Play by forum role play game - modern western in hot Arizona.


You are not connected. Please login or register

032. West Coast

Idź do strony : 1, 2, 3  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 3]

1 032. West Coast on Sob 28 Mar 2015, 15:08


Kalifornia – najludniejszy stan w USA. To tu znajduje się San Francisco, Los Angeles i San Diego. Dla wielu to miejsce dla rozpoczęcia bujnej kariery zawodowej, dla innych –  idealne na wakacje! Dlaczego więc mieszkańcy Old Whiskey nie mieliby skorzystać z lata?
Lipiec za pasem, wakacje w pełni!

Do Old Whiskey zawitał przedstawiciel Biura Podróży, który z chęcią sprzeda wycieczki do... Santa Barbara! To miasto na wybrzeżu zachęca plażami, hiszpańską architekturą i dużymi terenami Parków Narodowych, które aż się proszą o zwiedzanie! Goście zakwaterowani byliby w czterogwiazdkowym hotelu, zapewnione mieliby wycieczki i uczestnictwo w wielu wydarzeniach sportowo-kulturalnych. Nic, tylko cieszyć się wakacjami!

Na bieżąco będziemy Was informować na temat sprzedaży wycieczek oraz ich organizacji. Teraz jednak możecie się zdeklarować, które postaci wyjechałyby na tak zorganizowany urlop? Nie ma ograniczeń jeśli chodzi o przynależność do grup – mogą jechać i policjanci, i święci.

Wycieczka trwałaby zapewne koło 2-3 tygodni realnych (zależy też od waszej aktywności) i związane byłyby z nią miejsce sesje i imprezy.

Dalsze informacje i terminy podamy, gdy zbierze się grupa osób chętna na taki event!

Możecie tez wpisywać swoje propozycje wakacyjnych, wyjazdowych sesji!


Lista wycieczkowiczów:

 • William Parker
 • Liluye Oldwood
 • Tom Johnson
 • Tammy Johnson
 • Carmalita Auguste
 • Lola Martinez
 • Eva Auguste
 • Autumn Seymour
 • Gabrielle Ramirez
 • Nathaniel Cooper
 • Jonathan Harper
 • Trish Levy
 • Bobby Thompson
 • Lionel MargaretZASADY OGÓLNE AKCJI „Kalifornia – wycieczka do Santa Barbara
 
1. Początek eventu „Kalifornia – wycieczka do Santa Barbara” rozpoczyna się dnia 7 kwietnia 2015 roku i trwa on aż do odwołania. Data rozpoczęcia może ulec zmianie, wszelkie decyzje w tej sprawie podejmują admini forum rpg pbf „Old Whiskey”.

a.       Daty rozpoczęcia konkretnych sesji, pojedynczych misji i wydarzeń będą ustalane na bieżąco przy konsultacjach z graczami chętnymi by brać w nich udział.

2. Wszelkie informacje dotyczące eventu będą ogłaszane w subforum „Ogłoszenia” w kategorii „Sesje i eventy.
3. W skład eventu „Kalifornia – wycieczka do Santa Barbara” wchodzą wszelakie misje dotyczące wycieckzi nad Pacyfik, jej organizacji oraz konsekwencji, a także wszelakie eventy mające miejsce nie tylko w Old Whiskey ale także i mieście Santa Barbara itp. Gracze mają prawo składać swoje propozycje dotyczące wszelakich akcji związanych z tym eventem.
4. Administracja zastrzega sobie prawo do odwołania/zamknięcia eventu przed czasem, jednak musi zostać to przez nią uzasadnione, a gracze odpowiednio wcześniej poinformowani.
5. Gracze mają prawo zgłaszać wszelakie zastrzeżenia w stosunku do eventu oraz jego przebiegu, jednak pamiętajmy, by było to zrobione w sposób kulturalny i na poziomie!
 

GRA W FABULE


1.       By rozpocząć grę w subforum „Kalifornia” należy:

a.       Zgłosić się na sesję wykupując (koszt 699$) lub wygrywając wycieczkę.
b.      Wyjechać swoją postacią z Old Whiskey korzystając z transportu Biura Podróży (darmowy) lub wyruszyć w podróż we własnym zakresie. Jeśli wybierzemy drugą opcję (podróż we własnym zakresie), postać musi zapłacić 600$ i od niego zależy czy decyduje się na samochód czy samolot (kostka te same, nie można ich dzielić na kilka osób).
c.       W wyznaczonym czasie stawić się w wyznaczonym przez Mistrza Gry temacie.

2. Należy umieścić w RACHUNKACH adnotację o uiszczeniu wpłaty za wyprawę/nocleg (zgodnie z cennikiem podanym wcześniej w tym temacie).
3. Postaci, które zdecydowały się na wspólny wyjazd będą mogły pisać w specjalnej lokacji WESOŁY AUTOBUS; tam odbywać się będzie sesja związana z podróżą. Osoby, które wybrały transport we własnym zakresie – nie będą brały w niej udziału. 
4. Na wyjeździe obowiązują te same zasady przydzielania i odejmowania punktów rozgłosu oraz statystyk. Ważne jest jednak to, że Postaci fabularne obowiązują nieco inne zasady, co jest opisane w REGULAMINIE POSTACI FABULARNYCH.
5. Podczas wyjazdu wszelakie wydatki należy wciąż wpisywać w swoich RACHUNKACH.
6. Podczas wyjazdu wakacyjnego nie płacimy za posiłki i usługi, które nie mają cennika. Jednak są usługi dodatkowe, za które należy zapłacić (jeśli się na nie zdecydujemy). Jest to:


 • wypożyczenie auta (300$ za dwa tygodnie)

 • karnet na paralotnię/dostęp do kortów tenisowych (50$ za dwa tygodnie)
 • karnet na wodny aerobik (30$ za dwa tygodnie)7. Na wyjazd można brać JEDNEGO pupila (psa/kota/itp) bez żadnych dodatkowych opłat. Jeśli chcecie zabrać ze swoją postacią dodatkowo Postaci Drugoplanowe – należy za nie zapłacić jak za normalną postać (699$ + ew. własny transport)
8. Wyjazd trwa do odwołania, jednak macie możliwość szybszego powrotu do Old Whiskey – można przerwać wycieczkę w dowolnym momencie, jednak nie zwracamy wtedy pieniędzy. Ani za wyjazd czy dodatkowe usługi.
9. Jeśli koś zechce dołączyć do wycieczki w czasie, gdy event będzie trwać – może to zrobić, wpisując się w temacie z sesją. Gdy postać uiści wszelakie opłaty, zostanie przydzielony jej pokój. 
10. Kolejne informacje na temat sesji/postaci NPC oraz lokacji będą pojawiały się w tym temacie.
W czasie trwania sesji wyjazdowej „Kalifornia – wycieczka do Santa Barbara” będzie można grać nie tylko swoimi postaciami, które wybiorą się na wycieczkę! Będziecie mieć też możliwość zarezerwowania i grania postacią fabularną, stworzoną specjalnie z okazji tego eventu!
Już niedługo pojawią się krótkie opisy postaci, którymi będziecie mogli się pobawić. Będą one miały określonywiek, status, zawód oraz miejsce zamieszkania czy rodzinę. Charakter będzie jedynie zarysowany – ten w dużej mierze powinien zależeć od waszej gry! 
Taka postać będzie mieć też przydzielone statystyki i podlegać będzie specjalnemu regulaminowi. Będziecie jednak mieć okazje pograć miejscowymi z Santa Barbara!

Co jeśli dana postać Wam się spodoba?
Nie musicie się z nią żegnać! Po skończonej sesji będziecie mogli „przerobić” postać fabularną na pełnoprawnego bohatera naszej fabuły. Zmieni się wtedy jej ranga i będziecie musieli stworzyć dla niej kartę postaci. Możecie ją wzorować na gotowej notatce przygotowanej przez Mistrza Gry. WYBÓR POSTACI FABULARNEJ

1. Każdy gracz, nowy czy stary, ma prawo zająć JEDNĄ postać z zaproponowanych bohaterów fabularnych. Postać należy zarezerwować W TYM TEMACIE, pisząc posta w którym należy dokładnie określić, którą postać chcemy zająć.

2. Potem w celu sfinalizowania przejęcia danej postaci należy założyć konto na forum rpg pbf „Old Whiskey” – w nazwie użytkownika wpisujemy wtedy imię i nazwisko postaci (pseudonim) , którą chcemy grać.

3. Po przyznaniu koloru rangi użytkownikowi, ten ma wszelkie prawo do danej postaci fabularnej.


  a. Po przyznaniu rangi administracja ma obowiązek odnotować w odpowiednim temacie, że dana postać fabularna została zajęta.b. Administracja zastrzega sobie prawo do tego, by zdjąć zabrać komuś rangę, uprzednio podając ku temu powód.i.Powodem tym może być łamanie regulaminu forum/nieodpowiednia gra niezgodna z realiami świata przedstawionego/brak gry w fabule po rozpoczęciu eventu „Kalifornia – wycieczka do Santa Barbara”.ii.Sam gracz może się ubiegać o zdjęcie rangi, powiadamiając o tym odpowiednio wcześnie Mistrza Gry i podając konkretny powód rezygnacji.iii.Gdy dana postać zostanie pozbawiona rangi, zostaje ona „zwolniona” i jest gotowa do przejęcia przez kogoś innego – tym samym stare konto zostaje skasowane a reguły przejścia pozostają takie same jak te opisane w punkcie 2 regulaminu „PRZEJMOWANIE POSTACI”.4. Postać fabularna przez cały czas trwania eventu „Kalifornia” jest pozbawiona Karty Postaci i Majątku, i działa na specyficznych zasadach podobnych do tych, które obowiązują NPC:


  a. Postać z rangą „Kalifornijczyka” nie posiada karty, jednak ma odpowiednie statystyki, rozdzielane według zasad obowiązujących na forum, tj. pula punktów to 150 i są one rozdzielane między wszystkie cechy i umiejętności.b. Postaci te posiadają pulę zdrowia, która może ulegać zmianie.c. Postaci te posiadają konkretną pulę pieniędzy (1000 dolarów na początku), mogą je wydawać oraz powiększać swój dorobek, jednak nie dostają oni wypłat z miejsca pracy!d. Postaci posiadają NIEZMIENNY rozgłos.e. Postaci nie mogą zdobywać na czas eventu odznak specjalnych, jednak mogą rozwijać swoje statystyki poprzez udział w misjach i sesjach – jednocześnie obowiązuje ich też system kostkowy przy rozwiązywaniu konfliktów i/lub zadań. Nie posiadają jednak DZIENNICZKÓW UMIEJĘTNOŚCI.5. Postaci fabularne związane z eventem „Kalifornia” nie mają określonych wizerunków, jedynie cechy fizyczne związane z ich narodowością/płcią. 


6. Postaci fabularne mają ogólnie zarysowaną historię oraz został stworzony dla nich opis ich profesji. Charakter i osobowość bohatera w dużej mierze zależy od gry i decyzji podejmowanych przez gracza. Członkowie rodziny (o ile nie opisani w notatce o postaci) także zostają w kwestii osoby przejmujących postać.


7. W czasie rezerwacji obowiązuje zasada – KTO PIERWSZY TEN LEPSZY.
GRA W FABULE

1. Po rozpoczęciu eventu pt „Kalifornia” gracze, posiadający odpowiednia kolorową rangę, mają prawo zacząć pisać w fabule w wyznaczonym subforum.

2. Event oficjalnie rozpoczyna się wraz z postem wprowadzającym napisanym przez jednego z członków administracji w odpowiednim temacie – całe forum, czyli wszyscy aktywni gracze, zostaną o tym poinformowani.
3. Kalifornijczycy mają prawo pisać we wszystkich lokacjach miasta Santa Barbara.
4. Postaci fabularne są zobowiązane do wykonywania zadań zawodowych związanych z przydzielonym fachem. 
5. Kalifornijczycy mogą:


  a. Brać udział w misjach/innych eventach mających miejsce podczas akcji „Kalifornia”, Startować w konkursach, które będą rozstrzygane poprzez system kostekb. Mieszkać w wyznaczonych przez MG lokalizacjach.c. Wchodzić we wszelakie relacje między sobą oraz z innymi postaciami w fabule, w tym także z NPC.d. Zarabiać dodatkowe pieniądze i zdobywać przedmioty, które może wpisywać w swojej sygnaturze jako ekwipunek podręczny.e. Posiadać ekwipunek podręczny – czyli wymieniony w sygnaturze, oraz skrzynki kontaktowe i rachunki.6. Gracz ma jednak możliwość ZDECYDOWAĆ czy postać fabularna, którą prowadził wyjedzie wraz z końcem wakacji, do Old Whiskey. W celu ustalenia dalszych losów danej postaci gracz powinien napisać i uzasadnić swoją decyzję w odpowiednio do tego stworzonym temacie (o którym powiadomi administracja). 

8. Jeżeli gracz zdecyduje się na wyjazd z Santa Barbara – jego postać zostaje pozbawiona rangi „Kalifornijczyka” i zdobywa nową, Szarego Obywatela.
DALSZA GRA

1. Po wyjeździe z Santa Barbara i zdjęciu rangi „Kalifornijczyka” gracz jest zobowiązany do napisania Karty Postacidla swojego bohatera.


  a. Pisanie Karty odbywa się na tych samych zasadach co w przypadku normalnych postaci, z tym, że:i. Nie zmieniamy ustalonego wcześniej wygląduii. Nie zmieniamy wcześniej ustalonych statystykiii. Uwzględniamy w biografii postaci historię, która została zarysowana w notatce na temat danego bohatera, gdy ten był jeszcze postacią do przejęcia podczas eventu „Kalifornia”.2. Karta powinna zostać zaakceptowana przez administrację – po tym fakcie dana postać dostanie jedną z dostępnych rang.

3. Gracz wtedy ma prawo założyć swojej postaci wszelakie dodatkowe tematy.

4. Od tego momentu, postać fabularna staje się mieszkańcem Old Whiskey z całymi tego prawami i obowiązkami:


  a. Może rozwijać statystyki oraz rozgłos. Może się zatrudnić lub założyć własny biznes i zarabiać na tym pieniądze. Może zdobywać odznaki i kupować towary luksusowe.5. Gracz ma prawo zrezygnować z gry w każdej chwili, jednak prosiłoby się go o uprzednie poinformowanie o tym Administracji oraz innych graczy.


MIŁEJ ZABAWY!

Wycieczka do Kalifornii - postaci niezależne!

Poniżej przedstawiamy krótkie opisy NPC, które będzie można spotkać w fabule w mieście Santa Barbara!


Isabella Loveless, 71 lat, właścicielka hotelu „California” - drobnej budowy kobieta, z burzą siwych, cienkich włosów. Ubrana zawsze w czarne, klasyczne ubrania, zdobiąca swój ulubiony kardigan złota broszką w kształcie motyla. Zdaje się być sympatyczną i uczynną kobietą. To ona, osobiście, wita gości w recepcji hotelu, rozdaje klucze i słucha skarg i żali. Często ujrzysz ją w holu, czekającą na kolejnych turystów.
Jej całe życie związane było z tym hotelem. Zaczynała tu jako młoda pokojówka, powoli zdobywała sympatię szefostwa, aż w końcu zajęła się kierowaniem tego przybytku. W dniu, w którym umarł poprzedni właściciel, dowiedziała się, ze dzięki swojej ciężkiej pracy została uznana za spadkobierczynię „Californii”. Testament sprawił, że ta drobna, niepozorna kobieta, stała się panią na włościach na najbliższe 30 lat.
Panna, bezdzietna - „California” to jej jedyna pociecha.

Alexander Holland, 63 lata, kierownik hotelu „California” - pracujący dla panny Loveless od początku jej kariery jako właścicielki. Zajmujący się obsługa hotelu, nadzoruje prace pokojówek i boi hotelowych, zarządza restauracją. Prawa ręka Isabelli, której prawie nie odstępuje na krok. Plotki hotelowe mówią, ze jest w niej nawet zakochany... ale sam nigdy nie powiedział tej kobiecie nic, co by mogło o tym świadczyć.
Mieszkający w „Californii” połowę swojego życia, nie znający innego życia – traktuje pracowników jak rodzinę, chociaż bywa dla nich bardzo surowy. Nie wyobraża sobie, żeby mógł odejść na emeryturę, a co więcej – wyjechać i opuścić pannę Loveless!

Angel Amaro, 33 lata, wnuk byłego właściciela „Californii” - pozbawiony swojego spadku, jedyny potomek pana Amaro, który ponad 30 lat temu przepisał swój hotel pannie Loveless. Na co dzień mieszkający w Los Angeles, usiłujący zrobić karierę w muzyce. Gitarzysta jazzowy, który jest niezwykle dumny ze swoich osiągnięć. Rodzina jednak nigdy nie była mu przychylna, wielu uważa, że powinien zająć się czymś „poważniejszym” niż muzyka, która.
Jako młody chłopak walczył nie tylko z brakiem szacunku w rodzinie, ale też żalem do zmarłego dziadka, który go wydziedziczył. Lecz z wiekiem złość na decyzje Amaro seniora zaczęła słabnąć – Angel skupił się na swojej debiutanckiej płycie, która została dobrze odebrana w środowisku fanów niezależnego jazzu. Teraz, w ramach turnee, postanowił odwiedzić rodzinne Santa Barbara...

Emma Austene, 20 lat, pokojówka w hotelu „California” - młoda pracownica hotelu, która zatrudniła się u panny Loveless, by odłożyć pieniądze na studia. Pracuje tu już drugi rok i chyba wizja studiowania staje się coraz bardziej odległa. Sama panna Loveless trzyma ją pod swoimi skrzydłami, widząc w niej swoja następczynie. Młoda Emma jest mało asertywna i ciągle ma poczucie, że jest co winna Isabelli – dała jej przecież dach nad głową i pracę. Lecz jest coraz ciężej,a dziewczyna zdaje się być coraz bardziej zmęczona pracą w hotelu i dźwiganiem na swych barkach

Emanuel Santiago, 45 lat, właściciel sadu pomarańczowego – znany w okolicy sadownik, który sprzedaje lokalne pomarańcze i udostępnia turystom swoje ogrody. Każdy, kto chce może go odwiedzić i zebrać u niego świeże cytrusy. Gdy jednak nie ma sezonu, sprzedaje powidła, konfitury, a także... perfumy o zapachu kwiatu pomarańczy. Człowiek wesoły, wiecznie zadowolony. Nie tylko pasjonat ogrodnictwa, ale także poszukiwacz złota i skarbów! W wolnym czasie można go spotkać na plaży, gdy spaceruje z wykrywaczem metalu i liczy na to, że akurat tego dnia trafi na wielki skarb piratów, Indian czy konkwistadorów!


Linda Oakland, 51 lat, szeryf hrabstwa Santa Barbara – naczelnik biura, wybrana dwa lata temu i sprawująca władzę nad policjantami w całym okręgu St. Barbara. Kobieta poczciwa, prosta, ale uczciwa i pracowita. Wie jak zjednać sobie ludzi, lecz od jakiegoś czasu pojawiają się głosy, że jej rządy nie są zbyt skuteczne. Jej pogodne i łagodne usposobienie niekoniecznie może pomagać w pracy policjanta. Ona jednak myśli o sobie bardziej jak o polityku, niż mundurowym; to jednak nie zmienia faktu, ze wciąż jest aktywna w terenie i sama przyjmuje wiele zgłoszeń z całego okręgu. Krążą jednak plotki, że Oakland nie raz wykorzystywała swoją pozycję, by osiągnąć dla siebie osobiste profity.Ostatnio zmieniony przez Mistrz Gry dnia Pon 06 Kwi 2015, 15:33, w całości zmieniany 8 razy

Zobacz profil autora

2 Re: 032. West Coast on Sob 28 Mar 2015, 15:12

Ja tam bym jeszcze zaproponowała - oczywiście, później, później - aby do NO wywijać na francuskie dzielnice!
Ale może wyślę Parkera :>Will Parker / playlista

Zobacz profil autora

3 Re: 032. West Coast on Sob 28 Mar 2015, 15:13

Lil chętnie.
Autumn ze znakiem zapytania.
KP LiluyeFunny you're the broken one
but I'm the only one who needed saving
Cause when you never see the lights
it's hard to know which one of us is caving
Zobacz profil autora

4 Re: 032. West Coast on Sob 28 Mar 2015, 15:16

JON! może Eva, ale w sumie ona zbiera na motór więc się okaże

Zobacz profil autora

5 Re: 032. West Coast on Sob 28 Mar 2015, 16:01

Totalnie LOLA! Bo Koksu nie ma kasy, a Claus ma ważniejsze sprawy 8DZobacz profil autora

6 Re: 032. West Coast on Nie 29 Mar 2015, 10:29

Catherine pojedzie.
A czy Florencio to nie wiadomo. Może zaprosi Carmę na małe wspólne wakacje CoolZobacz profil autora

7 Re: 032. West Coast on Nie 29 Mar 2015, 10:47

Foxxy raczej nie może podróżować, ale Carma pewnie pojedzie :DZobacz profil autora

8 Re: 032. West Coast on Nie 29 Mar 2015, 14:10

Pojadę!Gabrielle R. Ramirez

Zobacz profil autora

9 Re: 032. West Coast on Nie 29 Mar 2015, 14:26


Uwaga, uwaga, mieszkańcy Old Whiskey! Biuro podróży postanowiło, ze rozda aż 5 WYCIECZEK CAŁKOWICIE ZA DARMO! 
Tak, tak! Wystarczy zgłosić chęć wzięcia udziału w LOTERII radia OWWWR - dzięki temu macie szanse na wylosowanie wycieczki do Santa Barbara. 
Więcej informacji  - WKRÓTCE!

Każda postać, która chce spróbować swojego szczęścia powinna wpisać się w tym temacie! 

Zobacz profil autora

10 Re: 032. West Coast on Nie 29 Mar 2015, 14:29

No jasne, Lil i Autumn losują! :D
KP LiluyeFunny you're the broken one
but I'm the only one who needed saving
Cause when you never see the lights
it's hard to know which one of us is caving
Zobacz profil autora

11 Re: 032. West Coast on Nie 29 Mar 2015, 14:31

Jon losuje! Eva bedzie na kompletnej biedzie jak se kupi motor XD

Zobacz profil autora

12 Re: 032. West Coast on Nie 29 Mar 2015, 14:31

Lola i Koks spróbują szans w loterii!Zobacz profil autora

13 Re: 032. West Coast on Nie 29 Mar 2015, 14:33

Losuje!Zobacz profil autora

14 Re: 032. West Coast on Nie 29 Mar 2015, 14:33

A co tam - Will też spróbuje w loterii c:Will Parker / playlista

Zobacz profil autora

15 Re: 032. West Coast on Nie 29 Mar 2015, 14:35

Rita, a jakże sasasaZobacz profil autora

16 Re: 032. West Coast on Nie 29 Mar 2015, 20:15

Carma losuje!Zobacz profil autora

17 Re: 032. West Coast on Nie 29 Mar 2015, 20:16

Cath, Florian i Tom (!) wezmą udział.Zobacz profil autora

18 Re: 032. West Coast on Pon 30 Mar 2015, 12:12


JUŻ DZIŚ WIECZOREM, NA ŻYWO PRZEZ SKYPE - LOSOWANIE PIERWSZEJ WYCIECZKI!
Kto jako pierwszy bezie się cieszyć ze słońca Kalifornii?

Zobacz profil autora

19 Re: 032. West Coast on Pon 30 Mar 2015, 21:31

Santa Barbara to miasto w południowej Kalifornii; zamieszkuje w niej ponad 92 tysiące osób, a całe hrabstwo -399,3 tysięcy. Nazywane Amerykańską Riverą, prawa miejskie uzyskało w 1850 roku. Lecz pierwsze osady an tym terenie budowane były już 13 tysięcy lat temu! 
Samo miasto leży między Pacyfikiem a Santa Ynez Mountains i posiada jedną z najdłuższych linii brzegowych.
Santa Barbara to miejsce kuszące licznych turystów, ale także i studentów – to tu mieści się wiele wydziałów Uniwersytetu Kalifornijski.


Wycieczkowicze z Old Whiskey będą mogli poznać ulice dzielnicy o nazwie Mesa. To tam znajdują się plaże i deptaki budowane przy brzegu Pacyfiku zamieszkają w hotelu mieszczącym się w hiszpańskiej zabudowie . Niedaleko zaś będą mogli wybrać się na spacer promenadą czy też do sadu pomarańczowego!


Zobacz profil autora

20 Re: 032. West Coast on Pon 30 Mar 2015, 21:34

Pierwszą wycieczkę do Santa Barbara wylosował... WILLIAM PARKER!

Zobacz profil autora

21 Re: 032. West Coast on Pon 30 Mar 2015, 21:38

Druga wycieka właśnie trafiła do... LILUYE!

Zobacz profil autora

22 Re: 032. West Coast on Pon 30 Mar 2015, 21:40

Tom Johnson właśnie wygrał trzecią wycieczkę!

Zobacz profil autora

23 Re: 032. West Coast on Pon 30 Mar 2015, 21:49

Czwarta wycieczka należy się... Carmalicie!

Zobacz profil autora

24 Re: 032. West Coast on Pon 30 Mar 2015, 21:55

I ostania wycieczkę otrzymuje... LOLA!

Zobacz profil autora

25 Re: 032. West Coast on Czw 02 Kwi 2015, 12:09


Drodzy mieszkańcy Old Whiskey!
Kilka dni temu wylosowaliśmy 5 darmowych wycieczek do Santa Barbara – lecz nie martwcie, się, ci, którzy nie wygrali biletów będą mogli zakupić je w atrakcyjnej cenie!
Cały wyjazd do Santa Barbara kosztować będzie... 699$! Co będzie obejmować ta cena?


 • Wspólny przejazd do Santa Barbara
 • Zakwaterowanie w hotelu (14 dni i nocy)
 • Dwa posiłki dziennie
 • Dostęp do wszystkich usług hotelowych
 • Ubezpieczenie


Dodatkowo hotel ma dostęp do basenu, plaży oraz wielkiego ogrodu. Posiłki wydawane w restauracji hotelowej dla gości będą darmowe! Będzie można korzystać z sali bilardowej bez ograniczeń, a także wypożyczać sprzęt sportowy!

Przejazd organizowany jest przez biuro podróży i mogą z niego skorzystać wszyscy wycieczkowicze. Jeśli jednak ktoś chce podróżować na własną rękę – musi zapłacić dodatkowe 600$ za koszt paliwa/biletów.

Wpisujecie postaci, które chca wyjechać do Kalifornii!

Lista wycieczkowiczów:


 • William Parker
 • Liluye Oldwood
 • Tom Johnson
 • Tammy Johnson
 • Carmalita Auguste
 • Lola Martinez
 • Eva Auguste
 • Autumn Seymour
 • Gabrelle Ramirez
 • Nathaniel CooperOstatnio zmieniony przez Mistrz Gry dnia Czw 02 Kwi 2015, 14:46, w całości zmieniany 2 razy

Zobacz profil autora

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 3]

Idź do strony : 1, 2, 3  Next

Similar topics

-

» West Market

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach