Play by forum role play game - modern western in hot Arizona.


You are not connected. Please login or register

Hector Cardona

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Hector Cardona Empty Hector Cardona on Sro 25 Mar 2015, 19:41

Karta postaci


Informacje podstawowe:

Imię: Hector Diego
Nazwisko: Cardona
Pseudonim: Snake
Data i miejsce urodzenia: Panama, 5 marzec 1978 
Narodowość: Hiszpańska
Rodzina: Żona Maria(niestety nie żyje)
Od kiedy zamieszkuje Old Whiskey: od 3 miesięcy

Statystyki:

Inteligencja: 26
Charyzma: 16
Celność: 26
Refleks: 20
Kondycja: 20
Siła: 26
Spostrzegawczość: 16
Dodatkowa umiejętność: chemia
Prawo jazdy: Tak 

Wykształcenie:

Zawód wyuczony: Chemik 
Zawód wykonywany: Handlarz
Języki: (max. 3) hiszpański, angielski, francuski

Fizyczność: 

Wzrost i budowa ciała: 193 cm wzrostu, umięśniony, dobrze zbudowany. 
Znaki szczególne: Blizna na całej długości brzucha(pamiątka po jednej sprzeczce), tatuaż na plecach w postaci głowy tygrysa, tatuaż przedstawiający węża na nodze. 
Kalectwa: brak 
Choroby przewlekłe: brak
Informacje dodatkowe (opcjonalny dłuższy opis wyglądu): Kruczoczarne włosy sięgające łopatek często związywane w koński ogon, jeden złoty ząb, a także lekki zarost w postaci delikatnej bródki i wąsików, z którymi się nigdy nie rozstaje. Waga wynosi 118 kg . Śniada karnacja.


Charakter i osobowość:

Największa wada: Fałszywy niczym lis
Największa zaleta: Dokładny w tym co robi
Zainteresowania/hobby: broń krótka, biochemia, wszelkiego rodzaju trucizny
Fobie i lęki: boi się zakochać, nieufność wobec ludzi
Cel w życiu/największe pragnienie: Zyskać wysoką pozycję oraz zarobić dużo szmalu, pomścić żonę. 
Informacje dodatkowe (opcjonalny dłuższy opis charakter)

Hector jest osobą zamkniętą w sobie i raczej nie jest niczym otwarta księga. Ciężko rozgryźć jego osobę, jest on bowiem niczym żmija, która pełza w trawie ledwo dostrzegalna, a jednak gdy ją przypadkiem nadepniesz może ukąsić. Zazwyczaj przez życie idzie sam. Towarzyszy mu tylko pies. Nie nawiązuje zbytnio przyjaźni z nikim a jak już to jest to tylko przyjaźń wyimaginowana. Często zwodzi bowiem ludzi na zły tor, a także tworzy własne historie. Nie wiadomo do końca jaka jest jego historia bowiem opowiadał już różne, jeśli chodzi o jego życie. Można rzec, że ten człowiek nie ma serca. Jest pewny siebie, samolubny i woli pracować w ciszy i spokoju. Chociaż z drugiej strony gdy chce jest miły, sympatyczny a nawet potrafi się uśmiechnąć. Cóż, ma różne oblicza, ale któremu teraz uwierzyć? Jest niczym Doktor Jekyll i Mr Hyde. Pełen tajemnic których nie da się rozgryźć. Bez zawahania i smutku w oczach jest w stanie zabić drugiego człowieka. 

Krótka notka biograficzna postaci:
Hector urodził się w Panamie. Już od małego był wyjątkowym człowiekiem. Jego ojcem był Hiszpan, ale matka była Francuską, dzięki temu chłopak zyskał ostre francuskie rysy po matce, zaś po ojcu ciemne włosy i śniadą karnację. Za młodu był dobrym dzieckiem, które strasznie interesowało się światem, fizyką a także chemią która go otaczała. Kochał reakcje, dlatego też poszedł na studia chemiczne i na dość wysokim poziomie zdobywał nagrody naukowe. Potrafił za pomocą chemii wywołać każdą możliwą reakcję. Pracował we własnym laboratorium badawczych, miał też piękną żonę. Pewnego razu ona zginęła. W ostatniej jej nagranej rozmowie dało się słyszeć imię Diego. W ten oto sposób został posądzony o zamordowanie własnej żony. Był bogaty, miał pieniądze, jego żona też była inteligentną osobą. Posądzony o jej zamordowanie z premedytacją musiał uciekać z Panamy. W ten oto sposób wylądował w zupełnie odległym miejscu. Chciał odnaleźć zabójców swojej ukochanej, ale wieczne przemieszczanie się sprawiły, że zmienił swoje nastawienie do życia. Zaczął wykorzystywać swoją chemiczną wiedzę w innym celu. Robił wszystko by w przyszłości być przygotowanym na zabicie potencjalnych zabójców swojej żony. Proch, trucizny działające natychmiastowo, a także te działające po kilku dniach, odpowiednie proporcje zachowane by nie zabić od razu, to był jego konik. Dzięki temu zarabiał. Przerabiał też broń oraz naboje. On po prostu je ulepszał. Zajmował się też wyrabianiem lewych papierów. Sam takie posiadał. Teraz nazywał siebie Hector Cardona, nie Diego DiCarlo . Uważał siebie za złego człowieka i odludka, dlatego trzymał się z dala od ludzi tylko po to by jak najmniej osób go znało i wiedziało coś o nim. W podróży zawsze towarzyszył mu jego pies. Właśnie miesiąc temu dotarł do Old Whiskey i tutaj osiadł na obrzeżach miasteczka. 


Majątek i ekwipunek podręczny:

pies rady dog argentyński Shadow, Harley-Davidson Touring FLHTC (1988) "Milagros" , dom o niskim standardzie, nóż wojskowy, wytrych, sprzęt chemiczny oraz mnóstwo substancji w ogromnej skrzyni, ubrania, 1000 $ , telefon komórkowy, dokumenty

Zobacz profil autora

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach