Play by forum role play game - modern western in hot Arizona.


You are not connected. Please login or register

Ogród z basenem

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 5 z 10]

1Ogród z basenem - Page 5 Empty Ogród z basenem Pią 03 Kwi 2015, 22:17

Mistrz Gry

Mistrz Gry
First topic message reminder :

Za głównym budynkiem hotelowym znajduje się przestronny ogród, który jednak nie jest zbyt zadbany. Krzaki i trawy zdziczały, lecz ma to w sobie jakiś czar. Nad prawie niewidocznymi ścieżkami górując wysokie palmy, a kamienny murek okalający podwórze zostało opanowane rzez winorośl.
Basem może jest niewielki, ale wciąż można z niego korzystać; wokoło rozstawione są leżaki oraz ogrodowe stoliki z parasolkami. To chyba ulubione miejsce gości „Californii”.


101Ogród z basenem - Page 5 Empty Re: Ogród z basenem Czw 09 Kwi 2015, 23:19

sier. Lola Martinez

sier. Lola Martinez
-Eeee, zależy. Trzepoczą rzęsami, chichoczą, zerkają... Ale... no, głównie śledzą wzrokiem. No, wiesz. Nie wiesz jak to jest?-przewróciła oczami.-Zależy!
Zacisnęła usta, gdy zeszli na temat grobów i prychnęła.
-Nie miałeś zamiaru mi nawet powiedzieć!-warknęła.-Dlatego żeście nie chcieli nic pisnąć słowem!-dodała, zła.
Chwilę zaciskała szczękę, obserwując zebranych. Po chwili się uspokoiła.
Zmarszczyła brwi.
-A bo ja wiem?-burknęła, obserwując Hollanda, który zabrał gościa, który przystawiał się do Miss Slutty.
-O jeju, jedzenie!-pisnęła, przyssając się do talerzy. I wtedy nadeszła Joan z Bobby. -Joan! Jeju, jak ty ślicznie wyglądasz! Bobby, powiedziałeś swojej dziewczynie jak ślicznie wygląda?-spojrzała na niego podejrzliwie.

102Ogród z basenem - Page 5 Empty Re: Ogród z basenem Czw 09 Kwi 2015, 23:23

Jonathan Harper

Jonathan Harper
- Znaczy tak jak ty caly czas? - zmarszczył się - a więc mało precyzyjny wyznacznik.
- Może ci powiem kiedyś, ale narażę się wtedy na gniew Lilu - wzdrygnał się - nie bądź zła - spuścił wzrok i wyglądał jak smutny, winny szczeniak.
Nic już nie mówił bo co się odezwie to Lola na niego warczy. Jak jakaś lwica. No w sumie z tą grzywą.
- Joan! Hej Bobby - przywitał się ze swoimi wybawcami.

103Ogród z basenem - Page 5 Empty Re: Ogród z basenem Czw 09 Kwi 2015, 23:25

Bobby Thompson

Bobby Thompson
- Kurcze, to może lepiej nie będę próbował go rozśmieszać - odparł teatralnie strapiony. Ochoczo ruszył za Joan i usmiechnął się do znajomych. Zaśmiał się, widząc entuzjastyczną reakcję Loli na jedzenie. No tak, ta ciąża pewnie wysysała z niej wszystko jak leci.
- Na zdrowie, Lola!
Bobby pokiwał energicznie głową, wyszczerzył zęby i znowu objął Joan lekko w pasie.
- No jasne, że powiedziałem. Ale pewnie mi nie wierzy - westchnął z bólem serca. - Wyglądacie, jakbyście coś knuli - teraz to on spojrzał na nich podejrzliwie.

104Ogród z basenem - Page 5 Empty Re: Ogród z basenem Czw 09 Kwi 2015, 23:30

Rita Bishop

Rita Bishop
- Uuuuuuuuu - Rita wydała z siebie przeciągły dźwięk, gdy jakiś blondynek kupidynek porwał im koleżankę. Sądząc po reakcji Evy... Bishop chwyciła drinka z tacki i poszła uwiesić się na szyi koleżanki.
- Czyży to o nim była mowa na plaży? - spytała z zainteresowaniem, odprowadzając tę dwójkę spojrzeniem. - Masz, golnij sobie - podetknęła jej kieliszek pod nos.

105Ogród z basenem - Page 5 Empty Re: Ogród z basenem Czw 09 Kwi 2015, 23:32

Tom Johnson

Tom Johnson
Nagle za plecamy Dżoany i Bobbiego (jakby słyszał ich wcześniejsze nabijanie się z niego) pojawił się wysoki osobnik o bladym licu i nieprzychylnym spojrzeniu. Zdążył już spalić fajkę, by nie zatruwać Loli.
- No. - burknął i skinął głową na powitanie. A co będzie tak sam stał jak kołek.

106Ogród z basenem - Page 5 Empty Re: Ogród z basenem Czw 09 Kwi 2015, 23:32

William Parker

William Parker
Parker dziewczyn nie słuchał. Przyglądał się tej scene, jak Sasha porywa Evie Liluye, a Eva zostaje zbesztana przez gniewną i pijaną Indiankę, a przynajmniej tak z daleka wyglądała ta cała sytuacja, której to księgowy nie skomentował, bo nie było co komentować.
Wypił, dopalił i coś tam znowu postukał na telefonie.

107Ogród z basenem - Page 5 Empty Re: Ogród z basenem Czw 09 Kwi 2015, 23:36

Joan Wharton

Joan Wharton
Och, gdyby wiedziała, że ratuje Jonowi skórę, to by sobie zapisała, jako niespłacalną przysługę. A tak myślała, że dramują emocjonalnie, jak zazwyczaj. Spojrzała wymownie w górę.
- Nie tak, jak ty moja droga, ciąża ci służy. - Albo zabiegi w spa, kto to wiedział.
- Potwierdzam, powiedział i potwierdzam, że nie do końca wierzę.
Drgnęła na to "no".
- Nie zakrada się tak do niewinnych ludzi. Nie chcę zejść na atak serca przed trzydziestką! - zwróciła się z wyrzutem do Toma, obracając się przez ramię do niego.

108Ogród z basenem - Page 5 Empty Re: Ogród z basenem Czw 09 Kwi 2015, 23:41

sier. Lola Martinez

sier. Lola Martinez
-Co? Co ja cały czas?-zapytała, zmieszana.-Na kogo?
Zacisnęła usta i odwróciła od niego wzrok. Nie potrafiła być na niego zła, gdy wyglądał jak Rodrigo jak zsika się na dywan.
Zarumieniła się, gdy Bobby zwrócił uwagę na to, ile je. Odsunęła od siebie talerzyk z miną jagnięcia. Zaraz potem się jednak rozchmurzyła na komentarz Joan. I chyba zaczęła aż błyszczeć z radości.
-Jeju, Joan! Bobby, totalnie musisz to chyba powtarzać do usrania.-poklepała go po ramieniu pocieszająco.
-Knujemy?-zapytała niewinnie.-Jon...-zwróciła wzrok na koronera, uśmiechając się.
-...Tom!-uśmiechnęła się.-Jak impreza?

109Ogród z basenem - Page 5 Empty Re: Ogród z basenem Czw 09 Kwi 2015, 23:46

Evangelia Auguste

Evangelia Auguste
Eva chciała sie buntować ale Lilu ją bezdusznie odepchnęła i jeszcze zagrozła utratą sukieniek?? Skandal! Zacisnęła pięści i miała ochotę w coś uderzyć. Uwiesiła się na nią Rita i w ogóle wieczór nie mógł by być bardziej upierdliwy.
- Dawaj to - i wypiła duszkiem to co miała w szklance - Kurwa, chodż tańczyć,
Wzięła Ritę za rękę i zaciągnęła na tańce.

110Ogród z basenem - Page 5 Empty Re: Ogród z basenem Czw 09 Kwi 2015, 23:49

Bobby Thompson

Bobby Thompson
Spojrzał na Joan rozbawiony.
- Boże! - aż się wzdrygnął i mina mu trochę zrzedła. Może za dużo wypił, bo to wejście Toma od razu nasunęło mu jego wcześniej wyobrażenia. Dobrze, że wampiry nie atakują w tłumie.
Och, a Bobby wcale nie sugerował, że to źle, że Lola je. Pokiwał głową w podzięce za wsparcie w komplementowaniu Joan. I już patrzył wyczekująco na Jonathana, ciekaw, co im zdradzi, no ale niestety.
- Jedzenie jest dobre - rzucił swój komentarz. Tom go przerażał trochę, więc darował sobie bardziej rozbudowane dyskusje.

111Ogród z basenem - Page 5 Empty Re: Ogród z basenem Czw 09 Kwi 2015, 23:51

Jonathan Harper

Jonathan Harper
- No nie wiem. Ty cały czas chichoczesz i wszystko. - popatrzył na Lolę niewinnie.
- A mnie nikt nie powie, że dobrze wyglądam. Widzisz Lola, źle przy tobie wypadam - powiedział, usłużnie i niepostrzeżenie podstawiając Loli kolejny talerzyk z jedzeniem.
Jonathan oparł głowę na ręce i wskazał na Lolę palcem z uniesionymi brwiami.
- To Lola, ja jestem grzeczny. Hej tom - podniósł dłoń na powitanie.

112Ogród z basenem - Page 5 Empty Re: Ogród z basenem Czw 09 Kwi 2015, 23:52

Carmalita Auguste

Carmalita Auguste
// 23.07.2013 początek
Nagle na koktajlu pojawiła się Carmalita. Ubrana ona była w borzskwiniową suknię z dekolem do brzucha, ale za to tak długą, ze szurała nią po ziemi. W ręce trzymała małą torebkę. Nie wiedziała co się działo do tej pory. Rozglądała się za znajomymi twarzami oraz alkoholem. wyglądała zniewalajaco, niczym gwiazda na czerwonym dywanie. Ten makijaż, ta figura oraz suknia. stala z boku patrzac jak wszyscy tańczą i się bawią. Jeszcze chwila, a i ona dołączy. Miała zadziwiajaco dobry humor.

113Ogród z basenem - Page 5 Empty Re: Ogród z basenem Czw 09 Kwi 2015, 23:56

Tom Johnson

Tom Johnson
Wampiry nie atakowały w tłumie. Zależy w jakim filmie. Może Tom był z tych co lubiły małe przedstawienie.
Odchrząknął z kamiennym wyrazem twarzy na różne reakcje znajomych.
- Ta. - skomentował ogólne powitanie i uwagę Joan. - Trochę nudnawa. Ale wiesz, imprezy to raczej nie moje klimaty.
Odpowiedział Loli. Chwilę pomilczał. Postanowił jednak coś dodać.
- Lola, śmiało jedz ile chcesz. I tak połowa albo więcej idzie do dziecka. - znawca. W końcu przeżył trzy ciąże żony.

114Ogród z basenem - Page 5 Empty Re: Ogród z basenem Czw 09 Kwi 2015, 23:57

Rita Bishop

Rita Bishop
Rita skoczyła za Evą, a co. Może to alkohol, a może muzyka jednak nie była taka zła. I dobrze się bawiła nawet, dopóki...
- O kurwa - skwitowała, zamierając z rękami w górze. Potem zaczęła się histerycznie śmiać. - Ta twoja siora robi czasem taką siarę, że aż mi cycki opadają - rżała dalej, wskazując Evie odwaloną Carmalitę. I zmacała się na wszelki wypadek po cyckach, upewniając się, że jednak nigdzie nie spadły.

115Ogród z basenem - Page 5 Empty Re: Ogród z basenem Pią 10 Kwi 2015, 00:04

Joan Wharton

Joan Wharton
Popatrzyła na Jona.
- Myślałam, że twoja cudowność jest oczywista. Wiesz kup tę fedorę i będą zamieszki - skomentowała wracają do ich rozmowy o wewnętrznym Indy'm z siłowni w Appaloosie.
- Nudnawa? Czego byś oczekiwał pościgów, napadu, trupa? - Aż się prosiło dodać krwi. - Pani Loveless raczej lubi nieco inne klimaty - odpowiedziała ze śmiechem Tomowi.

116Ogród z basenem - Page 5 Empty Re: Ogród z basenem Pią 10 Kwi 2015, 00:13

Liluye

Liluye
/pokój 1 - pokój Liluye

Przebrala sie w byle jaka sukienke i umyła rece. Wyszła na ogród i w dupie miała wszystkie hałasy, zabawy, tańce. Szukała Victora, przechodzac po całym terenie ogrodu.
- Ktoś widział Victora? - zapytała - Indianin, długie wlosy.. był z kobietą.. - dodawała jesłi nie wiedzieli o kogo chodzi.

117Ogród z basenem - Page 5 Empty Re: Ogród z basenem Pią 10 Kwi 2015, 00:18

Trish Levy

Trish Levy
/ z pokoju #70

Trish poprawiła rozpuszczone włosy i błyszczący materiał turkusowej sukienki. Dekolt - był, zwężenie układało się na talii, materiał nie zawinął się nigdzie w okolicy kolan. Klasa.
Chociaż musiała przyznać, że dziwnie jej się szło w butach bez obcasów, koturnów czu jakichkolwiek innych podwżyszeń. Od razu oglądała świat z innej perspektywy.
- Hej! Cześć! Świetnie wyglądasz! - Mówiła do znajomych twarzy, przechadzając się przez tłumek prosto do miejsca, w którym mogła wziąć alkohol. Jak na razie łapał ją kac z popołudnia. W końcu chwyciła kieliszek i wychyliła cały od razu. Potem wzięła drugi i również go wypiła, tak dla animuszu. Dopiero z trzecim zaczęła krążyć. I nagle zobaczyła w tłumie JEGO. Oczy jej błysnęły, ale pohamowała swoją radość i podeszła powoli.
- Willy! Nie sądziłam, że przyjedziesz! - Powiedziała, kładąc mu rękę na ramieniu.
Cholercia, wysoko!

118Ogród z basenem - Page 5 Empty Re: Ogród z basenem Pią 10 Kwi 2015, 00:19

Mistrz Gry

Mistrz Gry
Kogokolwiek by Liluye nie zapytała, ludzie albo wzruszali ramionami, albo mówili, że Victor był tu jeszcze godzinę temu, ale potem gdzieś wyszedł... Nie było po nim śladu.

119Ogród z basenem - Page 5 Empty Re: Ogród z basenem Pią 10 Kwi 2015, 00:25

sier. Lola Martinez

sier. Lola Martinez
-Jak to?!-dopytywała nieustępliwie.
Przewróciła oczami.
-Ja bym powiedziała, że dobrze wyglądasz, gdybyś nie był takim dupkiem, Jon!-zwróciła się do niego, zaciskając na chwilę usta.
Potem jednak dostała talerzyk z jedzeniem i jej przeszło. Westchnęła, odkładając widelczyk.
-No dobra. Powiem wam.-zadecydowała.-Widzieliście tych Indian? Jon i Liluye ich totalnie znają i oni są z Florydy. I dziwnym zbiegiem okoliczności są w tym samym czasie co my TUTAJ. Podobnie zresztą córki Smitha, ale nieważne, nie ma ich w tym hotelu. No i... ogarnijcie. Do małżeństwa dopiął się jakiś gostek i ostro zarywa tą żonę. Mąż się wkurzył. No i się rozeszli. No ale! Pani Lovelass była dzisiaj STRASZNIE nerwowa! I totalnie zerkała na tą laskę co chwila! No i oczywiście ten Holland jakiś taki... dziwny. Widzieliście, co zrobił z tą kelnerką? Pff. A wiecie co najlepsze? Wydaje mi się, że kelnerka podkochuje się w tym gościu od trójkąta! Niezły młyn, co?-zrelacjonowała swoje obserwacje, dumna z siebie.

120Ogród z basenem - Page 5 Empty Re: Ogród z basenem Pią 10 Kwi 2015, 00:25

William Parker

William Parker
William nie wiedział, o kogo chodziło Liluye, więc pokręcił tylko głową.
- A co? - spytał, jednakże Indianka najwidoczniej dalej krążyła, toteż Parker przyjrzał się tańczącej Ricie i Evie, a następnie Carmie, która pokazała się w ogrodzie. O proszę, siostry Auguste postanowiły zaszaleć?
Ano wysoko było, w końcu prawie 30cm, więc Trish musiałaby się postarać. Jednakże gdy Will wyczuł dłoń na swoim ramieniu, spojrzał na Levy i uśmiechnął się ledwo-ledwo.
- No widzisz, taka niespodzianka - powiedział, nieświadomy tego, co się działo wewnątrz hotelu i dlaczego Lilu szuka Victora. - A ty co, korzystasz z atrakcji? - spytał. Taki miły był.

121Ogród z basenem - Page 5 Empty Re: Ogród z basenem Pią 10 Kwi 2015, 00:25

Liluye

Liluye
Nie liczyła ze to coś da.. ale napisała mu smsa. Usiadła bezradnie na fotelu kompletnie nie ogarniajac okolicy. Potem podeszła do Jona.
- Jon? Musimy znaleźć Victora - odezwała się zupełnie ignorując resztę.

122Ogród z basenem - Page 5 Empty Re: Ogród z basenem Pią 10 Kwi 2015, 00:31

Jonathan Harper

Jonathan Harper
- No normalnie. I jeszcze zagryzasz czasami wargę.
Zaśmiał się na wzmiankę o fedorze ale zrobił wielce obrażona minę z otwartymi ustami gdy Lola nazwała do dupkiem. Trouble in paradise?
Sluchał opowieści Loli dalej opierając się na swojej ręce.
-  Wiesz, jak to powiedziałaś na głos... to to naprawdę brzmi jak fabuła jakiegoś szmatławca.
Wtem koło niego pojawiła się zdenerwowana wyraźnie Lilu.
Popatrzył na nią, to na towarzystwo i nie pytając o nic więcej przeprosił, wstał i poszedł za nią.
- Co się dzieje? - powiedział gdy już znaleźli się kawałek od jego kolegów.



Ostatnio zmieniony przez Jonathan Harper dnia Pią 10 Kwi 2015, 00:35, w całości zmieniany 1 raz

123Ogród z basenem - Page 5 Empty Re: Ogród z basenem Pią 10 Kwi 2015, 00:34

Trish Levy

Trish Levy
- Totalnie! - Odgarnęła włosy z ramienia. - O wiele lepszy klimat, niż w Old Whiskey! - Powiedziała, machając Lilu, swojej najlepszej psiapsióle z pracy!
- Plaża tu jest za-je-bis-ta. Niebiońska. Po prostu... Pierwszy stopień do nieba! I patrz! - Wystawiła w stronę Williama ramię. - Już łapię opaleniznę! Jeszcze dwa dni i totalnie będę wyglądała jak blond siostra Bishop. - Stwierdziła radośnie, chociaż nie przyznawała się, że smaruje się filtrami. Wydawało jej się to lamerskie i dziecinne, ale z drugiej strony już nie raz cierpiała od oparzenia słonecznego. Przyspieszacze nie były dobrym pomysłem.
- Jak tu przyjechałeś? Kiedy? Byłeś już w jakimś fajnym miejscu? Omg, totalnie ominął mnie pokaz tancerzy ognia, a ponoć był totalnie uroczy! - Paplała, uśmiechając się do Williama jakoś... Inaczej niż zwykle. Trochę cieplej, trochę bardziej patrzyła spod rzęs. Jej ręka bawiła się wisiorkiem, a zęby przygryzały dolną wargę.

124Ogród z basenem - Page 5 Empty Re: Ogród z basenem Pią 10 Kwi 2015, 00:35

Liluye

Liluye
- Potem. . Wszystko potem.. znajdź my go. Masz jego numer? Możesz spróbować zadzwonić? - wyraźnie miała gdzieś co inni o niej myślą. Była boso i w innej sukience niż przedtem.

125Ogród z basenem - Page 5 Empty Re: Ogród z basenem Pią 10 Kwi 2015, 00:50

William Parker

William Parker
William przyglądał się Trish, słuchając jej i zarazem zapominając o tym, co dziewczyna mówiła. Nie nadążał, bał się nadążać, bał się zarejestrować wszelakie słowa, które mogłyby go skłonić do głębszych refleksji i wystraszyć...
...albo po prostu nie miał głowy do tego, by słuchać wszystkiego.
- Blond siostra Bishop? - powtórzył i się zaśmiał. - Lepiej nie, nie pasowałaby ci ta mahoniowa skóra - odpowiedział. I żeby nie było, że zaraz dostanie wpiernicz od Evy i Rity, które pewnie tam dalej były - nie, nie miał nic do skóry, no.
- Przyleciałem. W ten sam dzień co wy, chwilę po was wszedłem do hotelu - wyjaśnił, wzdychając cichutko. - Na plaży, a na pokazie nie byłem, tylko w barze - powiedział, w ogóle nie rozwlekając bardziej swoich odpowiedzi, bo i po co? Wystarczyło, że Trish gadała, o!
Zmarszczył lekko brwi, przyglądając się Levy.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 5 z 10]

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach