Play by forum role play game - modern western in hot Arizona.


You are not connected. Please login or register

032. West Coast

Idź do strony : Previous  1, 2, 3

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 3 z 3]

1 032. West Coast on Sob 28 Mar 2015, 15:08

First topic message reminder :


Kalifornia – najludniejszy stan w USA. To tu znajduje się San Francisco, Los Angeles i San Diego. Dla wielu to miejsce dla rozpoczęcia bujnej kariery zawodowej, dla innych –  idealne na wakacje! Dlaczego więc mieszkańcy Old Whiskey nie mieliby skorzystać z lata?
Lipiec za pasem, wakacje w pełni!

Do Old Whiskey zawitał przedstawiciel Biura Podróży, który z chęcią sprzeda wycieczki do... Santa Barbara! To miasto na wybrzeżu zachęca plażami, hiszpańską architekturą i dużymi terenami Parków Narodowych, które aż się proszą o zwiedzanie! Goście zakwaterowani byliby w czterogwiazdkowym hotelu, zapewnione mieliby wycieczki i uczestnictwo w wielu wydarzeniach sportowo-kulturalnych. Nic, tylko cieszyć się wakacjami!

Na bieżąco będziemy Was informować na temat sprzedaży wycieczek oraz ich organizacji. Teraz jednak możecie się zdeklarować, które postaci wyjechałyby na tak zorganizowany urlop? Nie ma ograniczeń jeśli chodzi o przynależność do grup – mogą jechać i policjanci, i święci.

Wycieczka trwałaby zapewne koło 2-3 tygodni realnych (zależy też od waszej aktywności) i związane byłyby z nią miejsce sesje i imprezy.

Dalsze informacje i terminy podamy, gdy zbierze się grupa osób chętna na taki event!

Możecie tez wpisywać swoje propozycje wakacyjnych, wyjazdowych sesji!


Lista wycieczkowiczów:

 • William Parker
 • Liluye Oldwood
 • Tom Johnson
 • Tammy Johnson
 • Carmalita Auguste
 • Lola Martinez
 • Eva Auguste
 • Autumn Seymour
 • Gabrielle Ramirez
 • Nathaniel Cooper
 • Jonathan Harper
 • Trish Levy
 • Bobby Thompson
 • Lionel MargaretZASADY OGÓLNE AKCJI „Kalifornia – wycieczka do Santa Barbara
 
1. Początek eventu „Kalifornia – wycieczka do Santa Barbara” rozpoczyna się dnia 7 kwietnia 2015 roku i trwa on aż do odwołania. Data rozpoczęcia może ulec zmianie, wszelkie decyzje w tej sprawie podejmują admini forum rpg pbf „Old Whiskey”.

a.       Daty rozpoczęcia konkretnych sesji, pojedynczych misji i wydarzeń będą ustalane na bieżąco przy konsultacjach z graczami chętnymi by brać w nich udział.

2. Wszelkie informacje dotyczące eventu będą ogłaszane w subforum „Ogłoszenia” w kategorii „Sesje i eventy.
3. W skład eventu „Kalifornia – wycieczka do Santa Barbara” wchodzą wszelakie misje dotyczące wycieckzi nad Pacyfik, jej organizacji oraz konsekwencji, a także wszelakie eventy mające miejsce nie tylko w Old Whiskey ale także i mieście Santa Barbara itp. Gracze mają prawo składać swoje propozycje dotyczące wszelakich akcji związanych z tym eventem.
4. Administracja zastrzega sobie prawo do odwołania/zamknięcia eventu przed czasem, jednak musi zostać to przez nią uzasadnione, a gracze odpowiednio wcześniej poinformowani.
5. Gracze mają prawo zgłaszać wszelakie zastrzeżenia w stosunku do eventu oraz jego przebiegu, jednak pamiętajmy, by było to zrobione w sposób kulturalny i na poziomie!
 

GRA W FABULE


1.       By rozpocząć grę w subforum „Kalifornia” należy:

a.       Zgłosić się na sesję wykupując (koszt 699$) lub wygrywając wycieczkę.
b.      Wyjechać swoją postacią z Old Whiskey korzystając z transportu Biura Podróży (darmowy) lub wyruszyć w podróż we własnym zakresie. Jeśli wybierzemy drugą opcję (podróż we własnym zakresie), postać musi zapłacić 600$ i od niego zależy czy decyduje się na samochód czy samolot (kostka te same, nie można ich dzielić na kilka osób).
c.       W wyznaczonym czasie stawić się w wyznaczonym przez Mistrza Gry temacie.

2. Należy umieścić w RACHUNKACH adnotację o uiszczeniu wpłaty za wyprawę/nocleg (zgodnie z cennikiem podanym wcześniej w tym temacie).
3. Postaci, które zdecydowały się na wspólny wyjazd będą mogły pisać w specjalnej lokacji WESOŁY AUTOBUS; tam odbywać się będzie sesja związana z podróżą. Osoby, które wybrały transport we własnym zakresie – nie będą brały w niej udziału. 
4. Na wyjeździe obowiązują te same zasady przydzielania i odejmowania punktów rozgłosu oraz statystyk. Ważne jest jednak to, że Postaci fabularne obowiązują nieco inne zasady, co jest opisane w REGULAMINIE POSTACI FABULARNYCH.
5. Podczas wyjazdu wszelakie wydatki należy wciąż wpisywać w swoich RACHUNKACH.
6. Podczas wyjazdu wakacyjnego nie płacimy za posiłki i usługi, które nie mają cennika. Jednak są usługi dodatkowe, za które należy zapłacić (jeśli się na nie zdecydujemy). Jest to:


 • wypożyczenie auta (300$ za dwa tygodnie)

 • karnet na paralotnię/dostęp do kortów tenisowych (50$ za dwa tygodnie)
 • karnet na wodny aerobik (30$ za dwa tygodnie)7. Na wyjazd można brać JEDNEGO pupila (psa/kota/itp) bez żadnych dodatkowych opłat. Jeśli chcecie zabrać ze swoją postacią dodatkowo Postaci Drugoplanowe – należy za nie zapłacić jak za normalną postać (699$ + ew. własny transport)
8. Wyjazd trwa do odwołania, jednak macie możliwość szybszego powrotu do Old Whiskey – można przerwać wycieczkę w dowolnym momencie, jednak nie zwracamy wtedy pieniędzy. Ani za wyjazd czy dodatkowe usługi.
9. Jeśli koś zechce dołączyć do wycieczki w czasie, gdy event będzie trwać – może to zrobić, wpisując się w temacie z sesją. Gdy postać uiści wszelakie opłaty, zostanie przydzielony jej pokój. 
10. Kolejne informacje na temat sesji/postaci NPC oraz lokacji będą pojawiały się w tym temacie.
W czasie trwania sesji wyjazdowej „Kalifornia – wycieczka do Santa Barbara” będzie można grać nie tylko swoimi postaciami, które wybiorą się na wycieczkę! Będziecie mieć też możliwość zarezerwowania i grania postacią fabularną, stworzoną specjalnie z okazji tego eventu!
Już niedługo pojawią się krótkie opisy postaci, którymi będziecie mogli się pobawić. Będą one miały określonywiek, status, zawód oraz miejsce zamieszkania czy rodzinę. Charakter będzie jedynie zarysowany – ten w dużej mierze powinien zależeć od waszej gry! 
Taka postać będzie mieć też przydzielone statystyki i podlegać będzie specjalnemu regulaminowi. Będziecie jednak mieć okazje pograć miejscowymi z Santa Barbara!

Co jeśli dana postać Wam się spodoba?
Nie musicie się z nią żegnać! Po skończonej sesji będziecie mogli „przerobić” postać fabularną na pełnoprawnego bohatera naszej fabuły. Zmieni się wtedy jej ranga i będziecie musieli stworzyć dla niej kartę postaci. Możecie ją wzorować na gotowej notatce przygotowanej przez Mistrza Gry. WYBÓR POSTACI FABULARNEJ

1. Każdy gracz, nowy czy stary, ma prawo zająć JEDNĄ postać z zaproponowanych bohaterów fabularnych. Postać należy zarezerwować W TYM TEMACIE, pisząc posta w którym należy dokładnie określić, którą postać chcemy zająć.

2. Potem w celu sfinalizowania przejęcia danej postaci należy założyć konto na forum rpg pbf „Old Whiskey” – w nazwie użytkownika wpisujemy wtedy imię i nazwisko postaci (pseudonim) , którą chcemy grać.

3. Po przyznaniu koloru rangi użytkownikowi, ten ma wszelkie prawo do danej postaci fabularnej.


  a. Po przyznaniu rangi administracja ma obowiązek odnotować w odpowiednim temacie, że dana postać fabularna została zajęta.b. Administracja zastrzega sobie prawo do tego, by zdjąć zabrać komuś rangę, uprzednio podając ku temu powód.i.Powodem tym może być łamanie regulaminu forum/nieodpowiednia gra niezgodna z realiami świata przedstawionego/brak gry w fabule po rozpoczęciu eventu „Kalifornia – wycieczka do Santa Barbara”.ii.Sam gracz może się ubiegać o zdjęcie rangi, powiadamiając o tym odpowiednio wcześnie Mistrza Gry i podając konkretny powód rezygnacji.iii.Gdy dana postać zostanie pozbawiona rangi, zostaje ona „zwolniona” i jest gotowa do przejęcia przez kogoś innego – tym samym stare konto zostaje skasowane a reguły przejścia pozostają takie same jak te opisane w punkcie 2 regulaminu „PRZEJMOWANIE POSTACI”.4. Postać fabularna przez cały czas trwania eventu „Kalifornia” jest pozbawiona Karty Postaci i Majątku, i działa na specyficznych zasadach podobnych do tych, które obowiązują NPC:


  a. Postać z rangą „Kalifornijczyka” nie posiada karty, jednak ma odpowiednie statystyki, rozdzielane według zasad obowiązujących na forum, tj. pula punktów to 150 i są one rozdzielane między wszystkie cechy i umiejętności.b. Postaci te posiadają pulę zdrowia, która może ulegać zmianie.c. Postaci te posiadają konkretną pulę pieniędzy (1000 dolarów na początku), mogą je wydawać oraz powiększać swój dorobek, jednak nie dostają oni wypłat z miejsca pracy!d. Postaci posiadają NIEZMIENNY rozgłos.e. Postaci nie mogą zdobywać na czas eventu odznak specjalnych, jednak mogą rozwijać swoje statystyki poprzez udział w misjach i sesjach – jednocześnie obowiązuje ich też system kostkowy przy rozwiązywaniu konfliktów i/lub zadań. Nie posiadają jednak DZIENNICZKÓW UMIEJĘTNOŚCI.5. Postaci fabularne związane z eventem „Kalifornia” nie mają określonych wizerunków, jedynie cechy fizyczne związane z ich narodowością/płcią. 


6. Postaci fabularne mają ogólnie zarysowaną historię oraz został stworzony dla nich opis ich profesji. Charakter i osobowość bohatera w dużej mierze zależy od gry i decyzji podejmowanych przez gracza. Członkowie rodziny (o ile nie opisani w notatce o postaci) także zostają w kwestii osoby przejmujących postać.


7. W czasie rezerwacji obowiązuje zasada – KTO PIERWSZY TEN LEPSZY.
GRA W FABULE

1. Po rozpoczęciu eventu pt „Kalifornia” gracze, posiadający odpowiednia kolorową rangę, mają prawo zacząć pisać w fabule w wyznaczonym subforum.

2. Event oficjalnie rozpoczyna się wraz z postem wprowadzającym napisanym przez jednego z członków administracji w odpowiednim temacie – całe forum, czyli wszyscy aktywni gracze, zostaną o tym poinformowani.
3. Kalifornijczycy mają prawo pisać we wszystkich lokacjach miasta Santa Barbara.
4. Postaci fabularne są zobowiązane do wykonywania zadań zawodowych związanych z przydzielonym fachem. 
5. Kalifornijczycy mogą:


  a. Brać udział w misjach/innych eventach mających miejsce podczas akcji „Kalifornia”, Startować w konkursach, które będą rozstrzygane poprzez system kostekb. Mieszkać w wyznaczonych przez MG lokalizacjach.c. Wchodzić we wszelakie relacje między sobą oraz z innymi postaciami w fabule, w tym także z NPC.d. Zarabiać dodatkowe pieniądze i zdobywać przedmioty, które może wpisywać w swojej sygnaturze jako ekwipunek podręczny.e. Posiadać ekwipunek podręczny – czyli wymieniony w sygnaturze, oraz skrzynki kontaktowe i rachunki.6. Gracz ma jednak możliwość ZDECYDOWAĆ czy postać fabularna, którą prowadził wyjedzie wraz z końcem wakacji, do Old Whiskey. W celu ustalenia dalszych losów danej postaci gracz powinien napisać i uzasadnić swoją decyzję w odpowiednio do tego stworzonym temacie (o którym powiadomi administracja). 

8. Jeżeli gracz zdecyduje się na wyjazd z Santa Barbara – jego postać zostaje pozbawiona rangi „Kalifornijczyka” i zdobywa nową, Szarego Obywatela.
DALSZA GRA

1. Po wyjeździe z Santa Barbara i zdjęciu rangi „Kalifornijczyka” gracz jest zobowiązany do napisania Karty Postacidla swojego bohatera.


  a. Pisanie Karty odbywa się na tych samych zasadach co w przypadku normalnych postaci, z tym, że:i. Nie zmieniamy ustalonego wcześniej wygląduii. Nie zmieniamy wcześniej ustalonych statystykiii. Uwzględniamy w biografii postaci historię, która została zarysowana w notatce na temat danego bohatera, gdy ten był jeszcze postacią do przejęcia podczas eventu „Kalifornia”.2. Karta powinna zostać zaakceptowana przez administrację – po tym fakcie dana postać dostanie jedną z dostępnych rang.

3. Gracz wtedy ma prawo założyć swojej postaci wszelakie dodatkowe tematy.

4. Od tego momentu, postać fabularna staje się mieszkańcem Old Whiskey z całymi tego prawami i obowiązkami:


  a. Może rozwijać statystyki oraz rozgłos. Może się zatrudnić lub założyć własny biznes i zarabiać na tym pieniądze. Może zdobywać odznaki i kupować towary luksusowe.5. Gracz ma prawo zrezygnować z gry w każdej chwili, jednak prosiłoby się go o uprzednie poinformowanie o tym Administracji oraz innych graczy.


MIŁEJ ZABAWY!

Wycieczka do Kalifornii - postaci niezależne!

Poniżej przedstawiamy krótkie opisy NPC, które będzie można spotkać w fabule w mieście Santa Barbara!


Isabella Loveless, 71 lat, właścicielka hotelu „California” - drobnej budowy kobieta, z burzą siwych, cienkich włosów. Ubrana zawsze w czarne, klasyczne ubrania, zdobiąca swój ulubiony kardigan złota broszką w kształcie motyla. Zdaje się być sympatyczną i uczynną kobietą. To ona, osobiście, wita gości w recepcji hotelu, rozdaje klucze i słucha skarg i żali. Często ujrzysz ją w holu, czekającą na kolejnych turystów.
Jej całe życie związane było z tym hotelem. Zaczynała tu jako młoda pokojówka, powoli zdobywała sympatię szefostwa, aż w końcu zajęła się kierowaniem tego przybytku. W dniu, w którym umarł poprzedni właściciel, dowiedziała się, ze dzięki swojej ciężkiej pracy została uznana za spadkobierczynię „Californii”. Testament sprawił, że ta drobna, niepozorna kobieta, stała się panią na włościach na najbliższe 30 lat.
Panna, bezdzietna - „California” to jej jedyna pociecha.

Alexander Holland, 63 lata, kierownik hotelu „California” - pracujący dla panny Loveless od początku jej kariery jako właścicielki. Zajmujący się obsługa hotelu, nadzoruje prace pokojówek i boi hotelowych, zarządza restauracją. Prawa ręka Isabelli, której prawie nie odstępuje na krok. Plotki hotelowe mówią, ze jest w niej nawet zakochany... ale sam nigdy nie powiedział tej kobiecie nic, co by mogło o tym świadczyć.
Mieszkający w „Californii” połowę swojego życia, nie znający innego życia – traktuje pracowników jak rodzinę, chociaż bywa dla nich bardzo surowy. Nie wyobraża sobie, żeby mógł odejść na emeryturę, a co więcej – wyjechać i opuścić pannę Loveless!

Angel Amaro, 33 lata, wnuk byłego właściciela „Californii” - pozbawiony swojego spadku, jedyny potomek pana Amaro, który ponad 30 lat temu przepisał swój hotel pannie Loveless. Na co dzień mieszkający w Los Angeles, usiłujący zrobić karierę w muzyce. Gitarzysta jazzowy, który jest niezwykle dumny ze swoich osiągnięć. Rodzina jednak nigdy nie była mu przychylna, wielu uważa, że powinien zająć się czymś „poważniejszym” niż muzyka, która.
Jako młody chłopak walczył nie tylko z brakiem szacunku w rodzinie, ale też żalem do zmarłego dziadka, który go wydziedziczył. Lecz z wiekiem złość na decyzje Amaro seniora zaczęła słabnąć – Angel skupił się na swojej debiutanckiej płycie, która została dobrze odebrana w środowisku fanów niezależnego jazzu. Teraz, w ramach turnee, postanowił odwiedzić rodzinne Santa Barbara...

Emma Austene, 20 lat, pokojówka w hotelu „California” - młoda pracownica hotelu, która zatrudniła się u panny Loveless, by odłożyć pieniądze na studia. Pracuje tu już drugi rok i chyba wizja studiowania staje się coraz bardziej odległa. Sama panna Loveless trzyma ją pod swoimi skrzydłami, widząc w niej swoja następczynie. Młoda Emma jest mało asertywna i ciągle ma poczucie, że jest co winna Isabelli – dała jej przecież dach nad głową i pracę. Lecz jest coraz ciężej,a dziewczyna zdaje się być coraz bardziej zmęczona pracą w hotelu i dźwiganiem na swych barkach

Emanuel Santiago, 45 lat, właściciel sadu pomarańczowego – znany w okolicy sadownik, który sprzedaje lokalne pomarańcze i udostępnia turystom swoje ogrody. Każdy, kto chce może go odwiedzić i zebrać u niego świeże cytrusy. Gdy jednak nie ma sezonu, sprzedaje powidła, konfitury, a także... perfumy o zapachu kwiatu pomarańczy. Człowiek wesoły, wiecznie zadowolony. Nie tylko pasjonat ogrodnictwa, ale także poszukiwacz złota i skarbów! W wolnym czasie można go spotkać na plaży, gdy spaceruje z wykrywaczem metalu i liczy na to, że akurat tego dnia trafi na wielki skarb piratów, Indian czy konkwistadorów!


Linda Oakland, 51 lat, szeryf hrabstwa Santa Barbara – naczelnik biura, wybrana dwa lata temu i sprawująca władzę nad policjantami w całym okręgu St. Barbara. Kobieta poczciwa, prosta, ale uczciwa i pracowita. Wie jak zjednać sobie ludzi, lecz od jakiegoś czasu pojawiają się głosy, że jej rządy nie są zbyt skuteczne. Jej pogodne i łagodne usposobienie niekoniecznie może pomagać w pracy policjanta. Ona jednak myśli o sobie bardziej jak o polityku, niż mundurowym; to jednak nie zmienia faktu, ze wciąż jest aktywna w terenie i sama przyjmuje wiele zgłoszeń z całego okręgu. Krążą jednak plotki, że Oakland nie raz wykorzystywała swoją pozycję, by osiągnąć dla siebie osobiste profity.Ostatnio zmieniony przez Mistrz Gry dnia Pon 06 Kwi 2015, 15:33, w całości zmieniany 8 razy

Zobacz profil autora

51 Re: 032. West Coast on Pią 03 Kwi 2015, 21:55

1. Wtorek, środa - obojętnie
2. transport własny, płatny jednak wesoły autobusOstatnio zmieniony przez Joan Wharton dnia Sob 04 Kwi 2015, 13:56, w całości zmieniany 1 razkarta

Zobacz profil autora

52 Re: 032. West Coast on Pią 03 Kwi 2015, 22:30

Dobrze, a więc:
1. Jeśli transport jest płatny to po 600$ na głowę i wtedy albo samochodem (własnym np.), albo samolotem z AC AP, tak?
2. Jeśli w przypadku lotniska się wyląduje w miejscu docelowym to wynajem auta na 2 tygodnie mniej więcej ile będzie wynosił?
3. Czyli cała wycieczka (transport prywatny i wycieczka) to ok. 1,3tys. $?

c:Will Parker / playlista

Zobacz profil autora

53 Re: 032. West Coast on Pią 03 Kwi 2015, 22:48

Wspólny wyjazd z biura.Gabrielle R. Ramirez

Zobacz profil autora

54 Re: 032. West Coast on Pią 03 Kwi 2015, 23:30

1. od środy jestem w pracy, więc najlepiej od poniedziałku tydzień po świętach
2. Carma jedzie darmowym transportem.
3. pokój jednoosobowy :DZobacz profil autora

55 Re: 032. West Coast on Pią 03 Kwi 2015, 23:37

Wesoły autobus i środa pasuje.

Zobacz profil autora

56 Re: 032. West Coast on Pią 03 Kwi 2015, 23:38

ZASADY OGÓLNE AKCJI „Kalifornia – wycieczka do Santa Barbara
 
1. Początek eventu „Kalifornia – wycieczka do Santa Barbararozpoczyna się dnia 7 kwietnia 2015 roku i trwa on aż do odwołania. Data rozpoczęcia może ulec zmianie, wszelkie decyzje w tej sprawie podejmują admini forum rpg pbf „Old Whiskey”.

a.       Daty rozpoczęcia konkretnych sesji, pojedynczych misji i wydarzeń będą ustalane na bieżąco przy konsultacjach z graczami chętnymi by brać w nich udział.

2. Wszelkie informacje dotyczące eventu będą ogłaszane w subforum „Ogłoszeniaw kategorii „Sesje i eventy.
3. W skład eventu „Kalifornia – wycieczka do Santa Barbarawchodzą wszelakie misje dotyczące wycieckzi nad Pacyfik, jej organizacji oraz konsekwencji, a także wszelakie eventy mające miejsce nie tylko w Old Whiskey ale także i mieście Santa Barbara itp. Gracze mają prawo składać swoje propozycje dotyczące wszelakich akcji związanych z tym eventem.
4. Administracja zastrzega sobie prawo do odwołania/zamknięcia eventu przed czasem, jednak musi zostać to przez nią uzasadnione, a gracze odpowiednio wcześniej poinformowani.
5. Gracze mają prawo zgłaszać wszelakie zastrzeżenia w stosunku do eventu oraz jego przebiegu, jednak pamiętajmy, by było to zrobione w sposób kulturalny i na poziomie!
 
GRA W FABULE


1.       By rozpocząć grę w subforum „Kalifornianależy:

a.       Zgłosić się na sesję wykupując (koszt 699$) lub wygrywając wycieczkę.
b.      Wyjechać swoją postacią z Old Whiskey korzystając z transportu Biura Podróży (darmowy) lub wyruszyć w podróż we własnym zakresie. Jeśli wybierzemy drugą opcję (podróż we własnym zakresie), postać musi zapłacić 600$ i od niego zależy czy decyduje się na samochód czy samolot (koszta te same, nie można ich dzielić na kilka osób).
c.       W wyznaczonym czasie stawić się w wyznaczonym przez Mistrza Gry temacie.

2. Należy umieścić w RACHUNKACH adnotację o uiszczeniu wpłaty za wyprawę/nocleg (zgodnie z cennikiem podanym wcześniej w tym temacie).
3. Postaci, które zdecydowały się na wspólny wyjazd będą mogły pisać w specjalnej lokacji WESOŁY AUTOBUS; tam odbywać się będzie sesja związana z podróżą. Osoby, które wybrały transport we własnym zakresie – nie będą brały w niej udziału.
4. Na wyjeździe obowiązują te same zasady przydzielania i odejmowania punktów rozgłosu oraz statystyk. Ważne jest jednak to, że Postaci fabularne obowiązują nieco inne zasady, co jest opisane w REGULAMINIE POSTACI FABULARNYCH.
5. Podczas wyjazdu wszelakie wydatki należy wciąż wpisywać w swoich RACHUNKACH.
6. Podczas wyjazdu wakacyjnego nie płacimy za posiłki i usługi, które nie mają cennika. Jednak są usługi dodatkowe, za które należy zapłacić (jeśli się na nie zdecydujemy). Jest to:


 • wypożyczenie auta (300$ za dwa tygodnie)
 • karnet na paralotnię/dostęp do kortów tenisowych (50$ za dwa tygodnie)
 • karnet na wodny aerobik (30$ za dwa tygodnie)


7. Na wyjazd można brać JEDNEGO pupila (psa/kota/itp) bez żadnych dodatkowych opłat. Jeśli chcecie zabrać ze swoją postacią dodatkowo Postaci Drugoplanowe – należy za nie zapłacić jak za normalną postać (699$ + ew. własny transport)
8. Wyjazd trwa do odwołania, jednak macie możliwość szybszego powrotu do Old Whiskey – można przerwać wycieczkę w dowolnym momencie, jednak nie zwracamy wtedy pieniędzy. Ani za wyjazd czy dodatkowe usługi.
9. Jeśli koś zechce dołączyć do wycieczki w czasie, gdy event będzie trwać – może to zrobić, wpisując się w temacie z sesją. Gdy postać uiści wszelakie opłaty, zostanie przydzielony jej pokój. 
10. Kolejne informacje na temat sesji/postaci NPC oraz lokacji będą pojawiały się w tym temacie.

Zobacz profil autora

57 Re: 032. West Coast on Sob 04 Kwi 2015, 15:55

no to ten, chyba jednak pojadę z mojom dziewczynom, co nie :3Zobacz profil autora

58 Re: 032. West Coast on Sob 04 Kwi 2015, 23:32

Wycieczka do Kalifornii - postaci niezależne!

Poniżej przedstawiamy krótkie opisy NPC, które będzie można spotkać w fabule w mieście Santa Barbara!


Isabella Loveless, 71 lat, właścicielka hotelu „California” - drobnej budowy kobieta, z burzą siwych, cienkich włosów. Ubrana zawsze w czarne, klasyczne ubrania, zdobiąca swój ulubiony kardigan złota broszką w kształcie motyla. Zdaje się być sympatyczną i uczynną kobietą. To ona, osobiście, wita gości w recepcji hotelu, rozdaje klucze i słucha skarg i żali. Często ujrzysz ją w holu, czekającą na kolejnych turystów.
Jej całe życie związane było z tym hotelem. Zaczynała tu jako młoda pokojówka, powoli zdobywała sympatię szefostwa, aż w końcu zajęła się kierowaniem tego przybytku. W dniu, w którym umarł poprzedni właściciel, dowiedziała się, ze dzięki swojej ciężkiej pracy została uznana za spadkobierczynię „Californii”. Testament sprawił, że ta drobna, niepozorna kobieta, stała się panią na włościach na najbliższe 30 lat.
Panna, bezdzietna - „California” to jej jedyna pociecha.

Alexander Holland, 63 lata, kierownik hotelu „California” - pracujący dla panny Loveless od początku jej kariery jako właścicielki. Zajmujący się obsługa hotelu, nadzoruje prace pokojówek i boi hotelowych, zarządza restauracją. Prawa ręka Isabelli, której prawie nie odstępuje na krok. Plotki hotelowe mówią, ze jest w niej nawet zakochany... ale sam nigdy nie powiedział tej kobiecie nic, co by mogło o tym świadczyć.
Mieszkający w „Californii” połowę swojego życia, nie znający innego życia – traktuje pracowników jak rodzinę, chociaż bywa dla nich bardzo surowy. Nie wyobraża sobie, żeby mógł odejść na emeryturę, a co więcej – wyjechać i opuścić pannę Loveless!

Angel Amaro, 33 lata, wnuk byłego właściciela „Californii” - pozbawiony swojego spadku, jedyny potomek pana Amaro, który ponad 30 lat temu przepisał swój hotel pannie Loveless. Na co dzień mieszkający w Los Angeles, usiłujący zrobić karierę w muzyce. Gitarzysta jazzowy, który jest niezwykle dumny ze swoich osiągnięć. Rodzina jednak nigdy nie była mu przychylna, wielu uważa, że powinien zająć się czymś „poważniejszym” niż muzyka, która.
Jako młody chłopak walczył nie tylko z brakiem szacunku w rodzinie, ale też żalem do zmarłego dziadka, który go wydziedziczył. Lecz z wiekiem złość na decyzje Amaro seniora zaczęła słabnąć – Angel skupił się na swojej debiutanckiej płycie, która została dobrze odebrana w środowisku fanów niezależnego jazzu. Teraz, w ramach turnee, postanowił odwiedzić rodzinne Santa Barbara...

Emma Austene, 20 lat, pokojówka w hotelu „California” - młoda pracownica hotelu, która zatrudniła się u panny Loveless, by odłożyć pieniądze na studia. Pracuje tu już drugi rok i chyba wizja studiowania staje się coraz bardziej odległa. Sama panna Loveless trzyma ją pod swoimi skrzydłami, widząc w niej swoja następczynie. Młoda Emma jest mało asertywna i ciągle ma poczucie, że jest co winna Isabelli – dała jej przecież dach nad głową i pracę. Lecz jest coraz ciężej,a dziewczyna zdaje się być coraz bardziej zmęczona pracą w hotelu i dźwiganiem na swych barkach

Emanuel Santiago, 45 lat, właściciel sadu pomarańczowego – znany w okolicy sadownik, który sprzedaje lokalne pomarańcze i udostępnia turystom swoje ogrody. Każdy, kto chce może go odwiedzić i zebrać u niego świeże cytrusy. Gdy jednak nie ma sezonu, sprzedaje powidła, konfitury, a także... perfumy o zapachu kwiatu pomarańczy. Człowiek wesoły, wiecznie zadowolony. Nie tylko pasjonat ogrodnictwa, ale także poszukiwacz złota i skarbów! W wolnym czasie można go spotkać na plaży, gdy spaceruje z wykrywaczem metalu i liczy na to, że akurat tego dnia trafi na wielki skarb piratów, Indian czy konkwistadorów!


Linda Oakland, 51 lat, szeryf hrabstwa Santa Barbara – naczelnik biura, wybrana dwa lata temu i sprawująca władzę nad policjantami w całym okręgu St. Barbara. Kobieta poczciwa, prosta, ale uczciwa i pracowita. Wie jak zjednać sobie ludzi, lecz od jakiegoś czasu pojawiają się głosy, że jej rządy nie są zbyt skuteczne. Jej pogodne i łagodne usposobienie niekoniecznie może pomagać w pracy policjanta. Ona jednak myśli o sobie bardziej jak o polityku, niż mundurowym; to jednak nie zmienia faktu, ze wciąż jest aktywna w terenie i sama przyjmuje wiele zgłoszeń z całego okręgu. Krążą jednak plotki, że Oakland nie raz wykorzystywała swoją pozycję, by osiągnąć dla siebie osobiste profity.

Zobacz profil autora

59 Re: 032. West Coast on Pon 06 Kwi 2015, 15:31

Dogłaszam jeszcze Koksa, który również pojedzie wesołym busem!Zobacz profil autora

60 Re: 032. West Coast on Pon 06 Kwi 2015, 18:31

Wycieczkowicze!

Czas rozpocząć podróż do Kalifornii! Pakujcie walizki i kierujcie się w stronę WESOŁEGO AUTOBUSU! To tam, przez najbliższą dobę będziecie pisać w towarzystwie reszty turystów.
Możecie rozpocząć swoje wątku w Wesołym Autobusie już dzisiaj (06.04.2015) – podróż autokarem zostanie zakończona przez Mistrza Gry najwcześniej dnia 07.04.2015 roku (to data rozpoczęcia dla was wakacyjnego wypoczynku).
Podróż rozpoczynacie z fabularną datą 21.07.2013, godzina 7 rano!

Czy MUSZĘ dziś rozpoczynać wątek w autobusie?

NIE! Nie musisz! Ważne jest jednak, by przed przyjazdem autobusu do Santa Barbara napisać minimum jednego posta w wątku Wesoły Autobus. Ale można to zrobić równie dobrze jutro, 7 kwietnia.
Jednak trzeba pamiętać, że wycieczka rozpoczyna się z datą fabularną 21.07.2013 czyli wszelakie wątki w Old Whiskey, które jeszcze chcesz prowadzić PRZED wejściem do autobusu, musisz odegrać z datą 20.07.2013.

Co z tymi, którzy zapłacili za transport we własnym zakresie?

Ci, który zapłacili dodatkowe 600$ by uniknąć Wesołego Autobusu, muszą niestety się wstrzymać z pisaniem. Będziecie mogli rozpocząć swoje wątki bezpośrednio w Kalifornii z dniem 07.04.2015.

Co z Postaciami Fabularnymi?


Jeśli masz jedną z Postaci Fabularnych, która mieszka lub aktualnie rezyduje w Sana Barbara – możesz rozpocząć nią wątki w momencie otwarcia subforum KALIFORNIA (06.04.2015).


Czy można się jeszcze zgłaszać na sesję? 

TAK! Jeśli chcesz się zapisać na wyjazd, mimo, że reszta wycieczkowiczów już jest w Kalifornii. Zgłoś się do Mistrza Gry i będziecie mogli dogadać szczegóły!

Zobacz profil autora

61 Re: 032. West Coast on Pią 17 Kwi 2015, 12:31

Florian się spakował i postanowił przyjechać! ;3

musico Floriano
Zobacz profil autora

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 3 z 3]

Idź do strony : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach