Play by forum role play game - modern western in hot Arizona.


You are not connected. Please login or register

Appaloosa Plains Avenue

Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 10, 11, 12  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 6 z 12]

1Appaloosa Plains Avenue - Page 6 Empty Appaloosa Plains Avenue Pią 16 Maj 2014, 20:08

Mistrz Gry

Mistrz Gry
First topic message reminder :

Czteropasmowa ulica prowadzi przez prawie całe centrum. Budynki tutaj są zadbane, kamienice dopieszczone, a pośród mijanych lokali z pewnością zauważysz szyldy znanych marek. Dużo tu przecznic, więc i dużo przystanków na światłach. Za to nietrudno o złapanie taryfy, jeśli zmęczysz się chodzeniem. Jeśli się rozejrzysz, zobaczysz górujące nad miastem wieżowce, zarówno mieszkalne, jak i należące do firm.


126Appaloosa Plains Avenue - Page 6 Empty Re: Appaloosa Plains Avenue Nie 05 Kwi 2015, 20:37

Liluye

Liluye
- To fakt. W sumie bałam się, że twój ojciec albo Jim.. - skrzywiła się - a padło na was - westchnęła. - Mam nadzieje, że okaże się, ze to wcale nie jest tak straszne jak mogłoby się wam wydawać. A ja przy okazji nauczę się strzelać.. ale.. praca, dom, treningi z psem, Viva i jeszcze ten cały warsztat? - pokręciła głową - mam nadzieję, że jakoś to uda się obejść.. - dojadła lody i wzieła sie już na serio za kawę. Wybuchnie po tym.
- To nie o to chodzi, bo o tłuszcz łatwo.. a tłuszcz to na końcu.. Mięśnie i w ogóle- pokręciła głową. Tycie wydawało się tylko takie łatwe..

127Appaloosa Plains Avenue - Page 6 Empty Re: Appaloosa Plains Avenue Nie 05 Kwi 2015, 20:44

Evangelia Auguste

Evangelia Auguste
- Mięśnia nabierzesz jak będziesz charować jak wół dla Świętych, się nie bój. Albo możesz ze mną na siłkę łazić. Hm, ale na kickboxing, to dla ciebie jeszcze za wcześnie - popatrzyła krytycznie na koleżankę.
- No ale nic. Jak mówiłam, będzie dobrze. Ja to bym wolała tylko nie dostawa od Jima po pysku bo jak się wkurwię i mu oddam to jescze mu się łeb odkręci... papa byłby zły.

128Appaloosa Plains Avenue - Page 6 Empty Re: Appaloosa Plains Avenue Nie 05 Kwi 2015, 20:49

Liluye

Liluye
- Popracowałabyś dwa dni w stajni to byś zobaczyła.. a pracować dla świętych nie mam zamiaru - pokręciła głową. - Na pewno nie bedę z nimi nigdzie jeździć. Pracuję dla Betty i przed nią odpowiadam. Muszę z nią jeszcze porozmawiać - westchnęła na myśl o tym.
Na wizje odkręcającej się głowy jimbo parsknęła smiechem.
- Tak, tak, na pewno. Jak o nim myslę ot pewnie by ci oddał.

129Appaloosa Plains Avenue - Page 6 Empty Re: Appaloosa Plains Avenue Nie 05 Kwi 2015, 20:55

Evangelia Auguste

Evangelia Auguste
- N zobaczyłabym a poczuła. Smród. - skrzywiła się.
- Prf, jeszcze nie widziałaś co potrafię - puściła jej oko - Oddałby jeśli by trafił, beka jest powolna.
Dojadła swoje lody i oparła się na krześle.
- Dooobre było.

130Appaloosa Plains Avenue - Page 6 Empty Re: Appaloosa Plains Avenue Nie 05 Kwi 2015, 20:57

Liluye

Liluye
- Chodzi mi o to, że to nie jest łatwe. Po prostu jestem chuda - wzruszyła ramionami, jakby to nie było jej wielkim kompleksem - i dlatego się wydaje, że nie mam mięśni - odstawiła do połowy wypitą kawę.
- Nie mam już miejsca - oparła się też i polozyla dłonie na brzuchu - Bo jeszcze chwila i pęknę.

131Appaloosa Plains Avenue - Page 6 Empty Re: Appaloosa Plains Avenue Nie 05 Kwi 2015, 21:02

Evangelia Auguste

Evangelia Auguste
- A tego byśmy nie chcieli. Poof! Jak nadmuchana żaba.
Przekręciła kark, który strzyknął głośno i przeciągnęła się.
- Dobra, to żeśmy się poleniły a ja wydałam fortunę na coś co się może okazać strasznym błędem... to co, wracamy, czy masz coś jeszcze na oku? - zafalowała brwiami.

132Appaloosa Plains Avenue - Page 6 Empty Re: Appaloosa Plains Avenue Nie 05 Kwi 2015, 21:07

Liluye

Liluye
- Nie rób tak! - skrzywiła się słysząc jak strzyka karkiem. Okropny dźwięk.
- Nie błędem, na pewno nie błędem. Wyglądałaś super. Pójdziesz do jakiegoś klubu i zobaczysz - pokiwała do siebie głową. Potem podniosła się trochę ociężale.
- Muszę coś jeszcze załatwić w Old Whiskey, wracamy - podkradła swoją torbę z butami.

133Appaloosa Plains Avenue - Page 6 Empty Re: Appaloosa Plains Avenue Nie 05 Kwi 2015, 21:09

Evangelia Auguste

Evangelia Auguste
- Ale jak? Tak? - i strzeliła palcami.
- Noo... się okaże. Ale przyżekam, jak się ktoś będzie śmiał to ci osobiście ogolę głowę.
Wstała też nieco wolno i poszły razem na przystanek.
/zt

134Appaloosa Plains Avenue - Page 6 Empty Re: Appaloosa Plains Avenue Sob 11 Kwi 2015, 21:52

Foxxy McGyver

Foxxy McGyver
-> Z Arizona Drive
Morgan wjechala do podziemnego parkingu w poszukiwaniu miejsca.
- Nie, z barem wszystko dobrze. - odpowiedziała. Na chwilę zamilkła, by zaparkować. Szybko i w miarę sprawnie Nissan został zaparkowany. Odczepiła swój pas i westchnęła.
- To tylko seks koleżanka? - powiedziała w zapytaniu, bo sama nie wiedziała jak ją określić. - Strzeliła focha za jajecznice. - dodała machnawszy ręką na nazewnictwo i wyszła z samochodu. Poczekała na Autumn, ewentualnie jej pomogła. Piknęła samochód i mogły iść na zakupy.
- To gdzie najpierw? - spytała. Kompletnie nie znała tego miejsca.

135Appaloosa Plains Avenue - Page 6 Empty Re: Appaloosa Plains Avenue Sob 11 Kwi 2015, 22:07

Autumn Seymour

Autumn Seymour
- No to dobrze - stwierdzila, ale zaraz obrocila się na Foxxy ze zdziwioną miną. No proszę. Nie wiedziała.
- Znaczy niedobrze. Czemu za jajecznice? - nie widziała zwiazku między seksem a jajecznicą, ale różne ludzie mają fetysze.. Potem pomyslała o kolacji ze śniadaniem, ale to i tak niczego nei wyjasnialo.
- Najpierw.. najpierw jakieś ciuchy. Potem buty, potem dodatki. - zamilkla na chwile - Och! A moze w ogole zaczniemy od bielizny? Co ty nosisz? - spojrzała na nią.

136Appaloosa Plains Avenue - Page 6 Empty Re: Appaloosa Plains Avenue Sob 11 Kwi 2015, 22:12

Foxxy McGyver

Foxxy McGyver
Morgan ruszyła za koleżanką. Dużo ludzi się dziwiło jak mówiła o swoim życiu łóżkowym, dlatego ogólnie o nim nie mówiła.
- Przyszła do mnie wczoraj w nocy, i rano poszła zostawiajac tylko jajecznice. - odpowiedziała. - Nie pożegnała się w ogóle. - dodała jakby sedno sprawy. Strasznie nie lubiła o takich rzeczach mówić, ale chyba to był ten dzien w jej cyklu, że musiala.
- Aktualnie.. nie chcesz wiedzieć. Idziemy po bieliznę to ci pokaże nowy tatuaż. - powiedziała spokojnie. Tak ona rzadko wybucha emocjami. Tak wszystkie ciuchy miala ze rzeczy znalezionych z motelu, oczywiście , przepranych 10 razy i zdezynfekowanych wszystkim co się działo. Kupiła sobie łądniejszy zestaw, ale na więcej je wówczas nie było stać.

137Appaloosa Plains Avenue - Page 6 Empty Re: Appaloosa Plains Avenue Sob 11 Kwi 2015, 22:27

Autumn Seymour

Autumn Seymour
- Ah. No tak. To nie jest najmilsze - skrzywila sie bo znała to. Sama tak raz zrobila jak zobaczyła kogo kogo przyszło jej sie obudzić... ale nie zostawila nawet jajecznicy.
- Jasne. Ja musialam trochę przystopować z kolczykami i tatuażami - usmiechnela sie. A miała ich kilka.
- Aż tak źle? To co ty nosisz? - spojrzala na nia akurat CHAC wiedziec co ma na sobie po takiej wypowiedzi.
- I poklocilyscie sie o jajecznice?

138Appaloosa Plains Avenue - Page 6 Empty Re: Appaloosa Plains Avenue Sob 11 Kwi 2015, 22:35

Foxxy McGyver

Foxxy McGyver
Morgan też tak robiła i to też bez jajecznicy, jednak ta jajecznica wydawała jej się litościwa.
- Kolczyków akurat nie noszę, ale z chęcią zobacze twoje ozdóbki. - powiedziała. Chociaż nie było to z jakimś podtekstem myśląc, ze Autumn ma wszystko na wierzchu, tak jak Foxxy. Przemilczała odpowiedź na pytanie. Nie przyzna się nigdy do tego.
- To gdzie ten sklep? - spytała.
- Tak, wyrzuciłam ją do śmieci, zrobiłam zdjęcie i jej wysłałam. - powiedziała prawdę. po czym podała jej telefon, by mogła sobie sprawdzić całą konwersację, ale zdjęć nie wyświatlało. Dawno były usunięte z pamięci telefonu.

139Appaloosa Plains Avenue - Page 6 Empty Re: Appaloosa Plains Avenue Sob 11 Kwi 2015, 23:16

Autumn Seymour

Autumn Seymour
- No.. chyba raczej nie zobaczysz. Przynajmniej nie póki nie dojde do siebie po cesarce - stwierdziła. Ah, trochę ja to bolało. Ale tak na prawdę nie miała nawet ochoty na nic w tym jajecznicowym kierunku.
- Serio? - przejeła telefon i przeczytała calość - No wiesz.. w sumie.. troche chamsko i z twojej i z jej strony - pociągnęła ją za rękę do sklepu z bielizną.
- Och, nakupujemy ci fatałaszków.. Ta jajecznica padnie z wrażenia następnym razem.. - mruczała pod nosem. Pewnie, sama by chetnie coś później, jak już będzie na chodzie, ale teraz?

140Appaloosa Plains Avenue - Page 6 Empty Re: Appaloosa Plains Avenue Sob 11 Kwi 2015, 23:22

Foxxy McGyver

Foxxy McGyver
Morgan wzięla od niej telefon i schowała do kieszeni.
- Bo w seksie jestem dobra, ale poza nim to wychodzi tak jak to. - stwierdziła urywając już temat. po czym weszła do sklepu z bielizną.
- O to się nie martwię.- powiedziała apropo opadającej szczęki "jajecznicy". Foxxy poszła od razu do działu ze stanikami sportowymi.
- A ty w czym byś mnie widziała? - spytała Autumn trzymając już jeden zestaw w dłoni. - Będę w przebieralni i mi podawaj, ok? - dodała po chwili orientując się, ze miało być ładniej, a nie byle jak. Po czym poszła do przymierzalni.

141Appaloosa Plains Avenue - Page 6 Empty Re: Appaloosa Plains Avenue Sob 11 Kwi 2015, 23:37

Autumn Seymour

Autumn Seymour
- No to trzeba nad tym popracować - stwierdziła i pociągnęła Morgan w drugą stronę, do zupełnie innego działu!
- I nawet mi się nie waż spojrzeć na te paskudztwa jak zamierzasz je zakładać do czegokolwiek innego niż bieganie - ofuczała czarnulkę i odprowadziła ją wzrokiem do przebieralni. Jeszcze po drodze pewnie ją pomierzyły czy coś, ale że w USA świadomość braffitingowa chyba jest niewielka to cóż.
- Ja ci zaraz pokażę.. - mruknęła wybierajac kilka staników w odpowiednich rozmiarach i zanosząc je do Foxxy.
Czarny. Czarny z czerwonym. Fioletowy. Niebieski. Niebieski z czarnym.

142Appaloosa Plains Avenue - Page 6 Empty Re: Appaloosa Plains Avenue Sob 11 Kwi 2015, 23:45

Foxxy McGyver

Foxxy McGyver
Foxxy była uświadomiona i podała swoje wymiary Autumn zanim ta zaczęła szukać rzeczy. W międzyczasie w przebieralni Angielka zdołała zdjąć górę. Gdy ruda przyszła ta objęła piersi, tak by nie było ich widać, ale odsłaniał nowy tatuaż. Odsłoniła lekko zasłone do przymierzalni, odebrała wybrane staniki.
- I co podoba ci się? - spytała pokazując tatuaż. Po wysłuchaniu opini zasłoniła się po czym, by znowu odsłonić i pokazując w czarnym staniku.
- Chyba za bardzo cycate? - spytała. Faktycznie jej piersi wyglądały jakby miały zaraz wyskoczyć z tego więzienia. Po czym znowu zasloniła i zmieniła na kolejny, z czerwonymi elementami. Zanim powalczyła z zapięciem z przodu trochę minęło, ale od razu pokazała się Autumn.
- Ten jest dobry. - powiedziała opkręcając się dookoła. Fioletowy też był dobry, ale Morgan nie chciała się w nim pokazywać uznając, że to jednak zły kolor. Z ostatnim stanikiem miała problem z zapięciem. Najwyraźniej w Anglii takich nie mieli.
- Pomożesz? -zapytała zza zasłony.

143Appaloosa Plains Avenue - Page 6 Empty Re: Appaloosa Plains Avenue Sob 11 Kwi 2015, 23:50

Autumn Seymour

Autumn Seymour
- Nooo.. to jajecznicy? - chyba Katie miała już swoją ksywę przypisaną na dobre przez Autumn.
- No ten nie - pokręciła głową widząc pierwszy i zgadzajac sie z Foxxy.
- Nooooo ten tak. Ten bym zostawiła - pokiwała głową z zadowoleniem. - A ten fioletowy pokaż! Czemu nie pokazałaś? Hej, oszukujesz! - prychnęła zezujac za zaslone.
- Jasne - wsunęła się nawet dość zgrabnie jak na swój brzuch za zasłonę i pomogla zapiąc stanik i wyregulować ramiączka.

144Appaloosa Plains Avenue - Page 6 Empty Re: Appaloosa Plains Avenue Sob 11 Kwi 2015, 23:56

Foxxy McGyver

Foxxy McGyver
Morgan zaśmiała się, podobała jej się ta ksywa Katie.
- No wiesz jajecznica mi się nie spodobała, ale to jest fajne i uniwersalne. - powiedziała zadowolona ze swojego pomysłu na tatuaż.
Po czym wysłuchała konstruktywnej krytyki oraz przyjęła pomoc w zapieciu stanika, w kolorze niebiesko-czarnym.
- Kolorowe odpadają. - powiedziała od razu przewieszając je na drugą stronę. Nawet niebieskiego nie przymierzyła. Ten w którym się znajdowała był dobry, ale coś nie pasowało Morgan. Zaczęła wiec w nim poprawiać piersi.
- No toć cholera jasna, coś jest nie tak. - mruknęła pod nosem do stojącej obok Autumn. Jednocześnie przyglądając się jak wygląda. Bo wyglądała świetnie, ale chyba był nie wygodny.
- Chyba musimy z niego zrezygnować. - powiedziała naprawdę zawiedziona, to był chyba jedyny, który naprawde bardzo jej się podobał.
- Dobra to ten, ten i ten bierzemy - powiedziała wskazując same czarne, ewnetualnie z kolorwymi wstawkami. - Teraz tylko dół wybieramy i mozemy iść dalej. - powiedziała zadowolona z szybkich zakupów.

145Appaloosa Plains Avenue - Page 6 Empty Re: Appaloosa Plains Avenue Nie 12 Kwi 2015, 00:00

Autumn Seymour

Autumn Seymour
- No ten jest fajny - pokiwała głową. - Wiesz co? Może go mają w innym kroju - zastanowiła się. - Sprawdzę - zebrała te, które się Foxxy nie podobały.
- Czemu nie chcesz kolorowego w ogóle? Przeciez to ładne - sama miała na sobie siateczkowy niebieski z żółtym.
- No a dół masz w wersji figi, stringi albo bokserki do każdego. To co chcesz? - zapytała jeszcze nie wychodząc z przebieralni, ze stanikami w rękach.

146Appaloosa Plains Avenue - Page 6 Empty Re: Appaloosa Plains Avenue Nie 12 Kwi 2015, 00:06

Foxxy McGyver

Foxxy McGyver
Morgan przebierała już na swój stanik, wygodny, długo by nie wytrzymała w tym.
- Jakbyś mogła, dziękuje. - powiedziała apropo innego kroju. Po czym od razu odpowiedziała na jej drugie pytanie. - Przecież ten jest kolorowy. - wskazała na niebieski z czarnymi wzorami.
- bokserki. - powiedziała nawet bez zastanowienia. Poprawiła włosy i schowała się za kotarą by kontynuować przebieranie stanika.

147Appaloosa Plains Avenue - Page 6 Empty Re: Appaloosa Plains Avenue Nie 12 Kwi 2015, 00:14

Autumn Seymour

Autumn Seymour
- Ma na sobie czarny. A chce zebys miała coś bez czarnego! - stwierdziła wychodząc i wracajac za jakiś czas z innym krojem i bokserkami do każdego.
- Do tego z niebieskim są tylko figi albo stringi to wziełam oba i zobacz co ci bardziej pasuje.

148Appaloosa Plains Avenue - Page 6 Empty Re: Appaloosa Plains Avenue Nie 12 Kwi 2015, 00:22

Foxxy McGyver

Foxxy McGyver
Morgan spojrzała z nie smakiem na niebieski.
- Na samym końcu. - powiedziała co przymierzania kolorowych. Przymierzyła nowy krój i był dobry. Powiesiła do tych, które były do kupienia. Po czym zaczęla się zastanawiać nad stringami, czy figami, bo już obydwa przymierzyła.
- Biorę oba. - powiedziała, Cóż gaci nigdy za mało. Już zdązyła się przebrać w swoje rzeczy. Chwyciła komplety do kupna. Po czym stanęła w kolejce do kasy.
- Zapomniałam jak zakupy poprawiają humor. - powiedziała zadowolona płacąc kartą. Wyszły z bieliźnianiego i zwróciła się do rudej.
- To gdzie teraz? - spytała.

149Appaloosa Plains Avenue - Page 6 Empty Re: Appaloosa Plains Avenue Nie 12 Kwi 2015, 01:12

Autumn Seymour

Autumn Seymour
- I prawidłowo. Czekam, kiedy ja bede mogła do takiej bielizny wrócić - westchnęła lekko. Teraz raczej szukała rzeczy, które zmieszczą jej się pod brzuchem elegancko i nie obciskują. A i tak nie bylo łatwo ich zalożyć.
- To teraz.. sukienki? I jakieś inne ciuchy?

150Appaloosa Plains Avenue - Page 6 Empty Re: Appaloosa Plains Avenue Nie 12 Kwi 2015, 01:18

Foxxy McGyver

Foxxy McGyver
Foxxy dorównywała kroku ciężarnej.
- Nie martw się, już bliżej niż dalej. - powiedziała na pocieszenie. chociaz nei wiadomo czy to było pocieszające.
- Sukienek.. nie za bardzo, ale pewnie inne ciuchy tak. - powiedziała trochę zakłopotana. Nie chciała pokazywać przecież swoich blizn na nogach, które były wręcz nieprzyjemne i w sukienkach by źle wyglądąły.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 6 z 12]

Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 10, 11, 12  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach