Play by forum role play game - modern western in hot Arizona.


You are not connected. Please login or register

Stare magazyny JTC

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 4 z 5]

1Stare magazyny JTC - Page 4 Empty Stare magazyny JTC Nie 26 Lip 2015, 15:41

Mistrz Gry

Mistrz Gry
First topic message reminder :

Stare magazyny JTC - Page 4 MagazynP

Położone niedaleko więzienia stanowego i Arizona Drive – wielki kompleks z czterema dużymi magazynami, z których korzystało JTC nim przenieśli się do Old Whiskey. Od lat pustostany – nie uświadczysz tu nawet stróża. Właściciel za bardzo nie przejmuje się stanem tych budynków – chyba nie zależy mu za bardzo na tym, by przeganiać stąd ćpuny czy pijanych nastolatki...

Są dwa wejścia, trzy duże magazyny, jedne mniejszy. Do tego budynek biurowy połączony jest z magazynem „C”. Stróżówka to niewielki budynek za magazynem „D”.


76Stare magazyny JTC - Page 4 Empty Re: Stare magazyny JTC Pon 27 Lip 2015, 18:10

Vincent Vega

Vincent Vega
spostrzegawczość 52, celność 31

Vega znów wychylił się zza drzwi auta, wtedy też zauważył Williama, który na chwilę wyskoczył z wnętrza magazynu. Ręce mu się trochę trzęsły i nie był pewien, co robi. Strzelił, lecz Parker zdążył się skryć z powrotem w środku, zaś kula trafiła w ziemię.

77Stare magazyny JTC - Page 4 Empty Re: Stare magazyny JTC Pon 27 Lip 2015, 18:10

E. "Tai Ni Hed" Basker

E.
51

Patrick posłał ostatnią kulkę, zabijając trzeciego Pierdolca i uznał, że na tym koniec. Szczególnie, że biegły na niego psy. Tyrsen schował broń i rzucił się do drabiny, by wejść po niej. A gdy już zeskakiwał z okna, kopnął drabinę by odciąć drogę pościgu. Następnie miał zamiar pobiec do magazynu po swój motor. Już na nic nie patrzył, tylko żeby wyrwać się stąd żywym i niearesztowanym.
Adieu, suki! - pomyślał

78Stare magazyny JTC - Page 4 Empty Re: Stare magazyny JTC Pon 27 Lip 2015, 18:11

Consuela Ramirez

Consuela Ramirez
Przez chwilę nie wiedziała co się działo. Parę kul świsnęło jej nad uchem, a zaraz potem wylądowała na ziemi, za stertą palet, a po kolejnych sekundach tuż obok niej padł Pooper. Spojrzała na jego brzuch i na wypływające z niego jelito. O kurwa. Lekcja anatomii na biologi to przy tym pikuś. Potem spojrzała na Poopera, który pewnie bladł z każdą sekundą. Nienawidziła gnoja, ale nie chciała, żeby umierał. Zwłaszcza, że był najwidoczniej jedyną osobą, która potrafiła uszczęśliwić Gabrielle.
Dziewczyna spanikowała i zaczęła wołać pomocy.

79Stare magazyny JTC - Page 4 Empty Re: Stare magazyny JTC Pon 27 Lip 2015, 18:12

Sue Baker

Sue Baker
Baker z Clausem i jakimiś Buendiami na ogonie zleźli z dachu i pewnie sądzili, że teraz uda im się dostać do środka, do motocykli. Niestety, na drodze stanął im cały oddział policji w czarnych ciuchach, z karabinami wycelowanymi prosto w nich.
- Kurwa mać - zaklął znowu i rozejrzał. Czy była jakaś możliwość ucieczki? Chyba mieli przejebane bardziej, niż sądził.

80Stare magazyny JTC - Page 4 Empty Re: Stare magazyny JTC Pon 27 Lip 2015, 18:14

Roy Harper

Roy Harper
Roy podbiegł do agentów DEA. Następnie skuł Świętych i kazał jednemu facetowi z DEA odprowadzić ich furgonetki. Potem sam pobiegł w kierunku magazyn D. Cały czas rozglądał się za przeciwnikami.

81Stare magazyny JTC - Page 4 Empty Re: Stare magazyny JTC Pon 27 Lip 2015, 18:16

Lionel 'Koksu' Margaret

Lionel 'Koksu' Margaret
CLAUS

Udało im się zleźć z dachu i staruszek już był gotowy, by wyciągać glocka i kierować się w stronę akcji, by pospieszać resztę, gdy nagle... spod ziemi wyrośli im agenci DEA. Rozejrzał się wokół szukając drogi ucieczki. Mieli pewnie przewagę, a oboje Święci mieli bronie niegotowe do użytku - w końcu do schodzenia z drabiny potrzebowali rąk!
-Kurwa!-zaklął, ale jeśli była jakakolwiek bramka... to Claus by ją wybrał.

LIONEL

Koksu chybił po raz kolejny (38), niestety chłopak kompletnie nie miał cela i chyba czas najwyższy było poćwiczyć trochę na strzelnicy. O ile uda mu się dotrwać do tego momentu. I już się przymierzał do kolejnego strzału, gdy usłyszał jakieś obce głosy.
-Co jest, kur...-odezwał się, obracając o 180 stopni, by zauważyć... ludzi w czerni. Opuścił broń.-Szieeeeeeet...-wydał z siebie.
No to koniec. Rzucił broń na ziemię i zaczął spierdalać między budynki. Taki sprytny był!

JESSE

Najwyraźniej strach dodał chłopakowi skrzydeł, bo udało mu się zwiać Gabrielle (78). Wbił się między budynki, biegnąc między nimi, by zniknąć jej z oczu. W głowie buzowało mu pytanie:  kurwa, co teraz, co teraz?! Postanowił, że pewnie wszyscy będą się kierować po swoje motocykle. No to zaczął biec w stronę magazynu, który posłużył im za garaż!

LOLA

Obserwowała na kamerach co się dzieje. Wszystko szło zgodnie z planem. Odcięli ich z obu stron. Nie mieli najmniejszych szans na ucieczkę. Zaciskali się niczym pętla na szyi. Ale mimo wszystko to nie uspokajało Loli. Nie zmieniało to jednak faktu, że i ona miała mega odpowiedzialne zadanie. Bowiem chwilę potem miała wezwać posiłki z helikopterem. A także i niedługo może i wstać i zaklaskać.
Nie widziała Coopera, który skrył się z Consuelą między budynkami.

82Stare magazyny JTC - Page 4 Empty Re: Stare magazyny JTC Pon 27 Lip 2015, 18:20

William Parker

William Parker
Jako że Will znajdywał się w magazynie, w którym były motocykle, to pilnując i dupy i pyska (więc patrząc tu i tam, tam i tu), pewnie wycofał się do jednośladowców, aby mogli wyruszyć. Wyciągnął Glocka, jako że o tyle łatwiej było nim obsługiwać w mniejszych pomieszczeniach.

83Stare magazyny JTC - Page 4 Empty Re: Stare magazyny JTC Pon 27 Lip 2015, 18:20

Gabrielle Ramirez-Cooper

Gabrielle Ramirez-Cooper
Gabrielle nie chciała używać broni palnej na kimś kto odwrócony do niej plecami, uciekał gdzie pieprz rośnie. Jeszcze raz zagroziła strzałem jeśli mężczyzna się nie zatrzyma i biegła w dalszym ciągu.
Nadając komunikat o pościgu, nie odpuszczała ani odrobinę.

84Stare magazyny JTC - Page 4 Empty Re: Stare magazyny JTC Pon 27 Lip 2015, 18:33

Mistrz Gry

Mistrz Gry
ŚWIĘCI + BUENDIA
Zauważacie krążący nad magazynami helikopter.

GRUBY JIM 
Wraz z Evą usiłujecie się wydostać z tego piekła. Ale niestety. Otaczają was oficerowie DPS. Jesteście aresztowani.

EVA AUGUSTE
Jak wyżej.

MILO 
Chyba czas uciec, prawda? By zejść z dachu i nie dostać kulki - mnożnik na kondycję i refleks, próg 50. jak nie przekroczysz, dostajesz w łydkę i spadasz z wysokości metra na ziemię. 

SUE BAKER
Jesteście aresztowani.

CLAUS AUGUSTE
Jak wyżej.

LIONEL MARGARET
Uciekasz nie zwracając uwagi na okoliczności przyrody. Czekasz na reakcję Roya (dla niego kostki).

JESSE DALTON
Pojedynek z Gabrielle na refleks i kondycję. Jeśli masz więcej - uciekasz jej. Jak nie, ta cię łapie i przygniata do ziemi. 

TYRSEN
Wsiadasz na swój motor. Niestety, jest tylko jedna droga ucieczki z magazynu. A ta została zamknięta przez funkcjonariuszy DEA, którzy w was celują z karabinów. 

WILLIAM PARKER
Jak wyżej.


---- 

POLICJA


LOLA MARTINEZ
Zauważasz na kamerach jak postrzelono Coopera. Możesz wezwać karetkę. Także dostajesz sygnał, że Szeryf przybył z Tomem i większą ilością agentów DPS i zamykają drogi wyjazdowe. 

ROY HARPER
By złapać Lionela, celujesz mu w nogi. Mnożnik na Refleks+celność. Musisz przekroczyć próg 40. Jak przekroczysz, trafiasz Lionela w prawa łydkę, a ten pada. Możesz go aresztować.  

GABRIELLE RAMIREZ
To samo co JESSE DALTON.

VINCENT VEGA
Mnożnik na spostrzegawczość, próg 40. Jak przekroczysz, dostrzegasz Consuelę. 


Pamiętajcie! ŚWIĘTYCH I BUENDIÓW BIERZEMY ŻYWYCH.

85Stare magazyny JTC - Page 4 Empty Re: Stare magazyny JTC Pon 27 Lip 2015, 18:36

N. Cooper

N. Cooper
Cooper przyciskał dłonie do rany.
- Consuela... radio... - ruchem głowy wskazał na krótkofalówkę przypiętą do ramienia.
- Wezwij przez radio...

86Stare magazyny JTC - Page 4 Empty Re: Stare magazyny JTC Pon 27 Lip 2015, 18:36

Milo Wilson

Milo Wilson
58

Milo na szczęście udaje się zleźć z dachu bez większych szkód. Pewnie był w niewielkiej odległości od Grubego i Evy, których właśnie aresztowali.
- ha! Frajerzy! - krzyknął w ich kierunku i obrócił się na pięcie, żeby prysnąć, wpadając prosto na funkcjonariusza policji.
Jak łatwo było się domyślić - i on podzielił los Świętych.

87Stare magazyny JTC - Page 4 Empty Re: Stare magazyny JTC Pon 27 Lip 2015, 18:39

Vincent Vega

Vincent Vega
47

Vega wychylił się zza auta. Po terenie magazynów rozpierzchli się funkcjonariusze, coraz więcej osób powalając na ziemię i skuwając. Vincent wyskoczył z auta i z bronią w pogotowiu zaczął iść w stronę magazynu. Zatrzymał się w pewnej chwili.
- Ożesz... - szczęka mu opadła, gdy jego wzrok natrafił na Consuelę i... Coopera. - Rzuć broń - wydusił tylko do Ramirez. Było ciemno w cholerę, więc w sumie powiedział to na wszelki wypadek.

88Stare magazyny JTC - Page 4 Empty Re: Stare magazyny JTC Pon 27 Lip 2015, 18:41

Consuela Ramirez

Consuela Ramirez
Consuela, trzęsąc się jak york podczas trzęsienia na ziemi. Chwyciła krótkofalówkę i wezwała pomoc. Niedługo potem pojawił się przy nich George Glass. Posłusznie rzuciła broń, dopiero teraz zdając sobie sprawę, że od dłuższej chwili zanosi się płaczem.

89Stare magazyny JTC - Page 4 Empty Re: Stare magazyny JTC Pon 27 Lip 2015, 18:42

Roy Harper

Roy Harper
66 bez kostek.

Roy strzelił Lionelowi w łydkę, gdy ten padł, podbiegł do niego i skuł. Następnie zawołał przez radio jednego z agentów DEA, aby ten zajął aresztowanym i potruchtał dalej.
- Dwa trafienia i trzech złapanych. - mrukną pod nosem. - Całkiem nieźle jak na debiut.

90Stare magazyny JTC - Page 4 Empty Re: Stare magazyny JTC Pon 27 Lip 2015, 18:45

William Parker

William Parker
Skoro sprawa przedstawiała się następująco, to można było odetchnąć ciężko, pożegnać się i pomodlić raz jeszcze; schował klucze do kieszeni.
- W Monopoly zawsze trafiałem za kratki - mruknął Parker do Canizasa, zatrzymując się przed funkcjonariuszami, ale nie podchodząc. Zamiast tego odrzucił jedną broń, drugą i spojrzał na godzinę.
No i zapalił papierosa.
- No kurwa, ja podchodzić nie zamierzam.
Ostatni papieros na wolności! Trzeba było się delektować.

91Stare magazyny JTC - Page 4 Empty Re: Stare magazyny JTC Pon 27 Lip 2015, 18:46

Lionel 'Koksu' Margaret

Lionel 'Koksu' Margaret
CLAUS

Poczuł, jak na jego nadgarstkach zaciska się zimna stal. Kurwa. Już zapomniał jakie to uczucie. Zacisnął szczękę mocno, mając nadzieję, że jego córka się wywinie.

LIONEL

Uciekał, nie zwracając uwagi na warunki przyrody. Do czasu, aż poczuł ból w łydce i aż padł na ziemię z wrażenia. A chwilę potem i jego ręce przyozdobiły błyszczące bransolety.

LOLA

Ze ściśniętym sercem zauważyła, że Cooper padł na ziemię.
-Nie!-wyrwało jej się z gardła i zaraz zaczęła nawoływać do radio o wsparcie i karetkę. Pospieszała wszystkich i na chwilę zablokowała fale w radio. A może ZADZWONIŁA po karetkę? Cóż, na pewno zostało to zrobione w każdym bądź razie!

JESSE

Niestety nagle poczuł ziemię w ustach i jak jakiś ciężar go przygniata. Stęknął.
-Wolisz być na górze, co?-warknął do Gabrielle, wściekły.

92Stare magazyny JTC - Page 4 Empty Re: Stare magazyny JTC Pon 27 Lip 2015, 18:47

E. "Tai Ni Hed" Basker

E.
/Akcja z wyskakiwaniem z okna i takie tam z poprzedniego posta nieważna. Byłem w Buendzie./

- Spierdalamy. Przejebane tu. - powiedział do Williego i ruszył wraz ze swoim towarzyszem do motorów. Jednak ledwo zdążył wsiąść, a drogę zagrodzili mu chyba jacyś pieprzeni antyterroryści z karabinami w rękach. Spojrzał na Willa, co robić? Spojrzał jeszcze raz na policjantów i... zrezygnował. Zszedł z motoru i podniósł ręce do góry, a następnie opuścił głowę. Przynajmniej świetnie się bawił i zaliczył trzy headshoty pod rząd... dlatego szyderczo uśmiechał się pod nosem. Nie zamierzał niczego wyjmować ani nigdzie grzebać, żeby sobie nie pomyśleli że wyciąga granat.
- Hej, może dostaniemy razem celę. - zaśmiał się. No, humor mu dopisywał.

93Stare magazyny JTC - Page 4 Empty Re: Stare magazyny JTC Pon 27 Lip 2015, 18:50

Gabrielle Ramirez-Cooper

Gabrielle Ramirez-Cooper
Gabrielle przycisnęła mężczyznę do ziemi i skuła mu ręce, by w końcu zejść mu z pleców. Jednak komunikat jaki usłyszała w radiu, podciął jej pewność siebie. Ramirez szarpnęła Jessem i oddał go koledze, by ruszyć w stronę męża.
- Nate?!
Dobiegła do niego i uklęknęła obok, nie potrafiąc wydusić z siebie nic więcej.

94Stare magazyny JTC - Page 4 Empty Re: Stare magazyny JTC Pon 27 Lip 2015, 19:05

Mistrz Gry

Mistrz Gry
Jesse Dalton, Consuela Ramirez, Szalony Max Dalton oraz Lionel Margaret - aresztowani!
William Parker oraz Tyrsen - również!

W końcu przybyła karetka, ale musiała poczekać, aż sytuacja sie nieco uspokoi znowu.


ROY HARPER
Możesz zająć się przestawianiem radiowozów, by karetka mogła wjechać na teren kompleksu. 


LOLA MARTINEZ
Powiadom centralę. 

95Stare magazyny JTC - Page 4 Empty Re: Stare magazyny JTC Pon 27 Lip 2015, 19:06

N. Cooper

N. Cooper
- Przepraszam... ale czy ktoś zawoła lekarza? - mówił w gorączce - bo ja nóg nie czuje.
Sam już nie wiedział, gdzie jest.

96Stare magazyny JTC - Page 4 Empty Re: Stare magazyny JTC Pon 27 Lip 2015, 19:08

Gabrielle Ramirez-Cooper

Gabrielle Ramirez-Cooper
- WEZWAĆ KARETKĘ! - wydarła się na ludzi obok, sama łapiąc męża za dłoń i nachylając się nad Natem - Zaraz pojedziemy do szpitala. Dasz radę, dobrze? Nate, słyszysz mnie?

97Stare magazyny JTC - Page 4 Empty Re: Stare magazyny JTC Pon 27 Lip 2015, 19:12

sier. Lola Martinez

sier. Lola Martinez
-COOPER, ŻYJESZ?! WIDZĘ, ŻE SIĘ RUSZASZ, ALE CZY ŻYJESZ?!-zaczęła nawoływać przez radio.-DAJCIE MU TAM ODDYCHAĆ!!!-darła się dalej, spanikowana.
O Boże, o Boże, to chyba dla niej za dużo.
Zaczęła szybko oddychać, trzymając się po brzuchu. Zaraz jednak się uspokoiła.
Wykręciła odpowiedni numer, by powiadomić centralę o przebiegu akcji. Powtarzała kilkakrotnie relację, bo była tak zestresowana, że mówiła zbyt szybko.

98Stare magazyny JTC - Page 4 Empty Re: Stare magazyny JTC Pon 27 Lip 2015, 19:13

Roy Harper

Roy Harper
Roy po kolei przestawiał radiowozy na pobocze, żeby karetka mogła przejechać. Martwił się o Coopera, nawet nie chciał myśleć, co przeżywa Gabi.

99Stare magazyny JTC - Page 4 Empty Re: Stare magazyny JTC Pon 27 Lip 2015, 19:15

N. Cooper

N. Cooper
- No słyszę... słyszę was. Jezu, nie ogłuchłem, tylko nóg nie czuję, to różnica, nie?
Wziął głębszy oddech. Dzięki Royowi karetka mogła się dostać na miejsce.
Sanitariusze szybko podbiegli do rannego i zaczęli opatrywać prowizorycznie ranę, by mogli przenieść go na nosze.
- Jedziemy do Appaloosa - poinformował ich jeden - zawiadomcie szpital, sala bezie potrzebna!

100Stare magazyny JTC - Page 4 Empty Re: Stare magazyny JTC Pon 27 Lip 2015, 19:19

Gabrielle Ramirez-Cooper

Gabrielle Ramirez-Cooper
- Dios mi.. słyszysz.
Oczy nabiegły jej łzami, ale uśmiechnęła się do męża, nie puszczając jego dłoni, póki nie została odsunięta stanowczo przez sanitariusza. Wstała, podnosząc ręce do głowy i wpatrując w Coopera.
- Jadę z wami.
Zakomunikowała tonem nie znoszącym sprzeciwu i znowu przystanęła obok noszy, zaciskając usta i błagając Najświętszą Panienkę o opiekę nad męża. Złapała go za dłoń i głaszcząc po włosach.
- Będzie dobrze, będzie dobrze - powtarzała nie wiadomo komu.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 4 z 5]

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach