Play by forum role play game - modern western in hot Arizona.


You are not connected. Please login or register

R. Hernandez

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1R. Hernandez Empty R. Hernandez Pon 13 Lip 2015, 16:51

Rachela Hernández

Rachela Hernández
Nissan Sentra (1994)
książki
odzież
laptop Słony

Podręczny przewodnik po Old Whiskey +2 do spostrzegawczości (tylko podczas sesji w granicach Old Whiskey)
Podręczny przewodnik po Appaloosa City +2 do spostrzegawczości (tylko podczas sesji w granicach Appaloosa City)
Podręczny przewodnik po górach Dragoon +2 do spostrzegawczości (tylko podczas sesji w granicach parku krajobrazowego)

2R. Hernandez Empty Re: R. Hernandez Pon 03 Sie 2015, 09:47

Rachela Hernández

Rachela Hernández
Kopie artykułów znalezionych w archiwum redakcji.

1996 r. ZAMIESZKI W OKOLICACH OLD WHISKEY!


Wczoraj,w godzinach wieczornych miały miejsce brutalne i agresywne zamieszki. Rozpoczęły się w Sugar Hill, a walczący ze sobą chuligani, powoli kierowi się w stronę naszego miasteczka. Policji jednak udało się powstrzymać tłum od wejścia do centrum, lecz nie obyło się bez strat. Wybite szyby na licznych gospodarstwach, podpalone samochody. Aresztowano już dwadzieścia osób, lecz biuro szeryfa nie chce na razie wymieniać nazwisk podejrzanych.

1996 r. Jacob Whiteoak aresztowany!


Znany w mieście działacz związany ze środowiskiem Indian został aresztowany w sprawie wywołanych zamieszek! Jak zdradza rzecznik biura szeryfa, Whiteoak został złapany w czasie trwania bójek i awantur, mających miejsce dwa dni temu. Nie wiadomo jednak, jakie dokładne zarzuty będą mu postawione – mówi się o prawdopodobnej karze za przewodnictwo zorganizowanej grupie, która wywołała zamieszki.1997 r. Jacob Whiteoak wychodzi z więzienia!

Jak się okazało, w przyszłym tygodniu na wolność wychodzi Jacob Whiteoak, który niecały rok temu został skazany za rozpętanie zamieszek w okolicach Sugar Hill i Old Whiskey. Jak donoszą nasze źródła, po apelacji, zmieniono wyrok i przekwalifikowano zarzuty, przez co mężczyzna może odbyć karę w zawieszeniu.
Jak powiedział nam prawnik pana Whiteoaka, mecenas Wu, jest bardzo zadowolony z decyzji sądu. "Teraz pan Whiteoak może się poświecić rodzinie, którą zostawił w Old Whiskey."

1997 r.

Jacob Whiteoak wrócił już do Old Whiskey i jak mówi "wycofuje się z życia publicznego miasteczka". Jak zapowiedział, zamknie tez swój zakład zajmujący się rękodziełem oraz sklep z pamiątkami w Wild West Town, którym podczas jego nieobecności - zajmował się jego syn.

Plotkarki brukowiec z '97 roku z Appaloosa City

Prawnik kartelu pomaga Indianom?


Jak donosi nas informator, w sprawę głośnych zamieszek w Old Whiskey z 1996 roku zamieszany był też Bruce Wu. Prawnik z Appaloosa City, który znany jest z częstej pracy z ludźmi powiązanymi z kartelem. Jak się okazało, Bruce Wu bronił oskarżonego o wywołanie zamieszek, Jacoba Whiteoaka - działacza na rzecz walki z dyskryminacją Indian w hrabstwie Cochise. Sam Wu jednak nie chce komentować ani pracy dla Whiteoaka, ani dla przestępców z kartelu. Pytanie jednak pozostaje - skąd sędziwy Whiteoak z Old Whiskey miał pieniądze na takiego obrońcę?R. Hernandez SamoR. Hernandez PpomocR. Hernandez LicrandkiR. Hernandez Urodziny1R. Hernandez Chinatown

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach