Play by forum role play game - modern western in hot Arizona.


You are not connected. Please login or register

Sarah "Sally" Anderson

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Sarah "Sally" Anderson Empty Sarah "Sally" Anderson on Wto 10 Lut 2015, 16:34

Karta postaci


Informacje podstawowe:

Imię: Sarah 
Nazwisko: Anderson
Pseudonim: Sally
Data i miejsce urodzenia: 03.03.1986
Narodowość: Amerykanka
Rodzina: Betty Jou (matka), Sue Baker (biologiczny ojciec), Ben Anderson (przybrany ojciec), Sue (córka)
Od kiedy zamieszkuje Old Whiskey: od urodzenia / kilka lat mieszkała w Appaloosa City

Statystyki:

Inteligencja: 40
Charyzma: 30
Celność: 20
Refleks: 20
Kondycja: 10
Siła: 10
Spostrzegawczość: 15
Dodatkowa umiejętność: broń długa 5
Prawo jazdy: Tak

Wykształcenie:

Zawód wyuczony: pielęgniarka
Zawód wykonywany: pielęgniarka
Języki: (max. 3)angielski, hiszpański

Fizyczność:

Wzrost i budowa ciała: 165 cm wzrostu, około 56 kilo wagi, duży biust
Znaki szczególne: dołeczek w brodzie
Kalectwa: brak
Choroby przewlekłe: brak
Informacje dodatkowe: „Shake what your mama gave ya” - opisuje dokładnie to, jak Sally wygląda. Skóra zdjęta z mamy; Sarah zdaje się być jej młodszą wersją, a na pewno odziedziczyła po matce kształty i szopę blond włosów. Betty Jou w delikatniejszej wersji, przeniesiona w czasy współczesne, gdzie objętość fryzury znacznie zmalała. Co nie znaczy, że Sally włosów nie tapiruje – wręcz przeciwnie. Lustro to jej przyjaciel, który codziennie rano towarzyszy jej kilka godzin. Bo przecież klasę trzeba mieć zawszę, prawda? Szczególnie jeśli chodzi o wiejski styl rodem z Old Whiskey. 


Charakter i osobowość:

Największa wada: Agresja
Największa zaleta: Pracowitość
Zainteresowania/hobby: Gra na gitarze i polowania, lutowanie
Fobie i lęki: Wybicie sobie przednich zębów przy potknięciu się na schodach
Cel w życiu/największe pragnienie: mieć w końcu normalną rodzinę
Informacje dodatkowe: Energiczna, ambitna i pracowita. Zawsze i wszędzie opowiadająca się za prawem do własności i decydowania o sobie – Sarah Anderson w swoim domu trzyma dubeltówkę i niech Bóg cię broni przed tym by odebrać jej do tego prawo. Może i trochę nazbyt bezczelnie upomną się o swoje przywileje, ale od tego ma usta, prawda? By krzyczeć, zwracać uwagę i mówić co myśli. Fałszywie religijna, obchodząca święta i robiąca znak krzyża – lecz to jej nie przeszkadza w przedmałżeńskim seksie i zło życzeniu bliźniemu.
Córka swojej matki i ojca – temperamentna i wybuchowa, ale zdaje się, że na tyle inteligentna by radzić sobie z własnymi wadami. Jednak zdarza się, że nerwy puszczają – wtedy też Sally nie szczędzi sobie niczego, począwszy od języka po pięści. 
Nigdy nie uważała siebie za damę. 

Krótka notka biograficzna postaci:
Urodziła się w Old Whiskey w roku pańskim 1986, gdy jej biologiczny ojciec (nieświadomy jej istnienia) odsiadywał swój wyrok w więzieniu. Córka Betty Jou od razu stała się częścią rodziny Świętych, nawet nie będąc w gangu oficjalnie. Jej całe życie związane było z motocyklistami, barem i tanim piwem. Matka karmiła ją piersią i jednocześnie polewała alkohol brudnym mężczyznom w skórach. Na rowerze uczyła się jeździć na parkingu przed motelem należącym do Świętych. Mając dziesięć lat potrafiła wymienić wszystkie części silnika choppera Sue Bakera i grała w pokera wraz z Clausem Auguste. Nigdy nie aspirowała do bycia Świętą, ale tak jakby... nią była. 
Nienawidziła swojego przybranie ojca, chociaż latami myślała, że to on ją spłodził. Wątpliwości co do jego ojcostwa przyszły w czasie jej młodzieżowego buntu. Mimo, że Betty już wtedy nie była jego żoną, Ben Anderson wciąż przypisywał sobie do Sally prawa, jako do swoje córki. Ona go nie znosiła i całym sercem chciała by okazało się, że ten gnój nie ma z nią nic wspólnego. Lecz nie tylko modliła się do Boga o to, by się okazało, że Ben nie dzieli z nią materiału genetycznego – Sarah wymyśliła specyficzny sposób buntu.
W czasie gdy inne nastolatki uciekały z domu, paliły trawę i wybijały okna w samochodach, Sally wzięła się za naukę i zapisała na trzy kółka zainteresowań. Chciała zawstydzić ojca tym, że jest więcej warta niż wszyscy wokoło sądzą. 
Najlepsze oceny, lekcje gry na gitarze, śpiewu i dodatkowe kursy z obróbki metalu. Sally chwytała się wielu dziedzin i zdawał się dobrze bawić zarówno w szkolnym teatrze jak i warsztacie świętych. Cel osiągnęła – każdy z mężów Betty ją nienawidził za jej talenty i pracowitość. 
A niech się udławią tą nienawiścią!
Poszła na studia i tak jak jej matka została dyplomowana pielęgniarką. Jednak to, że Sally odnosiła sukcesy jako wzorowa uczennica i studentka nie znaczyło, że w życiu osobistym podejmowała dobre decyzje. Lubiła imprezować, bawić się i udawać, że nie żałuje. Wybierała zawsze tych facetów, z którymi nie wiązało się zbytnio większej przyszłości. Jej pierwsza szkolna miłość – Billy Curwood – umarła (nawet dosłownie), nim się na poważnie zaczęła. Faceci z uczelni bywali i znikli, a kandydat na męża okazał się kolejnym bublem wygranym na loterii dla frajerów. Jedyne co po nim zostało to córka.
Czy Sally chciała być matką? Nie bardzo. Czy się do tego nadaje? Też wątpliwe. Czy kocha swoje dziecko? Całym sercem.
Dlatego Sarah musi wreszcie wziąć los w swoje ręce i coś postanowić. Zacznie od nowa. W Old Whiskey. 


Majątek i ekwipunek podręczny:

Ford Capri (1990), telefon komórkowy, laptop, tony sztucznej biżuterii, gitara akustyczna

Zobacz profil autora

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach