Play by forum role play game - modern western in hot Arizona.

You are not connected. Please login or register

East Beach

Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 11, 12, 13  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 6 z 13]

1East Beach - Page 6 Empty East Beach Pią 03 Kwi 2015, 22:48

Mistrz Gry

Mistrz Gry
First topic message reminder :

Najpopularniejsza plaża dla turystów, otoczona sporą ilością hoteli. W sezonie czasem jest tutaj znaleźć trudno miejsce na rozłożenie ręcznika, jednak nie zniechęcaj się! Dla spragnionego opalenizny i dostępu do wody wczasowicza, drące się dzieci, pan lodziarz czy też seksowny słoneczny patrol (tak, bo to właśnie tutaj znajduje się najwięcej domków ratowników) zagwarantują niezapomniane wspomnienia z tych jakże wymarzonych wakacji!
Słynna przede wszystkim z turniejów siatkówki plażowej. Posiada kilka boisk przeznaczonej do tej dyscypliny.
Miejsce nienadające się do surfingu ze względu na słabe prądy i wiatry.
Schemat gry w piłkę plażową:

1. Gra dla dwóch drużyn (od 1 do 2 zawodników w jednej). 

2. Przedstawiciele obu drużyn rzucają jedną kostką na ślepy los – serwuje ta drużyna, która wyrzuci najwięcej oczek.

3. Drużyna wybiera serwującego.Ten rzuca kostką na mnożnik: (Kondycja+Siła+Celność) + k6*5. Osoba odbierająca z przeciwnej drużyny rzuca kostką na mnożnik: (Kondycja+Siła+Refleks)+k6*5. Osoba mająca większy mnożnik – zdobywa punkt i serwuje w następnej rundzie.

4. Wybór osoby odbierającej serw a także samej serwującej zależy od decyzji drużyny (o ile w drużynie jest dwóch zawodników)

5. Jest 5 takich rund, jednak by wygrać powinna mieć miejsce różnica DWÓCH punktów.

6. Mnożnik może być zmieniany przez MG w czasie gry, sam MG może zastosować też ślepy los, dlatego ważne jest to, co pisze MG podczas meczu!

Ostatnio zmieniony przez Mistrz Gry dnia Sro 08 Kwi 2015, 19:49, w całości zmieniany 1 raz

126East Beach - Page 6 Empty Re: East Beach Czw 09 Kwi 2015, 00:08

sier. Lola Martinez

sier. Lola Martinez
Wpatrywała się w niego z lekkim przestrachem. Nie podobało jej się to. Wcale, a wcale.
Westchnęła.
-To się przyjrzyj, Jon. Zastanów się.-pogłaskała go po policzku kciukiem.-Bo... jeśli to twój sposób na Damon'a, to... To masz mnie od tego!-stwierdziła, dając mu buziaka.
Policjantka zdecydowanie za mocno przyzwyczaiła się do tych drobnych, niezobowiązujących czułości między nimi.
Przymknęła oczy, wzdychając.
-A co, jak mu nie przejdzie? Wygląda na... gorącogłowego. A przy jego sile... To wiesz. Nie chcę, by ci zrobił krzywdę!
Ściszyła głos, bo faktycznie, ktoś mógł ich podsłuchać.
Blondynka obejrzała się na Joan.
-Nie w tym stanie, niestety!

East Beach - Page 6 Lolasyg
East Beach - Page 6 LolaodEast Beach - Page 6 GlobtroterEast Beach - Page 6 OnaEast Beach - Page 6 PoscigEast Beach - Page 6 PpomocEast Beach - Page 6 KonieczpEast Beach - Page 6 Urodziny1

127East Beach - Page 6 Empty Re: East Beach Czw 09 Kwi 2015, 00:09

Liluye

Liluye
Uśmiechnęla się na jego słowa, ale troche nieobecna, zagryzając wargę, bo zastanawiała się ile ma powiedziec i w jakie to ubrać słowa. A może zobaczy o co on będzie pytał, jak już cześc mu powie?
- No dobrze. Nie masz telefonu po kieszeniach mam nadzieję? - upewniła się. Jeśli powiedział, że nie ma to podeszła do niego i po chwili zawahania delikatnie wzieła go za rękę. Nie przepadała za tym, ale.. obiecała, tak? No dobrze. Pociągnęła go powoli w wodę. Odetchnęła chcąc jakoś zacząć.
- No więc.. - nie zaczyna się zdania od "no więc" ale ciii! - Ostatnio.. dużo schudłam.. w bardzo krótkim czasie.. bardzo, bardzo krótkim - dodała chcąc zobrazować sytuację - I.. no.. wyglądałam źle.. Dlatego.. nie, że.. to znaczy - szukała odpowiedniego zwrotu - To miłe co powiedziałeś - dreptała małymi kroczkami w wodę, trchę też mając nadzieję, ze go zagada po prostu i chłopak nie zauważy jak daleko już jest.
- Nawet bardzo miłe tylko.. raczej.. no.. nie wygladam najlepiej i.. chyba mam z tym trochę problem - ułożona pod linijkę dieta i ćwiczenia najlepiej na to wskazywały. - Dlatego się nie spodziewałam, bo raczej nie myślę.. że bym się mogła komuś podobać..

East Beach - Page 6 Liluyesyg
KP Liluye

East Beach - Page 6 QgoRLpk
East Beach - Page 6 Chinatown
Funny you're the broken one
but I'm the only one who needed saving
Cause when you never see the lights
it's hard to know which one of us is caving

128East Beach - Page 6 Empty Re: East Beach Czw 09 Kwi 2015, 00:14

Joan Wharton

Joan Wharton
Pokręciła głową, istniały bezalkoholowe koktajle, ale była na tyle spostrzegawcza, że koroner z przyjaciółką omawiali swoje sprawy, więc dała spokój. Grzecznie odmaszerowała do baru na jakiś kolorowy drink.

/zt

karta
East Beach - Page 6 Odjo
East Beach - Page 6 LatoEast Beach - Page 6 QuizEast Beach - Page 6 SamoEast Beach - Page 6 PpomocEast Beach - Page 6 Meska3East Beach - Page 6 Urodziny1East Beach - Page 6 009East Beach - Page 6 Chinatown

129East Beach - Page 6 Empty Re: East Beach Czw 09 Kwi 2015, 00:15

Sasha Anděl

Sasha Anděl
Pokręcił wolno głową, ciągle wpatrując się we własne stopy. Zdziwił się, gdy nagle złapała go za dłoń. Mimowolnie się za nią ruszył, drętwiejąc z każdym krokiem. Mimo, że woda definitywnie nie była taka zimna, go powoli ogarniało zimno. Od stóp. Powoli szło w górę, z każdym krokiem, zamrażając jego mięśnie i krew, stopując nieco jej przepływ.
Oddychał głęboko, starając się nie wpaść w panikę. Słuchanie Liluye było czymś, co sprawiło, że został przy przytomności zmysłów. Zaczęło mu się robić ciemno przed oczami.
Gdzieś przez głowę mu przebiegło, że... informacje znalezione przez Reginę miały faktycznie rację bytu.
-Jesteś... śliczna.-wypowiedział, nie wiedząc na co patrzeć. Ciągle wpatrywał się w dół, gdy coraz więcej jego ciała zaczęła pochłaniać woda.

East Beach - Page 6 Saszasyg
East Beach - Page 6 DebiutEast Beach - Page 6 RodzinaEast Beach - Page 6 DziecinaszesaEast Beach - Page 6 PoscigEast Beach - Page 6 ZlodziejEast Beach - Page 6 StudiaEast Beach - Page 6 LicrandkiEast Beach - Page 6 Urodziny1

130East Beach - Page 6 Empty Re: East Beach Czw 09 Kwi 2015, 00:18

Liluye

Liluye
- Hej - spojrzała na Saszę i zobaczyła, że wpatruje się w swoje stopy jak zahipnotyzowany.
- Spojrz na mnie, skoro niby jestem ładniejsza niż ta woda - uśmiechnęła się lekko - Chyba, że wolisz swoje stopy - dodała. Jemu woda sięgała do ud, jej pewnie kawałek dalej.

KP Liluye

131East Beach - Page 6 Empty Re: East Beach Czw 09 Kwi 2015, 00:21

Sasha Anděl

Sasha Anděl
W życiu by nie pomyślał, że uniesienie głowy może go kosztować tyle siły i samozaparcia.
Wziął dwa oddechy. A potem nie wytrzymał.
-Możemy już wracać?-wymamrotał, bo to doświadczenie mu się wcale a wcale nie podobało.

East Beach - Page 6 DebiutEast Beach - Page 6 RodzinaEast Beach - Page 6 DziecinaszesaEast Beach - Page 6 PoscigEast Beach - Page 6 ZlodziejEast Beach - Page 6 StudiaEast Beach - Page 6 LicrandkiEast Beach - Page 6 Urodziny1

132East Beach - Page 6 Empty Re: East Beach Czw 09 Kwi 2015, 00:21

Jonathan Harper

Jonathan Harper
Speszył się. Nie lubił gdy wszystko czego niby był świadomy w swojej głowie zostawało tak brutalnie wyciągnięte na światło dzienne.
- Ja..nie..to nie tak...on nie... - oblizał usta i westchnął - dziękuję. Jesteś super, wiesz?
- Wiem, wiem. Ale na razie chyba nic mi nie będzie. No chyba, że zaatakuje nas rekin - uśmiechnął się kątem ust i wskazał kciukiem na rekina tańczącego na promenadzie.
Odsunał się trochę zbt gwałtownie od Loli gdy podeszła Joan.
- Eee, dzięki.
Jon objął swoje kolana.
- Ja chyba jestem jakimś magnesem na dupków. Najpierw ten cały Larsen, Lionel i ...no właśnie. ...Lola zróbny coś fajnego?

East Beach - Page 6 Jonsyg
East Beach - Page 6 Jonodznaki
East Beach - Page 6 Jonod2
East Beach - Page 6 PpomocEast Beach - Page 6 LicrandkiEast Beach - Page 6 Urodziny1East Beach - Page 6 006

133East Beach - Page 6 Empty Re: East Beach Czw 09 Kwi 2015, 00:23

William Parker

William Parker
William chwilę posiedział jeszcze, jednakże uznał, że trzeba wypocząć. Potem gdzieś zajść, przejść się i ogarnąć to i owo. Albo... po prostu się przespać lub przejechać w tę i nazad. Wszystko wydawało mu się odpowiednie, więc nic dziwnego, że księgowy dźwignął się, otrzepał z tegoż piasku i zebrawszy swoje fanty, skierował się w stronę hotelu, by tam wypocząć przed jakimś wieczorkiem zapoznawczym czy czymkolwiek to cholerstwo było.

/ hotel ->

Will Parker / playlista
East Beach - Page 6 Willsyg
East Beach - Page 6 VsygMyf
East Beach - Page 6 OnaEast Beach - Page 6 LuckEast Beach - Page 6 LatoEast Beach - Page 6 QuizEast Beach - Page 6 BootEast Beach - Page 6 OpenEast Beach - Page 6 DomowkaEast Beach - Page 6 PpomocEast Beach - Page 6 LicrandkiEast Beach - Page 6 KonieczpEast Beach - Page 6 Urodziny1East Beach - Page 6 Wiezien

134East Beach - Page 6 Empty Re: East Beach Czw 09 Kwi 2015, 00:23

Liluye

Liluye
- Nie. Jeśli chcesz rozmawiać, to tutaj - stwierdziła, obracając się do niego przodem i stając w miejscu.
- Chyba, że nie chcesz? To mozemy wracać - dodała zaraz. Miał w końcu wybór. Już się conieco dowiedział, jeśli to zaspokajało jego ciekawość to dobrze.

KP Liluye

135East Beach - Page 6 Empty Re: East Beach Czw 09 Kwi 2015, 00:28

sier. Lola Martinez

sier. Lola Martinez
Uśmiechnęła się, gdy stwierdził, że jest super. I gdy się okazało, że trafiła w sedno. Nie wiedziała, co bardziej sprawiało, że czuła się pewna siebie i miło połechtana.
-Ha, ha. Bardzo śmieszne. Nie zmieniaj tematu, Jon.-burknęła. Obejrzała się jednak na Pepe.
Westchnęła i położyła się na powrót, machając Joan.
-A ja do nieszczęść. Nie martw się.-poklepała go dłonią na oślep po brzuchu.-Co znaczy fajne? Chcesz się całować w szafie jak dzieciaki w podstawówce?

East Beach - Page 6 LolaodEast Beach - Page 6 GlobtroterEast Beach - Page 6 OnaEast Beach - Page 6 PoscigEast Beach - Page 6 PpomocEast Beach - Page 6 KonieczpEast Beach - Page 6 Urodziny1

136East Beach - Page 6 Empty Re: East Beach Czw 09 Kwi 2015, 00:32

Sasha Anděl

Sasha Anděl
Zacisnął usta. Bardzo się starał się nie trząść. Co za... no ona go torturuje! Definitywnie! Ale jeśli teraz wyjdzie z tej wody, to tak jakby... cholera!
-Czemu nie chcesz się ze mną wybrać na randkę?-zapytał więc.

137East Beach - Page 6 Empty Re: East Beach Czw 09 Kwi 2015, 00:33

Jonathan Harper

Jonathan Harper
- W naszej szafie nie ma miejsca, no i nie jesteśmy już w podstawówce...może pod prysznicem? - wytrzymał pełną minutę zanim parsknął śmiechem.
- Nie wiem, na pewno jest tu co robić co nie ogranicza się do leżenia na piachu, mimo, że to też jest przyjamne nie żeby coś. Jak siedze długo bez ruchu to zaczynam mysleć, a jak widzisz to się nie kończy dobrze. - poprawił okulary na nosie.

East Beach - Page 6 PpomocEast Beach - Page 6 LicrandkiEast Beach - Page 6 Urodziny1East Beach - Page 6 006

138East Beach - Page 6 Empty Re: East Beach Czw 09 Kwi 2015, 00:34

Liluye

Liluye
No dobrze. To było pytanie, którego jednak mniej się spodziewała.
- Bo czuję się.. dużo starsza od ciebie? - nie wiedziała jak to ująć. Tak, nie miał 21. Czyli ile miał? W sumie dokładnie nie wiedziała. - Ile masz na prawdę lat? - zapytała go.

KP Liluye

139East Beach - Page 6 Empty Re: East Beach Czw 09 Kwi 2015, 00:39

Sasha Anděl

Sasha Anděl
Uniósł brwi.
-I?-zapytał, mając ochotę objąć się dłońmi. Nie zrobił tego jednak. Dzielny chłopak.
Przymknął oczy.
-20.-wyznał, wzdychając.
Nie cierpiał wody coraz bardziej!

140East Beach - Page 6 Empty Re: East Beach Czw 09 Kwi 2015, 00:40

Liluye

Liluye
- I właśnie dlatego - "i've seen some shit, maan" chciałoby się rzec. Potem pomyślała.. a co tam. Wakacje, tak? - Dwa kroki dalej i pójdę. Ale takie normalne kroki - zastrzegła od razu.

KP Liluye

141East Beach - Page 6 Empty Re: East Beach Czw 09 Kwi 2015, 00:43

sier. Lola Martinez

sier. Lola Martinez
Przewróciła oczami.
-Ty się tak nie ciesz. Smutno mi czasem.-powiedziała, obejmując się ramionkami.-Gdyby nie ciąża to już bym przeleciała połowę Santa Barbary.-wyznała, ziewając.
-Jest tu zoo, paralotnie, siatka, surfing, plaże, wieloryby, spa... Wiesz. Teoretycznie sporo.-wzruszyła ramionami.-Wybierz co chcesz.

142East Beach - Page 6 Empty Re: East Beach Czw 09 Kwi 2015, 00:47

Jonathan Harper

Jonathan Harper
- Kenny się chyba brzucha nie przestraszył... - Jon zmarszczył brew nieznacznie i odwrócił się do Loli - Chyba że ty serio się pytałaś? - zapytał uprzejmnie zdziwiony.
- Paralotnia odpada, chyba że chcesz żebym miał atak serca. Surfing chyba jest poza moimi możliwościami... ale reszta brzmi obiecująco - wyszczerzył się - nie miałbym nic przeciwko masażowi i manicure'owi.

143East Beach - Page 6 Empty Re: East Beach Czw 09 Kwi 2015, 09:53

sier. Lola Martinez

sier. Lola Martinez
Lola wciągnęła powietrze przez nos i je na chwilę wstrzymała, unosząc wzrok na Jonathana.
-Myszko. Gdybym nie miała. A mam! Ja się chyba na to totalnie nie nadaję.-stwierdziła, wzdychając.-Wiesz co im wczoraj powiedziałam? Że Naiche zmarł. Pytali! I... no kto takie rzeczy mówi?-zaczęła histeryzować.-Totalnie poznawanie nowych ludzi nagle stało się dla mnie czymś nieosiągalnym.-wymamrotała niewyraźnie, bo zakryła twarz kapeluszem.
-No... dla mnie raczej też odpada.-poklepała się po brzuchu.-Ale surfing brzmi super!
Przewróciła oczami.
-LEŃ.-prychnęła.
I chwilę tak leżała. Piekła się w słońcu. A potem nie wytrzymała i wstała, zbierając ręcznik z piasku.
-Dawaj, zróbmy to.-zadecydowała, patrząc z góry na koronera.-Będziemy mieć jeszcze czas na bycie plackami.

144East Beach - Page 6 Empty Re: East Beach Czw 09 Kwi 2015, 10:00

Mistrz Gry

Mistrz Gry
MECZ SZÓSTY - HAHHAN FOSTER VS PEPE LOPEZ

Rozpoczynacie pierwszą rundę, wszystko według zasad wymienionych w pierwszym poście. MG może jednak zrzucić na was ŚLEPY LOS, wiec uważajcie!

145East Beach - Page 6 Empty Re: East Beach Czw 09 Kwi 2015, 10:05

Pepe Lopez

Pepe Lopez
I runda

Pepe to zanim się ogarnął, żeby wejść na boisko to musiał zrzucić z siebie kostium rekina, w którym tutaj zajechał. Strój zatem spoczywał na jednym ze słupków w oczekiwaniu na swojego właściciela, który zajęty był uśmiechaniem się do Hannah.
- Zobaczymy na kogo pójdą jutrzejsze kolejki alkoholu, pani Foster? - zawołał, odsuwając się od siatki, żeby przygotować się do serwu.

6 (70), bo przecież Pepe z cela miał 0. Nic dziwnego, skoro podrywy mu nie zawsze wychodziły.

146East Beach - Page 6 Empty Re: East Beach Czw 09 Kwi 2015, 10:19

Sasha Anděl

Sasha Anděl
Zacisnął szczękę. Hej, przecież to nie tak, że on ciągle gówniarz! Pewnie, alkoholu pić nie może, ale prawko jest! No i... ogólnie to jest już też mężczyzną, nie?
Zakrył dłonią twarz i przejechał po niej, gdy oświadczyła mu warunek. Zmielił w ustach przekleństwo. Zakrywając sobie oczy (co nic nie pomogło, bo bardzo dobrze czuł, dokąd mu sięga woda!), zrobił jeden krok... drugi... Zakręciło mu się w głowie... Odczekał trzy sekundy...
-Ok, więc idziemy na randkę!
I już po chwili był na brzegu, z impetem waląc się na piasek. Miał ochotę się rozpłakać, że nic mu się jednak nie stało i już jest bezpieczny, ale przy lasce to tak średnio.
Rękoma zakrył twarz, trochę chroniąc się przed słońcem, i się tak uspokajał, leżąc na gorącym piasku.
Zadane wykonane. Ma randkę!

147East Beach - Page 6 Empty Re: East Beach Czw 09 Kwi 2015, 10:20

Pepe Lopez

Pepe Lopez
- Tak - zaśmiał się. - Kenny zazwyczaj polewa, więc na niego pójdą koszta - zażartował głośno i nieco bezczelnie, zabierając piłkę i cofnął się na koniec prowizorycznego pola.

Runda II / Pepe 1:0 Hannah
1 (45). Pepe akurat nie był jakiś doskonały z tejże gry, więc jak teraz zaserwował to całkiem lekko i Foster nie powinna mieć problemów z odbiciem.

148East Beach - Page 6 Empty Re: East Beach Czw 09 Kwi 2015, 10:31

Pepe Lopez

Pepe Lopez
III runda/ Pepe 2:0 Hannah

6 (70).
- Może tak - powiedział. - Wątpię, żeby miała z tym problem - dodał już głośniej, podrzucając piłkę i wtedy uderzył w nią, coby rozpocząć kolejną rundę.
I albo myśl, że będzie musiał postawić kolejkę zmobilizowała go do wygranej (za coś musi kupować trawkę, nie?), albo dzień mu po prostu dopisywał!

149East Beach - Page 6 Empty Re: East Beach Czw 09 Kwi 2015, 10:49

Pepe Lopez

Pepe Lopez
IV runda/ Pepe 3:0 Hannah

6 (70).
Pepiński to spojrzał na Hankę i zaraz się roześmiał, nie mogąc zaserwować, więc przytulił do siebie piłkę siatkową.
- Trochę się marnuję, ale planowo miałem zajmować się masażami - wyjaśnił głośno. - Wyszło jak wyszło, ale Hannah... aż taki kac? - pokręcił głową, podrzucił piłkę i zaserwował.

150East Beach - Page 6 Empty Re: East Beach Czw 09 Kwi 2015, 10:56

Carmalita Auguste

Carmalita Auguste
// początek

Czas na Santa Barbara płynął leniwie, co podoboało się Carmie. Słońce milo łechtało jej skórę, a woda świetniee chłodziła. Jednakile można leżeć na piasku, który jest dosłownie wszędzie. Carmalita pojawiłą isę więc na turnieju siatkówki. Spokojnie usiała tam gdzie była widowniai obserwowała rozgrywany mecz - pomiędzy czterdziostolatką i hot chłopięciem. Panna Auguste przyglądała sie rozgrywce zza ciemnych okularów. Nie omieszkała się zgłosić na kolejny mecz, ciekawe z kim?

East Beach - Page 6 RadamiastaEast Beach - Page 6 WesolyautobusEast Beach - Page 6 KaliforniaodznakaEast Beach - Page 6 GlobtroterEast Beach - Page 6 OnaEast Beach - Page 6 RodzinkaEast Beach - Page 6 StudiaEast Beach - Page 6 LatoEast Beach - Page 6 DomowkaEast Beach - Page 6 Urodziny1East Beach - Page 6 Rodzic

Sponsored content

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 6 z 13]

Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 11, 12, 13  Next