Play by forum role play game - modern western in hot Arizona.

You are not connected. Please login or register

Osiedle przyczep

Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 5]

1Osiedle przyczep Empty Osiedle przyczep on Nie 22 Lut 2015, 22:28

W każdej szanującej się, amerykańskiej wsi musi znajdować się chociaż jedno osiedle przyczep. Takie miejsce obfituje w elitę – bezrobotni, wielodzietne rodziny, Cyganie i biali wieśniacy. Wszyscy żyjący na uboczu, nie płacący rachunków i kradnący kablówkę od sąsiadów. Zaciągnij się powietrzem pełnym alkoholowego odoru i ciesz się towarzystwem tutejszych lokatorów.

Zobacz profil autora

2Osiedle przyczep Empty Re: Osiedle przyczep on Pon 23 Lut 2015, 11:31

// 29.05.2013, koło godziny 6:30

W czasie dogi do Sugar Hill, Cooper podzielił się paroma informacjami na temat Philipsa. Na pewno będzie uzbrojony, a w jego domu znajdą arsenał; mężczyzna może się spodziewać nalotu, dlatego trzeba być przygotowanym na ta z jego strony. W przyczepie, prócz mężczyzny, może znajdować się tez kobieta, jego konkubina - Amanda Arnolds, która była już kilka razy aresztowana za napad z bronią w ręku. Zazwyczaj używała pilnika do paznokci lub wylewała na ludzi wrzątek. Zachować ostrożność.
- Dzieci brak, chyba, że w piwnicy znajdziemy jakieś małe Murzyniątka albo Chińczyków, szyjących białe kaptury.

Zajechali pod odpowiedni adres.
- Jazda. Lola, zostajesz.
Cooper wyszedł z radiowozu i od razu sięgnął po broń, kierując się do drzwi frontowych.

Zobacz profil autora

3Osiedle przyczep Empty Re: Osiedle przyczep on Pon 23 Lut 2015, 11:38

---> Posterunek

Zgodnie z zaleceniami poszedłem na tyły, zacisnąłem dłoń na strzelbie i skryłem się za przyczepą obok. Kiwnąłem tylko porozumiewawczo do Ramirez. W końcu nie pierwsza akcja razem. Odbezpieczyłem broń tak na wszelki wypadek i czekałem czy ktoś nie szarżuje na nas z pilnikiem albo co gorsza z garnkiem. Miałem stąd dobry widok na tyły przyczepy, ot gdyby małe chińczyki zaczęły uciekać oknami.

Ostatnio zmieniony przez Aldo Iadanza dnia Pon 23 Lut 2015, 11:45, w całości zmieniany 1 raz

Osiedle przyczep 007Osiedle przyczep PiknikOsiedle przyczep ObrazOsiedle przyczep TreningOsiedle przyczep DuszkiOsiedle przyczep Urodziny1
Zobacz profil autora

4Osiedle przyczep Empty Re: Osiedle przyczep on Pon 23 Lut 2015, 11:39

/z posterunku, 29.05

Lola była bardzo, bardzo, bardzo podekscytowana. Ale też skupiona. I... dziwnie milcząca. I wyraźnie zdenerwowana. W końcu miała spełnić swoją obietnicę. Że się tym zajmie. Trochę późno, ale... ale o wiele łatwiej było stawiać sobie jakieś cele w "codziennym życiu" i w ten sposób ruszać do przodu, niż... niż nic nie robić, prawda?
Toteż gdy usłyszała, że ma się trzymać z boku, a potem, że ZOSTAJE, poczuła się, jakby dostała z liścia w twarz. Zacisnęła usta.
-Nie tak to miało wyglądać...-mruknęła, jednak zacisnęła usta i grzecznie została.
Jeżeli cokolwiek się stanie, to ruszy. Nie będzie bezczynnie siedzieć. Cokolwiek, co mogłoby ją usprawiedliwić... od razu rusza się z miejsca. Bo to tylko formalność, nie? Oni na pewno nie są na nich przygotowani. No to halo. Raz, ciach i po bólu.

Osiedle przyczep Lolasyg
Osiedle przyczep LolaodOsiedle przyczep GlobtroterOsiedle przyczep OnaOsiedle przyczep PoscigOsiedle przyczep PpomocOsiedle przyczep KonieczpOsiedle przyczep Urodziny1
Zobacz profil autora

5Osiedle przyczep Empty Re: Osiedle przyczep on Pon 23 Lut 2015, 11:40

<--- Biuro

Ramirez zapamiętała każde słowo, mające pomóc w ujęciu Philipsa i jego kobiety. Wrzątek i pilnik? Miała ochotę parsknąć i połamać łapy tej zdziry. Gdy tylko zajechali pod wskazany adres, Ramirez wyciągnęła pistolet i odbezpieczyła go, celując w ziemię. Wymieniła się spojrzenia z Iadanzą i poleciała na tyły, zwarta i gotowa.

Gabrielle R. Ramirez
Osiedle przyczep GabodOsiedle przyczep Gabod2
Osiedle przyczep 008Osiedle przyczep Rodzic
Zobacz profil autora

6Osiedle przyczep Empty Re: Osiedle przyczep on Pon 23 Lut 2015, 11:48

<--- z posterunku

Radu robił dokładnie to, czego od niego wymagano. Gdy tylko zjawili się na miejscu, szybko odszukał Coopera, odbezpieczył broń, trzymając jednak palec z daleka od spustu. Doszedł do Nathana, skinął mu głową, że jest obecny i gotowy. Pozycja przyjęta, broń gotowa, pełen zapał. Teraz tylko czekać na sygnał i ruszamy.

Osiedle przyczep Duszki
Zobacz profil autora

7Osiedle przyczep Empty Re: Osiedle przyczep on Pon 23 Lut 2015, 11:55

Cooper na odchodne polecił jeszcze Loli, by ta usiadła za kółkiem. Tak dla pewności... niech przynajmniej jedna osoba będzie w pogotowiu, z kluczykami w stacyjce.
Kiwnął głową na trójkę policjantów z DPS; ci szybko wyważyli drzwi i weszli do przyczepy, głośno zawiadamiając o swojej wizycie.
W odpowiedzi usłyszeli kilak strzałów.
Philips stał już ze strzelbą. Wystrzelił w stronę policjantów, potem wycelował w drzwi, za którymi był jeszcze Radu wraz z Cooperem. Na szczęście kule ich minęły. 
Chwilę potem Philips wyskoczył przez okno na tyłach przyczepy, gdzie stał Aldo i Gabrielle.
W tym czasie z łazienki, po lewej stronie, wyskoczyła Amanda, strzelająca z rewolweru w stornę Radu.

Zobacz profil autora

8Osiedle przyczep Empty Re: Osiedle przyczep on Pon 23 Lut 2015, 11:59

Oho.
- Stać policja! - krzyknąłem, po czym oddałem strzał w niebo. Oczywiście wolałem się za bardzo nie wychylać to też celowałem zza winkla.

Osiedle przyczep 007Osiedle przyczep PiknikOsiedle przyczep ObrazOsiedle przyczep TreningOsiedle przyczep DuszkiOsiedle przyczep Urodziny1
Zobacz profil autora

9Osiedle przyczep Empty Re: Osiedle przyczep on Pon 23 Lut 2015, 12:06

Lola oczywiście spełniła polecenie i usiadła za kółkiem, z kluczykami w stacyjce. Zacisnęła palce na kierownicy i wpatrywała się w drzwi. Miała ochotę wysiąść, gdy usłyszała strzały. Tak, to był sygnał, by ruszyć na odsiecz...! Ale nie. Miała grzecznie tutaj siedzieć. Poczeka. Przecież mogą ją wezwać do pomocy, prawda?
Zagryzała wargę i obserwowała otoczenie, machając nerwowo nogą.

Osiedle przyczep Lolasyg
Osiedle przyczep LolaodOsiedle przyczep GlobtroterOsiedle przyczep OnaOsiedle przyczep PoscigOsiedle przyczep PpomocOsiedle przyczep KonieczpOsiedle przyczep Urodziny1
Zobacz profil autora

10Osiedle przyczep Empty Re: Osiedle przyczep on Pon 23 Lut 2015, 12:10

Gabrielle przemknęła na drugą stronę sąsiedniej przyczepy, by w przeciąć drogę uciekającemu Philipsowi. Z bronią w gotowości, pałkę mając u boku, by w razie czego łatwo po nią sięgnąć i ściąć mężczyznę z nóg.

Gabrielle R. Ramirez
Zobacz profil autora

11Osiedle przyczep Empty Re: Osiedle przyczep on Pon 23 Lut 2015, 12:15

Radu schował się od razu, gdy zobaczył strzelającą w niego kobietę. Miała rewolwer, więc wystarczyło, aż przeczeka sześć strzałów, a potem może wkroczyć.
- Cooper, możesz przejść do jednego z okien z boku i ją zneutralizować. - rzucił po chwili do swojego przełożonego. - W końcu to KKK, więc skupi się na mnie, co da Ci wolną rękę.
Radu czekał. Sześć strzałów i wchodzi. By od razu celować w kobietę, jeżeli będzie dalej sprawiać zagrożenie, odda strzał w jej stronę.

Osiedle przyczep Duszki
Zobacz profil autora

12Osiedle przyczep Empty Re: Osiedle przyczep on Pon 23 Lut 2015, 12:24

Aldo i Gabrielle

Philips nie zważa na wasze krzyki i pędzi przed siebie. Widząc Gabrielle, unosi strzelbę i celuję w stronę kobiety!
Mnożnik dla Gabrielle, celność plus refleks. Jeśli przekroczysz 100 - to ty oddajesz strzał pierwsza i drasnęłaś mężczyznę  w ramię i ten wypuszcza broń. Jeśli nie - rzucasz mnożnik na refleks, próg 50. Jak przekroczysz, to chowasz się za winklem. Jeśli nie - kula drasnęła cię w prawe ramię. 

Radu

- Jak ci się podobają tak okna to se sam, kurwa, zainstaluj w domu - warknął Cooper wściekły, że oficer śmie mu wydawać rozkazy.
Kobieta znowu wystrzeliła, Nathan się wycofał i chwycił za radio, by zdać raport z sytuacji reszcie policjantów.
- Możecie zajebać sukinsynów.

Kostki dla Radu, ślepy los:
2,4 - kobieta znowu w ciebie celuje i trafia w udo.
3,5,6 - kobita strzela ale chybia
1 - kobieta pada od kulki wystrzelonej przez policjanta DPS

Lola

Mnożnik na spostrzegawczość, próg 50. Jak przekroczysz, to zauważasz jakieś quady na horyzoncie i dostrzegasz białe stroje KKK.

Zobacz profil autora

13Osiedle przyczep Empty Re: Osiedle przyczep on Pon 23 Lut 2015, 12:29

37

Lola nic nie zauważyła, zbyt przejęta relacją Coopera, pewnie rozkazami nadawanymi przez radio oraz strzałami, które było słychać. Trzymała broń w pogotowiu, gdyby nagle zza winkla miało na nią wybiec stado neonazistów.

Osiedle przyczep Lolasyg
Zobacz profil autora

14Osiedle przyczep Empty Re: Osiedle przyczep on Pon 23 Lut 2015, 12:35

I 78

Gabrielle wyskoczyła prosto na mężczyznę, podnosząc broń i celując w niego. Niestety ułamek sekundy wystarczył, by to Philips strzelił pierwszy. Ramirez nie miała tego szczęścia (47) i nie zdążyła schować się za przyczepą zawczasu.
Kula drasnęła ją w ramię i policjantka dopiero wtedy przywarła do ściany.
- Hijo de puta!
Wściekle zacisnęła zęby i złapała się za ranne ramię.

Gabrielle R. Ramirez
Zobacz profil autora

15Osiedle przyczep Empty Re: Osiedle przyczep on Pon 23 Lut 2015, 12:36

(5)

Kobieta strzeliła ponownie. Jednakże jej pocisk nie dosięgnął celu. A Radu nie czekał, aż tamta zacznie lepiej celować. I po prostu sam wystrzelił w jej kierunku kilkukrotnie. Celował w klatkę, szyję i głowę. Nauczył się tego już dawno. Strzał w klatkę nie zawsze jest od razu śmiertelny. A dodatkowy strzał w szyję, o głowie nie wspominając, tylko przyklepuje los danej osoby.

Osiedle przyczep Duszki
Zobacz profil autora

16Osiedle przyczep Empty Re: Osiedle przyczep on Pon 23 Lut 2015, 12:40

- Kurwa mać - syknąłem, potem przyczaiłem się i podbiegłem do Ramirez stając tuż przednią zaledwie kilka centymetrów dzieliło nasze ciała. Oho!
- Pokaż! - spojrzałem na ranę, nie urwało go to i dobrze. Wychyliłem się zza winkla, i wtedy usłyszałem komunikat. Nie zastanawiałem się długo. Oddałem strzał w kierunku biegającego jak małpa Philipsa.

Zobacz profil autora

17Osiedle przyczep Empty Re: Osiedle przyczep on Pon 23 Lut 2015, 12:52

Gabrielle i Aldo
Na szczęście adrenalina zrobiła swoje i Gabrielle nie czuła tka wielkiego bólu. Ba, nawet na chwile dostała nieco energii, motywowana złością. 
Aldo oddał strzał, ale czy celny?
Mnożnik na celność i refleks, próg 50. Jak przekroczysz, trafiasz Philipsa w plecy i ten pada. Ale jeszcze żyje.

Radu 
Mnożnik na celność i refleks, próg 40. Jak przekroczysz to trafiasz kobietę. Ale gdzie, to ustali ślepy los:
1,2,3 - trafiasz w korpus, szyje i głowę
3,5 - trafiasz tylko klatkę piersiową
6 - trafiasz między oczy

Lola
Nagle rozległy się strzały. Quady zbliżyły się do ciebie... jest ich cztery. Jeden z kierowców ma na plecach... wyrzutnię rakiet?!
Kierowca drugiego quada zaczyna ostrzeliwać przyczepę. Cooper podbiegł do twojego samochodu, wsiada do niego i sięga po strzelbę leżąca na tylnym siedzeniu.

Zobacz profil autora

18Osiedle przyczep Empty Re: Osiedle przyczep on Pon 23 Lut 2015, 12:56

Skoro tak...
- Nic mi nie jest!
Syknęła na kolegę, który chciał się obchodzić z nią jak z jajkiem. Gdy ustąpił od niej, oderwała się od ściany i także podniosła broń, by wystrzelić w kierunku uciekającego mężczyzny.
Skurwysyn nie będzie w nią bezkarnie strzelał.
Iadanza miał skilla lepszego i szybszego, więc gdy Gab zobaczyła jak Philips pada, klepnęła kolegę w ramię w ramach pochwały i wychyliła się, by sprawdzić co za strzały rozlegają się po drugiej stronie.

Gabrielle R. Ramirez
Zobacz profil autora

19Osiedle przyczep Empty Re: Osiedle przyczep on Pon 23 Lut 2015, 13:00

(55)
Strzały oddane przez Radu były pewne i przede wszystkim celne (1). Trafiły dokładnie tam gdzie miały trafić, zatem nic dziwnego, że kobieta padła na ziemię martwa. No bo czarny jeszcze nie widział, aby ktoś dostał trzy kulki, w tym jedną w łeb, i przeżył.
Spojrzał na pozostałych policjantów, którzy byli w przyczepie, jednakże zanim zdążył cokolwiek powiedzieć, ktoś z zewnątrz zaczął strzelać w przyczepę.
Radu schylił się i dopadł do pierwszego mebla, który mógł mu robić za osłonę.
- Co jest kurwa.. - rzucił i wyczekiwał na chwilę ciszy, by móc dyskretnie zerknąć przez okno, co też wyprawia się na zewnątrz.

Osiedle przyczep Duszki
Zobacz profil autora

20Osiedle przyczep Empty Re: Osiedle przyczep on Pon 23 Lut 2015, 13:02

Lola nagle gdzieś w boku dostrzegła... quady. Jak mogła nie widzieć ich wcześniej? Czyżby ktoś tutaj źle wyrzucił kostki? Jednak zastanawianie się nad tym musiało odejść na dalszy plan, bowiem do auta wsiadł Cooper.
I gdy tak brunetka się dalej przyglądała panom z KKK, to dostrzegła coś... bardzo, bardzo dziwnego. Coś, co sprawiło, że poczuła się zagrożona siedząc w aucie. To tak, jakby nagle na swej drodze zobaczyła czołg. Jeden bum i po nich. Nawet nic nie poczują. Chyba. BUM.
-Puta madre.-wydała z siebie.
Lola chyba nie mogła dostać lepszego zaproszenia. Otworzyła drzwiczki i skryła się za nimi, by wycelować w napastników i oddać kilka strzałów.

Osiedle przyczep Lolasyg
Zobacz profil autora

21Osiedle przyczep Empty Re: Osiedle przyczep on Pon 23 Lut 2015, 13:06

Lola
Mnożnik na refleks i celność, próg 70. Jak przekroczysz, to przebijasz oponę w drugim quadzie, dzięki czemu na moment ustaje strzał z jego strony.

Na nieszczęście, pierwszy kierowca wycelował z wyrzutni w stronę przyczep...
Cooper chwycił radio i wrzasnął:
- SPIERDALAĆ!!!

Zobacz profil autora

22Osiedle przyczep Empty Re: Osiedle przyczep on Pon 23 Lut 2015, 13:08

64

Padł jednak nie zamierzałem od razu do niego podbiegać uniosłem strzelbę celując w tamtym kierunku. Z zewnątrz dobiegały strzały.
- Osłaniaj - mruknąłem, przyczajony podszedłem do Philipsa czy jak mu tam, uh dziura na pół płuc. Jak dycha nie po dycha długo. To on!
Wtedy padły kolejne strzały.
- kurwa co do chuja?! - podbiegłem do sąsiedniej przyczepy  szef KKK. Wychyliłem się i dostrzegłem quady. No nie trzeba być inteligentem aby wiedzieć o co chodzi. Kucnąłem wycelowałem i posłałem strzał w kierunku quada tego najbliżej radiowozu.
- OOOO KURWA!

Zobacz profil autora

23Osiedle przyczep Empty Re: Osiedle przyczep on Pon 23 Lut 2015, 13:12

79

Lola trafiła w oponę. Na szczęście na chwilę ostrzał zelżał. A zaraz potem zamarła, widząc, gdzie celuje pan z armatki. Tam byli... no, wszyscy! Nie miała zamiaru czekać, aż wyrządzą więcej krzywd. Lub jakichkolwiek szkód. Bowiem wymierzyła w tamtym kierunku ze swej policyjnej broni, by zdjąć delikwenta.

Osiedle przyczep Lolasyg
Zobacz profil autora

24Osiedle przyczep Empty Re: Osiedle przyczep on Pon 23 Lut 2015, 13:13

Obserwowała zbliżające się quady i nie potrzebowała wrzasku Coopera w radiu.
Jak tylko zobaczyła wycelowaną w ich stronę wyrzutnię, rzuciła się do ucieczki..

Gabrielle R. Ramirez
Zobacz profil autora

25Osiedle przyczep Empty Re: Osiedle przyczep on Pon 23 Lut 2015, 13:14

Radu udało się wyjrzeć przez okno niemalże w tym samym momencie, kiedy przez radio wydarł się Cooper.
Gdy tylko TO dostrzegł, rzucił w myślach potężną wiązankę przekleństw, a potem niemalże wyrzucał z przyczepy ludzi z DPS. Sam wybiegł ostatni, najszybciej jak się dało i od razu zaczął szukać osłony, za którą mógłby się schować.
Wylatywanie w powietrze nie było jego ulubionym zajęciem.

Osiedle przyczep Duszki
Zobacz profil autora

Sponsored content

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 5]

Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5  Next