Play by forum role play game - modern western in hot Arizona.


You are not connected. Please login or register

026. RADA MIASTECZKA OLD WHISKEY

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1 026. RADA MIASTECZKA OLD WHISKEY on Sro 04 Lut 2015, 13:07

RADA MIASTECZKA OLD WHISKEY

Jest to instytucja, której zadaniem jest zebranie elity miasta i sprawowanie przez niej faktycznej władzy nad różnymi przedsięwzięciami w miasteczku. To Rada ma decydować o tym, jak społeczność Old Whiskey odniesie się do wielkich politycznych wydarzeń, jak rozwiną i rozbudują miasto, na co zostaną przeznaczone pieniądze z budżetu…

Członkiem tej rady może pozostać każdy, kto NIE JEST AKTUALNIE ŚCIGANY PRZEZ PRAWO I NIE NALEŻY DO ORGANIZACJI PRZESTĘPCZEJ oraz zgłosi swoją kandydaturę. Oczywiście, później zostanie rozpisane głosowanie, w którym gracze mają wyrazić aprobatę dla nowego członka Rady. Należy jednak pamiętać, że osoba kandydująca musi wykazać się działalnością społeczną, uczestniczyć w wydarzeniach w miasteczku, być prawym obywatelem, pracować uczciwie oraz wykazywać się działaniami mającymi na celu ZEBRANIE PUNKTÓW ROZGŁOSU SPOŁECZNEGO.Jakie będą jego prawa i obowiązki?

 • Musi uczestniczyć w życiu publicznym miasteczka, pojawiać się na ważnych wydarzeniach.
 • brać udział w zebraniach i głosowaniach

 • wpłacać datki na miasto i różne instytucje

 • powinien prowadzić instytucje biura radnego– tzn. przyjmować skargi czy podania od zwykłych mieszkańców (może być prowadzone w własnym lokalu mieszkalnym)
 • radny może składać propozycje i wnioski dotyczące rozwoju miasta – w odpowiednim temacie do tego przeznaczonym.

 • może organizować większe imprezy i eventu odbywające się w miasteczku

 • może budować instytucje i placówki o działalności społecznej (np. szkoły, przytułki, sierocińce, szpitale, sanatoria, itd.)

 • może wraz z innymi radnymi powołać lub odwołać innych urzędników pracujących w Urzędzie Miasta


Praca jako radny JEST DARMOWA, jednak daje wam punkty do rozgłosu i/lub cechy takich jak charyzma czy inteligencja. Możecie swoje osiągnięcia jako radny wpisywać na LISTĘ OBECNOŚCI/DZIENNICZKA UMIEJĘTNOŚCI by dostać punkty od MG.


Jeśli chcesz być radnym – W TYM TEMACIE ZGŁOŚ SWOJĄ KANDYDATURĘ, ODPOWIEDNIO JĄ UZASADNIAJĄC

Po zgłoszeniu się kandydatów, zostanie rozpisana ankieta i stworzone Subforum dla członków Rady Miasteczka, gdzie będzie tez przedstawiona pani Burmistrz. • Głosowanie na przyjęcie kandydatów odbywa się TUTAJ.
 • Do rady dostanie się każdy, który dostanie w swojej ankiecie większość pozytywnych głosów na "TAK".
 • Każda ankieta trwa DWIE DOBY.
 • Do rady można kandydować w każdym momencie rozgrywki fabularnej, ALE w radzie może być MAKSYMALNIE 10 POSTACI (nie licząc NPC)

RADNI OLD WHISKEY:


 • Burmistrz Rachel Aniston
 • Szeryf Roger McConnorOstatnio zmieniony przez Mistrz Gry dnia Sro 04 Lut 2015, 18:04, w całości zmieniany 2 razy

Zobacz profil autora

2 Re: 026. RADA MIASTECZKA OLD WHISKEY on Sro 04 Lut 2015, 13:18

Totalnie wybierzcie Carmalitę!
Ta miła pielęgniareczka uśmiecha się do Was rano, gdy musicie obowiązkowo zrobić sobie badania krwi. Gdy jesteście chorzy otacza was młodą i pełna, wydatna i jędrną piersią! Poza tym troszczy się o życie towarzyskie pełnoletnich obywateli miasteczka Ol Whiskey! Dla tych starszych też znajdzie czas (Pozdrawiam Florencia). Sprawi, by w miasteczku było pozytywnie i pełno muzyki. Poza tym seksownie wygląda w kostiumie i poważnym wyglądzie - materiały zostały przesłane do dziennikarzy.
Głosuj Carme!

Zobacz profil autora

3 Re: 026. RADA MIASTECZKA OLD WHISKEY on Sro 04 Lut 2015, 15:42

No to Jonathan...tego...jest okej? Jej!
Wykrztałcony, młody koroner. Czegósz chcieć więcej? Modelem nie zostanie ale inteligencji ma tyle co cała Buendia razem wzięta! Wie czego potrzeba miastu! Wie jak to zrobić! Wie jak upiec suflet!
Ale nie wierzcie tylko mi! Zdajcie się na opinie innych!
Nibi napisał:Jest miły i uczynny!
Cath napisał:Jest uroczy!
No to ten, głosujcie na Harpera! Mamy ciasto!

Zobacz profil autora

4 Re: 026. RADA MIASTECZKA OLD WHISKEY on Sro 04 Lut 2015, 15:45

Głosuj na Lolę Martinez!

Lola jest nie tylko sumiennym stróżem prawa, który czuwa nad bezpieczeństwem i dobrobytem mieszkańców miasta, ale także osobą, która doskonale rozumie problemy miasteczka! Jako osoba młoda ma ogromne pokłady entuzjazmu, które oznaczają tylko jedno: wszystkie prace ruszą w zastraszającym tempie! Poza tym jest po prostu super, a z takim faktem się nie dyskutuje, tylko się głosuje!Zobacz profil autora

5 Re: 026. RADA MIASTECZKA OLD WHISKEY on Sro 04 Lut 2015, 15:52

Gabrielle na radną!

Dlaczego? Bo jak nie zagłosujesz to wlepi ci mandat za parkowanie na miejscu dla inwalidów. Będzie dalej wredną suką, która nie przepuści nikomu, wydając polecenia i maca...przeszukując. No dobra, jak zagłosujesz, to też tak będzie, ale wszyscy wiemy, że to lubisz!
Niech sprawiedliwość zasiądzie w radzie! Niech Ramirez zasiądzie w radzie!Gabrielle R. Ramirez

Zobacz profil autora

6 Re: 026. RADA MIASTECZKA OLD WHISKEY on Sob 07 Lut 2015, 12:17

Joan Wharton w radzie - będzie jedyną osobą, która nie zaleje Cię falą entuzjazmu nie do zniesienia, nie zagrozi wlepieniem mandatów, nie interesują ją plotki. Zawsze postara się wysłuchać i pomóc. Na jej sercu leży dobro naszego miasteczka.karta

Zobacz profil autora

7 Re: 026. RADA MIASTECZKA OLD WHISKEY on Sob 07 Lut 2015, 13:00

Hola!
Ja lubi Old Whiskey i ja chcę dobrze dla tego miasteczko. Lubić pomagać. Rozumiem też potrzeba ludzi z mniejszych ludzi. Ja być dobrym wyborem dla was.

musico Floriano
Zobacz profil autora

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach