Play by forum role play game - modern western in hot Arizona.


You are not connected. Please login or register

Stare magazyny JTC

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 2 z 5]

1Stare magazyny JTC - Page 2 Empty Stare magazyny JTC Nie 26 Lip 2015, 15:41

Mistrz Gry

Mistrz Gry
First topic message reminder :

Stare magazyny JTC - Page 2 MagazynP

Położone niedaleko więzienia stanowego i Arizona Drive – wielki kompleks z czterema dużymi magazynami, z których korzystało JTC nim przenieśli się do Old Whiskey. Od lat pustostany – nie uświadczysz tu nawet stróża. Właściciel za bardzo nie przejmuje się stanem tych budynków – chyba nie zależy mu za bardzo na tym, by przeganiać stąd ćpuny czy pijanych nastolatki...

Są dwa wejścia, trzy duże magazyny, jedne mniejszy. Do tego budynek biurowy połączony jest z magazynem „C”. Stróżówka to niewielki budynek za magazynem „D”.


26Stare magazyny JTC - Page 2 Empty Re: Stare magazyny JTC Pon 27 Lip 2015, 14:50

Lionel 'Koksu' Margaret

Lionel 'Koksu' Margaret
22+25=47>30

Lionel postanowił, że to on wlezie na dach i nie będzie się gździć z tymi Daltonami tam. Jeszcze się zarazi tym pedalstwem od nich! Na szczęście był sprytny i uciekł.
Rozejrzał się, patrząc przez lornetkę. U niego widok był idealny. Bez problemu mógł pokazywać tym fagasom fakolce!

27Stare magazyny JTC - Page 2 Empty Re: Stare magazyny JTC Pon 27 Lip 2015, 14:59

Mistrz Gry

Mistrz Gry
Minęła kolejna godzina... i kolejna... już wszyscy powoli zaczynali się nudzić. Ale nie można było niczego spuścić z oczu! Trzeba być czujnym!

ROY HARPER
Obserwujesz okolicę przez lornetkę. Mnożnik na spostrzegawczość, z progiem 35. Jak przekroczysz próg, dostrzegasz  trzy furgonetki po swojej lewej stornie, w odległości 300 metrów. Kierują się do magazynu.


VINCENT VEGA
Rozglądasz się po okolicy. Mnożnik na spostrzegawczość, z progiem 35. Jak przekroczysz próg, dostrzegasz dwa samochody osobowe jadące w stronę magazynu od strony Arizona Drive.

LOLA MARTINEZ:
Wciąż obserwujesz obraz z kamer. Mnożnik na spostrzegawczość, próg 40. Jak przekroczysz, to w jednym z monitorów widzisz trzech świętych na dachu biura i rozpoznajesz w jednym Sue Bakera.

LIONEL MARGARET:
Rozglądasz się po okolicy. Mnożnik na spostrzegawczość, z progiem 35. Jak przekroczysz próg, dostrzegasz dwa samochody osobowe jadące w stronę magazynu od strony Arizona Drive.

EVA AUGUSTE:
Rozglądasz się po okolicy. Mnożnik na spostrzegawczość, z progiem 20. Jak przekroczysz próg,  trzy furgonetki po swojej lewej stornie, w odległości 300 metrów. Kierują się do magazynu.

TYRSEN (rzucasz po tym, jak rzucą inni święci)
Wyglądasz z magazynu. Jeśli którykolwiek z twoich (Eva lub Lionel), dostrzegą auta/furgonetki, to rzucasz na spostrzegawczość, mnożnik 30. Jak przekroczysz, widzisz sygnał kolegi z drużyny i wiesz, że "P" nadjeżdżają. Ostatnio zmieniony przez Mistrz Gry dnia Pon 27 Lip 2015, 15:04, w całości zmieniany 1 raz

28Stare magazyny JTC - Page 2 Empty Re: Stare magazyny JTC Pon 27 Lip 2015, 15:01

Gabrielle Ramirez-Cooper

Gabrielle Ramirez-Cooper
j/w

Oczekiwała z niecierpliwością i w pełnym umundurowaniu, nasłuchując relacji kolegów, wytężając swój wzrok i martwiąc się. Chociaż to było coś na co czekała od wielu miesięcy, to jednak jakaś jej część nie chciała brać w tym udział.
Wszystko przez wzgląd na jedną osobę.

29Stare magazyny JTC - Page 2 Empty Re: Stare magazyny JTC Pon 27 Lip 2015, 15:02

Sue Baker

Sue Baker
- Ano. Co jakiś czas jej się przypomina, że mnie jednak nie nienawidzi - zarechotał, ale na tym pewnie skonczyli ploteczki. Oczekiwanie się dłużyło. Baker non stop gapił się przez lunetę, ale mimo upływającego czasu nic się nie działo.
- Gdzie te pizdy - warknął pod nosem.

30Stare magazyny JTC - Page 2 Empty Re: Stare magazyny JTC Pon 27 Lip 2015, 15:07

Vincent Vega

Vincent Vega
42+2>35

Vega krążył wzdłuż skał, obserwując drogę przez lornetkę. Zrobiło się całkiem ciemno i obserwacja była dość utrudniona, ale udało mu się wypatrzyć dwa auta zmierzające w stronę magazynów. Pospiesznie wrócił do radiowozu i nadał komunikat:
- Dwa samochody osobowe jadą w stronę magazynów od Arizona Drive!

31Stare magazyny JTC - Page 2 Empty Re: Stare magazyny JTC Pon 27 Lip 2015, 15:14

Roy Harper

Roy Harper
47

Roy spojrzał na Coopera.
- Po lewej, w odległości 300 metrów widać trzy furgonetki zmierzają w kierunku magazynów.

32Stare magazyny JTC - Page 2 Empty Re: Stare magazyny JTC Pon 27 Lip 2015, 15:16

Lionel 'Koksu' Margaret

Lionel 'Koksu' Margaret
42

Lionel rozglądał się ze znudzeniem, nie mając nic innego do roboty. Robił też balony, bo przyniósł ze sobą gumy smakowe. Te takie, co były zawinięte jak wąż strażacki.
-Jadą!-szepnął, machając żywo rękoma.-Dwa od strony Arizona Drive! Słyszycie?!

Lola:

41 bez kostek

Blondynka bez problemu rozpoznała w jednym ze Świętych Sue Bakera, który leżał płasko na dachu. Pewnie zrobiła screenshot'a czy coś, by uwiecznić dupka na stałe. Mam cię!
-Sam Sue Baker postanowił się pojawić, moi drodzy.-poinformowała przez radio swoich współpracowników.

Claus:

Staruszek się tylko zaśmiał na jego komentarz. W momencie, gdy oboje się zaczęli już niecierpliwić, usłyszał głos jednego z Buendii.
-Stul pysk.-warknął pod nosem do Lionela, ale jednocześnie skinął Bakerowi w kierunku, o którym mówił łysol.-Tam.Ostatnio zmieniony przez Lionel 'Koksu' Margaret dnia Pon 27 Lip 2015, 15:20, w całości zmieniany 1 raz

33Stare magazyny JTC - Page 2 Empty Re: Stare magazyny JTC Pon 27 Lip 2015, 15:19

Evangelia Auguste

Evangelia Auguste
34

Nuda. Nuda. Nic się nie dzieje. Jak w polskim filmie. Eva ziewnęła gapiąc się przez lornetkę i przecesując teren. W końcu...
- JEST! - zamknęła się - znaczy jest! Tam! Dwa.. nie, trzy wozy. - wskazała kierunek.
- Dajcie znać pozostałym.

34Stare magazyny JTC - Page 2 Empty Re: Stare magazyny JTC Pon 27 Lip 2015, 15:23

E. "Tai Ni Hed" Basker

E.
45>30
Tyrsen był dość ruchliwy. Może trochę ze stresu, może i trochę z chęci by niczego nie przegapić. Jednak po dwóch godzinach siedzenia na dupsku, wychylił głowę z magazynu i spojrzał na obydwa dachy "posterunkowe" z obydwu ktoś machał łapskami i pokazywał w innych kierunkach.
Patrick wrócił głową do środka.
- Dobra, sprężamy dupska, jadą tu i będą za chwilę. Z dwóch stron. Ogarniamy sprzęt i... powodzenia. - spojrzał na swoich kompanów.
- Wystrzelamy te kurwy jak kaczki. - mruknął zadowolony.

35Stare magazyny JTC - Page 2 Empty Re: Stare magazyny JTC Pon 27 Lip 2015, 15:27

Gruby Jim

Gruby Jim
Poruszony słowami Evy, Jimbo udał się do krawędzi dachu, gwizdnął krótko, dając znać o tym, że nadciąga hołota, którą mają zaraz wybić. Adrenalina buzowała w nim coraz bardziej, Gruby zdawał się uwielbiać ten dreszczyk emocji.

36Stare magazyny JTC - Page 2 Empty Re: Stare magazyny JTC Pon 27 Lip 2015, 15:37

Szeryf McConnor

Szeryf McConnor
- McConnor do wszystkich radiowozów. Czekamy. Powtarzam, czekamy! - zawiadomił wszystkich przez radio.
- Monitorujemy sytuację i na mój wyraźny sygnał ruszamy. Musimy być pewnie. Wszyscy na pozycje i... no nie dajcie się zabić!

---

Na razem magazynów wjechały dwa samochody osobowe (wejście A), a także trzy furgonetki (brama B). Wszystkie zaparkowały na Parkingu I.

GABRIELLE RAMIREZ
Obserwujesz magazyny przez lornetkę. Mnożnik na spostrzegawczość, próg 45. Jak przekroczysz, dostrzegasz machającego a wszystkie strony rękoma - Lionela. 

GRUBY JIM
Mnożnik na spostrzegawczość, próg 30. Jak przekroczysz, to dostrzegasz jeszcze jedną nadjeżdżającą ciężarówkę, która zbliża się do wejścia B. 


ROY HARPER
Mnożnik na spostrzegawczość, próg 20. Jak przekroczysz, to dostrzegasz jeszcze jedną nadjeżdżającą ciężarówkę, która zbliża się do wejścia B.

TYRSEN (rzucasz po tym, jak rzuci Gruby Jim)
Wyglądasz z magazynu. Jeśli Jim dostrzerze ciężarówkę, to rzucasz na spostrzegawczość, mnożnik 30. Jak przekroczysz, widzisz sygnał kolegi z drużyny i wiesz, że kolejni "P" nadjeżdżają. 

37Stare magazyny JTC - Page 2 Empty Re: Stare magazyny JTC Pon 27 Lip 2015, 15:42

Gruby Jim

Gruby Jim
30 ;c

Jimbowi chyba ta cała adrenalina zaśmiła mózg, gdyż nie zauważył nadjeżdzającej ciężarówki, chyba zbyt pochłonięty myślą o tym, jakby to najchętniej rozgniótł na miazgę najpierw członków P, a potem Buendiów, w tym głupiego Milo, który pewnie własnie sobie dłubał w nosie.

38Stare magazyny JTC - Page 2 Empty Re: Stare magazyny JTC Pon 27 Lip 2015, 15:44

Roy Harper

Roy Harper
27 (bez kostek)

- Cooper. - powiedział Roy. - Widać jeszcze jedną ciężarówkę, zbliża się do wejścia B.

39Stare magazyny JTC - Page 2 Empty Re: Stare magazyny JTC Pon 27 Lip 2015, 15:48

Gabrielle Ramirez-Cooper

Gabrielle Ramirez-Cooper
62

Gabrielle zerknęła na swego dzisiejszego partnera i złapała za lornetkę, słysząc wiadomość od szeryfa. Chciałoby się zawołać Tak jest!, ale trzeba było trzymać nerwy na wodzy. Bo jeśli uda się wszystko tak jak każdy planował..
- Widzę Margareta... chyba daje swoim sygnały.
Powiodła spojrzeniem od Koksa do miejsca w które się wpatrywał.

40Stare magazyny JTC - Page 2 Empty Re: Stare magazyny JTC Pon 27 Lip 2015, 15:51

Mistrz Gry

Mistrz Gry
Ciężarówka zbliżała się do wejścia B, ale Święci skupili się na mężczyznach, którzy wychodzi z aut i furgonetek. Było ich około 20tu. Zaczęli ze sobą rozmawiać, a z furgonetek zaczęli wyciągać jakieś pakunki. 

Teraz decyzja należy do Bakera i Jima - czy zaczynają już atak. 

41Stare magazyny JTC - Page 2 Empty Re: Stare magazyny JTC Pon 27 Lip 2015, 16:00

Gruby Jim

Gruby Jim
Jim rozejrzał się po towarzyszących mu ludziach. Skinął na Evę, by miała na oku Milo. Miał nadzieję, że tę czynność dziewczyna weźmie sobie najbardziej do serca. W końcu nie spodziewał się po niej wiele - to była jej pierwsza tak duża akcja.
Zaraz potem wycelował i nacisnął spust.

42Stare magazyny JTC - Page 2 Empty Re: Stare magazyny JTC Pon 27 Lip 2015, 16:01

Mistrz Gry

Mistrz Gry
Szeryf wciąż kazał policjantom czekać! 
Teraz każdy ze świętych decyduje czy strzela i w co (samochód czy człowieka)

43Stare magazyny JTC - Page 2 Empty Re: Stare magazyny JTC Pon 27 Lip 2015, 16:04

Sue Baker

Sue Baker
Baker obserwował mężczyzn wysiadających z aut. Gdy zaczęli wypakowywać rzeczy z furgonetek, skinął Clausowi i Buendiom głową. Czas zaczynać. Wraz ze strzałem padającym od strony innej grupy rozległ się huk jego pistoletu, a jeden z mężczyzn na dole padł z krzykiem.
- Welcome to hell - mruknął pod nosem.

44Stare magazyny JTC - Page 2 Empty Re: Stare magazyny JTC Pon 27 Lip 2015, 16:06

Consuela Ramirez

Consuela Ramirez
Consuela siedziała wraz z Willem i Tyrsenem w magazynie, ściskając w dłoniach broń tak mocno, że cud, że się nie rozpadła, nawet jak na jej marne punkty siły. Słysząc pierwsze strzały, które padły z dachu, przeżegnała się zamaszyście i przeładowała broń.

45Stare magazyny JTC - Page 2 Empty Re: Stare magazyny JTC Pon 27 Lip 2015, 16:08

Evangelia Auguste

Evangelia Auguste
- Huzzah! - zawołała jak Jim dobył broni i sama też odbezpieczyła swoją berettę strzelając pewnie w samochód licząc na opony.

46Stare magazyny JTC - Page 2 Empty Re: Stare magazyny JTC Pon 27 Lip 2015, 16:10

Lionel 'Koksu' Margaret

Lionel 'Koksu' Margaret
Lola w napięciu oglądała widok z kamer, próbując ogarnąć kto co komu kiedy na co.
-MArgaret?-powtórzyła.
Więc jednak Buendia się sprzymierzyła ze Świętymi... co to się dzieje!

Claus, słysząc, jak został oddany pierwszy strzał, przymrużył jedno oko, wymierzył swoim Browningiem w tłum i wystrzelił pierwszą kulkę, by zaraz przeładować. (samochód)

Lionel bez zastanowienia odbezpieczył glocka i zaczął naparzać w Pedałów.
-Gińcie, skurwysyny!-wrzasnął dla wsparcia dla swoich czynów. (ludzie)

Jesse był zajebiście mocno wysrany. Nie miał zamiaru jednak tego po sobie pokazywać. Gdy tylko Jimbo wystrzelił, a potem strzały zaczęły się sypać jak z jakiejś fontanny, sam również się dołączył. Na razie było prosto, póki się nie rozpiechrzli. (ludzie)

47Stare magazyny JTC - Page 2 Empty Re: Stare magazyny JTC Pon 27 Lip 2015, 16:16

E. "Tai Ni Hed" Basker

E.
Tyrsen wychylił się zza węgła, wycelował w jednego z ludzi P i oddał strzał, by zaraz z powrotem schować się. Nie krzyczał, nie denerwował się. Po prostu - strzelał. Był praktycznie wyprany w emocji.

48Stare magazyny JTC - Page 2 Empty Re: Stare magazyny JTC Pon 27 Lip 2015, 16:37

Mistrz Gry

Mistrz Gry
ŚWIĘCI + BUENDIA

GRUBY JIM 
Mnożnik na celność, próg 40. Jak przekroczysz, jedne mężczyzna pada z kulka w klatce piersiowej. Ale jego koledzy odpowiadają ogniem i strzelają w twoją stronę. Chybiają. 

EVA AUGUSTE
Mnożnik na celność, próg 40. Jak przekroczysz, przebijasz jedną z opon furgonetki. Ludzie odpowiadają ogniem. Na szczęście chybiają i masz czas się schować.

CLAUS AUGUSTE
Mnożni na celność, próg 40. Jak przekroczysz, przebijasz jedną z opon furgonetki. Ludzie odpowiadają ogniem. Na szczęście chybiają i masz czas się schować.

LIONEL MARGARET
Mnożni na celność, próg 40. Jak przekroczysz, trafiasz jednego z "P" w plecy i ten pada. Jego kolega odpowiada ogniem. Kula śwista ci nad uchem, musisz szybko się schować jeśli nie chcesz dostać: teraz mnożnik na refleks z progiem 40. Jak przekroczysz, udaje ci się schować. Jak nie, kula drasnęła się w lewe ramię. 

JESSE DALTON
Mnożnik na celność, próg 40. Jak przekroczysz, trafiasz w bark jednego z "P". Na szczęście nikt nie strzela w twoją stronę, możesz spokojnie zmienić lokację. 

TYRSEN
Mnożnik na celność, próg 40. Jak przekroczysz, trafiasz w głowę jednego z "P". Na szczęście nikt nie strzela w twoją stronę, możesz spokojnie zmienić lokację. 

----

CIĘŻARÓWKA "P"
Przez wejście B wjeżdża ciężarówka "P", której nie zauważyli Święci... wyskakuje z nich dwójka kolejnych "P".

---- 

POLICJA


LOLA MARTINEZ
Mnożnik na spostrzegawczość, próg 50. jak przekroczysz, w jednej z kamer dostrzegasz strzelającego Clausa (ale nie jest pewna dokładnie co do jego tożsamości). 

RESZTA
Szeryf dał sygnał.
Roy, Cooper oraz Dziki Agrest (jak się włączy do akcji) jada do wejścia B, wraz z agentami DEA. Tam radiowozami zamykają drogę ucieczki. W dodatku stoi przed nimi ciężarówka, która nie pozwala Świętym i Buendiom dostrzec policjantów. Za to Cooperowi i reszcie daje osłonę. 

Gabrielle oraz Vincent, z oficerami biura szeryfa wjeżdżają przez wejście A, także je blokując wozami.

Każdy z policjantów decyduje co robi, do kobo mierzy, jakie wzywa posiłki. Pamiętajcie! ŚWIĘTYCH I BUENDIÓW BIERZEMY ŻYWYCH.Ostatnio zmieniony przez Mistrz Gry dnia Pon 27 Lip 2015, 16:43, w całości zmieniany 2 razy

49Stare magazyny JTC - Page 2 Empty Re: Stare magazyny JTC Pon 27 Lip 2015, 16:41

Dziki Agrest

Dziki Agrest
Siedziałem na tylnym siedzeniu radiowozu. Wygodnie rozmieściłem się i oczekiwałem. Czułem jedynie delikatne ukłucie adrenaliny. Ani nie byłem żółtodziobem w służbie, a ni też to nie była pierwsza akcja tego typu w wieloletniej pracy w policji. Obserwowałem intensywnie to co działo się na terenie magazynów. Jak zwykle w takich przypadkach ubrałem się po cywilnemu w wygodne bojówki i luzną koszulkę z krótkim rękawkiem. Na niej miałem założoną kamizelkę kuloodporną. Bron była przładowana z nabojem w komorze. Spoczywała w kaburze. Szczęście, że w dniu dzisiejszym pracowałem z Cooperem. Znałem jego możliwości. Za to nie znałem tego nowego, ale po takiej akcji może się dotrze. Nie rozmawiałem za wiele.
-W końcu czuję sie jak w Appa.- rzuciłem do Coopera.

50Stare magazyny JTC - Page 2 Empty Re: Stare magazyny JTC Pon 27 Lip 2015, 16:42

Gruby Jim

Gruby Jim
48

Jim trafił gościa z P prosto w klatkę piersiową, a potem uchylił się przed strzałami. Obejrzał się na Eve.
- Niżej, kurwa! - zawołał do dziewczyny. Nie chciał w końcu zdrapywać jej zwłok z dachu po wszystkim. Może była czarna i była lesbą, ale była też córą Clausa, no i na dodatek to on sam był za nią odpowiedzialny, skoro wziął ją pod swoje skrzydła. Potem spojrzał na Milo, który pewnie odpowiadał P ogniem. Jego los akurat mu dyndał.Ostatnio zmieniony przez Gruby Jim dnia Pon 27 Lip 2015, 16:48, w całości zmieniany 2 razy

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 2 z 5]

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach