
- Nie wiem które byłoby gorsze. Po prostu nie chcę popełniać takiego chujowego cliche. Poza tym nie chodzę w garniaku, nie mam kilku miliardów i nie jestem pojebanym sadystą. Jestem tylko sadystą. - uśmiechnął się niewinnie i podrapał się po głowie, by zaraz potem oprzeć łokcie na kolanach.

333Przyczepa Setha 'Sety' Clustera - Page 14 Empty Re: Przyczepa Setha 'Sety' Clustera Pon 25 Maj 2015, 17:28

William Parker

William Parker
- Jesteś jedną z ostatnich osób, które widzę oczami wyobraźni w garniaku - powiedział. - No, chyba że będziesz musiał skończyć w Heaven's i ci dziewczyny namalują to bym nie był jakoś zdziwiony - zaśmiał się.
- Sadysta? - przyglądał się Sethowi nieco sceptycznie. - Meh, jak każdy z nas.

334Przyczepa Setha 'Sety' Clustera - Page 14 Empty Re: Przyczepa Setha 'Sety' Clustera Pon 25 Maj 2015, 17:55

Seth Cluster

Seth Cluster
Seth kiwnął głową.
- Może kiedyś założę. Kiedyś. Ale to jak z tym co się mówi Śmierci - NIE DZISIAJ. - uśmiechnął się i zmarszczył brwi.
- No cóż. Czasami mam taką olbrzymią ochotę... Po prostu wziąć i komuś najebać. Wyładować się. Kontroluję to jednak. Kiedyś nie potrafiłem i przez to siedziałem na dołku kilkukrotnie, bo wszczynałem burdy. Ale takie rzeczy zostają.

335Przyczepa Setha 'Sety' Clustera - Page 14 Empty Re: Przyczepa Setha 'Sety' Clustera Pon 25 Maj 2015, 18:06

William Parker

William Parker
- No wiesz, wypadałoby założyć, skoro masz zamiar ślub brać - powiedział sceptycznie. - O ile się zgodzi, to raz. Dwa, o ile twoje ego się zmieści w garniak, pożyczyć ci krawat? - zaśmiał się i wyprostował.
- Człowieka to tak kusi, nie? Zbiera się, zbiera, a potem kurwa, dobrze byłoby się wyładować na takiej Piździe, żeby co nieco się dowiedzieć - odetchnął. - Szkoda, że trzeba uważać na pieprzone psy, to by się porozmawiało w warsztacie - westchnął i wsparł brodę o dłoń.
- Polecam jogę - powiedział całkiem poważnie, ale zaraz się uśmiechnął. Był pewien, że Sefa to łupnie w kręgosłupie i już się kumpel nie wyprostuje. - Ale rozumiem, o co chodzi.

336Przyczepa Setha 'Sety' Clustera - Page 14 Empty Re: Przyczepa Setha 'Sety' Clustera Wto 26 Maj 2015, 12:41

Seth Cluster

Seth Cluster
Seth uniósł brwi trochę niedowierzając.
- Ja i joga? Ocipiałeś stary. - wyszczerzył zęby. - ja wiem, że chętnie byś popatrzył jak się rozciągam, ale mnie nie jarają te pierdoły z anusem w perfekcyjnej korelacji z podłożem czy inne pierdoły. Poza tym nie wyobrażam sobie siebie robiącego wygibasy o wschodzie słońca.
Pociągnął ze szklanki i zastanowił się.
- Trzeba poczekać na moment kiedy zrobi się gorąco. I spuścić taki wpierdol, żeby nie był zbyt oczywisty i żeby odczuli go tak dotkliwie jak tylko można.

337Przyczepa Setha 'Sety' Clustera - Page 14 Empty Re: Przyczepa Setha 'Sety' Clustera Wto 26 Maj 2015, 13:16

William Parker

William Parker
- Nie wiesz, co tracisz - powiedział. - Chociaż... meh, zapomnij. Masz Beth w końcu - odpowiedział z uśmiechem złośliwym i nieco przekornym, aczkolwiek to wszystko spowodowane było tym, że alkohol już śmiało buzował w organizmie. Parker się wzdrygnął, czy to ze zmęczenia, czy z nikłego chłodu, nieważne.
- Nie wiem czy chciałoby mi się wpierdol spuszczać, ale zawsze jakoś wyżyć się można. Prędzej czy później, mniej lub bardziej dotkliwie - uśmiechnął się. - Zresztą, powinniśmy za jakiś czas zdobyć jakiegoś łebka, żeby z nami się kilkoma informacjami po...dzielił - ziewnął i łyknął alkoholu, podnosząc się do siadu. Po to, by się dźwignąć na proste nogi, przy czym się zachwiał.
- Albo chuj, nie słuchaj mnie - zaśmiał się. - Już mam dość rozmów na poważniejsze tematy i to najwyżej... eee, najwyżej potem ogarniemy, Cluster. Zobaczy się - to powiedziawszy, Parker odpalił papierosa, ze szklanki pociągnął.
Podał dłoń Sethowi.
- Na razie, pomyśl o tym wszystkim - dorzucił i skierował się do siebie dość nietrzeźwym krokiem.

/zt

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 14 z 14]

Idź do strony : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach