Play by forum role play game - modern western in hot Arizona.


You are not connected. Please login or register

Thomas Ray

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1 Thomas Ray on Nie 25 Sty 2015, 23:40

Karta postaci


Informacje podstawowe:

Imię: Thomas
Nazwisko: Ray
Pseudonim: Nazwisko robi jako pseudonim
Data i miejsce urodzenia: 13 kwietnia 1978
Narodowość: Amerykanin
Rodzina: Matka, Ojciec i dwie siostry gdzieś w NY
Od kiedy zamieszkuje Old Whiskey: Od tygodnia

Statystyki:

Inteligencja: 16
Charyzma: 16
Celność: 26
Refleks: 26
Kondycja: 16
Siła: 13
Spostrzegawczość: 22
Dodatkowa umiejętność: Majsterkowanie 15
Prawo jazdy: Tak

Wykształcenie:

Zawód wyuczony: Mechanik
Zawód wykonywany: Ochroniarz
Języki: (max. 3)
Angielski (ojczysty)
Hiszpański ( komunikatywny)


Fizyczność:

Wzrost i budowa ciała: 182 cm Szczupły, ale z dokładnie widocznymi mięśniami. Można powiedzieć, że Thomas zapomniał trochę masie i odrazu wziął się za rzeźbę.
ZNAKI szczególne:
Tatuaż NY7 na prawej łopatce ( od nazwy jego starego gangu New York 7)
Mała, już prawie niewidoczna blizna na lewym obojczyku.
Kalectwa: Brak
Choroby przewlekłe: Palenie
Informacje dodatkowe (opcjonalny dłuższy opis wyglądu):
Jak już zostało wyżej napisane, Thomas jest wysoki i szczupły. Nie uświadczysz na nim ani grama tłuszczu, same mięśnie, jednak nie jest klocem, wręcz przeciwnie. Thomas to typowy ektomorfik i mimo ciężkich treningów nie był w stanie przybrać na masie, więc pozostała mu rzeźba. Nigdy mu się nie chciało dbać o swe czarne włosy, więc strzyże je krótko, dzięki czemu nie opadają na niebieskie oczy i lekko haczykowaty nos.
Najczęściej ubiera się w spodnie w kolorze khaki i bluzki z krótkim rękawem. Bardzo często ma na twarzy okulary przeciwsłoneczne. Jest to jego pewnego rodzaju ZNAK rozpoznawczy, rzadko się bez nich rusza.


Charakter i osobowość:

Największa wada: Lenistwo
Największa zaleta: Lojalność
Zainteresowania/hobby: Boks Tajski, Motoryzacja
Fobie i lęki:
Cel w życiu/największe pragnienie: Chce zarobić dużo kasy i być przeciwieństwem swoich rodziców. Nie chce, by jego przyszłe dzieci musiały wychowywać się tak jak on.
Informacje dodatkowe (opcjonalny dłuższy opis charakter) Thomas to przykład zmarnowanego potencjału. Szalenie inteligentny i zdolny, jednak brak zainteresowania ze strony rodziców i złe towarzystwo sprawiło, że zmarnował szansę daną przez los. Pewny siebie, twardo stąpa po ziemi. Nie przyzwyczajony do zwykłej pracy chce zarobić i się nie narobić. Większość ludzi traktuje z pogardą, więc nie ma problemu z ich krzywdzeniem, nie powoduje to u niego wyrzutów sumienia. Nie docenia ciężkiej pracy, zawsze szuka sposobu by zarobić i się nie narobić. Dobrze maskuje uczucia i potrafi udawać kogoś zupełnie innego od tego kim jest w rzeczywistości. Jest niecierpliwy i narwany.

Krótka notka biograficzna postaci:
Urodził się w NY w biednej rodzinie, której głową był pijak, magazynier z zawodu. Przynajmniej do czasu, aż nie stracił pracy. W domu Thomasa nigdy się nie przelewało. Większa była szansa znaleźć butelkę wódki niż wolny grosz.
Jako dziecko Thomas wykazywał się dużymi zdolnościami i była wielka szansa, że dużo osiągnie, Niestety, przyszedł na świat w złym miejscu. W domu często nie miał co jeść, więc zbierał puste butelki i złom by uzbierać na chleb. Rodzice się nim nie interesowali, więc gdy podrósł wolał chodzić z kolegami na piwo niż do szkoły. Gdy był nastolatkiem pierwszy raz napadł na stacje benzynową, a później poszło już z górki. Zakłady jubilerskie, monopolowe, kantory i tak dalej. W końcu poznał członków gangu NY7 i po jakimś czasie dołączył do nich. Był to jeden z wielu gangów w Nowym Yorku, specjalizował się w kradzieżach samochodów i przy pomocy rosyjskiej mafii sprzedawali je do Europy. Wtedy właśnie Thomas odkrył swój talent. Miał niezwykłą smykałkę do kradzieży samochodów Po niedługim czasie był w stanie otworzyć każdy zamek. Dorobił się, a ze swoją rodziną zerwał kontakt. Niestety podczas jednej z akcji zaliczył wtopę i został złapany przez policję. Dostał 5 lat więzienia za kradzież samochodów i udział w zorganizowanej grupie przestępczej.Odsiedział 4 ponieważ został zwolniony za dobre sprawowanie. Gdy wyszedł z pudła okazało się, że NY7 poszedł w rozsypkę, ponieważ nie wytrzymał konfliktu z chińską triadą. Okazało się, że chinole zaczęli polować i na niego, więc nie namyślając się długo spieprzył z Nowego Yorku i na ślepo wybrał Old Whiskey. Kupił przyczepę i zatrudnił się jako ochroniarz na złomowisku, ale to tylko tymczasowo. Przecież nie będzie pracował jak głupi za grosze, skoro można prościej, prawda?


Majątek i ekwipunek podręczny: scyzoryk, długi wąski metalowy drut, klin, wytrych, kilka piłeczek pingpongowych, papierośnica z papierosami, zapalniczka, okulary przeciwsłoneczne, latarka, bandaż, apteczka, portfel, TELEFON, kluczyki od samochodu i przyczepy, Toyota Camry (1991)

Zobacz profil autora

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach