Play by forum role play game - modern western in hot Arizona.


You are not connected. Please login or register

East Beach

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 11, 12, 13  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 4 z 13]

1East Beach - Page 4 Empty East Beach Pią 03 Kwi 2015, 22:48

Mistrz Gry

Mistrz Gry
First topic message reminder :

Najpopularniejsza plaża dla turystów, otoczona sporą ilością hoteli. W sezonie czasem jest tutaj znaleźć trudno miejsce na rozłożenie ręcznika, jednak nie zniechęcaj się! Dla spragnionego opalenizny i dostępu do wody wczasowicza, drące się dzieci, pan lodziarz czy też seksowny słoneczny patrol (tak, bo to właśnie tutaj znajduje się najwięcej domków ratowników) zagwarantują niezapomniane wspomnienia z tych jakże wymarzonych wakacji!
Słynna przede wszystkim z turniejów siatkówki plażowej. Posiada kilka boisk przeznaczonej do tej dyscypliny.
Miejsce nienadające się do surfingu ze względu na słabe prądy i wiatry.
Schemat gry w piłkę plażową:



  1. Gra dla dwóch drużyn (od 1 do 2 zawodników w jednej). 

  2. Przedstawiciele obu drużyn rzucają jedną kostką na ślepy los – serwuje ta drużyna, która wyrzuci najwięcej oczek.

  3. Drużyna wybiera serwującego.Ten rzuca kostką na mnożnik: (Kondycja+Siła+Celność) + k6*5. Osoba odbierająca z przeciwnej drużyny rzuca kostką na mnożnik: (Kondycja+Siła+Refleks)+k6*5. Osoba mająca większy mnożnik – zdobywa punkt i serwuje w następnej rundzie.

  4. Wybór osoby odbierającej serw a także samej serwującej zależy od decyzji drużyny (o ile w drużynie jest dwóch zawodników)

  5. Jest 5 takich rund, jednak by wygrać powinna mieć miejsce różnica DWÓCH punktów.

  6. Mnożnik może być zmieniany przez MG w czasie gry, sam MG może zastosować też ślepy los, dlatego ważne jest to, co pisze MG podczas meczu!





Ostatnio zmieniony przez Mistrz Gry dnia Sro 08 Kwi 2015, 19:49, w całości zmieniany 1 raz


76East Beach - Page 4 Empty Re: East Beach Sro 08 Kwi 2015, 22:24

Jonathan Harper

Jonathan Harper
- No nie wiem, jeszcze chłód Gabi oziębi nam wodę i co wtedy?
Zaśmiał się ze swojego udanego ataku. Rekin na promenadzie był iście przerażający.
- No i jeszcze te na moim tyłku.

77East Beach - Page 4 Empty Re: East Beach Sro 08 Kwi 2015, 22:25

Liluye

Liluye
- Nie dam. Chcę, żebyś wszedł ze mną do wody, bo chcę zebys zobaczył, że nic ci się nie stanie. Tak? Nie jakoś daleko. Do kolan najpierw na przykład. A może za dwa tygodnie już wejdziesz.. nie wiem, do piersi? Hm? Wszystko pod moim okiem obiecuję! - mała propozycja terapii lęków dla Sashy. Nie, żeby się na tym znała. Znaczy znała się, ale na psiej, a to w sumie to samo, tak? Instynkty te same przynajmniej.
Roześmiała się widząc jego teatralną grę.
- Sasha, błagam - parsknęłą - Nie udawaj. I patrz pod nogi - szła dalej z nim przed sobą.
A potem pojawiłą się Regina, co do której Lil nie miała pojęcia, że jest Smithówną.
- Hej - odezwała się. I tyle w sumie, bo co ma mówic?



Ostatnio zmieniony przez Liluye dnia Sro 08 Kwi 2015, 22:30, w całości zmieniany 1 raz

78East Beach - Page 4 Empty Re: East Beach Sro 08 Kwi 2015, 22:27

sier. Lola Martinez

sier. Lola Martinez
-OMG, totalnie mnie przestraszyłaś, Joan!-jęknęła.-Spadaj, Jon! Lepiej, żeby twoje rekinki nie ożyły, bo mogą ci poturbować twoje klejnoty!-pogroziła mu.
-O, patrzcie! Gabrielle gra! Gabrielleeeee! Daaaaaaaaaaajeeeeeesz!

79East Beach - Page 4 Empty Re: East Beach Sro 08 Kwi 2015, 22:27

William Parker

William Parker
Gab 1:2 Will

IV runda/ 4 (111)
I w tę poprawę wierzył, bo jednak miał świadomość, że z Ramirez to nieco i posiłować by się można było, i pogadać, choć z tym drugim bywało gorzej. Nieważne.
Parker wziął piłkę, podrzucił i trzasnął swobodnie, czekając na reakcję policjantki.

80East Beach - Page 4 Empty Re: East Beach Sro 08 Kwi 2015, 22:33

Sasha Anděl

Sasha Anděl
Skrzywił się.
-No nie wiem. Wtedy też niby wszystko było spoko.-powiedział wolno, by na koniec kliknąć językiem.-Jakoś nie jestem przekonany. A ty mnie nie chcesz przekonać.-wyszczerzył się do niej.
Obruszył się.
-Nie udaję! Ranisz mnieee...ee!
...a Sasha przy swojej zgrabności, totalnie się wpakował na blondynkę.
-O. Sorry. Nie widziałem!-obrócił się, łapiąc za ramiona swoją ofiarę.-...Regina!-zauważył, unosząc brwi.
Stanął normalnie, patrząc to na jedną, to na drugą.
-Cóż. Wygląda na to, że Liluye jest całkiem niezła...-mruknął, patrząc na brunetkę z aprobatą.-...w siatkówce.-dodał po chwili.

81East Beach - Page 4 Empty Re: East Beach Sro 08 Kwi 2015, 22:34

Gabrielle Ramirez-Cooper

Gabrielle Ramirez-Cooper
5*4 + (30+19+29) = 98

Porażka. Zdecydowanie Ramirez stała pod ostre słońce i nie mogła zareagować odpowiednio szybko. Policjantka nie zdążyła dopiec do piłki, gdy ta spadła obok niej i nawet doping Loli nie mógł tego zmienić.
- No no, Parker.
Musiała przyznać, że był dobry.

82East Beach - Page 4 Empty Re: East Beach Sro 08 Kwi 2015, 22:38

Joan Wharton

Joan Wharton
- Harper twoje modowe upodobania jeszcze nie są chyba zagrożeniem dla ogółu? A z kim ona gra? To ktoś od nas, w sensie z Old Whiskey, nie?
Podniosła głowę, żeby dojrzeć, co się dzieje na plaży.

83East Beach - Page 4 Empty Re: East Beach Sro 08 Kwi 2015, 22:38

William Parker

William Parker
Gab 1:3 Will

V runda/ 1 (96)
Will mrugnął do Ramirez.
- Czasem się zdarzy - stwierdził pokrótce, a najwidoczniej wyczuwał, że już jest koniec, bo ręka mu się nieco omsknęła, w wyniku czego serw nie był tak mocny, jak człowiek by chciał na zakończenie meczu!

84East Beach - Page 4 Empty Re: East Beach Sro 08 Kwi 2015, 22:39

Regina Smith

Regina Smith
- Ej, heeej, jestem Regina- zaczęła, wyciągając rękę do Liluyę i zaczynając mówić teksańskim akcentem swojej matki. 
- To ty jesteś ten, nooo, Liliana, nie? W barze cię widziałam, c'nie? No, tak, ten... tedy jak ja i Sasha, hahaha, się pokłóciliśmy, o pierdołę, no ale! Haha, tak, rodzina tak ma, c'nie?
Spojrzał na Sashę i Liluye.
- O bosze! Naprawdę? Tak się mnie wstydzisz, ze udawałeś, ze nie znasz własnej kuzynki?! Nic ci nie powiedział, co? Bosze, bosze, BOSZE.

85East Beach - Page 4 Empty Re: East Beach Sro 08 Kwi 2015, 22:39

Jonathan Harper

Jonathan Harper
- Lola, coś się ostatnio za bardzo moimi "klejnotami" przejmujesz.
Popatrzył na Joan z wyrzutem.
- Ała. Ranisz mnie. Jak ci nie odpowiadają, to mogę je ściągnąć - puste to były groźby.

86East Beach - Page 4 Empty Re: East Beach Sro 08 Kwi 2015, 22:42

Gabrielle Ramirez-Cooper

Gabrielle Ramirez-Cooper
5*6 + (30+19+29) = 108

Ahh tak! Gabrielle tym razem doskonale wiedziała w którą stronę leci piłka i jak się ustawić, by zgrabnie ją odbić, by nie dać tej satysfakcji Parkerowi. Ramirez uśmiechnęła się i prostując, popatrzyła jak piłka leci w stronę mężczyzny.

serw 5*3 + (30+19+38) = 102

Gab 2:3 Will



Ostatnio zmieniony przez Gabrielle Rosita Ramirez dnia Sro 08 Kwi 2015, 22:46, w całości zmieniany 1 raz

87East Beach - Page 4 Empty Re: East Beach Sro 08 Kwi 2015, 22:43

sier. Lola Martinez

sier. Lola Martinez
-Z Parkerem! Wczoraj nie chciał ze mną, gnój, śpiewać!-poskarżyła się.
Zmarszczyła brwi.
-Jak to się za mocno przejmuje? Jon, ja się martwię o ciebie całego!-rozweseliła się i podpłynęła, by dać mu szybkiego buziaka.-...zaraz sama ci je ściągnę.-powiedziała, niebezpiecznie blisko.

88East Beach - Page 4 Empty Re: East Beach Sro 08 Kwi 2015, 22:46

Jonathan Harper

Jonathan Harper
- Co? Śpiewałaś? I ja tego nie widziałem? No nie, tak się nie bawimy koleżanko! - pomachał jej palcem przed nosem - Tak się nie robi!.
Buziaka przyjał ale zaczął gwałtownie odpływać gdy Lola zagroziła, że dobierze się mu do gaci.
- No nie, ty też??? I nie przy Joan, Lola, opanuj się! - ochlapał ją i zaczął spieprzać do brzegu.



Ostatnio zmieniony przez Jonathan Harper dnia Sro 08 Kwi 2015, 22:46, w całości zmieniany 1 raz

89East Beach - Page 4 Empty Re: East Beach Sro 08 Kwi 2015, 22:46

Liluye

Liluye
- No to zobaczysz, że teraz bedzie faktycznie spoko - dodała jeszcze, a potem spojrzała na Reginę. Chyba była uczulona na takie wybuchy.
- Liluye - przedstawiła się, nie wiedząc, że Regina już wie o niej więcej niż ona sam o sobie.
Zmarszczyła brwi. Kuzynki? ZErknęła kontrolnie na reakcję Sashy. Nie pasowało jej to, grubo. Była pewna, że Sasha jej nie zna i że Regina dopiero przyjechała do Santa Barbara.

90East Beach - Page 4 Empty Re: East Beach Sro 08 Kwi 2015, 22:49

William Parker

William Parker
VI runda! / 3 (109)
Podobnie William mógł przyznać, że Ramirez też była dobra w siatkówkę, choć nie wiedział czy to nie było jeszcze motywowane chęcią pozbycia się go, skoro jest Świętym.
Nie zmieniało to jednak faktu, że Parker wyczuł moment, w którym powinien był wyskoczyć i odbić piłkę, bo wyszło mu to całkiem zgrabnie.

Gab 2:4 Will

91East Beach - Page 4 Empty Re: East Beach Sro 08 Kwi 2015, 22:50

Joan Wharton

Joan Wharton
- Śpie - urwała - o, nie, karaoke? - Jak dobrze, że takie rzeczy ją ominęły, odsypianie podróży było zdecydowanie lepszym, życiowym wyborem.
- Jon, jesteś dorosły i możesz robić, co chcesz albo pozwalać Loli robić, co chce - parsknęła śmiechem, aż się zanurzyła. Zaraz była na powierzchni prychając wodą. To chyba znak, żeby skończyć na razie z oceanem, więc Joan skierowała się na brzeg.



Ostatnio zmieniony przez Joan Wharton dnia Sro 08 Kwi 2015, 22:54, w całości zmieniany 1 raz

92East Beach - Page 4 Empty Re: East Beach Sro 08 Kwi 2015, 22:54

Mistrz Gry

Mistrz Gry
MECZ PIĄTY - JOAN WHARTON VS JOLENE FIERCE
Rozpoczynacie pierwszą rundę, wszystko według zasad wymienionych w pierwszym poście. MG może jednak zrzucić na was ŚLEPY LOS, wiec uważajcie!

93East Beach - Page 4 Empty Re: East Beach Sro 08 Kwi 2015, 22:54

Sasha Anděl

Sasha Anděl
Westchnął. I jak tu odmówić kobiecie.
Gdy Regina zaczęła nawijać, otworzył usta, chcąc zaprotestować. Westchnął ponownie. Co ona wyrabia...?!
-Jak tu się do ciebie przyznać, skoro nawijasz jak katarynka...? Zaraz mi dziewczynę przepłoszysz.-fuknął na nią, ściszając trochę głos, jakby mając nadzieję, że do Indianki to nie dojdzie.
Cóż, w sumie... Sasha mówił o Reginie tak, jakby... albo nie wiedział, albo nie chciał za wiele zdradzić.
Odwrócił się do Liluye i uśmiechnął przepraszająco.
-No... to poznajcie się.-powiedział trochę z rezygnacją.-Liluye, to jest Regina, Regina, to jest Liluye. Ta śliczna brunetka, która próbuje mnie przekonać do wejścia do oceanu.-nakreślił jej sytuację, co by zaraz nie walnęła jakiejś gafy.

94East Beach - Page 4 Empty Re: East Beach Sro 08 Kwi 2015, 22:54

Gabrielle Ramirez-Cooper

Gabrielle Ramirez-Cooper
No to Will zdobył punkt zwycięski i będzie mógł się chwalić, że wygrał z Ramirez w siatkówkę. Chociaż jedno mu w życiu wyszło!
- Gratuluję.
Gabrielle postanowiła zachować się z godnością. Pożegnała Parkera i poszła szukać Nate. Jak śpi, to go w łóżku do wody wyniesie!

zt

95East Beach - Page 4 Empty Re: East Beach Sro 08 Kwi 2015, 22:56

sier. Lola Martinez

sier. Lola Martinez
-No właśnie NIE śpiewałam! Przez Parkera!
-Co to ma znaczyć: ty też?-zapytała, oburzona.-JON, o czym mi nie mówisz?!-pisnęła, goniąc go.
Zachichotała na przytyk Joan.

96East Beach - Page 4 Empty Re: East Beach Sro 08 Kwi 2015, 22:58

Regina Smith

Regina Smith
- Ooo, no, śliczna, śliczna no masz gust kuzynie, c'nie? I co, jakie plany na wieczór, co?
pociągnęła sporego łyka z plastykowego kubka. Zasiorbała słomką, patrząc na Oldwood.
- idziemy an imprezkę czy... ooo, wiem, randka. Dobra, ja się wycofuję, c'nie? - zaśmiała się, chrumkając.
Oby Sasha załatwił dobry towar bo inaczej umrze za karę, ze Regina musiała udawać wieśniarę.

97East Beach - Page 4 Empty Re: East Beach Sro 08 Kwi 2015, 23:02

Joan Wharton

Joan Wharton
Runda I - serw 63

Jak już przeschła, to wstawiła się przy siatce.
- Hej Jolene - przywitała kobietę.
A potem posłała piłkę na część boiska Damy Kier.

98East Beach - Page 4 Empty Re: East Beach Sro 08 Kwi 2015, 23:02

Liluye

Liluye
Dla Liluye to Sasha mówił tak, jakby Regina mu się podobała. Więc ta sytuacja była co najmniej... dziwna. Ale nie skomentowała, na razie.
Przy ślicznej w pierwszej chwili nie ogarneła, ale potem stwierdziła, że brunetka to ona więc spojrzała na Sashę z tak zdziwionym wyrazem twarzy, że aż niemożliwe, by ktoś mógł taki mieć, a potem momentalnie starała się to zatuszować. Była.. zaszokowana.
- Ee.. no randka raczej nie.. - rzuciła, ale tak skonfundowana i nie ogarniająca co jak i dlaczego jest śliczna i o co chodzi, jakie randki, jakie plany, jakie co?!

99East Beach - Page 4 Empty Re: East Beach Sro 08 Kwi 2015, 23:04

William Parker

William Parker
Parker kiwnął do Ramirez, unosząc nieznacznie kącik ust.
- Dzięki za grę - powiedział bez cienia złośliwości, przy czym też napomknął, że dobra jest w siatkówkę.
Księgowy zszedł z boiska, kierując się bardziej ku wodzie, choć nie miał zamiaru pływać na ten moment. Spojrzał po obecnych, a potem sobie westchnął cicho, patrząc na kolejny mecz.

100East Beach - Page 4 Empty Re: East Beach Sro 08 Kwi 2015, 23:04

Jonathan Harper

Jonathan Harper
- Lola zostaw! Wiesz o czym! - spanikował i dotarł w końcu do brzegu. Biegiem rzucił się w stronę swojego koca.
- Boże - sturlał się na piasek
- Dalej Joaaann... - zawołał wielce entuzjastycznie unosząc pieść do góry i pozwalając jej opaść ciężko na ziemię z głuchym uderzeniem.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 4 z 13]

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 11, 12, 13  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach