Play by forum role play game - modern western in hot Arizona.

You are not connected. Please login or register

East Beach

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 11, 12, 13  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 4 z 13]

1East Beach - Page 4 Empty East Beach Pią 03 Kwi 2015, 22:48

Mistrz Gry

Mistrz Gry
First topic message reminder :

Najpopularniejsza plaża dla turystów, otoczona sporą ilością hoteli. W sezonie czasem jest tutaj znaleźć trudno miejsce na rozłożenie ręcznika, jednak nie zniechęcaj się! Dla spragnionego opalenizny i dostępu do wody wczasowicza, drące się dzieci, pan lodziarz czy też seksowny słoneczny patrol (tak, bo to właśnie tutaj znajduje się najwięcej domków ratowników) zagwarantują niezapomniane wspomnienia z tych jakże wymarzonych wakacji!
Słynna przede wszystkim z turniejów siatkówki plażowej. Posiada kilka boisk przeznaczonej do tej dyscypliny.
Miejsce nienadające się do surfingu ze względu na słabe prądy i wiatry.
Schemat gry w piłkę plażową:

1. Gra dla dwóch drużyn (od 1 do 2 zawodników w jednej). 

2. Przedstawiciele obu drużyn rzucają jedną kostką na ślepy los – serwuje ta drużyna, która wyrzuci najwięcej oczek.

3. Drużyna wybiera serwującego.Ten rzuca kostką na mnożnik: (Kondycja+Siła+Celność) + k6*5. Osoba odbierająca z przeciwnej drużyny rzuca kostką na mnożnik: (Kondycja+Siła+Refleks)+k6*5. Osoba mająca większy mnożnik – zdobywa punkt i serwuje w następnej rundzie.

4. Wybór osoby odbierającej serw a także samej serwującej zależy od decyzji drużyny (o ile w drużynie jest dwóch zawodników)

5. Jest 5 takich rund, jednak by wygrać powinna mieć miejsce różnica DWÓCH punktów.

6. Mnożnik może być zmieniany przez MG w czasie gry, sam MG może zastosować też ślepy los, dlatego ważne jest to, co pisze MG podczas meczu!

Ostatnio zmieniony przez Mistrz Gry dnia Sro 08 Kwi 2015, 19:49, w całości zmieniany 1 raz

76East Beach - Page 4 Empty Re: East Beach Sro 08 Kwi 2015, 22:24

Jonathan Harper

Jonathan Harper
- No nie wiem, jeszcze chłód Gabi oziębi nam wodę i co wtedy?
Zaśmiał się ze swojego udanego ataku. Rekin na promenadzie był iście przerażający.
- No i jeszcze te na moim tyłku.

East Beach - Page 4 Jonsyg
East Beach - Page 4 Jonodznaki
East Beach - Page 4 Jonod2
East Beach - Page 4 PpomocEast Beach - Page 4 LicrandkiEast Beach - Page 4 Urodziny1East Beach - Page 4 006

77East Beach - Page 4 Empty Re: East Beach Sro 08 Kwi 2015, 22:25

Liluye

Liluye
- Nie dam. Chcę, żebyś wszedł ze mną do wody, bo chcę zebys zobaczył, że nic ci się nie stanie. Tak? Nie jakoś daleko. Do kolan najpierw na przykład. A może za dwa tygodnie już wejdziesz.. nie wiem, do piersi? Hm? Wszystko pod moim okiem obiecuję! - mała propozycja terapii lęków dla Sashy. Nie, żeby się na tym znała. Znaczy znała się, ale na psiej, a to w sumie to samo, tak? Instynkty te same przynajmniej.
Roześmiała się widząc jego teatralną grę.
- Sasha, błagam - parsknęłą - Nie udawaj. I patrz pod nogi - szła dalej z nim przed sobą.
A potem pojawiłą się Regina, co do której Lil nie miała pojęcia, że jest Smithówną.
- Hej - odezwała się. I tyle w sumie, bo co ma mówic?

Ostatnio zmieniony przez Liluye dnia Sro 08 Kwi 2015, 22:30, w całości zmieniany 1 raz

East Beach - Page 4 Liluyesyg
KP Liluye

East Beach - Page 4 QgoRLpk
East Beach - Page 4 Chinatown
Funny you're the broken one
but I'm the only one who needed saving
Cause when you never see the lights
it's hard to know which one of us is caving

78East Beach - Page 4 Empty Re: East Beach Sro 08 Kwi 2015, 22:27

sier. Lola Martinez

sier. Lola Martinez
-OMG, totalnie mnie przestraszyłaś, Joan!-jęknęła.-Spadaj, Jon! Lepiej, żeby twoje rekinki nie ożyły, bo mogą ci poturbować twoje klejnoty!-pogroziła mu.
-O, patrzcie! Gabrielle gra! Gabrielleeeee! Daaaaaaaaaaajeeeeeesz!

East Beach - Page 4 Lolasyg
East Beach - Page 4 LolaodEast Beach - Page 4 GlobtroterEast Beach - Page 4 OnaEast Beach - Page 4 PoscigEast Beach - Page 4 PpomocEast Beach - Page 4 KonieczpEast Beach - Page 4 Urodziny1

79East Beach - Page 4 Empty Re: East Beach Sro 08 Kwi 2015, 22:27

William Parker

William Parker
Gab 1:2 Will

IV runda/ 4 (111)
I w tę poprawę wierzył, bo jednak miał świadomość, że z Ramirez to nieco i posiłować by się można było, i pogadać, choć z tym drugim bywało gorzej. Nieważne.
Parker wziął piłkę, podrzucił i trzasnął swobodnie, czekając na reakcję policjantki.

Will Parker / playlista
East Beach - Page 4 Willsyg
East Beach - Page 4 VsygMyf
East Beach - Page 4 OnaEast Beach - Page 4 LuckEast Beach - Page 4 LatoEast Beach - Page 4 QuizEast Beach - Page 4 BootEast Beach - Page 4 OpenEast Beach - Page 4 DomowkaEast Beach - Page 4 PpomocEast Beach - Page 4 LicrandkiEast Beach - Page 4 KonieczpEast Beach - Page 4 Urodziny1East Beach - Page 4 Wiezien

80East Beach - Page 4 Empty Re: East Beach Sro 08 Kwi 2015, 22:33

Sasha Anděl

Sasha Anděl
Skrzywił się.
-No nie wiem. Wtedy też niby wszystko było spoko.-powiedział wolno, by na koniec kliknąć językiem.-Jakoś nie jestem przekonany. A ty mnie nie chcesz przekonać.-wyszczerzył się do niej.
Obruszył się.
-Nie udaję! Ranisz mnieee...ee!
...a Sasha przy swojej zgrabności, totalnie się wpakował na blondynkę.
-O. Sorry. Nie widziałem!-obrócił się, łapiąc za ramiona swoją ofiarę.-...Regina!-zauważył, unosząc brwi.
Stanął normalnie, patrząc to na jedną, to na drugą.
-Cóż. Wygląda na to, że Liluye jest całkiem niezła...-mruknął, patrząc na brunetkę z aprobatą.-...w siatkówce.-dodał po chwili.

East Beach - Page 4 Saszasyg
East Beach - Page 4 DebiutEast Beach - Page 4 RodzinaEast Beach - Page 4 DziecinaszesaEast Beach - Page 4 PoscigEast Beach - Page 4 ZlodziejEast Beach - Page 4 StudiaEast Beach - Page 4 LicrandkiEast Beach - Page 4 Urodziny1

81East Beach - Page 4 Empty Re: East Beach Sro 08 Kwi 2015, 22:34

Gabrielle Ramirez-Cooper

Gabrielle Ramirez-Cooper
5*4 + (30+19+29) = 98

Porażka. Zdecydowanie Ramirez stała pod ostre słońce i nie mogła zareagować odpowiednio szybko. Policjantka nie zdążyła dopiec do piłki, gdy ta spadła obok niej i nawet doping Loli nie mógł tego zmienić.
- No no, Parker.
Musiała przyznać, że był dobry.

Gabrielle R. Ramirez
East Beach - Page 4 GabodEast Beach - Page 4 Gabod2
East Beach - Page 4 008East Beach - Page 4 Rodzic

82East Beach - Page 4 Empty Re: East Beach Sro 08 Kwi 2015, 22:38

Joan Wharton

Joan Wharton
- Harper twoje modowe upodobania jeszcze nie są chyba zagrożeniem dla ogółu? A z kim ona gra? To ktoś od nas, w sensie z Old Whiskey, nie?
Podniosła głowę, żeby dojrzeć, co się dzieje na plaży.

karta
East Beach - Page 4 Odjo
East Beach - Page 4 LatoEast Beach - Page 4 QuizEast Beach - Page 4 SamoEast Beach - Page 4 PpomocEast Beach - Page 4 Meska3East Beach - Page 4 Urodziny1East Beach - Page 4 009East Beach - Page 4 Chinatown

83East Beach - Page 4 Empty Re: East Beach Sro 08 Kwi 2015, 22:38

William Parker

William Parker
Gab 1:3 Will

V runda/ 1 (96)
Will mrugnął do Ramirez.
- Czasem się zdarzy - stwierdził pokrótce, a najwidoczniej wyczuwał, że już jest koniec, bo ręka mu się nieco omsknęła, w wyniku czego serw nie był tak mocny, jak człowiek by chciał na zakończenie meczu!

Will Parker / playlista
East Beach - Page 4 OnaEast Beach - Page 4 LuckEast Beach - Page 4 LatoEast Beach - Page 4 QuizEast Beach - Page 4 BootEast Beach - Page 4 OpenEast Beach - Page 4 DomowkaEast Beach - Page 4 PpomocEast Beach - Page 4 LicrandkiEast Beach - Page 4 KonieczpEast Beach - Page 4 Urodziny1East Beach - Page 4 Wiezien

84East Beach - Page 4 Empty Re: East Beach Sro 08 Kwi 2015, 22:39

Regina Smith

Regina Smith
- Ej, heeej, jestem Regina- zaczęła, wyciągając rękę do Liluyę i zaczynając mówić teksańskim akcentem swojej matki. 
- To ty jesteś ten, nooo, Liliana, nie? W barze cię widziałam, c'nie? No, tak, ten... tedy jak ja i Sasha, hahaha, się pokłóciliśmy, o pierdołę, no ale! Haha, tak, rodzina tak ma, c'nie?
Spojrzał na Sashę i Liluye.
- O bosze! Naprawdę? Tak się mnie wstydzisz, ze udawałeś, ze nie znasz własnej kuzynki?! Nic ci nie powiedział, co? Bosze, bosze, BOSZE.

East Beach - Page 4 Reginasyg

85East Beach - Page 4 Empty Re: East Beach Sro 08 Kwi 2015, 22:39

Jonathan Harper

Jonathan Harper
- Lola, coś się ostatnio za bardzo moimi "klejnotami" przejmujesz.
Popatrzył na Joan z wyrzutem.
- Ała. Ranisz mnie. Jak ci nie odpowiadają, to mogę je ściągnąć - puste to były groźby.

East Beach - Page 4 PpomocEast Beach - Page 4 LicrandkiEast Beach - Page 4 Urodziny1East Beach - Page 4 006

86East Beach - Page 4 Empty Re: East Beach Sro 08 Kwi 2015, 22:42

Gabrielle Ramirez-Cooper

Gabrielle Ramirez-Cooper
5*6 + (30+19+29) = 108

Ahh tak! Gabrielle tym razem doskonale wiedziała w którą stronę leci piłka i jak się ustawić, by zgrabnie ją odbić, by nie dać tej satysfakcji Parkerowi. Ramirez uśmiechnęła się i prostując, popatrzyła jak piłka leci w stronę mężczyzny.

serw 5*3 + (30+19+38) = 102

Gab 2:3 Will

Ostatnio zmieniony przez Gabrielle Rosita Ramirez dnia Sro 08 Kwi 2015, 22:46, w całości zmieniany 1 raz

Gabrielle R. Ramirez

87East Beach - Page 4 Empty Re: East Beach Sro 08 Kwi 2015, 22:43

sier. Lola Martinez

sier. Lola Martinez
-Z Parkerem! Wczoraj nie chciał ze mną, gnój, śpiewać!-poskarżyła się.
Zmarszczyła brwi.
-Jak to się za mocno przejmuje? Jon, ja się martwię o ciebie całego!-rozweseliła się i podpłynęła, by dać mu szybkiego buziaka.-...zaraz sama ci je ściągnę.-powiedziała, niebezpiecznie blisko.

East Beach - Page 4 LolaodEast Beach - Page 4 GlobtroterEast Beach - Page 4 OnaEast Beach - Page 4 PoscigEast Beach - Page 4 PpomocEast Beach - Page 4 KonieczpEast Beach - Page 4 Urodziny1

88East Beach - Page 4 Empty Re: East Beach Sro 08 Kwi 2015, 22:46

Jonathan Harper

Jonathan Harper
- Co? Śpiewałaś? I ja tego nie widziałem? No nie, tak się nie bawimy koleżanko! - pomachał jej palcem przed nosem - Tak się nie robi!.
Buziaka przyjał ale zaczął gwałtownie odpływać gdy Lola zagroziła, że dobierze się mu do gaci.
- No nie, ty też??? I nie przy Joan, Lola, opanuj się! - ochlapał ją i zaczął spieprzać do brzegu.

Ostatnio zmieniony przez Jonathan Harper dnia Sro 08 Kwi 2015, 22:46, w całości zmieniany 1 raz

89East Beach - Page 4 Empty Re: East Beach Sro 08 Kwi 2015, 22:46

Liluye

Liluye
- No to zobaczysz, że teraz bedzie faktycznie spoko - dodała jeszcze, a potem spojrzała na Reginę. Chyba była uczulona na takie wybuchy.
- Liluye - przedstawiła się, nie wiedząc, że Regina już wie o niej więcej niż ona sam o sobie.
Zmarszczyła brwi. Kuzynki? ZErknęła kontrolnie na reakcję Sashy. Nie pasowało jej to, grubo. Była pewna, że Sasha jej nie zna i że Regina dopiero przyjechała do Santa Barbara.

KP Liluye

90East Beach - Page 4 Empty Re: East Beach Sro 08 Kwi 2015, 22:49

William Parker

William Parker
VI runda! / 3 (109)
Podobnie William mógł przyznać, że Ramirez też była dobra w siatkówkę, choć nie wiedział czy to nie było jeszcze motywowane chęcią pozbycia się go, skoro jest Świętym.
Nie zmieniało to jednak faktu, że Parker wyczuł moment, w którym powinien był wyskoczyć i odbić piłkę, bo wyszło mu to całkiem zgrabnie.

Gab 2:4 Will

Will Parker / playlista

91East Beach - Page 4 Empty Re: East Beach Sro 08 Kwi 2015, 22:50

Joan Wharton

Joan Wharton
- Śpie - urwała - o, nie, karaoke? - Jak dobrze, że takie rzeczy ją ominęły, odsypianie podróży było zdecydowanie lepszym, życiowym wyborem.
- Jon, jesteś dorosły i możesz robić, co chcesz albo pozwalać Loli robić, co chce - parsknęła śmiechem, aż się zanurzyła. Zaraz była na powierzchni prychając wodą. To chyba znak, żeby skończyć na razie z oceanem, więc Joan skierowała się na brzeg.

Ostatnio zmieniony przez Joan Wharton dnia Sro 08 Kwi 2015, 22:54, w całości zmieniany 1 raz

karta
East Beach - Page 4 Odjo
East Beach - Page 4 LatoEast Beach - Page 4 QuizEast Beach - Page 4 SamoEast Beach - Page 4 PpomocEast Beach - Page 4 Meska3East Beach - Page 4 Urodziny1East Beach - Page 4 009East Beach - Page 4 Chinatown

92East Beach - Page 4 Empty Re: East Beach Sro 08 Kwi 2015, 22:54

Mistrz Gry

Mistrz Gry
MECZ PIĄTY - JOAN WHARTON VS JOLENE FIERCE
Rozpoczynacie pierwszą rundę, wszystko według zasad wymienionych w pierwszym poście. MG może jednak zrzucić na was ŚLEPY LOS, wiec uważajcie!

93East Beach - Page 4 Empty Re: East Beach Sro 08 Kwi 2015, 22:54

Sasha Anděl

Sasha Anděl
Westchnął. I jak tu odmówić kobiecie.
Gdy Regina zaczęła nawijać, otworzył usta, chcąc zaprotestować. Westchnął ponownie. Co ona wyrabia...?!
-Jak tu się do ciebie przyznać, skoro nawijasz jak katarynka...? Zaraz mi dziewczynę przepłoszysz.-fuknął na nią, ściszając trochę głos, jakby mając nadzieję, że do Indianki to nie dojdzie.
Cóż, w sumie... Sasha mówił o Reginie tak, jakby... albo nie wiedział, albo nie chciał za wiele zdradzić.
Odwrócił się do Liluye i uśmiechnął przepraszająco.
-No... to poznajcie się.-powiedział trochę z rezygnacją.-Liluye, to jest Regina, Regina, to jest Liluye. Ta śliczna brunetka, która próbuje mnie przekonać do wejścia do oceanu.-nakreślił jej sytuację, co by zaraz nie walnęła jakiejś gafy.

East Beach - Page 4 Saszasyg
East Beach - Page 4 DebiutEast Beach - Page 4 RodzinaEast Beach - Page 4 DziecinaszesaEast Beach - Page 4 PoscigEast Beach - Page 4 ZlodziejEast Beach - Page 4 StudiaEast Beach - Page 4 LicrandkiEast Beach - Page 4 Urodziny1

94East Beach - Page 4 Empty Re: East Beach Sro 08 Kwi 2015, 22:54

Gabrielle Ramirez-Cooper

Gabrielle Ramirez-Cooper
No to Will zdobył punkt zwycięski i będzie mógł się chwalić, że wygrał z Ramirez w siatkówkę. Chociaż jedno mu w życiu wyszło!
- Gratuluję.
Gabrielle postanowiła zachować się z godnością. Pożegnała Parkera i poszła szukać Nate. Jak śpi, to go w łóżku do wody wyniesie!

zt

Gabrielle R. Ramirez

95East Beach - Page 4 Empty Re: East Beach Sro 08 Kwi 2015, 22:56

sier. Lola Martinez

sier. Lola Martinez
-No właśnie NIE śpiewałam! Przez Parkera!
-Co to ma znaczyć: ty też?-zapytała, oburzona.-JON, o czym mi nie mówisz?!-pisnęła, goniąc go.
Zachichotała na przytyk Joan.

96East Beach - Page 4 Empty Re: East Beach Sro 08 Kwi 2015, 22:58

Regina Smith

Regina Smith
- Ooo, no, śliczna, śliczna no masz gust kuzynie, c'nie? I co, jakie plany na wieczór, co?
pociągnęła sporego łyka z plastykowego kubka. Zasiorbała słomką, patrząc na Oldwood.
- idziemy an imprezkę czy... ooo, wiem, randka. Dobra, ja się wycofuję, c'nie? - zaśmiała się, chrumkając.
Oby Sasha załatwił dobry towar bo inaczej umrze za karę, ze Regina musiała udawać wieśniarę.

East Beach - Page 4 Reginasyg

97East Beach - Page 4 Empty Re: East Beach Sro 08 Kwi 2015, 23:02

Joan Wharton

Joan Wharton
Runda I - serw 63

Jak już przeschła, to wstawiła się przy siatce.
- Hej Jolene - przywitała kobietę.
A potem posłała piłkę na część boiska Damy Kier.

karta
East Beach - Page 4 Odjo

98East Beach - Page 4 Empty Re: East Beach Sro 08 Kwi 2015, 23:02

Liluye

Liluye
Dla Liluye to Sasha mówił tak, jakby Regina mu się podobała. Więc ta sytuacja była co najmniej... dziwna. Ale nie skomentowała, na razie.
Przy ślicznej w pierwszej chwili nie ogarneła, ale potem stwierdziła, że brunetka to ona więc spojrzała na Sashę z tak zdziwionym wyrazem twarzy, że aż niemożliwe, by ktoś mógł taki mieć, a potem momentalnie starała się to zatuszować. Była.. zaszokowana.
- Ee.. no randka raczej nie.. - rzuciła, ale tak skonfundowana i nie ogarniająca co jak i dlaczego jest śliczna i o co chodzi, jakie randki, jakie plany, jakie co?!

KP Liluye

99East Beach - Page 4 Empty Re: East Beach Sro 08 Kwi 2015, 23:04

William Parker

William Parker
Parker kiwnął do Ramirez, unosząc nieznacznie kącik ust.
- Dzięki za grę - powiedział bez cienia złośliwości, przy czym też napomknął, że dobra jest w siatkówkę.
Księgowy zszedł z boiska, kierując się bardziej ku wodzie, choć nie miał zamiaru pływać na ten moment. Spojrzał po obecnych, a potem sobie westchnął cicho, patrząc na kolejny mecz.

Will Parker / playlista

100East Beach - Page 4 Empty Re: East Beach Sro 08 Kwi 2015, 23:04

Jonathan Harper

Jonathan Harper
- Lola zostaw! Wiesz o czym! - spanikował i dotarł w końcu do brzegu. Biegiem rzucił się w stronę swojego koca.
- Boże - sturlał się na piasek
- Dalej Joaaann... - zawołał wielce entuzjastycznie unosząc pieść do góry i pozwalając jej opaść ciężko na ziemię z głuchym uderzeniem.

Sponsored content

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 4 z 13]

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 11, 12, 13  Next