Play by forum role play game - modern western in hot Arizona.


You are not connected. Please login or register

Devon Manson

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1 Devon Manson on Sob 17 Sty 2015, 20:24

Karta postaci


Informacje podstawowe:

Imię: Devon
Nazwisko: Manson
Pseudonim: Lost
Data i miejsce urodzenia: 16.06.1990r Old Whiskey
Narodowość: ‘Murica
Rodzina: Thomas Manson (Święty, obecnie w więzieniu); Cynthia Moore (nie utrzymuje kontaktu); Tanya Manson (macocha, zamieszkuje w Chicago), przyrodni brat Zed ( † 2003) 
Od kiedy zamieszkuje Old Whiskey: Od zawsze. Choć z przerwami.

Statystyki:

Inteligencja: 16
Charyzma: 25
Celność: 16
Refleks: 26
Kondycja: 16
Siła: 16
Spostrzegawczość: 20
Prowadzenie pojazdów: 15
Prawo jazdy: Tak 

Wykształcenie: Średnie

Zawód wyuczony: -
Zawód wykonywany: Tatuażysta
Języki: Angielski, Hiszpański

Fizyczność:

Wzrost i budowa ciała: Mierzy sobie 169cm. Normalna, krągła sylwetka. 
Znaki szczególne: Blizna przecinająca usta po prawej stronie; kilka tatuaży; intensywnie niebieskie oczy
Kalectwa: -
Choroby przewlekłe: Zaburzenia afektywne dwubiegunowe
Informacje dodatkowe: Średniego wzrostu młoda kobieta o krągłym biuście i zgrabnych nogach. Co tu dużo mówić? Minęło sporo lat od kiedy biegała po Old Whiskey jako mała dziewczynka. Dorosła, bestyjka, jednak drobny nosek i oczy po ojcu nie zmieniły się ni cholery. Wciąż intensywnie błękitne, o ciemnej ramie i łobuzerskich iskierkach. Usta dość wąskie, ostro wykrojone, z przebiegającą po nich pionową blizną po prawej stronie – pamiątką pamiętnego lata. Długie włosy, naturalnie blond, rozjaśnia jedynie na grzywce – resztę farbuje na czarno. Zwykle spina je w kocuk bądź kok, by nie przeszkadzały przy pracy. Charakter i osobowość:

Największa wada: Zawziętość i traktowanie wszystkiego jako grę
Największa zaleta: Również zawziętość. Dodatkowo honorowość. 
Zainteresowania/hobby: Muzyka, majsterkowanie, moda alternatywna
Fobie i lęki: Robienie selfie w lustrze po pijaku, niespodziewany dotyk innej osoby
Cel w życiu/największe pragnienie: Pomścić brata i żyć w spokoju.
Informacje dodatkowe: Dotychczasowe życie odcisnęło potężne piętno na Devon. Wychowanie ojca ukształtowało ją na czasem nieco oschłą, zawziętą sukę, która zmiecie z powierzchni ziemi każdą przeszkodę która stanie jej na drodze do celu. Święci nauczyli ją zabawy – pokazali, że każdą grę można wygrać, jeżeli tylko samemu ustala się zasady. Gwałt nauczył ją nieufności do innych ludzi i sprawił, że nikt nie może dotknąć jej bez osobistego ku temu zezwolenia. Pokazał agresję. Narzucił pokorę wobec własnego życia. Zed ukazał poświęcenie. Honor, którego brakowało czasem nawet ojcu.
W skrócie… nie należy oczekiwać lekkich i łatwych stosunków socjalnych po Zgubie.

Krótka notka biograficzna postaci:
Urodziła się tu: w Old Whiskey. Córka jednego ze Świętych i miejscowej dziewczyny, którą Dev zna jedynie ze zdjęć i opowieści. Tuż po urodzeniu jej zapragnęła lepszego życia i wyjechała, by nigdy więcej nie wrócić do, jak ją zwała, zapyziałej wiochy. Wychowywał ją więc ojciec z drugą partnerką, matką jej starszego o pięć lat przyrodniego brata Zeda (który był notabene efektem jednonocnej przygody). 
Dorastała w męskim świecie pełnym motocykli, hazardu i.. kilku innych rzeczy, od których mała dziewczynka powinna trzymać się z daleka. Nigdy jednak nie narzekała na to – przesiąkła światem ojca do cna. Jej życie wypełniało majsterkowanie, ciężka muzyka i absolutna wolność. Nigdy niczego jej nie zabraniano – mogła bawić się do późna i chodzić, gdzie tylko chciała. Czuła się niby księżniczka całego świata, zawsze pewna wsparcia swojej jedynej rodziny, jaką był jej gang ojca. Zbytnia pewność siebie i poczucie bezpieczeństwa, jednakże, odbiły się dziewczynie czkawką latem 2002 roku, kiedy to wracając późną nocą do domu z jakiegoś cholernego kinderbalu oberwała w łeb i, krótko mówiąc, zaciągnięto ją w krzaki. Kiedy ją znaleziono było już po wszystkim. 
Zed i Thomas przez kolejne tygodnie na własną rękę szukali sprawcy – sprawa nigdy nie została zgłoszona policji. Mansonowie od zawsze wierzyli w osobiście wymierzaną sprawiedliwość. Poszczęściło się Zedowi – okazało się, że zaatakował ją ganger z Appaloosa City. Pech chciał, że miał w mieście wsparcie, któremu młodemu brakowało – dotkliwie pobity trafił do szpitala, gdzie zapadł w śpiączkę. Po roku walki w końcu odłączono aparaturę. 
Już w chwili wyjazdu Zeda do Appaloosa City, macocha zabrała Devon z Old Whiskey na północ kraju. Często zmieniała szkoły, jak i miejsca zamieszkania – w końcu jednak, po latach, wróciła na stare śmiecie, do których ciągnęło ją zawsze. To był jej jedyny dom. Prawdziwy. Nawet fakt, że Thomas już przeszło rok temu trafił do więzienia z toną zarzutów o handel bronią i morderstwa, nie był w stanie odciągnąć jej od korzeni. Z początku próbowała żyć normalnie, pomagając w tutejszym sklepie i warsztacie samochodowym, jednak jej prawdziwa natura w końcu wzięła górę. Idąc w ślady ojca postanowiła dołączyć do Świętych.


Majątek i ekwipunek podręczny:

Sprzęt do tatuowania (niewielkie „studio” w domu), stary dom rodzinny Mansonów, trawka, babskie duperele, nóż (grawerowany recurve brata), ojcowski Red Rod Sportster, portfel, zdjęcie „tego skurwysyna” (jedna z niewielu rzeczy, które miał przy sobie Zed po incydencie w Appaloosa City)

Zobacz profil autora

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach