Play by forum role play game - modern western in hot Arizona.


You are not connected. Please login or register

Appaloosa Plains Avenue

Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 12 z 12]

1Appaloosa Plains Avenue - Page 12 Empty Appaloosa Plains Avenue Pią 16 Maj 2014, 20:08

Mistrz Gry

Mistrz Gry
First topic message reminder :

Czteropasmowa ulica prowadzi przez prawie całe centrum. Budynki tutaj są zadbane, kamienice dopieszczone, a pośród mijanych lokali z pewnością zauważysz szyldy znanych marek. Dużo tu przecznic, więc i dużo przystanków na światłach. Za to nietrudno o złapanie taryfy, jeśli zmęczysz się chodzeniem. Jeśli się rozejrzysz, zobaczysz górujące nad miastem wieżowce, zarówno mieszkalne, jak i należące do firm.


276Appaloosa Plains Avenue - Page 12 Empty Re: Appaloosa Plains Avenue Czw 02 Lip 2015, 23:29

Liluye

Liluye
Samiec? No dobra. Niech będzie, że samiec. Zmarszczyła brwi myśląc nad imieniem. Niby ptak, ale jakieś imie musi mieć, nie? Wzięła klatkę z ptakiem i wyszła ze sklepu. Omen. Dobry Omen, stwierdziła w końcu. Zadowolona pojechała do domu zapominając po do do Appaloosa przyjechała.
zt

277Appaloosa Plains Avenue - Page 12 Empty Re: Appaloosa Plains Avenue Nie 12 Lip 2015, 06:36

Jools Reynolds

Jools Reynolds
<- Janssen St., 08.10.13 r., 21:10

Tym razem w radiu poleciało dość znane nagranie, a przynajmniej mogące się skojarzyć z niektórymi produkcjami.
- Ooooooooch, taki relaks przy tym nagraniu jest - westchnął Jools, który cicho postukiwał palcami o kierownicę, również ze swojej strony odchylając szybę furgonetki. Zerknął przez ramię na wbudowane i przesłonięte okienko, jakby chciał sprawdzić, czy pantery coś tam szaleją.
Zastanawiał się nad czymś w milczeniu i zerknął parokrotnie na towarzysza.
- Jak dużo o mnie wiesz, Smith? - spytał, kiedy wjechali już na główną ulicę, tu też przez chwilę mogąc odsapnąć, bo akurat zatrzymali się na czerwonym świetle. Jools spojrzał w boczne lusterko, które jeszcze nastawił, by mu było optymalnie.

278Appaloosa Plains Avenue - Page 12 Empty Re: Appaloosa Plains Avenue Nie 12 Lip 2015, 11:11

Pan Smith

Pan Smith
- O nie, Regina była przerażona. Ona nie lubi ryb - stwierdził, po czym się zastanowił - a może ona nie lubi ich od tamtego czasu?... nie wiem, jestem tylko ojcem, nie zapisuje sobie tego. 
Gdy muzyka zaczęła grać, Smith doszedł do wniosku, że się zrobił za bardzo nostalgiczny.
- Dorastanie w latach osiemdziesiątych, a do tego wakacje w Miami, czy mógłbym być jeszcze bardziej oczywisty? Najlepsze wspomnienia, kiedy byłem gówniarzem. Byłeś kiedyś w Miami? Teraz nie polecam, dużo starych ludzi. Nie lubię starych ludzi, przypominają mi o tym, że sam taki kiedyś będę.
Gdy Jools nagle zapytał o wiedzę na jego temat, Smith nie milczał zbyt długo, tylko pewny swego, odpowiedział:
 - Chyba na tyle dużo, by móc ci zaufać i jechać z tobą w jednym wozie, opowiadając o sobie i mojej córce. Wystarczy?
Z jednej strony zdawało się, że Smith faktycznie ufał Reynoldsowi, z drugiej - jakoś nie wychodził dalej niż gadka-szmatka, wspominki i jakieś nostalgicznie wzdychanie do czasów nastoletnich.
- Jedziemy do Cole Town.

279Appaloosa Plains Avenue - Page 12 Empty Re: Appaloosa Plains Avenue Nie 12 Lip 2015, 14:04

Jools Reynolds

Jools Reynolds
Jools skomentował śmiechem słowa Smitha na temat córki i ryb, i tego czy je lubi, czy nie.
- A tam od razu oczywisty, co to robi - wzruszył ramionami. - Byłem raz, przejazdem, ale nawet dobrze wspominam, choć ta... ta... na starość może jako emeryt tam się przeprowadzę. O ile nie padnę na zawał - parsknął i pokręcił głową. - Nie ma co myśleć w przód o byciu wapniakiem. Jesteśmy wystarczająco dorośli na podejmowanie decyzji, a wystarczająco młodzi, by jeszcze się bawić. Lepiej się na tym skupić - powiedział nieco poważniej. Normalnie, mógłby zostać mówcą motywacyjnym. Gdyby się zmotywował.
- Można powiedzieć, że wystarczy - przyznał z cichym westchnięciem. Nie można było jednak uznać, że był pocieszony taką odpowiedzią, bo miał wrażenie, że Smith wie więcej, ale nie będzie naciskał. - Przynajmniej nie mówisz do mnie właściwym imieniem - parsknął i zerknął na Smitha, gdy powiedział o miejscu docelowym.
- Będę musiał tam wkrótce zajechać, już dawno nie byłem - westchnął. - Boże, za dużo familiady, by tam się kręcić - mruknął, ruszając sprzed świateł.

280Appaloosa Plains Avenue - Page 12 Empty Re: Appaloosa Plains Avenue Nie 12 Lip 2015, 14:34

Pan Smith

Pan Smith
- Ty też nie mówić do mnie moim poprawnym imieniem, więc niech tak zostanie - odpowiedział.
- Ja... nie zostanę wapniakiem, bo nie zdążę - rzucił, już jakoś niepocieszony ta wizję. Potem kazał Joolsowi wyjechać z miasta.

zt - Arizona Drive

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 12 z 12]

Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach