Play by forum role play game - modern western in hot Arizona.


You are not connected. Please login or register

Rodzina Radu

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1 Rodzina Radu on Wto 24 Lut 2015, 13:16


   


 
   
   
   
   DESTAN NOISS
   
   
 
 


 

  Data urodzin: 01.02.1984
  Wiek: 29 lata
  Powiązania z bohaterem: Młodszy brat Radu

         

  Krótki opis: Destan to "ofiara wojny", która już raczej nigdy nie opuści pola walki. Nie fizycznie, ale mentalnie. Wojna cały czas w nim siedzi i nie potrafi żyć inaczej. Ma skłonności do bycia psychopatą, jednakże Radu jest w stanie okiełznać jego naturę na tyle, by nie robił żadnych głupot. Destan ma ogromny szacunek do brata. Trzeba go mieć jednak cały czas na oku. Goli się cały, wszystkie włosy na ciele. Młodsze rodzeństwo widziało nawet jak wyrywa sobie rzęsy.
  Krótka historia: Destan i Dia byli nierozłączni. Do czasu śmierci tego drugiego, którą Destan przyjął bardzo źle. Coś się w nim złamało, zatracił się po tej złej stronie człowieka i nigdy już nie wrócił. Będąc jeszcze w Somalii zabijał każdego, kto mu się nie spodobał. Gwałcił, torturował kobiety. Radu starał się go pohamować, jednakże w tamtym okresie on sam nie był lepszy. Po wyjeździe do Stanów, Destan nie potrafił i nadal nie potrafi się tutaj odnaleźć. Było z nim wiele kłopotów, jednakże odkąd Radu został policjantem, może mieć oko na swojego brata. Destan nie może zostać puszczony sam do społeczeństwa, bo po prostu zniszczyłby wszystko, czego by się dotknął.
   


   
   
   
   
   ZURI NOISS
   
   
   
   


   

  Data urodzin: 01.02.1990
  Wiek: 23 lata
  Powiązania z bohaterem: Młodszy brat Radu

         

  Krótki opis: Zuri to bliźniaczy brat Zoli, jednakże tylko z wyglądu, bo pod względem charakteru różnią się zupełnie. Zuri jest raczej cichy, spokojny. Nie garnie do ludzi tak jak jego siostra. Woli trzymać się rodziny i tego co zna, niż odkrywać nowe rzeczy. W domowym zaciszu czuje się najlepiej. Większość czasu spędza na próbach zmiany charakteru Destana, by ten mógł zacząć żyć normalnie. Jak człowiek.
  Krótka historia: Zuri nigdy nie pragnął wojny. Dlatego też zamiast brać karabin i strzelać do tych, którzy stoją naprzeciw, zajął się opatrywaniem rannych. Radu także trzymał go z dala od większych konfliktów, dzięki czemu Zuri nie ma tak wybuchowej natury jak jego pozostali bracia. Podoba mu się w Stanach, a w szczególności w Old Whiskey. Duże miasta były dla niego zbyt nieprzyjazne. Nie czuł się dobrze.


ZOLA NOISS  Data urodzin: 01.02.1990
  Wiek: 23 lata
  Powiązania z bohaterem: Młodsza siostra Radu  Krótki opis: Zola to bliźniacza siostra Zuriego, jednakże tylko z wyglądu, bo pod względem charakteru różnią się zupełnie. Zola jest otwarta (według brata aż nazbyt) na nowych ludzi i chętnie nawiązuje nowe znajomości i przyjaźnie. Uważa, że skoro zaczęła nowe życie, powinna zapomnieć o dawnych zwyczajach i po prostu żyć jak inni. Na tę chwilę nie podoba jej się Old Whiskey. Zdecydowanie wolałaby być w większym mieście.
  Krótka historia: Jako kobieta w Somalii nie miała prostego życia. I tylko dzięki trudnym decyzjom Radu, udało jej się pozostać nietkniętą przez innych. W przeciwieństwie do swojej starszej siostry. Zdecydowanie nie popierała tego co robił Radu, jednakże rozumiała, że robił to wszystko by ich chronić. Jest mu bardzo wdzięczna za to, że wyprowadził ich z Somalii, jednakże obecnie uważa, że jest on zbyt opiekuńczy. Obecnie w Old Whiskey stara się powoli stanąć na nogi, samodzielnie. Znaleźć pracę i być może w niedługim czasie, także własne mieszkanie.

Zobacz profil autora

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach